Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kuidas arendada oma tajusid ja teisi vaimseid võimeid?
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ghazal
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 4 Veeb 2004
Postitusi: 18
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2004 12:15 am    Teema: Kuidas arendada oma tajusid ja teisi vaimseid võimeid? Vasta viitega

Pole suurem asi asjatundja ja eriline tajuja, kuid soov selleks saada kimbutab mind juba lapsest saati. Probleem on selles, et tahaks leida looduse ja kõigi Tema seaduste ja salapäraga kontaki, aga ei tea kuidas. Et võibolla siis väike kohake kus asjatundmatud saaksid kohata asjatundjaid.

Ühtlasi ka esimeseks konkreetsemaks küsimuseks oleks siis, kuidas arendada, endas mingisuguseid vaimseid võimeid? Näha, kuulda, tunda olendeid või assju mida tavaline inimene ei näe?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kerca
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 11, 2004 10:39 am    Teema: Vasta viitega

selgeltnägemine

seal on mitmeid harjutusigi, kuidas õppida selgeltnägemist näiteks.

siis võib abiliseks võtta kivid - näiteks mäekristalliga mediteerida.

siis on mõned taimed, mis ... nojah, tekitavad pigem hallukaid.

Rolling Eyes hetkel tulid mulle need meelde, neid variante on lõputult muidugi. igaüks peab endale sobiva leidma.
_________________
üks konn astus usinasti mööda teed, oo-jaa ja-jaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2004 9:44 pm    Teema: alustada tuleb iseendast Vasta viitega

Kõigepealt õpi tundma iseennast .Kas suudad oma keha valitseda , kas tunnetad igat organit oma keres ,mille valitseja sa nagu oled ?
Teiseks ,palju sa suudad suunata oma mõtteid ,mille mõtleja sa oled ?
Oma minevikus inventuuri tehes hakkad mõistma põhjuse ja tagajärje seost.
Ole loov, ole tähelepanelik ja analüüsiv.
Igasugune egoistlik : MINA SUUDAN , on plokeeriv.
Loodus tühja kohta ei talu kas suudad piisavalt anda et vastu võtta ?
Ole iseenda vastu aus...
Maagivõimete omandamiseks on mitmeid erinevaid võimalusi .
Eesmärk pühendab abinõud.
Kui oled valmis ,siis sind leitakse.
Kui valmis ei ole ,siis sind nähakse ,aga ei anta märku et oled leitud .
Siis jälgitakse sind.
...... sissejuhatuseks piisab vast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 15, 2004 11:56 pm    Teema: Re: alustada tuleb iseendast Vasta viitega

monotoon kirjutas:
Igasugune egoistlik : MINA SUUDAN , on plokeeriv.
No nüüd paned küll vastasuunas.
Vastupidi peab olla endale kindel, siis ei satu manipulaatorite küüsi.
Algatuseks hakka sisendama, et oled iseenda peremees.
Asjad alluvad sinu tahtele. Sa oled võimas.

Monotoon.
Sind uurides jõudsin kihvtile järeldusele. Su vaimsele arengule tuleks kasuks seximine ühe tugeva nõiaga. See ei ole mõnitamine. Ka selline tee on vajalik. Muideks esimene info antaksegi läbi sexuaalse kogemuse. Terve maailm on üles ehitatud sellel prinsiibil. Uus energia lisatakse läbi kõige tugevama sideme. See parandaks Sinu tahet ja tõstaks sagedust.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ghazal
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 4 Veeb 2004
Postitusi: 18
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2004 1:16 am    Teema: !!!??? Vasta viitega

see on kül mõtlema panev teooria ... seksimine nõiaga!!!??? algajaid ehmatab selline asi päris ära ... vähemalt mind isiklikult
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2004 10:43 am    Teema: seximine nõiaga Vasta viitega

Mul pole ammuilma nii head tuju olnud Smile))))))
Tokroda ! Kas tõesti Castaneda liiderlikud tekstid on sulle nii räigelt mõjunud .!!!!!!!!!!!!!
Tegelikult sexiteooria pole üldsegi mitte vale mõte.
Eesmärk pühendab abinõu.
Twisted Evil sellegipoolest näen vana kavalat madu sinu sees võimutsemas . Taltsuta teda hoolsamini !!!!!

