Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Hingesugulase leidmine unenäos?

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
huntkoer



Liitunud: 26 Sept 2008
Postitusi: 5
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 27, 2010 4:27 pm    Teema: Hingesugulase leidmine unenäos? Vasta viitega

Tere!

Olen varem olnud hädas unehalvatusega ja mingi aeg uskusin, et mu hing käib öösiti lühiajaliselt oma kehast väljas, kuid öösiti unesegasena võisin selles ka eksida, kuigi inimeste kogemusi selles vallas lugedes tundub, et just rändamisega mu hing mõnel öösel tegeles.
Nüüd aga olen leidnud endale öösel magades unenäost hingesugulase. Esimest korda nägin teda unenöos nii, et oli talv ja ta seisis akna taga. Jäätunud klaasile sõrmega kirjutades ütles ta, et tunneb mind varasemast elust, et me olime väga lähedased ja ta armastab mind väga. Siis aga kutsuti mind unenäos kellegi teise poolt ja mu "sõber" ütles, et pean kohe minema, muidu ma ei saa enam oma maailma tagasi. Täitsin ta käsu ja ärkasin kohe selle peale üles. Tundsin suurt rahu ja õnne.
Sellest unenäost on möödas ca pool aastat ja nüüd viimase kahe öö jooksul on ta jälle mu unenägudesse ilmunud. Lausa nii reaalselt, et olen öösel arvanud, et elukaaslane on mind kaissu võtnud, tunnen mehe käsi enda ümber, aga kui päriselt istukile tõusen, näen, et elukaaslane magab minu poole seljaga. Eile öösel olin üksi ja mu "unenöo hingesugulane" oli jälle minu unenäos ja hiljem tundsin tema lähedust voodis. Ta rääkis mulle, et tema maine keha on hetkel surnud, mistõttu saame me koos olla vaid vaimumaailmas. Olin seal mõnda aega koos temaga, kuid mingi hetk pidime jälle lahku minema, sest minu koht ei ole "tema maailmas" - veel mitte.
Ühest küljest oleks lihtne öelda, et sellised unenäod minu enda ettekujutluse vili ja keegi ei üritagi minuga kuskilt ühendust võtta, aga teisalt ootan väga, et unenäos jälle oma "hingesugulasega" kohtuda. Kas hingesugulus võib hingede vahel kestma jääda ka siis, kui füüsilised kehad teineteisest lahutatakse? Kas unenäod võivad olla üheks võimalikuks kanaliks, mille vahendusel sugulashingedega suhelda?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Nelj Okt 28, 2010 6:31 am    Teema: Vasta viitega

Ma kohtun niiöelda unes paljudega, tuleb osata Kuulata ja näha. Mina ei pea seda üldse unenäoks vaid unenägemiseks, kuigi see Carlose raamatutest ülevõetud sõna pole vist ka päris õige, aga uni see igatahes pole. Kasutatakse veel sõna kirgastatud unenäod (lucid dream) jne. Kuigi see(lucid dream on ka midagi muud, nagu arvutimäng, et nüüd hüppame siia ja nüüd möllame seal. Unenägemist ei saa kuidagi kontrollida, mitte rohkem kui päriselu.

Eile õhtul kuulsin läbi une et mind hüüti, jäin kuulatama. Nägin paari kogu seismas ja endaga rääkimas. Ärevad hääled hüüdmas. Piklikud valged näod, silmad pisikesed, mustad ja kerged kriipsud, aga siiski inimesemoodi, pikad, kõhnad, üks oli pikem kui teine või teine istus. Imelikud olendid hüüdsid mind. Raske on kuulda neid, peab keskenduma ja siis kuulen kaugeid sõnu, teinekord ka lauseid. Ma ei mõista, miks on need lausutud vaid erinevate häältega, nagu hüüaks need kuskilt kaugelt aga kui kuulen on nii kõvasti, et ehmatab.

Öös kõnnib igasuguseid ringi. Ka sündimatta inimesi, kes ootavad. Või kes pole veel läinud. Või olevused, kes hulguvad erinevate ilmaruumide vahel. Mina pean neid kõiki ohututeks. Paljud on mind hirmutaunud, aga nüüd kardan väheseid. Mõni tahab ehk midagi, nad enamus tahavad. Ole ettevaatlik sellega mis annad. Ja ole ettevaatlik ka pakutavaga. Kahju nad midagi ei tee, aga ära unusta elavaid, kes suu kõrval on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Nelj Okt 28, 2010 12:01 pm    Teema: Vasta viitega

naine kirjutas:
Unenägemist ei saa kuidagi kontrollida, mitte rohkem kui päriselu.


ä..öö, mismõttes? Shocked
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Nelj Okt 28, 2010 7:34 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
naine kirjutas:
Unenägemist ei saa kuidagi kontrollida, mitte rohkem kui päriselu.


ä..öö, mismõttes? Shocked


ses mõttes, et kui lased võõrad juba majja siis nad otsustavad ise mida teevad ja räägivad. Loomulikult ei maksa maja laiali lasta lammutada aga üldjuhul võid üllatusteks siis alati valmis olla.

