Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Ãœks heietus.

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Venezia
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Dets 03, 2010 11:29 pm    Teema: Ãœks heietus. Vasta viitega

http://venezia-fatamorgaana.blogspot.com/2010/12/noored.html#more
Tagasi üles
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2010 12:31 am    Teema: Vasta viitega

kusjuures ... enne kui olin lugenud su heietamist "noorte" teemal, olin siin omaette mõtisklenud, et sa kõlad teisiti Smile

ma ise ei nimetanud seda vanaks olemiseks, vaid täiskasvanuks. vana olemine tähendaks väsimust, kuid sinu postidest kiirgab hoopis muu - asjadele teise rõhuasetusega lähenemine. sinus on selgust rohkem...

niiet järgi andes pole mitte nõrk ega ka targem, vaid arukam - tead, kuhu on mõtet auru kulutada, kuhu mitte.
kui ma peaks leidma ühisnimetaja sinu postidele, mida olen viimasel ajal sattunud siin lugema, siis ma kasutaksin selleks sõna "vaikus"

a see vaid selline möödakäija põgus pilk, ei enamat.
Tagasi üles
Venezia
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2010 4:04 am    Teema: Vasta viitega

Eks see kirjutamine sellest tuleb, et kui vaikus kõrvadele hakkab siis peab ise vastu lärmama.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group