Veel soovitan süüvida sõnade ja väljendite semantilistesse tähendustesse . Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2004 12:53 am    Teema: Vasta viitega

Kahjuks pole ma Castaneda raamatuid lugenud. Aga juttude põhjal võiks õelda, et pärispalju asjalikku infot.
Ma võin rääkida, miks sellise postituse panin.
Lugesin Sinu tekste ja järsku lambist lõi viha impulss sisse. Vaagisin sind, midagi vaenulikku ei märganud, siis otsustasin vaadata, milline on sinu tahe. (tahteid näeme puu kujul) Muidu ilus puu, aga siis sealt hüppas uss välja. Hakkasin uurima, kuidas sinna on ta pääsenud. Tulemuseks sain, et Sul on üks energeetiline kogemus puudu. Nagu teada, loodus tühja kohta ei salli. Selle kogemuse pead saama ühe tugeva isiksuse käest. Muideks see ei pea nõid olema. Tema energia peab vastav olema. Kuidas leida seda. Lahendus lihtne. Nagu me oleme välja selgitanud, siis olen sinu peegeldaja. Hakkame otsima. Kõigepealt küsin, mis tundub minujuures Sulle nõmedana. Ilusad sõnad unusta ära. Tahan ausat vastust. Sellest hakkame tuletama läbi peegel efekti, mis sul puudu.

Mis ma oma väljendustes valesti teinud Question Arvesta sellega, et olen mees ja tundeline pool ei ole mitte üks teps minu tugevamaid külgi.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.


Viimati muutis seda Tokroda (Teis Veeb 17, 2004 4:46 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ghazal
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 4 Veeb 2004
Postitusi: 18
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2004 6:18 pm    Teema: Lahti minek!? Vasta viitega

Kas sa Tokroda selgitaksid mida tähendab lahti minemine ... või kuidas selline nähtus toimub või toimuda saab?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2004 7:16 pm    Teema: Vasta viitega

Kenad soovitused ja nõuanded .
Tänan , tokroda .
Puu on ajaloo hämarustest veidi pehkinud , aga las olla .
Väike ussike (assamait , kuidas see küll sinna sai !) on saadetud sulle flöödihelide saatel tantsu lööma .Plokkflööt sobiks siia kõige paremini.
See seksiteooria on kohane meesnõidade koolitamiseks .Aga meeldivatest hetkedest oma kalli kaasaga - no kes suudab sellele vastu panna .
Embarassed Iseasi ,kuipalju keegi suudab sellel hetkel salvestada kogetut.....

Mulle meenub üks vapper härrasmees , kes kutsus naisi nõidade kursustele ,et neid väljakoolitades endale 21 nõidkaunitari ümber koguda. Vaat oli optimist Wink .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2004 8:37 pm    Teema: Vasta viitega

Monotoon!
Kas ta kogus huvitava väljanägemisega blondiine?
Oled sa kindel, et neid pidi 21 olema?
Olen kuulnud kellestki, kes vajas kahtteist näitsikut.
Arv ei mängi ilmselt rolli. Sarnaste vajadustega siingi foorumis paljukiidetud eesti meesnõiad!
Tagasi üles
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2004 9:50 pm    Teema: Castaneda Vasta viitega

.... õpetuse järgi pidavat neid nõiakesi 21 olema....

vabandan selle väikese kõrvalepõike pärast foorumirahva ees Embarassed

Sellegipoolest : Inimese seksuaalenergia töötab tavaliselt alumistes keskustes ja juhib inimese huve ja eesmärke.khmmm
Kui inimene aga soovib saada iseenda peremeheks ,siis tuleb seda energiat kasutada aktiviseerides nö. kõrgemate taotluste elluviimiseks . Mis on need kõrgemad taotlused ?
Just see - sünniga kaasaantud anded ja võimed , mida arendada endas.
Et elada võimetekohaselt täisväärtusliku inimesena .Nii , nagu inimene tegelikult võimeline on .Nii vaimses kui materiaalses maailmas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
salmo
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2004 11:13 pm    Teema: Vasta viitega