Ühesõnaga kuula.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Okt 30, 2010 1:52 am    Teema: Vasta viitega

ma üldiselt tavaliselt saan küll juhtida, aga tihti ei taha.
ja vahel on lausa nii, et unenäos osalev teisik teeb midagi, mina jälgin hing kinni ja pean miski juhtteisikuga olukorra võimalike lahendite üle nõu ja siis lasen sel juhtteisikul seda unenäos olevat teisikut instrueerida edasise tegutsemise suhtes.
st mina vaatan, kuias mina2 teeb midagi ja lasen mina3-l seda asja koordineerida.
kui võtta asja normaalsena, et nii käibki, siis pole miskit probleemi ei protsesside ega nende juhtimisega.
kusjuures vahel osaleb ka miski salvestav teisik, kellel siis hiljem (kas järgmisel päeval või veel hiljem) lasen seda asja uuesti kordades ette mängida ja edasi-tagasi kerida ja vaatan näiteks detailid üle või taustad või muud.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Nelj Dets 02, 2010 11:32 pm    Teema: Vasta viitega

Tere nool, aga ma rääkisin hoopis nendest.... hoopist kelleski teisest.... isegi sina ei saa kõiki juhtida ja nemad suudavad kõikide unenägudesse tulla....kas me sellest ka aru saame, mida nad meile ütlevad, on hoopis teine asi, või kas me nad üleüldse ära tunneme !!

Olen oma elus näinud nii palju veidraid olevusi, kes on suutnud ennast minu maailma sisse vingerdada. Mina olen nendega hakkama saanud, paljud aga ei saa.

Mõned on need, kes kes kunagi elanud, mõned aga hoopis need, kes ei tahagi enam kunagi sündida, mõned polegi ehk inimesed.... pole kunagi olnud ja ei kavatse saada ka....

...ka mõni madal mudalombi elukas suudab õigel hetkel hirmude ja jõuga
inimeste maailma trügida... kõige jubedam, kui inimene ärkvel olles peab neid hirme aga järku enda omaks !

Hingesugulane on aga teine inimene... hoopis keegi teine... Ma olen kohtunud oma hingesugulasega, kahjuks selles elus valel ajal ja vales kohas. Reaalselt. Aga on keegi õige ka, kindlasti kuskil ta on, aga teda ei pruugi ma kunagi kohata, sest lasen tal enesest mööda kõndida....

Seega saad sa juhtida oma unenägusid, kui oled seal täieti üksi oma teisikutega. tavalisel inimesel on enamasti terve sisemaailm irrvarr ülerahvastatud,....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Dets 03, 2010 3:04 am    Teema: Vasta viitega

äh, miskist saatsin ma eselonide kaupa raffast välja, kui nad seal avastasin.
(MUST SEADUS!!!)
ja.
ma ei saa aru, mis suga juhtunud on????
ma saatsin siit igast sündimata ja lahkunuid tavatasandil minema.
mis sa arvad, et unenägudes miskit teisiti on vä?
need sündimata on hoopis puhtakesed ja nunnud, need ainult paluvad tagasi...
need, kes ei taha sündida, saavad vasta pead nii et vähe pole.
unenäod kajastavad sinu teisikute ümbrusi või 2. hõperruumi, seega peaks mõlemad olema sinu ppolt kontroolitavad.
ja hirm tuleb võtta paljaste kätega!

noh, hingesugulane...
üsna tihti selgub, et hingesugulaseks peetu liputab lihtsalt su enda jooksusolevate juppidega...
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2010 3:56 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:

need, kes ei taha sündida, saavad vasta pead nii et vähe pole.


ot, kas ma saan nüüd õigesti aru, et põhjendad (või suisa õigustad oma) eksistentsi sündimise kohustuse kui a´prioriga?
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2010 5:20 pm    Teema: Vasta viitega

ainult sündimine, st kehastumine võimaldab midagi parendada.
st selleks, et olla harmoonilisem, peab läbi laskma ja töödelda suutma võimalikult suurt kogust energiaid ilma aukudeta nende spektris.
kui seda ei suuda, on vead sees.
ainult füüsilise vastasmõju ja sellest tekkiva järelmõju ja tagasiside analüüsimisel on võimalik saavutada selgust, mida peab muutma, et parandada auke.
ja ainult sellise mõistmise tulemina on võimalik muuta oma tegutsemist ja arusaamu nii, et augud hakkavad paranema.
tavaliselt võetakse puuduv osa teistelt jõu või kavalusega.
st lõhutakse teised ära ja parasiteeritakse nende seljas.
kuna ma ei tea siin täiesti täiuslikke olendeid - võib-olla kusagil mujal neid on, aga mitte siin - siis on kehastumine, kui vigadeparanduste võimalus, kohustuslik.
ja ära tule rääkima, et äkki on tegelasi, kes on õnnelikud puudulikena ja eksisteerivad vaikselt omaette sellistena - pole selliseid kah kohanud.
ja kui kohtan, siis saadan siit välja, sest neil pole siin midagi teha - tarbija-ühiskond on tegelikult lubamatu nähtus (mis siis, et füüsiline tasand on parasiitide poolt sellisena üles ehitatud praegu).
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2010 5:40 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
kuna ma ei tea siin täiesti täiuslikke olendeid - võib-olla kusagil mujal neid on, aga mitte siin

Idea
ehk viitab kahel moel tõsiasjale, et me ei tea
kuid las ta olla parem, jah...
Tagasi üles
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Teis Dets 28, 2010 12:09 am    Teema: Vasta viitega

Tok ei mõju sulle hästi Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Dets 28, 2010 5:02 pm    Teema: Vasta viitega

mulle või???
Shocked Laughing Shocked
kohe näha, et sa midagi ei tea... Cool
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Kolm Dets 29, 2010 2:40 pm    Teema: Vasta viitega

Nool, tokile, mõjub küll hästi, imeb vaikselt näppu, kirjutab, ja põhiline, et enam ei peereta
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Dets 29, 2010 4:49 pm    Teema: Vasta viitega

Noor naine süüdistab kirikuisa enda ahistamises (331) http://www.postimees.ee/?id=363763&com=1&lk=14
Kas hingesugulus?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group