Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Inimkonna areng
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Märts 15, 2010 1:43 pm    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
kirjutas:
ma küll ei tea kedagi, kes antud seadust usuks.
tean inimesi, kes antud valemit kasutavad kindlate protsesside hindamiseks.
f=ma ei kehti küll näiteks relatiivsusteooria järgi protsessis, kus mass sõltub kiirusest. ei tea ka kedagi, kes f=ma usku antud protsessi hindamisse topiks.

haldjanool kirjutas:
tavaline keskkooli lõpetaja, kes ülikooli ei lähe, võtab seda kui aksioomi.
sest einstein on neile üldiselt liiga keeruline.
ja need, kes lähevad ülikooli humanitaari, need on samas pundis.
nad ei kasuta seda mitte millekski, vaid võtavad kui koolis õpetatud, millegipärast olulist, aga nende elus täiesti mõttetut asja.
sellisena (eemalt paistvana) ei hakka nad kunagi kahtlema asja tõepärasuses ja arvavad, et nii ongi.
(muide, peale keskat ja enne ülikooli arvasin mina kah nii).
see on laiemalt levinud, kui sa arvatagi oskad - ilmselt ei ole sul olnud suuremat kokkupuudet tavaliste keskkoolilõpetajatega (ma pean silmas kogust).

jones kirjutas:

haldjanool, tavaline keskkooli lõpetaja ei puutu elus kokku protsessidega, mis sisaldavad kiirusest sõltuvat massi. see on eluterve ja normaalne nähtus, et inimesed teavad seda millega nad tegelevad.
juhul kui nüüd too inimene peaks millegipärast tegelema hakkama protsessidega, mis massi kiirusest sõltuma panevad, siis loomulikult töötleks ta ka infot, mis sellega seotud. usk kunagi keskkoolis õpitud F=ma kohta poleks nüüd küll takistus ja antud teooriat saab lühidalt edasi seletada kui tarvis.
need inimesed, kes mingi hetk otsustavad, et nad on universaalselt targad ja nende teadmised enam edasi ei saa areneda on siiski rahva seas tugev vähemus. vahest leiab koguni inimesi, kes nimetavad ennast suurteks valgusjumalateks, et põhjendada enda universaalset tõde.

einstein on praeguse aja mainekaim juut, kuhu juutide suhtes paranoia on einsteini teooria vettpidavusel kadunud?

sa suutsid täiesti mööda vastata.
ma pean silmas, et jutt on inimestestest, kes igapäevaselt ei tegele, vaid piirduvad koolis õpituga.
püüa aru saada, neid on palju.
ja nad USUVAD seda, mis koolis õpetati, niikaua, kui ükskord meelest ära läheb.
kellel aeglasemalt, kellel kiiremini.
muideks, einseini teooriaks nimetan selle pärast, et see on harjumuspärane ja sulle arusaadav nii.
mul pole juutide paranoiat, ma olen ise juudi lapselaps ja see on avalikult teada.
aga ma leian, et mõned asjad peab peab peatama.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Esm Märts 15, 2010 2:03 pm    Teema: Vasta viitega

Sina väitsid, et nad usuvad kuidas F=ma on lõplik. Mina väitsin, et selliseid inimesi on väga vähe, kes enda teadmisi lõplikuks peavad.
Igapäevastes tegevustes kehtib F=ma nähtavalt ja seda saab kergelt mõista, mitte ei pea uskuma. Vajalik oleks arvestada massi suhet kiirusega juhul kui igapäevaelus oleks ka protsesse, mis antud uusi tegureid sisaldavad. Juhul kui keegi tahab mõista rohkem kui tal igapäevaelus vaja, on tema valik mitte üldine nõue.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Esm Märts 15, 2010 2:50 pm    Teema: Vasta viitega

Ma mõtlesin, et ütleks kah sõna vahele.
F=ma, nagu enamus füüsikast on KOKKULEPPELINE! Kvantfüüsika koha pealt räägivad spetsialistidki, et nad ei saa muhvigi aru.Smile
Jonesi ja Faxarose vestlusest on näha seda, et Jonesil on eelarvamus mille põhjal on ta loonud kirjelduse inimese kohta kellest ta midagi ei tea. Tore tükk küll, vähemalt mina naeran kõht kõveras.
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Esm Märts 15, 2010 3:23 pm    Teema: Vasta viitega

