Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Budism
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 28, 2008 4:11 pm    Teema: Vasta viitega

NII SEE INSPIRATSIOON LÕPPEB UUEGA

1982.a

_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Reede Märts 19, 2010 6:55 pm    Teema: Vasta viitega

Väga lahe sell
http://et.wikipedia.org/wiki/D%C5%BEa-laama

Tsiteerin::
Budistlikust seisukohast kindlustasid mõrtsukad tapetutele uue ja parema ümbersünni, võttes enda peale nende halva karma.
Very Happy
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Reede Märts 19, 2010 7:45 pm    Teema: Vasta viitega

Eestist pärit parun Ungern von Sternberg oli ka budist ja valge kindral Mongoolias,kes sinna oma budistlikku riiki tahtis luua.See on budismi verisem külg.Aga eks ajad olid ka sellised,pärast esimest ilmasõda ja revolutsioonilised,kes teab ajalugu võib mingites variatsioonides,varjudes korduda.

Hitler sõbrustas samuti Tiibeti budistidega,hankis sealt oma tehno-maagilisi teadmisi III Reichi heaks,Hitleri isiklik ihukaitse üks SS üksus olevat olnud Tiibeti budistidest mungad,samuti läinud viimased teleülekanded III Reichi lõpust Tiibetisse.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Märts 20, 2010 10:23 am    Teema: Vasta viitega

gladiaator kirjutas:
Eestist pärit parun Ungern von Sternberg oli ka budist ja valge kindral Mongoolias,kes sinna oma budistlikku riiki tahtis luua.See on budismi verisem külg.Aga eks ajad olid ka sellised,pärast esimest ilmasõda ja revolutsioonilised,kes teab ajalugu võib mingites variatsioonides,varjudes korduda.

Hitler sõbrustas samuti Tiibeti budistidega,hankis sealt oma tehno-maagilisi teadmisi III Reichi heaks,Hitleri isiklik ihukaitse üks SS üksus olevat olnud Tiibeti budistidest mungad,samuti läinud viimased teleülekanded III Reichi lõpust Tiibetisse.

minu andmetel on parun von unger-sternberg ja miski muu eesnimi (tahaks teada, milline neist - need siin jälle laiutama hakanud, kuigi pidid väidetavalt olema kalevased, mis siis et sihukese nimega).
ja tele tekkis miski paarkümmend aastat peale II ms-i.
kino oli, aga teisel põhimõttel, mitte video.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
nosalt
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 29 Nov 2007
Postitusi: 243
Asukoht: magevees

PostitusPostitatud: Laup Märts 20, 2010 11:17 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
tele tekkis miski paarkümmend aastat peale II ms

Paljud tehnoloogiad "tegutsevad" algul salaja. Ja soovimatute isikute kiirgustöötlemine on sama vana kui juutide ajaarvamine (Püramiidiuurijate haigestumised ja surmad). Luuraja Litvinenko poleks pidanud arstile minema - igasuguse saasta saab ka muul viisil välja.
_________________
NaCl - esimene lisaaine, mis maalastele pähe ja sisse määriti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Laup Märts 20, 2010 11:20 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:

minu andmetel on parun von unger-sternberg ja miski muu eesnimi (tahaks teada, milline neist - need siin jälle laiutama hakanud, kuigi pidid väidetavalt olema kalevased, mis siis et sihukese nimega).
Roman Unger von Stenberg
haldjanool kirjutas:
ja tele tekkis miski paarkümmend aastat peale II ms-i.
Näiteks esimene teleülekanne Wimbledoni tenniseturniirilt tehti 1937 ...
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Laup Märts 20, 2010 11:22 am    Teema: Vasta viitega

Esimesed TV -ülekanded tehti III Reichis,ei viitsi sulle praegu linke otsida.Seal töötati välja ka teleprogrammid,mis masse kontrollida lasevad,isegi seebikad.Väidetavalt oli natside infotehnoloogia oma ajast aastakümneid ees.Natsid tegelesid üldse palju inim-ja massipsühhholoogia kontrolli ja juhtimise meetodite ja võimaluste uurimisega.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 22, 2010 2:35 am    Teema: Vasta viitega

Praegusaja maailma alus. Sansaara ehk suur ja probleemne kannatuste ringkäik.



- Kolmainsus
- Must ja Valge
- 6 ihade valla maailma.
- 12 põhjuslikkust.


Arstimisbuda mandala


_________________
Nii jumal kui ka ateism on kõik üks mõtlemise keeld. Keeld mõtelda etteantust ja saavutatust üle ja kaugemale.
Ignorantsus, kus usuvastasus on endistviisi kristlik, ning objektiivne, erapooletu tõlgendus loomult nihilistlik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Laup Juul 31, 2010 4:15 pm    Teema: Vasta viitega

stupidity is your foxtras.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Püh Aug 01, 2010 1:34 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
kuigi pidid väidetavalt olema kalevased, mis siis et sihukese nimega)
Enne sõda sattus üks maamõõtja Saaremaal ühe vanatüdrukust parunessi matustele ja neil matustel ütles mingi kuulsa nimega aadlisuguvõsa esindaja sellele maamõõtjale, et sellele vanatüdrukule peaks Eesti riik tegema riiklikud matused, sest see vanatüdruk oli viimane saarlaste peavanema ( või oli neid saarlastel rohkem) järglane. Kui maamõõtja uuris, et miks sellest laiem üldsus ei tea, siis see aadlik ütles, et aadlikud on solvunud maareformi pärast kui Eesti Vabariik võttis aadlikelt maad ära ja nad ei näita oma perekonna arhiive.
Arvatavasti vähemalt pool Põhja-Eesti ja Saaremaa aadelkonnast on ühel või teisel moel kalevlaste sugu
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Aug 01, 2010 10:27 pm    Teema: Vasta viitega

mul on endal kah sihuke tunne, et neid kalevasi on siin ja seal.
kui l.meri hõbevalget lugeda, siis paistab siit ja sealt välja.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Nelj Aug 05, 2010 6:04 pm    Teema: Vasta viitega