Sex nõiaga-väga tore! Aga kuhu jääb armastus? Sa võid sexida 12 või 21 naisega, aga kui armastust ei ole, siis ei ole ka õiget energiat. Selleks, et energia vahetus toimuks peab ennekõike olema hingeline side.
Sex on uus algus, värvide kirgastumine, maailma nägemine ilma kõrvalmõjudeta. Kuidas saada valgustamiskogemust lihtsalt mingi nõiaga.
Sex nõiaga on nõia vajaduste rahuldamine, mis on nagu kiriklik pedofiilia.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cyclamen
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2004 11:44 pm    Teema: Vasta viitega

kas hingeline side saab tekkida ainult armastusega... ma arvan, et on palju laiemaid võimalusi hingelise sideme saavutamiseks. hingelist sidet on isegi kergem saavutada kui armastust vastastikku äratada. võib juhtuda, et on küll armastus, aga seksini (milles vallanduksid energiad) see tunne ei vii.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2004 11:50 pm    Teema: Vasta viitega

Muideks 21 on inimese Baas energiate süsteem.
No kuulge naised, nii karmilt kohe sex-i suhtuma. Teil vist tugevad kompleksid. Muideks, kui teada tahate, siis naine on see, kes käivitab sexuaalsuse. Viha on tekkinud selles, et mehed jõua rahuldada. Teate tööd vaja teha, hoolitseda paljude eest, jamasid likviteerida ja peale selle tegele veel naisega, oleks, et aitaks siis keegi, ainult nõutakse.
Nüüd tark naispere, ma tahan kuulda, kuidas üks naine käivitab mehes iha. Vastus paluks energeetiline.
Kui ei tee tööd korralikult, saadan igale ühele 12 meest.

Ma vabandan ette nende naiste ees, kellel seda probleemi pole.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cyclamen
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2004 11:59 pm    Teema: Vasta viitega

apike, no nüüd küsis küsimuse... kui ära vastan, siis oma saladused reedan Smile... seda tean, et tavalised naistekatest loetud nipidi tõelise "isase" peale EI TOHIKS mõjuda. paraku enamikel juhtudel saab nendega hakkama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 18, 2004 12:08 am    Teema: Re: Lahti minek!? Vasta viitega

ghazal kirjutas:
Kas sa Tokroda selgitaksid mida tähendab lahti minemine ... või kuidas selline nähtus toimub või toimuda saab?
Lahti minemise all mõtlen ma, et ta hakkab teisi reaalsusi nägema.
Kuidas see nähtus toimib:
Kõigepealt peab naisele mees meeldima. See avab tema (teeb vastuvõtlikuks mehe valgusele). Nüüd peab mees olema Sisemiselt hästi tark ja kompleksi vaba. Kuna loodus on kinkinud mehele valguse ja naisele energia, siis mehe valgus käivitab naise energia. Energiaga saab liikuda, tõusta teistele tasanditele. Mees juhib. Kui mees on madala laubaline, siis loob ta naise energiaga pahandust.
Monotoon kirjutas:

Mulle meenub üks vapper härrasmees , kes kutsus naisi nõidade kursustele ,et neid väljakoolitades endale 21 nõidkaunitari ümber koguda. Vaat oli optimist