Kvantfüüsika spetsialistid räägivad palju rohkem muud juttu kui seda, et nad ei saa muhvigi aru. Ehk tahtsid sa pigem öelda, et kvantfüüsikud, nagu ka teised teadlased, näevad et nende valdkonnas on veel palju avastamist.
Tean teist täpselt nii palju kui vaja on enda järelduste loomiseks. Vahelduva eduga olen juba mitu aastat teie tegevusel silma peal hoidnud ning seega pole kindlasti tegu eelarvamusega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Esm Märts 15, 2010 3:33 pm    Teema: Vasta viitega

Veider, et Hr. Jones saab nii palju tähelepanu osaliseks.
Kuhu läeb tähelepänu, sinna läeb ka jõud.
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Märts 15, 2010 3:56 pm    Teema: Vasta viitega

http://forte.delfi.ee/news/teadus/psuhhopaat-vajab-omakasu-iga-hinna-eest.d?id=29785715

tsitaat:
Ometi võib ka normaalselt toimival reakodanikul esineda mõningaid psühhopaatilisi omadusi nagu manipulatiivsus, enesekesksus, agressiivsus ja riskialtidus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Märts 15, 2010 3:57 pm    Teema: Vasta viitega

Kuna Tokrodat KGB uuris ja tegi katseid , siis sellest ajast alates on psühopaat. Mniah, raske juhus
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Esm Märts 15, 2010 9:42 pm    Teema: Vasta viitega

Psühhiaatri vaatevinklis oleks H.V. puhul tegu histrioonilise isiksusehäirega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 16, 2010 12:13 am    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
Võta seda kui vestluses tekkinud juhendust, kuidas saaksid ka soovitud enesekindlust saavutada, mis lõpuks aitaks võõras fantaasiamaailmas peitmisest välja.

Oot oot, varem oli see sinu arusaam nagu raudpolt, et - Kui siinne grupeering oleks tegija, siis suudaks vabalt teadmisi seletada ja selgeks teha
Ja nüüd sa sa seletad, et seda on vaja isikliku enesekindluse saavutamiseks?

Ei no ma saan aru, et enesekindlust võib kah nii saada, aga kuhu see raudpolt arusaam järsku kadus?

Ja see jäi kah vastuseta, et kui mõnel midagi ülevalt puudu on, kas siis on täitsa pees, kui ta asja selgeks ei saa?
_________________
Nii jumal kui ka ateism on kõik üks mõtlemise keeld. Keeld mõtelda etteantust ja saavutatust üle ja kaugemale.
Ignorantsus, kus usuvastasus on endistviisi kristlik, ning objektiivne, erapooletu tõlgendus loomult nihilistlik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Liine31
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Teis Märts 16, 2010 12:29 am    Teema: Vasta viitega

Jones jättis esimese lause - Järgnev tekst on mõeldud vaimsetele inimestele - lugemata, kui ta seda üldse luges. Tingreflekside ajel tormas kohe sõna võtma ja teised läksid kenasti kaasa, üritades kuidagigi inimest aidata. Kuhu pole antud, sinna ei saa vägisi ka toppida. Kui ikka aru ei saa, siis ei saa.
Mis imeloom see Jones on, et talle peab igas teemas tõestama üht ja sama - et inimesed mõtlevad erinevalt ja omavad erinevaid maailmakirjeldusi ja et tema on selline nagu ta on ja siin foorumis käivad asjad nii nagu käivad. Maailm ei jää sellest seisma, et Jaonile miski ei meeldi. Teisi liivakaste on ju ka.
_________________
Chaos Control.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Teis Märts 16, 2010 12:49 am    Teema: Vasta viitega

Faxaros, ühel juhul rääkisin siinse grupi pädevusetusest vaimse arendajana.
Teisel juhul rääkisin sinu pädevusetust manipuleeriva mõjutajana.
Erinevad jutud, mida pole sobilik proovida samastada. Muidu võib välja kukkuda nagu sa ei suudaks enam ennast ja gruppi eristada.
Juhul kui kellegi eesmärk on neile seletusi anda, kellel miskit puudu on, siis on tal küll pees kui puudulikud neid antud seletusi vastu ei võta.

