Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Valesti elatud elu
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
katao
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 5 Okt 2004
Postitusi: 27
Asukoht: Tln.

PostitusPostitatud: Teis Okt 05, 2004 4:25 pm    Teema: Valesti elatud elu Vasta viitega

Tere kõigile !
Otsin inimest või nõuandeid. Probleem selles, et üks lähedame inimene on oma elu valesti elanud. Vaatamata kõrvalolijatele ei kuulanud minevikus nõuandeid. Seetõõtu elutee tänase päeva seis on kaunis kehv.
Terviseprobleemid. Totaalne kaos majanduslikus olukorras (töökoha kaotus, rahanappus, elukoha kaotus) Tänu oma sõnnipäisusele on kaotatud kõik mis kunagi oli. Pere, elukoht jne jne. Kuidas küll teda aidata. Kas on võimalik veel 55a- selt elu korda saada ühel naisterahval?
Kas on ehk tegemist mingit sorti needusega? Ootan vastukaja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Teis Okt 05, 2004 5:07 pm    Teema: Vasta viitega

Ei ole see minu arvates mingi needus, väga selgelt sinu tekstist näha et inimese enda süü.
Muide ma ei imestaks kui see naine nõustuks sinupoolse sooviga ja enda elu kordasaamises osalema, sest enda noorusaja on ta juba läbi ja lõhki kuritarvitanud, aga nüüd on aeg karistust kanda. Kui tema enda poolt mingit tungivat soovi ei ilmne siis mina ei soovitaks saasta näppida, muide saad veel ise vastu näppe
,kõrvalt võid nähvata midagi etteheiteks muidu üksinda enda saasta sees istudes ei saa ehk enda vigadst aru ja süüdistab ainult teisi Smile

Ära pane pahaks, see siin oli ainult üks variant, aga ma lihtsalt vaatan asju ikka negatiivsemast küljest, muidu võime siin veel illusioone tekitada. Asi selles et kuigi inimestele meeldib asju positiivselt vaadata siis mulle see ei istu kuna üks tugev halb omadus inimese juures tõmbab kõigele inimese ilusale vee peale ja paneb selle ilusa saasta teenima ja sellisel juhul on see inimene ikka kokkuvõttes saast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
BayLeaf
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 25 Sept 2004
Postitusi: 15

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 8:29 am    Teema: Vasta viitega

Kuivõrd ta ise soovib üldse kannataja rollist välja tulla ? Oled Sa sellest teadlik?
_________________
Me rõõmud on vaid purded ühest valust teise
Ent valu üllaks teeb ja tõde selles seisneb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
katao
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 5 Okt 2004
Postitusi: 27
Asukoht: Tln.

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 9:29 am    Teema: Vasta viitega

Olen täiesti kindel, et tahab sellest olukorrast välja tulla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 9:37 am    Teema: Vasta viitega

katao kirjutas:
Olen täiesti kindel, et tahab sellest olukorrast välja tulla.

ta peab seda millegagi tõestama
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
katao
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 5 Okt 2004
Postitusi: 27
Asukoht: Tln.

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 9:47 am    Teema: Vasta viitega

hmmm...mis mõttes tõestama... kas püüe paremuse poole pole tõestamine? Püüab ja püüab, kuid asjad lähevad ikka untsu. Ntx. müüs oma kodu võlgade katteks. Suuliselt kokkulepitud tingimused notariaalsesse lepingusse kirja ei pandud. (Kahjuks usaldas inimesi ) Tagajärg oli aga see, et tekkisid uued võlad, kuna inimesed ei täitnud oma lubadusi. Sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 10:13 am    Teema: Vasta viitega

aga miks sina rabeled?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 10:21 am    Teema: Vasta viitega

see jutt siin hakkab vaikselt haakuma selle haletsemise-hädaldamise teemaga.

ma arvan, et kui see inimene tõepoolest soovib muutusi)eelkõige endas) siis pöördugu proffi pool. otsigu ise lahendusi. kogu muusika...
sa võid loomulikult soovitada tal seda teha.aga see ka kõik esialgu minumeelest.
Tagasi üles
katao
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 5 Okt 2004
Postitusi: 27
Asukoht: Tln.

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 10:23 am    Teema: Vasta viitega

tegelikult on jah haletsemine, hädaldamine... aga miks siis keegi ei paku väljapääsuvariante, inimesi jne. Sain siit juba ühe numbri, vaatame mis räägitakse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
katao
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 5 Okt 2004
Postitusi: 27
Asukoht: Tln.

