Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kättemaksu õiglus (09.09.09)
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Toorumi aborigeenium
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2010 4:32 pm    Teema: Vasta viitega

Küsimus on selles, et mis võitlust alustab ja motiveerib? Kas orjade ülestõus on auväärne? On, aga võitluse üks osapool ju seda pole, seega on terviksüsteem nihkes ehk tegelikult pole tegu normaalse olukorraga. Kas Nõugogude kallaletung Eestile oli auväärne? Võibolla karate on auväärne, sest pole eesmärgiks teise kahjustamine vaid lihtsalt tugev olemine, aga kelle eest on vaja end kaitsta? Ikkagi ebaväärikuse eest, seega oleme ebaväärikusega seotud. Mu jutu point on selles, et vaimselt piisavalt kaugele arenenu ei pea enam võitlema. Inimkonnal on piisavalt väge et elada mõistmises ja rumalustest hoiduda, aga mõistus peab selle teadvustamiseni veel jõudma, see aga on paratamatu, sest enam pole võimalik väljapoole laieneda, maakeral on piirid ees. Nüüd tuleb valida kas areng või mandumine, areng aga eeldab just asjatu kiskumise lõppu. "Võitlus" kandub uuele tasandile: vaimumaailma.

Viimati muutis seda toorum (Nelj Apr 08, 2010 2:43 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2010 5:57 pm    Teema: Vasta viitega

võitlus jääb, mistahes tasandil.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2010 9:11 pm    Teema: Vasta viitega

Võitlus ei jää,kui see juba eos välistatakse,ususüsteemi vaimne ja psühholoogiline kontroll asendatakse Aldous Huxlei stiilis embrüonaalse keemilise ja muu kontrolliga ja determineeritud ning jääva kastisüsteemiga.mis ongi praeguse valitseva eliidi lõppeesmärk.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Apr 08, 2010 2:42 pm    Teema: Vasta viitega

gladiaator kirjutas:
Võitlus ei jää,kui see juba eos välistatakse,ususüsteemi vaimne ja psühholoogiline kontroll asendatakse Aldous Huxlei stiilis embrüonaalse keemilise ja muu kontrolliga ja determineeritud ning jääva kastisüsteemiga.mis ongi praeguse valitseva eliidi lõppeesmärk.


Ütleme nii, et füüsiline võitlus muutub lihtsalt mõtetuks. Maha surumise läbi seda kaotada ei ole võimalik, seljuhul me ju näeme terrorismi kasvu. Jõutakse mingile sellisele tasemele, et kõigi vajadused on sellisel tasemel rahuldatud, et terrorismiga tegelemine muutub seeläbi võimatuks, et inimesed on vaimselt nii sültjad ja tahtejõuetud, vaimselt nullitud, et nad ei julge vägivallaakte sooritada ja samas pole ka mingit ilget ora persses mis seda tagant lükkaks.
Tagasi üles
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Nelj Apr 08, 2010 5:56 pm    Teema: Vasta viitega

kuhu see võitlus siis ikkagi kaduma peaks?
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Apr 08, 2010 6:52 pm    Teema: Vasta viitega

Sinna kuhu meie koopaelu ja küti-korilase elu. Võitulus tõuseb vaimutasandile...
Tagasi üles
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Nelj Apr 08, 2010 8:12 pm    Teema: Vasta viitega

toorum kirjutas:
Sinna kuhu meie koopaelu ja küti-korilase elu. Võitulus tõuseb vaimutasandile...


see oleks umbes kui keldervundament kaoks ja ülejäänt maja tõuseb niisama õhku. Põhjakonn lambakarjal lihtsalt puhkab, on seega eliidireptikate juhtida.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Reede Apr 09, 2010 8:12 am    Teema: Vasta viitega