Kuradi demitri petrjakov. Kuradi buddist kuradi systeemi ori kuradi ori raisk. Siga nahhuj. Ma olen looja mitte jumal. Ja sa ei ole mingi shaoliini mees.

Tavai tule pane mulle hambasse. Ma panen sulle kuradi buddistile su kuradi jumala osale nii nakku et sul vahe ei hakkaks. Kuradi idioot. Jaa vait kuradi siga. Selle parast oledki kuradi ori kuradi jumala osa. Tyra. Ma olen looja. Kui tuled mu ukse taha tapan su ja mul suva. Ytlen et kukkusid kokku v6i syda jai seisma. Sest sul ei hakka olema yhtegi haava kuradi vardjas.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Nelj Aug 05, 2010 6:31 pm    Teema: T6siselt sured. Vasta viitega

Dimitri petrjakovile. Sured lihtsalt nii et sind ei olegi enam(Ok ära usu, sest maailm on domineeritud praeguses ajas päris halvasti. Siis pead syndima uuesti. Ja mis see nirvana on. Seda ei ole olemas. Siis budismi ka ei ole olemas. Kuradi idioot ( idi ot. Vene keeles.)Sest kui inimene sureb peab uuesti syndima Ja nirvaanasse ta ei pääse. Sest see inimene on mitte milleskis. Teda ei ole olemas. Ta tuleb mitte millestkist uuesti. Ja kui inimesel on armastus. Inimene peab minema armastuse teele. Siis ta teises maailmas pääseb olema looja. Sest tavaliselt armastajad ei karda surra. Aga jumal on teinud palju halbu reegleid. Ja mavihkan jumalat. Ja satanistid räägivad et saatan on ka jumal. Kuigi kristlased räägivad natuke rohkemaid 6igeid asju. Sest nende tähtsus pole raha. Ja mis in cristmas juhtub. Tuleb maailmasse nii palju raha et enam ei hakka olema raha sest seda on liiga palju(Sest Diaval hakkas tegema raha mitte millestkist kui inimesed v6tsid selle raha kätte ja hakkasid asju ostma ja läksid välja neil lihtsalt need asjad kadusid. Lihtsalt hakkab taevast kukkuma nii palju raha. Sitaks raha. Lihtsalt k6ik teed ja linnad on täis raha. Olen loonud väikseid olendeid siin maailmas. Praegu ytles mulle yks jumal et kui ma loon raha nii palju siia maailma et k6ik linnad teed täis raha ja nii edasi. See ytles kuradi Death. Ma ytlesin et raha on life. No tal oli see m6ttes et see on halb aga ma ytlesin et see on hea sest kui liiga palju raha igal pool siis ei hakka olema raha. Teine asi. Santa päeval mul tuleb selline arvuti mis on k6ige parem maailmas ja v6tan k6ik interneti ja maailma arvuti systeemi enda kätte. See teine asi. 2 Kingitust maailmasse. Maailm täis raha ja mul k6ige v6imsam arvuti maailmas. V6ibolla tuleb veel kingitusi ka teistele aga ma vaatan ja m6tlen selle peale.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Nelj Aug 05, 2010 6:33 pm    Teema: Vasta viitega

dimitrile oli budisti jutt. Muu kingituse jutt teistele.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Nelj Aug 05, 2010 6:39 pm    Teema: Vasta viitega

Homme panen lahedat naist ja mul 2000 panga kaardil. Nii et ta saab pool sellest. Natuke armastusega jebin teda. Vot nii sead.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Nelj Aug 05, 2010 6:56 pm    Teema: Vasta viitega

Täna magan ja suitsu ei tee. Siis ma enam ei teegi suitsu. Sest ei tee. Sest see ei ole enam minu tee. Parem joon teed. Aga mulle see ka ei meeldi tee joomine. Sest see india jama. Ära kuivatadud jama vee sees kuumaks aetud. Nagu leht ja leht. Yks suitsetab lehte.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Aug 06, 2010 2:02 pm    Teema: Vasta viitega

Nightknight kirjutas:
Täna magan ja suitsu ei tee. Siis ma enam ei teegi suitsu. Sest ei tee. Sest see ei ole enam minu tee. Parem joon teed. Aga mulle see ka ei meeldi tee joomine. Sest see india jama. Ära kuivatadud jama vee sees kuumaks aetud. Nagu leht ja leht. Yks suitsetab lehte.


http://www.youtube.com/watch?v=NUZ5xAjdJqo Mr.Sofa & Õieke - Suitsu Ei Tee [Eesti Laul 2010]
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group