Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Toki Teleesinemised.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62, 63  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Nov 11, 2010 12:33 am    Teema: Vasta viitega

Laughing
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Nov 12, 2010 1:24 am    Teema: Vasta viitega

Jason kirjutas:
vaevalt, et nüüd maksuamet su tühise 250 krooni pealt saadavate maksude pärast hakkab kirjamusta ja ümbrikku raiskama. see aga ei tähenda - vastupidiselt su ootustele - sugugi, et sa õige mees oled, aja millist mulli tahad.

PS! muide, mis tähtsaid asju ma varjan?


Kui inimese sissetulek on alla miinimumpaka, siis ei pea deklareerima.
Kõigile teada fakt.
Seega minule kui töötule selga lendamine 250 krooni pärast on väga ilmne teadlik pahatahtlik suhtumine.
Ma saan seda ära kasutada. Võin karjuda, et diskrimineeritakse.
Ka õhtuleht pettis maksuametit, jättes talle rääkimata, et olen töötu.
Maksuameti vastus oli eeldusel, et teenin korraliku raha.

Aga see maksude värk mind üldse ei koti.
Mind häirib see, et keegi idioot tahab mind panna para foorumiga kaklema. Aga õnneks on nad piisavalt intelikentsed, et ei haaku manipulatsoonile.

NB mul on savi, kas ma olen õige või vale. Mis vahet sellel on mida rahvas arvab. Ja muideks rahval on sellest ka savi.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Nov 12, 2010 1:31 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:

Mind häirib see, et keegi idioot tahab mind panna para foorumiga kaklema.


Mis ajast saati siis sa oled teiste poolt tantsitatav Very Happy, et häirib . Minu mälu räägib mulle, et sa vanasti armastasid ise tantsitada... õrritada näiteks kanakesi kaklema jms
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Nov 12, 2010 1:33 am    Teema: Vasta viitega

Usalda oma mälu.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Nov 12, 2010 1:39 am    Teema: Vasta viitega

Oi, selle jutu pääle tuli mul üits unenägu meelde. Tantsisin mina seal tokiga valssi (toki ei saand samal ajal jätta kiitlemata, et ta vana rahvatantsija ja tantsib väga hästi!). Korraga hakkab toki õiendama, et mina astun kogu aeg valesti, et mu varbad vales kohas. Mina tegin suured silmad - mis valesti, kas sa ei saanudki ennist aru, et tegelikult mina hakkasin juhtima Very Happy

p.s ullult hästi andis unenägu edasi minu ja toki karakteri muarust Very Happy niiet ma usaldan ka oma alateadvust Smile
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Nov 12, 2010 1:52 am    Teema: Vasta viitega

Kas tõesti oled õppinud inimese alateadvuse hirmude ja kollide juhtimise selgeks. Question Sellise oskusega saad küll maailmavalitsejaks. Shocked
Mina kahjuks seda veel ei oska Crying or Very sad
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Reede Nov 12, 2010 9:26 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Kui inimese sissetulek on alla miinimumpaka, siis ei pea deklareerima.
Kõigile teada fakt.
Seega minule kui töötule selga lendamine 250 krooni pärast on väga ilmne teadlik pahatahtlik suhtumine.


sa ei saa vist ikka aru, et sa EI TOHI juriidilise isiku poolt osutatud teenuse eest makstud tasu lasta enda arvele kanda? selleks, et seda juriidiliselt kontolt oma kontole saada, pead sa endale makstavalt summalt tasuma nõutud riigimaksud. variante on mitmeid. kõigile asja tundvatele inimestele on aga teada fakt, et nii, nagu sina seda tegid, EI TOHI.

pealegi - olgu sissetulek alla või üle miinimumi - deklareerima pead ülaltoodud põhjustest tulenevalt nagunii.

Tokroda kirjutas:
Ma saan seda ära kasutada. Võin karjuda, et diskrimineeritakse.
Ka õhtuleht pettis maksuametit, jättes talle rääkimata, et olen töötu.
Maksuameti vastus oli eeldusel, et teenin korraliku raha.


karju-karju. õhtulehe kohus pole teada, kas sa oled töötu või mitte. õhtulehel pole isegi õigust seda kuskilt omal jõul välja uurida. ja nagu mu ülaltoodud seletusest nähtub, pole sellel ka mingit tähtusust. paljud firmaomanikud on "töötud". tööl nad kuskil ei käi, nende firmasid juhivad palgatöölistest direktorid. aga ka need omanikud ei tohi oma firmadest midagi ilma makse tasumata välja võtta.