Põhjakonn opereeritakse või kohitstakse paari põlvkonna jooksul massilt küljest üldse ärakes põhjakunni kasutada tahab,siis võtku viimast,sest varsti võibolla enam ei saa.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Reede Apr 09, 2010 5:44 pm    Teema: Vasta viitega

see eeldab aju kõige sügavama kihi elimineerimist, mida ma ei kujuta eriti ette. aga jah, kui ehitatakse järjest rohkem puhvreid vahele, et iseseisvust ja -olemist suunata, kuni täitsa röövida, hävitada, implanteerida.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 12, 2010 11:49 am    Teema: Vasta viitega

gladiaator kirjutas:
Põhjakonn opereeritakse või kohitstakse paari põlvkonna jooksul massilt küljest üldse ärakes põhjakunni kasutada tahab,siis võtku viimast,sest varsti võibolla enam ei saa.



Mida/keda mõtled Põhjakonna all? Mida põhjakonnalt võtta on?
Tagasi üles
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Esm Apr 12, 2010 12:10 pm    Teema: Vasta viitega

Mina mõtlesin sellega siis kiskjanägu või tumedamat poolt animuses või alateadvuses inimeses ja ühendväljas,sellega kontakti võtmise võimalusi,sealt lähtuvad paljud olulised tungid nagu ellujäämis ja seksuaaltung oma ürgsemal kujul.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Esm Apr 12, 2010 3:09 pm    Teema: Vasta viitega

Ãœks heiastus kiskjalikust poolest.

See on nagu suur arvutiprogramm, kirjutatud mingile platvormile. Kui on vale platvorm, siis ei ühildu, rikub, häirib, takistab jne. On loomulik, et protsessori mahu muutudes tuleb käivitada ka uus programm või uuendus. Kasutan siin CC mõistet (mitte Toki oma) - lendaja kiskjateadvuse programm. Inimesel on võimalik asetada oma platvorm lendaja omaga võrreldes teisiti – avaramalt. Ma nimelt ei kasuta sõna "kõrgemale". Suur osa võitluslikkusest, enesekaitsest, enesealalohoiuinstinktist, soojätkamistungist on praegu lendaja kiskjateadvuse programmi all. Aga kui protsessor on vana, siis uut programmi ei saa. Oleks rumal mõelda, et uue programmi lisamine aitaks teadvust avardada (noh, nagu 32-bitiselt 64-lisele). Loomulikult mängib kauamängiv lendaja KTP küll vigadega ja kõiki jalgu longates paremal platvormil kah edasi, aga häride on selgestituntavad, selgestitajutavad ning kes siis ikka tahab reptiilina lohiseda, kui kosmos lahti.

Mõned vanad põhjakonnad ei tööta seepärast, et lendaja KTP haldusalasse mahtuv praegune inimteadvuse aktiivne ala pole nende jaoks piisavalt avar. Suurem osa vanu põhjakonnasid on lendaja KTP variandid. Uued konnakesed kipuvad olema kullese tasemel prototüübid, mille patch'e annab veel oodata.

Kui olete vaadanud filmi "Brazil", siis näiteks sealsed maailmavalitsejad on torumehed. Lendaja KTP on nagu tulemüür, mis on põhiprogrammiks säetud. Väga ebamugav. Ometi ühildub see inimeste praeguse platvormiga peaaegu ideaalselt. Ega ma imesta, et siin nii läbi roosade prillide ja suure vaimustusega kvanti hüpatakse. Eks positiivsus kulub marjaks ära. "Brazilil" on kaks lõppu. Üks on kommertslik - õnnelikud kangelased kihutavad, elamuboks järelkärul, maapiirkonna poole, kus puudub kanalisatsioon (s.t. torumajandus) ja kus kits virtsaaugu kõrval rohelist muru näksib. Mittekommertslik lõpp on teistugune: kangelanna tapetakse, kangelane läheb piinapingil huuluks (tema teadvus tõuseb kehast "kõrgemale" ning ta näeb luuluna õnnelikku lõppu).

