Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Toki Teleesinemised.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 61, 62, 63  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Nov 14, 2010 10:44 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
sa ei saa vist ikka aru, et sa EI TOHI juriidilise isiku poolt osutatud teenuse eest makstud tasu lasta enda arvele kanda? selleks, et seda juriidiliselt kontolt oma kontole saada, pead sa endale makstavalt summalt tasuma nõutud riigimaksud. variante on mitmeid. kõigile asja tundvatele inimestele on aga teada fakt, et nii, nagu sina seda tegid, EI TOHI.



Lambajutt. Palju asju ei tohi aga ikka tehakse. Levinuim on elatumine kassast ja mitme kassa pidamine. Kusjuures täiesti seaduslik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Püh Nov 14, 2010 11:47 pm    Teema: Vasta viitega

Kr66t kirjutas:
Hella kirjutas:

Näiteks minule oli selline asi ikka väga tüütu ja ebameeldiv. Vahel tahan tulla siia foorumisse ja midagi põnevat kirjutada/lugeda, aga siis tundus, et see pole enam võimalik. Nii palju nõmedust vahtis vastu.


prrrrrrrrrr
küll võib ike üits naine vinguda ja hädaldada. kle, sul on oht nõnna vanatütrikuks jääda! ei päästa sind su ilus rõõza põsk ja prink pepu sellest saatusest, kui sa vingumist koomale ei tõmba. usu vanainimese juttu!
No võtame näiteks gladiaatori, kes siin ikka väsimatult härgab ja pole vist ükski vähegi huvitavam emane pääsenud tema, mis seal salata, arglikest ja anonüümseist (jättes nii argpüksist ülbe lupardi mulje), kuid siiski kontakteerumistest nii privas kui ka kuluaarepidi kontakte kerjates.
hella, kas sina vähemalt sellegi mehe tähelepanu osaliseks saanud oled?


Ihhiihii, vat niikaua, kuni Sina minu ilusat prinki peput reaalselt näinud pole, ei ole eriti tark hakata spekuleerima.
PS! Täiesti põhjendatult tundsid ennast puudutatuna minu väljaütlemisest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Nov 14, 2010 11:52 pm    Teema: Vasta viitega

Hella kirjutas:
Ma tean üht head elujõu saladust! Razz


vampirism?
Tagasi üles
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Esm Nov 15, 2010 12:00 am    Teema: Vasta viitega

Kr66t kirjutas:
Hella kirjutas:
Ma tean üht head elujõu saladust! Razz


vampirism?


See on küll iseenesest kurb lugu, kui inimesele esimese ideena vampirism pähe tuleb. Ma võin Sulle öelda, et viise on tegelikult väga palju ja eks igaüks leiab enda jaoks parima.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Nov 15, 2010 12:03 am    Teema: Vasta viitega

Hella kirjutas:


Ihhiihii, vat niikaua, kuni Sina minu ilusat prinki peput reaalselt näinud pole, ei ole eriti tark hakata spekuleerima.


aaaaga ma olen näinud REAALSELT ehk siis kohe päris oma füüsiliste silmadega sinu ilusat rõõzat põske ja prinki peput Wink maailm polegi niiiii vääääga suuuuuuuur!

p.s vähemalt seda pean tunnistama, et kui Loojal tuli pähe sind nikerdama hakata, siis ilumeel oli tal kenasti olemas Smile kahtlustan, et kalduvus aegajalt vinguda on su enda omandatud harjumus Laughing
Tagasi üles
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Esm Nov 15, 2010 1:35 am    Teema: Vasta viitega

mis seriaalist üldse jutt käib? ei mõista, et mis loom on lilleoru seriaal? mingi ühikarotid v?

akk kas sini täpp on alles?

minul punane on!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Nov 15, 2010 1:49 am    Teema: Vasta viitega

Hella kirjutas:
Kr66t kirjutas:
Hella kirjutas:
Ma tean üht head elujõu saladust! Razz


vampirism?


See on küll iseenesest kurb lugu, kui inimesele esimese ideena vampirism pähe tuleb.


