Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Tahtsin head,aga välja kukkus teisiti

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Erna
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 28 Sept 2004
Postitusi: 49
Asukoht: Kesk-eesti

PostitusPostitatud: Teis Sept 28, 2004 10:28 am    Teema: Tahtsin head,aga välja kukkus teisiti Vasta viitega

Ühel päeval jõudsin järeldusele, et mu vanem vend on minusse halvasti suhtunud minu vea tõttu. Asi sai alguse 17 aastat tagasi, kui suri meie isa. Pärast isa matuseid oli palju paksu verd vara jagamisega ja kõige rohkem valas õli tulle vennanaine, kes nüüd ennast nõiaks peab. Vahetult enne isa surma õnnestus meil abikaasaga üks äri ja raha puudust meil ei olnud. Aga välja paistis ju nii, et nüüd ma kulutan isa raha! Ma ei rääkinud kellelegi sellest ärist, kuna siis olid rasked ajad ja aeti taga mittetöise tulu saajaid ning kasulikum oli vait olla. Ja eks ma olin venna peale solvunud kah, et ta ilmus matusele veerand tundi enne talitse algust vabandades, et tal oli auto katki ja ta varem ei saanud tulla! Pagan, Tallinnast tulevad ka rongid siiakanti! Muidugi ei tundnud ta huvi, et kas ma ikka saan rahadega hakkama ja kas kõik on korras. Olgu, see selleks. Aga möödus 6 kuud ja vend oli oma naisega notari juures ja karjus seal, et isal oli raha, ma tean, mida see plika muidu kulutab! Mu naabritüdruk oli notari sekretär ja ta helistas mulle ja ma oma kõrvaga kuulsin seda kisa, mida vennanaine tekitas! Siis möödus 9 aastat ja me ei kohtunud kordagi. Isegi surnuaeda nad ei tulnud, kuigi ema on juba varem maetud. Mina olin aga väga haigeks jäänud ja siis ma helistasin vennanaisele, et saame kokku ja lepime ära. Nii me tegimegi. Kõik oli enam-vähem, aga siis tuli vennanaise nõia jutt päevakorda ja tema juures hakkasid ka mu sõbrannad käima. Ja kummaline on see, et ta hakkas sõbrannadele mind maha tegema. Ja nii samuti minu abikaasale. Ta ütles, et suvel lähme pikemale reisile ja seal hakkab meie liidu lagunemine. Meil tekkiski korralik tülu ja siis mu mees ütles, et nii peabki minema, kuna nõid nii ütles. Võtsin tal käest ja rääkisime asjad sirgeks. Milleks, meie ise ju loome oma liidu ja seda ei saa keegi lahutada peale meie! Kõik on meiega nüüd korras. Aga eile ma mõtlesin, et helistan vennanaisele ja ütlen talle, et ma ei kulutanud isa raha, et see oli meie oma ja ärgu ta enam nähku vaeva minule halva soovimisega. Sellest tuli selline pauk, et ta viskas telefoni ära, aga ju siis nähtamatud jõud ei olnud sellega nõus ja kõne ei katkenud vaatamata toru hargile asetamisele. Telefonist öeldi mulle, et number ei ole... ja vennanaine võttis taas toru! Ma ütlesin veel, et miks ta nii õel on mu vastu, aga suure sajatamisega viskas ta toru uuesti ära. Mis ma ikka tüütan, kui ta ei taha minuga suhelda! Seda ka veel, et tal on olnud selle 17 aasta jooksul väga palju probleeme, et ima, kuidas ta üldse välja on sellest tulnud! Ei tea, kas nüüd saadab mulle karistuse peale?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Teis Sept 28, 2004 12:09 pm    Teema: teatav nõidtüüp Vasta viitega

On olemas teatavat tüüpi tegijaid (või peaks ütlema, et teatavat liiki ennast tegijaks pidavaid inimesi), kellele selline käitumine täiesti loomuomane. Vihastada pole nende peale küll mingit kasu, sest mis on vihastamine - uih! see inimene polegi nii armastusväärne, nagu ma olen tahtnud, et ta oleks!!!!! Sõprade ja sugulastega kipub taoline häda vahest peale tulema Mad Kui vihastad või ennast haletsema hakkad, tõmbab teda nagu magnetiga taga rääkima, mahhineerima, intrigeerima. Maailmas käib praegast sihuke muutmise kisma, et peaks olema tänulik oma pahadele sugulastele/tuttavatele, et nende kaasabil on võimalik sisemist tasakaalu harjutada.

