Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Delfi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 12:49 am    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
Eesti on keskkond, kus kodanikuna elan.
Proovid sisendada inimestele usku nagu sa oleks siinse rahva ja riigi vaimne juht. Minu hinnangu järgi oled sa rumal ja labiilse emotsionaalsusega inimene, kes taandarendaks nii suurt keskkonda juhina märgatavalt. Seega hävitaks sa ka minu elukeskkonna ümbrust enda taandarendusega

Et käid riigivastastel pikettidel ka? No ikka sellepärast, et pragune valitsus on asja ikka idiootselt hulluks siin riigis ajanud. Või nemad sind ei häiri?
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 12:51 am    Teema: Vasta viitega

Jones. Eestis on ainult kaks jõudu. Paganlik maailm ja kristlik maailm.
Mina võitlen eestlaste eest. Kõik kes on minu vastu võitlevad juutide eest.
Vaata igast juudi teenrist saab ükskord pede ja seksuaalpervert.
Sina käitut täpselt samamoodi, kui armunud naine, kes pole saanud minult keppi. Seega oled pervo ja maniakk.

Muideks minu sisemine õigluse tunne nõuab rahvast hoiatada Sinu eest ja seepärast paningi sinu nime alla läbustaja ja petis.

Ja üldse ole õnnelik nende tiitlite üle. Et ma ei lisanud sinna ka veel pervo.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 1:03 am    Teema: Vasta viitega

Ma vaatan, et jones on läinud juutidega nõu pidama.

Heaküll. Ma teen Su elu lihtsamaks ja küsin uuest, annan kolm varianti.
1) Kas oled lammas
2) Kas oled reetur
3) Või oled lihtsalt pede.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 1:39 am    Teema: Vasta viitega

Elleth, ei käi riigivastasel pikettidel, kuna see on inimeste jaoks, kes muudmoodi enda pahameelt ei oska rakendada kui hüüdlauseid karjudes.

Tokroda, Eestis on palju palju jõude, see et sa siinsed religioossed jõud proovid ainukesteks jõududeks kirjutada on jällegi sinu kitsa maailmavaate tulem.
See, et sa eestlaste eest võitled on sinu mull, mis peaks sinu petuskeemi varjutama. Juhul kui sa eestlaste eest võitleks, siis teeks sa midagi praktilist, mis ka eestlaste elu parandaks. Näiteks töötleks välja mõne tehnoloogilise lahenduse, mis meie keskkonda rikastab. Sina lood aga endale ususekti läbi mulli ja sellest pole kellelegi kasu samamoodi nagu pole kasu preestrist, kes ajab mulli ilma ühiskonda arendamata.
Mina käitun nagu mees, kes kaitseb enda kodu usupetiste eest.
Olen sulle juba korduvalt öelnud, et juhul kui sa ohjeldaks enda edevust ja võimuiha, siis sa mind enam ei huvitaks. Niikaua kuni sa ähvardad korduvalt Eesti vaimseks juhiks hakata, tunnen ma, et ähvardatakse minu kodukanti.
Juhul kui sa suudaks enda võimuiha ja edevust piirata, siis sa võtaks enda praegused jüngrid ja elaksite koos omaette rahulikku elu ja saaks ka minusugused inimesed rahulikku elu elada.

Sõnades seletades sa mind siiski petiseks ja läbustajaks valetada ei saanud ja seega pididki virtuaalset autoriteeti kasutama, et mu nime alla vastav kirjeldus panna.

Ei ole õnnelik ega õnnetu nende tiitlite üle, mis mulle siin pannud praegu ja varem olete. See on paratamatu, et te meeleheitel olekus taoliseid lahendusi lõpuks kasutama hakkate. Egas see bänn polegi kaugel.

Ei pidanud kellegiga nõu vahepeal, ega tee seda ka muidu siinse kohta.
Võid proovida ennast korrutada ja korrutada lõpmatult, aga uskuma sinu väiteid ikka rohkem ei hakka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 1:40 am    Teema: Vasta viitega

Jälle petad.
Mina sinu koju sitale ei tule.
See foorum on minu maailm, kus tahad võimu haarata. Järelikult oled juudi teener. Ja see on fakt.

Ãœtled, et ma pole mitte midagi teinud.
Salgad minu raamatud maha.
Salgad maha dokumenteeritud nõia teenused.
Salgad maha minu tööd kütuse projektis.

Tead ma juba arvan, et sa pole mitte juudi teener vaid üks kasutu juudi närakas ise.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 1:49 am    Teema: Vasta viitega

Aga mida suurt ja kaunist Jones ka korda on saatnud Eesti heaks?

Tegelikult sa võiksid minu küsimusele ka vastata - kas sulle meeldib praeguse riigikogu töö ja mida sa oled nende Eesti maha müümise ja inimeste orjastamise vastu teinud?
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 1:50 am    Teema: Vasta viitega

Ma ei taha siin võimu haarata, vaid tahan, et sinu võimuihast tulenevat tegevust piisavalt raskendada, et see võimuiha paratamatult kahanema hakkaks.
Mul on hüpotees, et kui sa otsid palju tähelepanu ja selle peale saad tähelepanu, mis sulle ei meeldi, siis sa varsti enam ei otsi tähelepanu.
Luban, et lõpetan siin käimise kui sa lõpetad usu sisendamise endast kui Eesti vaimsest juhist ja läbi meedia enese reklaamimise.
Senikaua kuni sinu usu sisendused ja enesereklaam mulle vastu vahib, näen ma ähvardust, et sa tahad mu koju sitale tulla.