Tokroda kirjutas:
NB mul on savi, kas ma olen õige või vale. Mis vahet sellel on mida rahvas arvab. Ja muideks rahval on sellest ka savi.


siinkohal vaidleksin ma kindlasti vastu. rahval pole raudselt savi. vastasel juhul ei raiskaks meediaväljaanded sinu õige või vale olemise teavitamiseks kallist leheruumi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Nov 12, 2010 11:51 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Sellise oskusega saad küll maailmavalitsejaks. Shocked
Mina kahjuks seda veel ei oska Crying or Very sad


äi mina maailmavalitsejaks saada taha Laughing mulle piisab oma haldusalast/maailmast küll ja küll. seep rohkemp sinu unistus

kättemaksukontori kahte viimast osa vaatasid Laughing
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Nov 12, 2010 8:21 pm    Teema: Vasta viitega

minule meenutab kahtlaselt lilleorut.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Laup Nov 13, 2010 5:32 pm    Teema: Vasta viitega

Kasutajanime regamise poliitikast:

Iga veidigi loogiliselt mõtlev inimene saab aru, kui talle seletada, mis on maksustamise tagamaa. Vahepeal pöördus siin foorumis asi täiesti jaburaks, kuna osad kodanikud ei piirdunud enam mitte foorumi äärest ääreni täitmisega tekstiga, mille sisu võib kokku võtta lausega: SAAGE ARU, TE OLETE PERVERDI AJUPESTUD JÜNGRID!!!, vaid tegid ka mitu kontot ja siis algatasid teemasid, kus iseendaga diskuteerima hakkasid.
Näiteks minule oli selline asi ikka väga tüütu ja ebameeldiv. Vahel tahan tulla siia foorumisse ja midagi põnevat kirjutada/lugeda, aga siis tundus, et see pole enam võimalik. Nii palju nõmedust vahtis vastu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Nov 13, 2010 6:12 pm    Teema: Vasta viitega

Hella kirjutas:

Näiteks minule oli selline asi ikka väga tüütu ja ebameeldiv. Vahel tahan tulla siia foorumisse ja midagi põnevat kirjutada/lugeda, aga siis tundus, et see pole enam võimalik. Nii palju nõmedust vahtis vastu.


prrrrrrrrrr
küll võib ike üits naine vinguda ja hädaldada. kle, sul on oht nõnna vanatütrikuks jääda! ei päästa sind su ilus rõõza põsk ja prink pepu sellest saatusest, kui sa vingumist koomale ei tõmba. usu vanainimese juttu!
No võtame näiteks gladiaatori, kes siin ikka väsimatult härgab ja pole vist ükski vähegi huvitavam emane pääsenud tema, mis seal salata, arglikest ja anonüümseist (jättes nii argpüksist ülbe lupardi mulje), kuid siiski kontakteerumistest nii privas kui ka kuluaarepidi kontakte kerjates.
hella, kas sina vähemalt sellegi mehe tähelepanu osaliseks saanud oled?
Tagasi üles
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Laup Nov 13, 2010 9:34 pm    Teema: Vasta viitega

Kr66t kirjutas:

prrrrrrrrrr
küll võib ike üits naine vinguda ja hädaldada. kle, sul on oht nõnna vanatütrikuks jääda! ei päästa sind su ilus rõõza põsk ja prink pepu sellest saatusest, kui sa vingumist koomale ei tõmba. usu vanainimese juttu!
No võtame näiteks gladiaatori, kes siin ikka väsimatult härgab ja pole vist ükski vähegi huvitavam emane pääsenud tema, mis seal salata, arglikest ja anonüümseist (jättes nii argpüksist ülbe lupardi mulje), kuid siiski kontakteerumistest nii privas kui ka kuluaarepidi kontakte kerjates.
hella, kas sina vähemalt sellegi mehe tähelepanu osaliseks saanud oled?

Kuule, koll. Sa lõugad vales foorumis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Laup Nov 13, 2010 9:35 pm    Teema: Vasta viitega

[quote="Kr66t"]
Hella kirjutas:

No võtame näiteks gladiaatori, kes siin ikka väsimatult härgab ja pole vist ükski vähegi huvitavam emane pääsenud tema, mis seal salata, arglikest ja anonüümseist (jättes nii argpüksist ülbe lupardi mulje), kuid siiski kontakteerumistest nii privas kui ka kuluaarepidi kontakte kerjates.
hella, kas sina vähemalt sellegi mehe tähelepanu osaliseks saanud oled?

