Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kvant hüppamine
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Minevik, Olevik, Tulevik.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Laup Jan 16, 2010 4:15 pm    Teema: Vasta viitega

Universum laieneb, ja teeb seda kirendusega, selleks on vaja energiat, keegi ei tea kust see tuleb, tinglikult nimetatakse et seda tekitab must mass, matematiline mudel näitab, et see must mass jaguneb universumis ühtlaselt, tähendab et ühtlaselt jaguneb kah kõik muu, aeg, ruum, mass, siit võib järeldada et sinul pole kuhugi hüpata, neid hüppamisi võid teha ainult meie süsteemi piirides, aga meie süsteem on väiksem, ja on tuletis mustast massist, järelikult pole meil hüppamiseks energiat kuskilt võtta, kui isegi oleks, on see nii suur et purustab meie maailma täielikul. Inimesed on palju tobedaid asju kokku nuputanud, paraku on ikkagi sunnitud vorsti toomiseks kasutama autod.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Jan 16, 2010 5:34 pm    Teema: Vasta viitega

Kui mõelda oma peaga ! Mitte seda mida ainujumala süsteemid etteütlevad !Ütleme, et on ühendatud anumad. Ühes anumas on hästi palju ja teises anumas hästi vähe ja need on omavahel ühenduses mõtteenergiakiirega. Mõte liigub edasitagasi kahe anuma vahel, nagu pendaldab. Kiire otstes on punkt kust mõte pöördub igakord tagasi. Mõttekiiruse suurenedes punktist tagasipöördudes kiirendus kasvab ja sellega koos mass korda kiirendus jõud kasvab samuti. Kui kiir on tekkinud siis see lõhestab kahe punkti vahelise ruumi ja anumas kus on hästi palju läheb materjal sinna kus on hästi vähe, analoogselt vedeliku voolamisega. Tulemuseks on teleportatsioon piki kiirt kahe punkti vahel. Üks punkt on meie praegune asukoht ja teine punkt on sinna kuhu tahame minna. Nii võidi ehitada püramiidid väikse ajaga jumperite poolt. Jumpereid kasutati transpordiks. Filmis oli üks katkend kuidas nad püramiid tippu tõstsid kasti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Laup Jan 16, 2010 5:58 pm    Teema: Vasta viitega

Kogu see jutt taandub selleks, et kas relatiivsus teooria kehtib kõikjal, või mitte, isiklikult mina arvan et ei kehti. See teleportatsioon on ilus väljamõeldis, ja sellel pole kah mingit vajadust, kuhu sinul on hüpata, kui niigi oled kõikjal, ja meie süsteemi piirides täitsa piisaks gravitatsiooni võitmisest, odav ja tõhus meetod. Arme ajame sassi mõistust, ja füüsilist keha, pealegi meie ei tea seda punkti kus nemad ühinevad, ja see võimaldab meil fantaseerida lõpmatuseni
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Jan 16, 2010 7:10 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei saa aru sellest mida sa kirjutasid. Minu loogika järgi kui pole teleporteerumist, siis ei ole ka kõikjal olemist. Teleporteerumine oleks seega kõikjal olemise mõõt. Ja näiteks teleporteerumise puhul polegi vaja gravitatsiooni ületada, sest toimub aine ülekandumine, mitte aine ruumiline paiknemine. Jutt kõikjal olemisest on sisuta ilma teleporteerumise võimeta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Jan 16, 2010 11:19 pm    Teema: Vasta viitega

teleport on RUUMILINE ÃœLEKANDUMINE.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Laup Jan 16, 2010 11:39 pm    Teema: Vasta viitega

Muidugi ei saa aru, sest sinu teadmised toetuvad mingile filmile, mina kah ei saa aru, kes seda saasta pidevalt toodab, ja veel vähem saan aru, kes seda vaatab, mina rägin universumi matemaatilisest mudelist, mis on hiljuti valmis saanud. Sealt võib järeldada, et on vähemalt kaks süsteemi, üks mida meie näeme ja tunnetame, ja teine mis on tunduvalt suurem, jaguneb ühtlaselt, ja on nähtamatu, oskad äkki arvata mis see on? Minule see tähendab kõikjal olemist, arvan et see süsteem hõlmab meid täielikult, ja seal ei kehti meie seadused, ja muidugi suurem kontrollib väiksemad. Kuhu ja mida sina porterit, kui isegi aatomi lõhkumisega on suured raskused. Ja milleks püramiidi ehitamisel peaks kasutama nii kallist ja keerulist tehnoloogiat, kui on olemas tavaline kraana, ja miks peaks lutse porteerima, kui võiks kohapeal sünteesida
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Laup Jan 16, 2010 11:43 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
teleport on RUUMILINE ÃœLEKANDUMINE.