Ma ütlen, et sa pole midagi kasulikku teinud.
Sinu raamatud ei ole kasulikud, kuna pole kohanud ühtegi inimest, kes neist mingit kasu saaks ilma, et sinu suhtes usku omaks.
Sinu nõiateenused ei ole kasulikud, kuna tean isiklikult kolme inimest, kes on neid teenuseid kasutanud ja seda asjatuks raha raiskamiseks pidanud. Sinu tööd mingis kütuse projektis ma nüüd küll ei tea. Too see töö täpsemalt esile ja siis saan otsustada kui kasulik see töö on.

Nagu juba ütlesin, et sa ilmselt millalgi väsid mind juudi teenriks määratlemast. Nüüd siis tuli see aeg ja proovid mind koguni juudiks määratleda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 1:57 am    Teema: Vasta viitega

Elleth, ma ei ole miskit erilist Eesti jaoks teinud. Tänu minu kaasabile on valminud küll mitmed hooned, kuid see pole märkimisväärne. Samas peaks ainult need inimesed märkimisväärseid tegusi Eesti nimel tegema, kes ennast Eestimaa juhtideks nimetavad.

Riigikogu on suur ja lai, kus on palju erinevaid inimesi paljude erinevate vaadetega. Kokkuvõtlikult saaks öelda, et palju on korruptsiooni ja vastutustundetust, mis inimeste igapäevaelu raskendavad aga samas on ka palju innovatiivseid lahendusi ja visadust, mis meid teiste samavanuste riikide seas kõrgemale kergitavad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 1:59 am    Teema: Vasta viitega

See, et sa pole kohanud raamatu lugejat, see sinu probleem.
See, et Sa ei arvesta minu nõia teenust. Mul sellest savi.

Aga kütuse projekti ma Sinusugusele petturile küll ei näita.
Sest siis on see töö esitletud juudi nime all nobeli preemia laureaadiks.

Üldse tõmble siin palju tahad. Sa ei tea minust tegelikult mitte sittagi.

Head tööd pede.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 2:06 am    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:

Riigikogu on suur ja lai, kus on palju erinevaid inimesi paljude erinevate vaadetega. Kokkuvõtlikult saaks öelda, et palju on korruptsiooni ja vastutustundetust, mis inimeste igapäevaelu raskendavad aga samas on ka palju innovatiivseid lahendusi ja visadust, mis meid teiste samavanuste riikide seas kõrgemale kergitavad.

Et sulle siis sobib praegune olukord riigis ja see kuidas riik sellesse suhtub? Et kui keegi tahab olla juht siis peavad tal olema suured saavutused ette näidata, aga kui ta on juht siis võiks põhikooli paber igaks juhuks taskus olla koos võimalikult paljude müügilepingutega. Question
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 2:20 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda, olen kohanud sinu raamatu lugejaid mitmeid.
Pole mõtet seda esile tuua, millest sul savi on.

Pole ka mõtet enese vajalikkuse tõestuseks rääkida mingist kütuse projektist, mille olemasolu sa tõestada ega põhjendada ei suuda.

Elleth, üldplaanis sobib küll. Kõige häirivamad on kõrged maksud ja nende läbimõtlematu raiskamine, kuid selle paranduseks ei näe hetkel konstruktiivset lahendust.
Sildiga kuskil arutult karjuda "ma ei ole rahul!!!" ei ole konstruktiivne lahendus näiteks. Samuti ei ole ka konstruktiivne lahendus vahetada hetkeline võimuorgan välja mingi "nõia" vastu, kelle pädevus piirdub alaealistele ja nõrgamõistuslikele kärbsete pähe ajamisega.
Küll aga tean seda, et kogemustega suureneb oskus ja seega saan järeldada, et ka meie riiki juhtivatel inimestel suureneb kogemustega oskus riiki juhtida ning ühiskond stabiliseerub ja elu paraneb.

Kui keegi tahab olla juht, siis peaks tal põhjalik ülevaade olema kõigest sellest, mida ta juhtida tahab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 10:25 am    Teema: Vasta viitega

Leidsin netist hea kommentaari:
Eesti maa kuulub eestlastele!
Ainult pangad,teed,transpordivahendid,sood,hooned,metsad, meri,laevad,pöllud,heinamaad,
vöserikud,luited,kivid ja kännud,Lubjakivi ja turvas peavad olema öigete inimeste kätes,ńeid eestlastele ei saa usaldada.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 10:45 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
kütuse projekti


ilmselt on leitud järjekordne ohver, kelle perse lohku tõmmatakse, loodan et see kord saab toki tegevus vääriliselt tasutud, ja tok saab kõvasti peksa, kaua võib
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 11:31 am    Teema: Vasta viitega

Motosummer kirjutas:
Tsiteerin::
kütuse projekti


ilmselt on leitud järjekordne ohver, kelle perse lohku tõmmatakse, loodan et see kord saab toki tegevus vääriliselt tasutud, ja tok saab kõvasti peksa, kaua võib
Ära vaata enda seisukohast.
See ei ole mittekuidagi seotud sinu äridega. Mina olen teadlane.