Teisi sõpru tasub hoiatada: "See inimene ei salli mind." Aga teda ennast taga rääkida (nii heas kui halvas) ei ole võimalik - ta kasutab seda ära. Ja kui vastaseks osutub tõepoolest võimetega inimene, siis seda parem - tähendab sul endal on piisavalt väge, et maailmas ja oma enda elu-olus vaimse väega tegelema ja toimetama hakata. Su lähedale ei tule ükski inimene, kellega sa toime ei tuleks, kui just hooletus/laiskus kallal pole.
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Erna
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 28 Sept 2004
Postitusi: 49
Asukoht: Kesk-eesti

PostitusPostitatud: Teis Sept 28, 2004 1:41 pm    Teema: Mul ei olnud plaanis segadust külvata Vasta viitega

Ma tean, et vennanaine ei ole mind kunagi sallinud. Seda ta eile ütles ka oma sajatuste keskel. Ma elasin kaua vanemate juures ja lisaks tegin temast parema partii. Aga elu ongi selline! Mul ei ole tema vastu mitte mingit viha, ainult natuke kahju on, et ma ei saanud oma mõtet ära lõpetada enne, kui ta telefoni toru hargile viskas. Ma arvan. et kuna ma olen venna ja ta naise suhtes patuta, siis ei saa ka tema sajatused mulle liiga teha vaid need pöörduvad tema enda vastu. Miks siis alati peale meie või mu sõbrannadega kohtumist temaga midagi juhtus? Küll kukkus ta hobuse seljast nii õnnetult, et murdis puusa, siis astus hobune talle jalale nii, et luud katki! Ja tegelikult nüüd ma vist mõistan, et ta pelgab mind, sellepärast ta ei tahtnudki seda teemat arendada. Ja mõte oligi mul see, et kuna mingit põhjust ei ole segadust külvata, siis oleks parem see tegemata jätta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
paadikapten
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 2 Jan 2004
Postitusi: 230
Asukoht: Totaalselt perses ja karidel

PostitusPostitatud: Nelj Sept 30, 2004 6:29 pm    Teema: Vasta viitega

Tundub, et see nõiake kukkus liiga suure portsu otsa Laughing
Näib, et sul energiat on ja kaitse kah hea, mistõttu ta saab oma sajatused endale kaela. Kui selline mulle kaela sajaks, peaksin ma tema suhtes vägivalda kasutama-olen liiga nõrk, et taluda.
_________________
Maskid maha-mõõgaaeg on käes! Loobugem mittevajalikust ja tapke vaenlasi!
(üleskutse lindpriidele, mitte rõhujatele!)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Erna
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 28 Sept 2004
Postitusi: 49
Asukoht: Kesk-eesti

PostitusPostitatud: Nelj Sept 30, 2004 7:23 pm    Teema: Vasta viitega

paadikapten kirjutas:
Tundub, et see nõiake kukkus liiga suure portsu otsa Laughing
Näib, et sul energiat on ja kaitse kah hea, mistõttu ta saab oma sajatused endale kaela. Kui selline mulle kaela sajaks, peaksin ma tema suhtes vägivalda kasutama-olen liiga nõrk, et taluda.


Kallis Paadikapten!

Ma ei usu, et sa nõrk oled. Iga inimene on nii tugev kui ta olla püüab.
Aga äkki olen oma tugevuse arvamisega veidi liialdanud, kuna täna hommikul avastasin mingid punnid oma ihult. Ma ei ole allergiline ja mingit nakkust ei ole samuti saanud - täiesti välistatud. Abikaasa arvas, et see on närvidest. Eks ma veidi ikka põen, et kes teab, mis nõid plaanib. Kõige rohkem pelgan seda, et ta püüab liiga teha mu hoolealusele, kes on tilluke neiu, keda paar päeva nädalas hoian. Aga ma saadan talle pidevalt õnnistust ja püüan positiivselt mõelda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Reede Okt 01, 2004 2:22 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei saa aru, miks Sa, Erna, üldse siin selle teema üles võtsid. Saad ju hakkama, Sa ju tead, mida hirmudega teha ja kuidas ennast kaitsta! Milles tegelikult asi?
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Erna
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 28 Sept 2004
Postitusi: 49
Asukoht: Kesk-eesti

PostitusPostitatud: Reede Okt 01, 2004 2:30 pm    Teema: Vasta viitega

Itika kirjutas:
Ma ei saa aru, miks Sa, Erna, üldse siin selle teema üles võtsid. Saad ju hakkama, Sa ju tead, mida hirmudega teha ja kuidas ennast kaitsta! Milles tegelikult asi?


Asi on selles, et ega ma tegelikult ei tea. Ma kahtlen alalõpmata. Kord olen ühes kindle, siis jälle teises. Tean, et hirm on kõige suurem vaenlane, aga alati ei suuda ma seda maha suruda ja nii annangi vastasele jõudu. Praegu on elus jube kiire ajajärk ja tegemisi on LIIGA palju, nii et endaga tegelemiseks jääb jube vähe aega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
miga11
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 23 Juul 2004
Postitusi: 78
Asukoht: Elva

PostitusPostitatud: Laup Okt 02, 2004 9:27 am    Teema: Vasta viitega

Erna, ma soovitan sul kuhugile puhkusele minna ning vaim vabaks lasta. Ära üldse mõtle halvadele asjadele. Kui koju jõuad, siis olen kindel, et see venna naine ei ole oht Smile
_________________
Hüppas Katusele Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group