Väga sisukas tähelepanek
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Jan 17, 2010 12:16 am    Teema: Vasta viitega

Siis see mudel on nagu Krishna. . Bhagavagita räägib, et Krishna on suurem, kõikehõlmav ja nähtamatu ja seetõttu kõik peavad Krishnat kummardama. Okey, inimene on siis väiksem, ainult ühes kohas ja nähtav ja see teebki Krishna mulli augu mida saab kasutada transpordiks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Püh Jan 17, 2010 12:25 am    Teema: Vasta viitega

Järgmises filmis on ilmselt ajamasin, siis räägid meile kah sellest, paganad väidavad et oled nägija, ilmselt see tähendab et vaatad filme.
suured tänud, egas see tema vist rohkem kedagi ei huvita, kuna poes ei müüda selliseid seadmeid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Jan 17, 2010 1:22 am    Teema: Vasta viitega

Ma ükskord unenägemises sain kokku matemaatika õpetajaga ja nagu alati hakkas õpetama matemaatikat. Viskas mingi ülesande ette nagu koolis ja ütles et lahenda ära. Seda unenägu on juhtunud mitu korda. Lõpuks ma juba teadsin millal see unenägu uuesti tuleb ja kui järgmine kord tuli siis ma ei proovinudki neid absurdseid mata ülesandeid lahendada, vaid kargasin püsti ja kohe mata õpsile kallale. Õps muutus elektripirniks seina peal. Ma teadsin, et on uni ja et tegelikult magan. Käisin siis klassis ringi ja vaatasin ülejäänud matemaatika õppijaid. Kõik olid nagu poolmagavas asendis mingi idiootne valem paberil. Kuna ma teadsin, et varsti kordub jälle sama unenägu siis otsustasin järgmine kord kui see tuleb hakata mata õpsi seksuaalselt ahistama. No varsti oligi jälle mata õps kohal, valemiga, et davai lahenda ära. Siis ma olin juba nii teadlik, et lükkasin valemi kõrvale ja tegin ettepaneku seksida. Ma teadsin et see on uni ja et tegelikult magan. Siis kritseldas midagi tahvlile ja põgenes. Siis mõne ajal pärast vahetasin reaalses elus kaks korda töökohta ja seesama mataõps töötas mõlemas firmas kuhu mina tööle läksin päris kõrgel kohal. Kaudne ülemus , igatahes sai minu andmetele ligi. Tajusin seda, et talle ka see asi hästi ei istu, et me samas firmas töötame. Igatahes ta muutis tööruumide paigutust, et mind mitte näha. Pani mingi sahtlitega kapi ette, et me üksteist ei näeks. Siis juhtus veel asju mille tulemusena ma enam seal ei tööta. Pärast töökoha vahetamist on mata õps unedes tagasi aga seekord kuidagi teisiti, umbes nii nagu sa kirjeldad, et suurem, kõikehõlmav ja nähtamatu, ühesõnaga nagu mingi suure olendi sisikonnas elamine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Jan 17, 2010 1:24 am    Teema: Vasta viitega

Sellepärast mul on igasuguste matemaatika valemite suhtes allergia.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Teis Jan 19, 2010 11:12 am    Teema: Vasta viitega

Siin teemas oli Avatarist juttu,huvitav lugeda,mida kristlikud konservatiivid filmist arvavad,kui ameerika imperialismi kaanonitega kokku ei lähe,on kohe vasakpoolne ja kommunistlik.
http://www.syndikaat.ee/news.php?uID=3517&lang=est
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Püh Juun 06, 2010 10:15 am    Teema: Vasta viitega

Teleporteerumine ja kvanthüppamine on tegelikul samad asjad
Selle teostamiseks on vaja lõpliku, ja jagamatut info ühikud, ehk kvanti, kui see on tükeldatud, ja eri värvidega võõbatud, ei toimu mingit hüpet, samuti meeskonnaga hüppamine on enesetapp.
Ja koht peab puhas olema, et saasta järgi ei tule, selliseid kohti on meie planeedil väga vähe järgi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Teis Jan 11, 2011 1:39 pm    Teema: Vasta viitega

Kas kvanthüppamise tehnoloogiate katsetused?
http://www.salem-news.com/articles/january082011/animal-deaths-ta.php

Experts Suspect Military Testing Behind Mass Bird and Fish Deaths - Salem-News.Com
Välja on tulnud üks omapärane teooria viimase aja aina massilsiemaks muutvate loomade, lindude ja kalade massi hukkumistele. Nimelt leiutas omal ajal Tesla masina mis tekitas nn "skalaar laineid" ja need lained on võimelised mõjutama eluorganismi "alglaineid" - mis on igal liigil natuke erinev - ning selle kaudu siis muutma organismi või organismi gruppide tegevust ehk siis maa keeli KA tapma. Kuna ei ole vist eriline pomm uudis, et peale Tesla surma surma varastati tema tööd - nii juba valmis kui ka valmismisjärgus olevaid. Samuti on teada, et tolle aja taseme järgi oli Tesla tööd oma ajast ees aastakümneid. Selle teooria alusel on saanud siis need vargad ühe asjadest lõpuks valmis ning katsetavad seda. Teksti kokkuvõte pärineb para-web.org excubitorise kolumnist.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Minevik, Olevik, Tulevik. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group