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 10:25 am    Teema: Vasta viitega

mina rabalen sellepärast, et minu lähedane inimene... ei suuda vaadata kõrvalt kuidas inimene kustub. Loomult maailmaparandaja ka. Püüan alati inimesi vähegi aidata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 10:30 am    Teema: Vasta viitega

miski läbi sinu toitu otsib.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 10:50 am    Teema: Vasta viitega

nõustun tennoga.

katao.
jälgi nüüd oma reaktsiooni.
'miks keegi ei aita'
'miks keegi juba ei hüppa nõuandeid jagama'
'ma ei suuda vaadata kuidas teisel on pahasti'



aitavad
annavad
sest võõras jama on sinu kaela paigutatud kenasti. aita aga ära võta asju enda kaela. emotsionaalse reageering näitab haavumist. aga miks?
Tagasi üles
katao
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 5 Okt 2004
Postitusi: 27
Asukoht: Tln.

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 11:04 am    Teema: Vasta viitega

Siiski on jäänud õhku küsimus: kas üldse on võimalik 55-selt elu korda saada? Loomulikult ei sunni ma teid, kallid kommenteerijad, mitte midagi tegema... pigem oli see humoorikalt öeldud, et miks keegi ei paku jne... sry, unustasin emotioni lisamata. Rolling Eyes
Üldiselt arvan ise ,et kõik probleemid on lahendatavad. Mõtlesin, et ehk saab siit abi. Et kas võib olla, et inimesel on peal mingi needus? Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
puuma
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 11:08 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda puuma (Laup Jan 15, 2005 12:16 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 11:23 am    Teema: Vasta viitega

katao kirjutas:
Siiski on jäänud õhku küsimus: kas üldse on võimalik 55-selt elu korda saada?


Elul on alati yllatusi waruks.
Me wõime ju rääkida seaduspärasustest, mille me oma mõtetes oleme loonud, elu näitab ikka, et tal on meiega omad plaanid.
Nii et alati wõib teha elu kannapöörde nii healt halwale kui wastupidi.

_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 11:37 am    Teema: Vasta viitega

katao kirjutas:
Siiski on jäänud õhku küsimus: kas üldse on võimalik 55-selt elu korda saada? Loomulikult ei sunni ma teid, kallid kommenteerijad, mitte midagi tegema... pigem oli see humoorikalt öeldud, et miks keegi ei paku jne... sry, unustasin emotioni lisamata. Rolling Eyes
Üldiselt arvan ise ,et kõik probleemid on lahendatavad. Mõtlesin, et ehk saab siit abi. Et kas võib olla, et inimesel on peal mingi needus? Smile


hästi tahta siis ikka vist saab, eks vanapeast on kardinaalseid muutusi ettevõtta vist tiba harjumatu. aga needus, käib kõik posijad, soolapuhujad läbi aga paremaks kuskilt otsast ei lähe, mis siis saab? kui iseloom va sitapoolseks kisub (heasmõttes) ei aita vist keegi, kes tahaks.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 12:13 pm    Teema: Vasta viitega

No vahel võibki ju inimesele needus peale olla pandud. Ristimine on ju ka sisuliselt needus ja veel palju muudki.

Samas, soovitan ikka mõne tasemel nõia juurde pöörduda, kuna praegustest kõnelejatest ei oska antud olukorda põhjalikult analüüsida ja panevad lihtsalt uupi
Tagasi üles
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 12:19 pm    Teema: Vasta viitega

vahel on sisemine tuli see, mis meie "elu hävitab (meie tunne)". pole vaja seda leeki kustutada. las põleb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 12:37 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
No vahel võibki ju inimesele needus peale olla pandud. Ristimine on ju ka sisuliselt needus ja veel palju muudki.
Samas, soovitan ikka mõne tasemel nõia juurde pöörduda, kuna praegustest kõnelejatest ei oska antud olukorda põhjalikult analüüsida ja panevad lihtsalt uupi


He-he. Aga millegipärast pole ta "tasemel" (irw) nõia juurde läinud. Miks arvad, et ta nõia poolt õeldu vastu võtab. Nujah, eestis ju hinnatakse nõidu selle järgi, et kas kinnitab seda, mis mul "viga on".

Mul ka millegipärast tunne, et tõesti huupi lasin, tunde järgi tulistasin, panin enne igaks juhuks silmad ka kinni, et surija valu ei näeks. irwitan
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 1:35 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
No vahel võibki ju inimesele needus peale olla pandud. Ristimine on ju ka sisuliselt needus ja veel palju muudki.

Samas, soovitan ikka mõne tasemel nõia juurde pöörduda, kuna praegustest kõnelejatest ei oska antud olukorda põhjalikult analüüsida ja panevad lihtsalt uupi


noh monkeyboy, kes need tasemel nõiad siis oleks, äkki annad kohe nimed või suusoojaks puhud (või panid lapsikusest ise ka uupi?) nagu sulle omane on (muie)

Ja kas ei või juhtuda hoopis nii, et see sinu tasemel nõid inimest täielikult untsu ei keera, kas sa garanteerid selle? Kuidas ja millega?
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group