Ära valeta,ise privasid mulle esimesena,mina tahtsin ainult näo üle vaadata,kuna siin mu endise naistuttava imidzeid progesid.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Nov 13, 2010 11:37 pm    Teema: Vasta viitega

minu priva (krt, ma isegi ei mäleta mis ajendil sai huvitet) polnud
1. anonüümne
2. ei luninud sinu isiklikke andmeid foorumi omanikult
3. polnud huvitatud ka näo ülevaatamisest Smile , mida ka korduvalt väljendasin

Kui mees tõesti tahab nägu üle vaadat (ehkki ma ei mõista, mida see talle annab), siis võiks ta olla vähemalt nii julge, et kui palutakse tal end tutvustada, siis ta seda ka teeb Laughing
Vähemalt ei peaks pärast imestama, miks naisteraffad sussikeseks, mitte meheks peavad Cool
Tagasi üles
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Nov 13, 2010 11:40 pm    Teema: Vasta viitega

FinalFantasy kirjutas:

Kuule, koll. Sa lõugad vales foorumis.

gladiaator vajab sinu kaitset või Shocked
Ega ma talt tükki küljest nüüd hammusta... täitsa terveks jääb, ma luban Very Happy
Tagasi üles
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Nov 13, 2010 11:59 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
minule meenutab kahtlaselt lilleorut.


Ma seda Lilleorus toimuvat ise ei tea, aga üldjoontes nad tabasid muarust ära väga sektide tekkimise põhimõtte Very Happy
Vahet pole, millises maailmaurkas ja milline karismaatline mees enda ümber naishordid teda ümardama meelitab, see käib üsna sama põhimõtte järgi ja need sekti liidrid on suht sama peal väljas. Ja mis "õpetuse" varjus nad seda teevad, ei mängi taas mingit rolli. Ainult need sektid on püsivamad, kus ta suudab ka mehi sisse haarata; naised kui kanakari ühe mehe pärast kaklemas võivad väga kergelt ühel hetkel tõsta mässu. Ja siis vajab tõesti sekti liider mingit "imet" , et enda positsiooni taas kindlustada.

Tegelt sellest seriaalist koorus välja ka see, miks peaks inimene, kes end "valgustunuks" peab, enne seda oma hinge eest hoolt kandma, aga selle jätavad nad vahele, vaid kohe hakkavad teisi uuele teele - õndsusesse , juhatama Laughing
Tagasi üles
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Püh Nov 14, 2010 12:18 pm    Teema: Vasta viitega

vahi aga vahi Very Happy

elu hakkab osadel jälle sisse tulema Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Nov 14, 2010 3:00 pm    Teema: Vasta viitega

see naiste kasvatamise süsteem seal on samamoodi alandav ja vägivaldne, nagu lilleorus.
ma pole küll ühtki osa näinud, muidu räägiks rohkem, aga referentsid jooksevad kätte.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Nov 14, 2010 8:07 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
see naiste kasvatamise süsteem seal on samamoodi alandav ja vägivaldne, nagu lilleorus.


ei see ei ole lihtsssalt võimalik Laughing
naised võivad muutuda (aga ei tarvitse ja õnneks hunnik neid, kes siis ei muutu) küll lambaks kui mängu tuleb mõni mees, kes meeldib ja kellele tahetakse kannnngesti meeldida, kuid et enda kallal lasta vägivallatseda ja end alandada nii nagu seal seriaalis - võimendatult, seda ma kohe ei usu kaasaja naistest Shocked
varjatud, so psühholoogilist lambana taluda ( tean-näind, kogend) seda varianti pean tõenäosemaks ka sektide puhul, kui et füüsilist vägivallatsemist. see oleks sekti juhile endale ka kahjulikum - naised hakkavad kiiremini hambaid näitama Laughing


aga seriaali "maag" oli numpsik küll ... veits vähe treenitud, aga karismaatiline, silm puhkas ta mängu jälgides. vähemalt osatäitmine oli hea
Tagasi üles
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Nov 14, 2010 10:41 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Kas tõesti oled õppinud inimese alateadvuse hirmude ja kollide juhtimise selgeks. Sellise oskusega saad küll maailmavalitsejaks.
Mina kahjuks seda veel ei oska


See on ju lihtne. Ei pea juhtima vaid tuleb ülekirjutada, mis on sama mis juhtimine. Anna oma kirjutajatele käsk kätte. Alguses kujustad reaalse kolli ja siis kujustad ideaalse kolli milline tahad et koll oleks. Selle tulemusena toimub kehakeemia muutus ja vaimsuse tõus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62, 63  Järgmine
Lehekülg 61, lehekülgi kokku 63

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group