Ahjaa, see pole sugugi kurb, et su puhul see mulle esimese ideena pähe tuli. Ma võin sulle öelda, et sul tasub selle üle mõelda Laughing
kuna demagoogia on ju ometi üks vampirismi olulisi tunnuseid, iga pagangi seda teab Wink
Tagasi üles
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Esm Nov 15, 2010 9:34 am    Teema: Vasta viitega

Hella kirjutas:
Iga veidigi loogiliselt mõtlev inimene saab aru, kui talle seletada, mis on maksustamise tagamaa.


selles pole kahtlemata kahtlustki. väga paljud foorumid on tasulised ja selles pole midagi imelikku. aga ega see polegi teemaks. teemaks on hoopis see, et vanajummi kandib foorumiteenust osutavale MTÜ'le mõeldud summasid oma kaukasse (ennetamaks vastkobinaid: jah, ma tean, et väidetavalt on need summad tillukesed aga see ei muuda asja sisu) ja püüab seejärel veel asja mingite oma fantaasiaseaduste abil siluda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 15, 2010 1:37 pm    Teema: Vasta viitega

Jason kirjutas:
Tokroda kirjutas:
NB mul on savi, kas ma olen õige või vale. Mis vahet sellel on mida rahvas arvab. Ja muideks rahval on sellest ka savi.
siinkohal vaidleksin ma kindlasti vastu. rahval pole raudselt savi. vastasel juhul ei raiskaks meediaväljaanded sinu õige või vale olemise teavitamiseks kallist leheruumi.
Vabandust, et ma muul teemal ei viitsi vaielda. Aga seda tahan sulle õelda, et meedia ei seisa mitte õigluse eest, vaid teenib juutide maailma vallutamise plaane.
Ja siinkohal ära tule üldse seletama vastupidist.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Esm Nov 15, 2010 1:56 pm    Teema: Vasta viitega

Jason kirjutas:

siinkohal vaidleksin ma kindlasti vastu. rahval pole raudselt savi. vastasel juhul ei raiskaks meediaväljaanded sinu õige või vale olemise teavitamiseks kallist leheruumi.

12 kommentaari interneti loole on tõepoolest kohutavalt suur huvi.
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Esm Nov 15, 2010 2:19 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Jason kirjutas:
Tokroda kirjutas:
NB mul on savi, kas ma olen õige või vale. Mis vahet sellel on mida rahvas arvab. Ja muideks rahval on sellest ka savi.
siinkohal vaidleksin ma kindlasti vastu. rahval pole raudselt savi. vastasel juhul ei raiskaks meediaväljaanded sinu õige või vale olemise teavitamiseks kallist leheruumi.
Vabandust, et ma muul teemal ei viitsi vaielda. Aga seda tahan sulle õelda, et meedia ei seisa mitte õigluse eest, vaid teenib juutide maailma vallutamise plaane.
Ja siinkohal ära tule üldse seletama vastupidist.


oh püha paranoia...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Esm Nov 15, 2010 2:20 pm    Teema: Vasta viitega

Elleth kirjutas:
Jason kirjutas:

siinkohal vaidleksin ma kindlasti vastu. rahval pole raudselt savi. vastasel juhul ei raiskaks meediaväljaanded sinu õige või vale olemise teavitamiseks kallist leheruumi.

12 kommentaari interneti loole on tõepoolest kohutavalt suur huvi.


kommentaaride hulk ei kajasta tingimata huvi loo enese vastu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 15, 2010 6:02 pm    Teema: Vasta viitega

Jason, sinuga on mõtetu rääkida. Sa oled nagu usklik. Kõik sinu arvamused lähvad arvesse ja teiste arvamusi sa ei arvesta.

Esiteks on see foorum minu oma. Ainult domeen on registreeritud MTÜ arvele, sest domeene ei antud eraisikule.
Sina tahad seadusega minu vara kantida MTÜ, et siis seda valitseda manipulatsiooniga. Sinu käitumine on ehtsa varga oma, kes kaitseb ennast seadustega.