Tal oli neid naisi vaja selleks, et tervet oma olemust tõsta kõrgemale, kui ta väärt on. Muideks väga paljud naised on küllaltki utud. Kui hästi tahta, võib ka 100 tk kokku ajada. Muideks ta ei arvestanud ühe pisi asjaja. Selleks on valgust vaja.Seda naiste käest ei saa.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kerca
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 18, 2004 11:11 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Seejärel selgitas Esperanza, et taoliste unenägude tarvis peab naistel olema raudne enesedistsipliin. Ta kummardus mulle lähemale ja ütles vandeseltslaslikul sosinal, justkui ei tahaks ta, et teised seda kuuleksid: “Raudse distsipliini all ei pea ma sugugi silmas pingutusi mingite kivinenud harjumuste juurutamiseks, vaid pigem seda, et naistel tuleb vältida igasuguseid rutiinseid tegevusi, mis oleksid nende puhul ootuspärased.
“Ja seda tuleb teha juba nooruses,” rõhutas ta. “Seda tuleb teha siis, kui nad on täies elujõus. Tihti juhtub, et kui naised on juba küllalt vanad, et naiseksolemisega hüvasti jätta, otsustavad nad, et nüüd on neil paras aeg hakata tegelema ebamaiste või teispoolsete mõtete ja ettevõtmistega. Nad ei tea ega tahagi teada, et siis on neil juba väga vähe lootust edu saavutada.” Esperanza patsutas õrnalt mu kõhtu justkui trummi põristades. “Naise tugevuse saladus peitub ta üsas.”
Esperanza noogutas energiliselt pead nagu oleks ta kuulnud tobedat küsimust, mis mulle sel hetkel pähe kargas: “Tema üsas?”
“Alustuseks peavad naised tuhaks põletama oma emaka,” jätkas Esperanza. Nad ei saa olla lihtsalt mingi viljakas pinnas, mis meestel tuleb täis külvata—nagu ütleb Jumala enda käsk.”
Esperanza naeratas, ise mind ikka veel lähedalt silmitsedes ja päris siis: “Ega sa äkki usklik pole?”
“Selleks, et saada unenägijaks, tuli mul alistada iseend,” selgitas Esperanza. “Mitte miski ei ole nii raske kui see. Meie, naised, oleme oma mina armetud vangid. Meie mina on meie vangitorn. See koosneb kõikmõeldavatest käskudest ja ootustest, mida on meile sisendatud meie sünnimomendist alates. Tead ju küll, kuidas need asjad käivad. Kui esimene laps on poiss, siis on see suur pidupäev. Kui see on aga tüdruk, kehitatakse õlgu ja kohmatakse: “Pole viga, kõik on hästi. Ma armastan teda sellegipoolest ja teen ta heaks kõik.”
Üksnes lugupidamisest vana naise vastu ei hakanud ma valjusti naerma. Selliseid väiteid kuulsin ma küll esimest korda elus. Pidasin ennast sõltumatuks naisterahvaks. Esperanza väidete valgusel ei olnud ma aga sugugi paremas olukorras kui ükskõik milline teine naine. Ja vastupidiselt sellele, kuidas ma oleksin tavaliselt sääraseid mõtteavaldusi kuuldes reageerinud, ma hoopis nõustusin temaga. Mulle oli alati selgelt mõista antud, et minu soolise kuuluvusega käib lahutamatult kaasas sõltuvus teistest inimestest. Mulle oli alati õpetatud, et naine on õnnelik siis kui ta on ihaldusväärne, sest siis on mehed valmis tema heaks midagi tegema. Mulle räägiti, et mulle kui naisele oon alandav püüda teha ise midagi, mida mulle sama hästi võidaks lihtsalt anda. Mulle oli alati pähe taotud, et naise koht on kodus, oma mehe ja laste juures.
“Mind, nagu sindki, kasvatas autoritaarne, kuid heatahtlik isa,” jätkas Esperanza. “Ma arvasin, täpselt nagu sinagi, et olen vaba inimene. Kui mõistsin nõia tee olemust—tõsiasja, et vabadus ei tähenda sugugi olla mina ise—oleks see mu peaaegu tapnud. Olla mina ise tähendas minu jaoks oma naiselikkuse rõhutamist. Ja see nõudis minult kogu mu aja, jõu ja energia.
“Nõiad seevastu mõistavad vabadust kui võimet teha midagi võimatut, täiesti ootamatut—näha und, millel puudub igasugune mõte ja vaste meie reaalses igapäevaelu maailmas.” Ta hääl vaibus taas sosinaks, kui ta lisas: “Nõidade teadmised on erutavad ja uudsed. Selleks, et muutuda ja unenägijaks saada, on naisel vaja kujutlusvõimet.”