Lendaja KTP-ga on nõnda, et seda ei ole kasulik kasutada. Pole ime, et ajast-aega on tekkinud äärmuslikke vägivallatuid ja askeetlikke vaimusuundi. Need on mõnevõrra aidanud, et inimteadvus vabaneks LKTP-st. Samas pole vaja hellitada lootust, et mingid suured ja vägevad kirjutavad meie eest meie uuele platvormile (see on kehv mõiste, aga ma ei viitsi praegast jännata) uue programmi, mis täidaks tulemüüri ülesandeid. See oleks ainult uuem ja parem kisjalik TP. Kullesprototüübid, mis ka siin foorumis ringi solpsuvad, on "kirjutatud" ettekujutuse, fantaasia pealt ehk selle pealt "milline võiks olla kõrgem teadvustasand", ilma et seal ise oldaks. Fantaasia ja kujustamine on hädavajalikud asjad, kui on vaja enda kallal avardumisprotsessi ette võtta, sest need vormivad korrastatuse piiri taha jäävat kaost (maatriksalste mõistes – lainet osakesteks kukutada). Minu heiastus on, et luuakse korrastav pilt, sellesse aga ei siseneta. Nii mõnelegi siinviibijale on see piinapingil (nt. häiritud teadvusseisundis) kogetav meeldiv luul, nii mõnelegi unistus kitsest ja virtsaaugust sellises piirkonnas, kuhu torusid pole veel veetud, aga kuhu neid arvatavasti mõne aja pärast ikkagi vedama hakatakse, kui toruta-rahva mass tolleks ajaks just piisavalt suureks ja võimukaks pole kasvanud.

Arvata on, et need valdkonnad, kus on olnud vaja kaitsta, vallutada ja võidelda, muutuvad. Iga tulemüür loob oma ründajaid. LKTP poolt loodud vanu vaenlasekujusid on praegugi jalaga segada (KGB, ja sortsid, new world order ja mördiööbikud, sionistid, reptiloidid, putukad, hallid jne). Nendest vabanemine, jäädes ise oma teadvuse praegusele tasandile, on luul. Moment, kus toimub platvormivahetus ja LKTP on uninstallitud, hirmutab inimesi, sest uut programmi pole käepärast, enda võimete kohta on vähe infot ja piirid kogu ilmakorrast on äärmiselt hägusad. Korrastavad fantaasiakirjeldused, mille antud pildis toimub üleminek ühtaegu nii osade kaupa (lilla lohiseb, valge hüppab) kui ka üleilmselt (mahajääjad saavad kerepeale), loovad samuti "pehmemat maandumispinnast&";. Nii et las nad olla. Küsimus on, kas LKTP-ta jäänud ja mahtu muutnud teadvusel on nendega midagi peale hakata. Need fantaasiad/teooriad on äratuntavalt kirjutatud LKTP käigus olles ja LKTP-ga ühilduva teadvuse poolt. Müüt, et sellest on juba vabanetud ja mõned tegelased elavadki juba "teises ilmakorras", on minu meelest naljakas. Silmakirjalikkuse, mühaklikkuse ja lausrumalusega silma paistnud isikud ühelt poolt ning mõjutatavuse, ebastabiilsuse ja lihtsameelsusega hiilanud teiselt poolt, kes enda sõnutsi viibivad ja toimivad "uute reeglite kohaselt"; ei ole usaldatavad. Sellega koos pole usaldatavad ka nende poolt promotavad programmid, mis nagu võiksid "vana hea, äraproovitud" LKTP-d uues olukorras asendada. Pole usaldust taolise inimese suhtes, kuigi ta väidab: ma tean, ma kogen, ma näen, ma elan läbi, ma tegutsen selles-tolles suunas, ma muutun. Sest temast lähtuv info ketrab jätkuvalt LKTP-d. See jutt siin käib rohkemate kui ainult paganate kohta ning sõnade "usaldus" ja "usk" vahekordadesse võiks keegi teine rohkem selgust tuua. Kokkuvõttes, vaimuilmas liigub hulgi obamacare'i variante.