Vaata mina saadan kõik sellised röövlid lihtsalt persse. Ja kaasaarvatud Sinu isiklikud reeglid. Sina ela oma reeglitega omas maailmas.

Vaata ma olen mõistnud ühte. Sa oled üks mõtetu mees, kellest pole mingit tolku. Ja ma ei soovi sinult midagi, sest Sinult ei saa ka midagi.
Sa pole võimeline mulle isegi raamatut saatma.
Aga õnneks on maailmas inimesi, kellega saab asju ajada.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Esm Nov 15, 2010 9:38 pm    Teema: Vasta viitega

kulla vanajummi, kui domeen on MTÜ oma, siis on ka kõik sellel olevad veebilehed MTÜ omad. ega's mina neid reegleid ei tee.

mis aga raamatutesse puutub, sis mis ma parata saan kui on teiselt poolt lompi kogu aeg ära unustab. ega ma temaga ka päris iga päev ei suhtle nii, et... aga hea, et meenutasid, eks ma jälle mainin talle.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Nov 16, 2010 5:05 pm    Teema: Vasta viitega

Kr66t kirjutas:
haldjanool kirjutas:
see naiste kasvatamise süsteem seal on samamoodi alandav ja vägivaldne, nagu lilleorus.


ei see ei ole lihtsssalt võimalik Laughing
naised võivad muutuda (aga ei tarvitse ja õnneks hunnik neid, kes siis ei muutu) küll lambaks kui mängu tuleb mõni mees, kes meeldib ja kellele tahetakse kannnngesti meeldida, kuid et enda kallal lasta vägivallatseda ja end alandada nii nagu seal seriaalis - võimendatult, seda ma kohe ei usu kaasaja naistest Shocked

selle lilleoru teemadel on palju kirjutatud ajranduses, kaasa arvatud sellest, kuidas need asjad käivad, st ajakirjanik vatas pealt.

ei näidadnd hambaid, põlvitasid.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 17, 2010 12:26 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:

selle lilleoru teemadel on palju kirjutatud ajranduses, kaasa arvatud sellest, kuidas need asjad käivad, st ajakirjanik vatas pealt.

ei näidadnd hambaid, põlvitasid.


mis kord taas viitab sellele, kui kahjulikud on uskumused Laughing niimoodi minetada enesealalhoiuinstinktid... ullud pääst!
Tagasi üles
Maalanna
Arengumaag


Liitunud: 19 Märts 2010
Postitusi: 152

PostitusPostitatud: Kolm Nov 17, 2010 4:15 pm    Teema: Vasta viitega

Jason kirjutas:
ega's mina neid reegleid ei tee.

Reegleid saab kehtestada oma territooriumil (ei hakanud topelteitusega lauset tegema).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 18, 2010 11:56 pm    Teema: Vasta viitega

Jason kirjutas:
kulla vanajummi, kui domeen on MTÜ oma, siis on ka kõik sellel olevad veebilehed MTÜ omad. ega's mina neid reegleid ei tee.
OK. Ma siis küsin teise nurga alt. Kas sinu meilpox on serveri haldaja omand, või Sinu oma.
Sinu loogika järgi peaks nii olema. See tähendab, et tal onõigus sinu meiliaadressiga kõike teha.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Reede Nov 19, 2010 9:18 am    Teema: Vasta viitega

kahtlemata on mu postkast serveri omaniku oma. põhimõtteliselt võibki ta sellega teha, mida tahab või mida vaja. kuidas sina siis asja ette kujutasid?

muidugi - minu ja serveri omaniku vahelise kasutajalepingu kohaselt on tema õigused minu postkasti suhtes minupoolse kasutajatingimuste rikkumiseni piiratud aga kui ma neid rikun, on serveriomanikul õigus minu postkast näiteks sulgeda või avada selle sisu kellele vaja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Reede Nov 19, 2010 4:37 pm    Teema: Vasta viitega

kahtlemata, kahtlemata on tegelikult kõik minu omand hoopistükkis konksnina oma, kuidas ma küll kohe tolle pääle es tulnud.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 61, 62, 63  Järgmine
Lehekülg 62, lehekülgi kokku 63

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group