Aga sulle soovitus. Kui tahad elus läbi lüüa, siis ära aja sortsidega asju. Kaotaja oled Sina ju.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 11:33 am    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
Pole ka mõtet enese vajalikkuse tõestuseks rääkida mingist kütuse projektist, mille olemasolu sa tõestada ega põhjendada ei suuda.
No see on nii segane lause, et ma ei saanud mitte muffigi aru.
Mõtlen siin, kas Sa tead sellest või mitte. Keerutad nagu ehtne röövel.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nosalt
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 29 Nov 2007
Postitusi: 243
Asukoht: magevees

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 11:46 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Sortsid ja vabamüürlased mõlemad teenivad juute

Aga kui juudilobby peast väga pehmeks läheb, tahavad ju ülalmainitud alles jääda. Sooja koha tahavad ka säilitada ka heausksed teenrid kõikides alamsüsteemides (meditsiin, teadus, militaarvärk ...) Ja järjest rohkem heauskseid saab teada mida nad tegelikult teenivad.
________________
Tulevikus ei kehti ammetid ja kraadid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 12:03 pm    Teema: Vasta viitega

Jahh, siis läheb kaoseks lahti.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 12:35 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei tea sinu mingist kütuse projektist midagi. Sina üritad seda projekti esile tuua enda vajalikkuse põhjendamiseks. Samas sa ei suuda selle mingi projekti olemasolu, ega sinu osakaalu selles tõestada. Ehk järjekordselt taanduvad su väited sellele, et ma peaks sind põhjendamatult uskuma.
Tean ainult seda kui pädeva teadlasena sa ennast "kvanthüppe" või muude umbluu väidetega näitasid. Tõenäoliselt on siiski tegu mingi projektiga, mille jaoks sa "katseteks ja uuringuteks" kellegi käest raha küsid ja hiljem väidad, et miskit ei tulnud välja, kuna juudid takistasid su tööd. Eks elame ja näeme, kuidas see tõenäosus täppi läheb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 12:43 pm    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
Elleth, üldplaanis sobib küll. Kõige häirivamad on kõrged maksud ja nende läbimõtlematu raiskamine, kuid selle paranduseks ei näe hetkel konstruktiivset lahendust.

Sa ei näe ka konstruktiivset lahendust sellele, kuidas meie ühiskonnas peetakse ainukeseks võimaluseks inimeste vaimsete probleemide lahendamisel keemia sissesöötmist. Sellepärast selline asi lihsalt ei häiri Sind. Või kui mõne suure üleriigilise arvutisüsteemi väljatöötamisel ja käimalaskmisel on eneseületähtsustajad, kes asja tegelikult rahva elu lihtsustamiseks ja hüvanguks täpselt ja paindlikult läbi mõelda ja toimima panna ei suuda. Tõesti, pole mõtet neid lihtsalt kõrvaldada, aga tuleb olla neist kvaliteetsem.
Ma ei tea, mida õppinud oled ja mis alal tegutsed. Tõesti, selleks, et midagi muuta, peab olema oskusi ja teadmisi. Aga arenda endas välja mõni aspekt, kuidas saaksid muutusi paremuse suunas ellu tuua. Inimesesed on ikka sellised nagu on, aga oluline on Sinu oskus läbi koostöö enda eesmärke ellu viia. Mõtle, kuidas kasvõi näiteks Tokroda isik just sellisena nagu ta on, võiks Sulle kasulik olla?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 12:54 pm    Teema: Vasta viitega

Hella, juba eelnevalt rääkisin, kuidas keemiat kasutatakse inimeste vaimsetel probleemidel siiski viimase võimalusena või siis kui patsient seda piisavalt nurub. Juhul kui sa mind ei usu, siis mine uuri internetist, kuidas enamike isiksusehäireid käsitletakse. See jutt, et psühhiaatrid ei tee midagi peale keemia söötmise on mingi müüt nende seas, kellel on soovi alternatiivmeditsiini usku juurde sisendada.
Üleriigiliste arvutisüsteemide arendus on meil siiski heal taemel võrreldes teiste riikidega. Kindlasti pole välja töötatud süsteemid veel täiuslikud, kuid tegu on üsna uue valdkonnaga, mis vajab aega ja arendust. Infotehnoloogia pädevusetus pole küll asi, mida Eestile ette heita.
H.V. ei saa mulle kasulik olla, kuna meie põhimõtted on vastandis. Ainuke neutraalne läbisaamine saab meie vahel eksisteerida, kui meil puuduks kokkupuude. Senikaua aga kui H.V. ennast rahva (seega ka minu) nina alla agressiivselt topib, ei saa mina kokkupuudet vältida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group