Platvormi määrab ära vastus küsimusele "kes ma olen?" Ehk "kes küsib?" Kui LKTP-s tekib nende küsimuste peale lühis ja see kokku jookseb, siis on võimalik vastata LKTP-väliselt. Neid nn. väliseid hüüdeid, üllitisi, sõnavõtte on olnud, aga väga-väga vähe. Kuna LKTP on küll inimteadvusega kohandatud, jääb osa teadvuse võimsusest sellest siiski haldamata. Selle sabaotsakesega, äärealaga on võimalik tajuda nii LKTP-d kui ennast.
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Apr 13, 2010 12:15 am    Teema: Vasta viitega

kiskjaprogrammi on vaja niikaua, kuni leidub neid, kelle tähelepanurõhk on suunatud väljapoole, mitte sissepoole.
st võistluse (baasiks enda paremaks arendamine, olenemata sellest, kas on vastast ja kui on, siis kes on vastas) asendamine võitlusega (baasiks teise hävitamine iga hinna eest, olenemata, mis selleks vaja läheb ja arendades ainult neid nurki, mis on vajalikud hävitustegevuseks otse).
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Teis Apr 13, 2010 7:38 am    Teema: Vasta viitega

Ilmselt saab tulevikus olema ikkagi kaks inimrassi valitsevad ja valitsetavad e. isandad ja orjad,arenenud kiskjameelega ja ilma aga radikaalsemal kujul ja teises vormis kui praeguse asjade korralduse juures.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Teis Apr 13, 2010 11:23 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
kiskjaprogrammi on vaja niikaua, kuni leidub neid, kelle tähelepanurõhk on suunatud väljapoole, mitte sissepoole.
st võistluse (baasiks enda paremaks arendamine, olenemata sellest, kas on vastast ja kui on, siis kes on vastas) asendamine võitlusega (baasiks teise hävitamine iga hinna eest, olenemata, mis selleks vaja läheb ja arendades ainult neid nurki, mis on vajalikud hävitustegevuseks otse).


Kiskjaprogrammi järgi "kirjutades" inimene võitleb: baasiks teise hävitamine iga hinna eest, olenemata, mis selleks vaja läheb ja arendades ainult neid nurki, mis on vajalikud otseseks hävitustegevuseks. Ma ei propageeri siin mingit vägivallatut vastupanu jms., vaid otsin võimalusi, kuidas toimida nii, et ei oleks vaja kiskjaprogrammi käivitada. S.t. KTP ise toodab olukordi, kus puutume kokku võitlevate inimestega. Iga vastane, vastaline on KTP toodang. Teisisõnu: niipea, kui tajutakse olukorda või isikut vastasena ja suhtutakse temasse kui vastasesse (pole vahet, kas võistluses või võitluses), müriseb protsessoris KTP. Niipea, kui olukorrast (olevikulisest korrapärasusest)* tehakse probleem (lahendust nõudev küsimus, ülesanne ehk vastane), on käigus KTP. Seni, kuni rõhutatakse, et arengus mahajäämine on häving ehk rõhutakse hirmule, on tegemist KTP-ga. Hetkel olen seisukohal, et see suhtumine arengusse (kokkuleppelisse, kindlasuunalisse teadvusmuutusse) töötab samuti KTP-l. Olukorramuutus ja eesmärgi saavutamine on kaks erinevat protsessi. Olukorramuutuse puhul: ei ole sõltuvust, olenemist; aeg on relatiivne või teisejärguline, ajastus on olevikus; protsessil on tagajärg. Eesmärgi saavutamise puhul: sõltuvus, olenemine erinevatest faktidest ja teistest toimijatest; lähtepunkt minevikus, tulemus tulevikus; protsessil on tulemus.

Näide. Egregoride võistlus planeedi toetuse saavutamise nimel. Parim võidab! Sellise ülesande püstitus pehmendab olukorda, millesse KTP on sattunud seoses inimeste teadvuse rohkearvuliste avardumisprotsessidega. Aga see on loomulikult mu isiklik heiastus. Nimetet ülesandepüstituseks oli vaja defineerida planeet sobival kujul ning kitsendada inimteadvuse aktiivse areaali potentsiaali.