Florinda Donner - unenägemises

Nood nõiad arvavad, et naine nõiana peaks end seksist puutumatuna hoidma ja kasutama seda vaid enda jaoks. Laughing Ma tean, et siin sellised tsitaadid eriti popid pole, aga kuna ma ise nõiandusest muhvigi ei tea, siis miks mitte, eksole.

Need mehhiko nõiad ütlevad, et mees vajab naist, et saada energiat - mida rohkem, seda uhkem. Naine aga annab end tühjaks, laseb end nn orjastada. Iga mees jätab naisesse seksides niidi, mille kaudu on tal vaba pääs naisest energiat ammutama. Vabaneda saab sellest vaid 7 aastat nunnaelu ses mõttes elades.

hm, kui vaadata naiste positsiooni meeste kõrval, siis oleme kuidagi madalamal küll ja üsna väevõimuga surutud - ajaloos ju pole olnud naisel õigust omada vara, saada haridust, teha karjääri...

Nii et mõelge, naised, miks ja kellega te oma armastust jagate. Ja mõelge, mida te selle eest tasuks saate Cool
_________________
üks konn astus usinasti mööda teed, oo-jaa ja-jaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Veeb 18, 2004 12:10 pm    Teema: Vasta viitega

Kui see meesnõid, kes vajas 21 kaunitari, tulnuks idee peale moondada end konnaks, siis muinasjutule lootes oleks ta võinudki saada neid kasvõi 100.
Tagasi üles
kerca
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 18, 2004 12:57 pm    Teema: Vasta viitega

Natuke kirjutas:
Kui see meesnõid, kes vajas 21 kaunitari, tulnuks idee peale moondada end konnaks, siis muinasjutule lootes oleks ta võinudki saada neid kasvõi 100.


Rolling Eyes einojah, nüüd lähen ma läbuks kätte - 100 naist saavad teenustasuks konna Laughing Twisted Evil
_________________
üks konn astus usinasti mööda teed, oo-jaa ja-jaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
salmo
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 17 Veeb 2004
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 18, 2004 1:30 pm    Teema: Vasta viitega

Tere supermees!
Sinu arust on ainult meestel kohustused. Puhtjuhuslikult on minul naisena ka kohustusi. Mina ka rabelen päevast päeva- teen tööd, mul on perekond ja laps, on ka vaja probleeme lahendada.
Ma pean sind kurvastama ma ei ole rahuldamata naine. Sex on minu jaoks ka väga vajalik- ainult selle vahega, et ma tahan seda armastatud inimesega. Kas see on kompleks?
Kui ei ole tundeid ei ole ka mingit energia ega valguse vahetust. Pole vaja minu pärast vaeva näha ja mulle 12 meest saata. Minu ümber on piisavalt mehi.

Miks sa ärritud nii tühiste asjade pärast, kas siis ei ole foorum oma mõtete avaldamise koht?
Miks on oma isiklike mõtete avaldamine kohe kaklus?

Veel üks küsimus- miks sinu jutust kumab kogu aeg läbi, et sina oled kõige tähtsam ja targem inimene maailmas “Ainujumal”???
Kas sinu arvates ei ole olemas ka teisi arenguvõimelisi tarku olendeid sinu kõrval?

Muideks naised ei ole ainult kaklevad ja virisevad objektid- neil on ka elus mingi eesmärk ja töö.
Kas sinu jaoks on tõesti arendavam olla oinas oma 100 lamba seas haljendaval karjamaal ohutus kaugusesa kõigest kui omada paari tugevat ja mõtlevat naist oma kõrval?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group