* Olukord, olevikuline korrapärasus, ühes olevikuhetkes registreeritud sagedusmuster.
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Apr 13, 2010 3:40 pm    Teema: Vasta viitega

parim viis - poe mätta alla ja pane mätta peale kvantpomm: kes puutub, lendab teise kvanti - soovitavalt kuhugi amööbsele sagedusele.
(aga sa ise kah).
niikaua kuni on neid, kes ihaldavad jõuga võõrast ära võtta, on vaja ka kiskjaprogrammi, sest enda oma peab kaitsma - see on elu alus.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Teis Apr 13, 2010 3:51 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
niikaua kuni on neid, kes ihaldavad jõuga võõrast ära võtta, on vaja ka kiskjaprogrammi, sest enda oma peab kaitsma - see on elu alus.


Täitsa nõus! Nii kaua, kuni kasutad kiskjaprogrammi, on olemas need, kes võivad sinult midagi ära võtta, sest see = KTP on elu alus (torumajandus).
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Teis Apr 13, 2010 7:18 pm    Teema: Vasta viitega

Ma päris täpselt ei süvenenud, aga igatahes minu kiskjaloom on päris valus ja hävitav.
Ise asi on see, mis asi see parajasti kellelgi hävineb. Kas tema ise või väärisiksus.

Ma ei olegi sellest kunagi aru saanud. Ma tean, et mul ei ole luba torkida inimeste teatud teemasid. Ja ma tean, et sellega kaasneb neil suur valu. Kuid see on esmane toime. Teisene toime võib ju positiivne olla. Aga see tuleb alles siis kui inimene ennast uuesti kokku lapib.
Nii, et ma ei teagi, mis asi parajasti neil puruks lendab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Apr 14, 2010 12:42 am    Teema: Vasta viitega

Itika kirjutas:
haldjanool kirjutas:
niikaua kuni on neid, kes ihaldavad jõuga võõrast ära võtta, on vaja ka kiskjaprogrammi, sest enda oma peab kaitsma - see on elu alus.


Täitsa nõus! Nii kaua, kuni kasutad kiskjaprogrammi, on olemas need, kes võivad sinult midagi ära võtta, sest see = KTP on elu alus (torumajandus).

ei, niikaua, kui inimesed pole ise, st neid juhivad igast maavälised perverdid ja kollektiivsed jamad.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Kolm Apr 14, 2010 12:26 pm    Teema: Vasta viitega

Me haldjanoolega räägime siin erinevatest asjadest, mis ainult otsapidi kattuvad. Võime rünnata, kaitsta, destruktureerivalt protsessidesse sekkuda ei ole minu jaoks päritolult/lähtelt seotud lendaja kiskjateadvuse programmiga (LKTP-ga, mis on CC mõiste – teist korda rõhutades). Kiskjakuju (Toki mõiste) kuulub arengumaagide maailmapilti kui inimolemuse struktuuri osa (? parandage, kui valesti ütlen!). Mis on kiskjaprogramm Toki mõistes, pole ma uurinud.

Arvan, et niinimetatud igast maavälised perverdid ja kollektiivsed jamad saavad toimida järgmistel põhjustel:
* LKTP annab küsimusele "kes ma olen?" vastuse LKTP-le sobivalt, kuid inimesele piiravalt.
* Vastusest lähtuvalt piiratud inimene kasutab oma võmet maailma luua LKTP ettekirjutusest lähtuvalt:
* loomine on telegeeritud "kõrgematele jõududele";
* võime destruktureerida, mille alaliikideks on ka kaitse ja rünnak, on rakendatud seal. kus inimselel pole kasulik, aga LKTP-le on;
* tagatud on vanlasekujude taastootmine (alates isikutest kuni probleemideni), et LKTP-põhist maailmaloomist käigus hoida ning et energiat ei jääks üle. S.t. kogu aeg maksimumvõimsus.
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Toorumi aborigeenium Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group