Liine31, kuid mis imeloom see vaimne inimene on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 16, 2010 1:51 am    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
Faxaros, ühel juhul rääkisin siinse grupi pädevusetusest vaimse arendajana.
Teisel juhul rääkisin sinu pädevusetust manipuleeriva mõjutajana.
Erinevad jutud, mida pole sobilik proovida samastada. Muidu võib välja kukkuda nagu sa ei suudaks enam ennast ja gruppi eristada.
Juhul kui kellegi eesmärk on neile seletusi anda, kellel miskit puudu on, siis on tal küll pees kui puudulikud neid antud seletusi vastu ei võta.

Njaa... paneb kukalt kratsima see lausetemäng.

Võtame siis uuesti - Kui siinne grupeering oleks tegija, siis suudaks vabalt teadmisi seletada ja selgeks teha.

Kas ülaltoodud väide vastab tõele?
Kas selgeks tegema peab ka neile isikutele, kes puudulikud on?
Kui puudulikule midagi selgeks ei tee, kas siis ei ole enam tegija?
Milleks hakkasid minu küsimuste ajal rääkima hoopis minu pädevusest? Omast arust ei juhtinud ma juttu endale. Tahaks teada, äkki on mul tõesti raskusi enese eristamisega teistest.

Ja mis alustel sa väidad, et ma võõras fantaasiamaailmas olen?
Olgu... tõepoolest, tajude pealt on see üsna kehtiv, et sa sellist infot saad.
Aga kas on ka loogiline pagas taga?

Ja viimane asi, et kui sa oma väitel, nõiandust uurisid, siis miks uurisid hoopis seda kuidas seda praktiseeritakse (omakasu jms) , mitte praktikat ennast? Või ei pidanud sa oluliseks varem sisulise poole pealt vastata.
_________________
Nii jumal kui ka ateism on kõik üks mõtlemise keeld. Keeld mõtelda etteantust ja saavutatust üle ja kaugemale.
Ignorantsus, kus usuvastasus on endistviisi kristlik, ning objektiivne, erapooletu tõlgendus loomult nihilistlik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Teis Märts 16, 2010 12:04 pm    Teema: Vasta viitega

Siinne grupeering oleks vaimne arendaja, kui suudaks vabalt enda teadmisi seletada ja selgeks teha.
Juhul kui kellegi eesmärk on neile seletusi anda, kellel miskit puudu on, siis peab ka enda eesmärke teha suutma.
Kui puudulikule miskit selgeks ei tee, aga arvad et suudad teha, siis ei ole tegija.
Sinu pädevusest mõjutajana tuli jutt sellest, et sa ei ole üritanud siin teema postitustes midagi selgitada, vaid üritad mõjutada. Näiteks saab seda tuua, kuidas üritasid minu erinevaid teemasi paistma panna samana ja esitleda seda kui vastuolu.
Võõras fantaasiamaailmas elad sa loogiliselt, kuna tihtipeale kipud sa võõra fantaasiamaailma osasi esitlema kui elu fundamentaalseid osasi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Märts 16, 2010 2:45 pm    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
Siinne grupeering oleks vaimne arendaja, kui suudaks vabalt enda teadmisi seletada ja selgeks teha.

jones kirjutas:
Liine31, kuid mis imeloom see vaimne inimene on?

kui sa ei saa aru, mis asi on vaimne inimene, siis kuidas saad sa aru saada, mis asi on vaimne arendamine? Shocked
ma saan aru, et vaimselt saab arendada vaimseid inimesi.
ja vaimse arendamise tulemus peaks olema vaimne inimene?
või hoopis füüsiline inimene? Rolling Eyes
seega, jones, sa kahestud ja üks pool ei tea, mis teine teeb.
või puudub sul arusaam, mis sa teed, ainult tahe ja jonn töötab eesmärgiga iga hinna eest lõhkuda.
ükskõik mis põhjendusega.
muide, teise/teiste lõhkumine on tähelepanupunkti äraviimine endalt:
kui on tegu võistluse ja võitlusega, siis peaks tulemiks olema areng.
paraku võistluse võitmiseks on vaja ennast arendada ja siis tõestada, et ise ollakse parem, kui teised, rääkimata midagi teistest.
võitluse võitmiseks sobib kõik, sest seal on vaja vaid vastane maha lüüa ükskõik mis vahendiga ja eesmärk pole näidata enda paremust, vaid vastase halvemust.
seega, sa püüad võita (st parem olla), viitsimata areneda:

jones kirjutas:
Vahelduva eduga olen juba mitu aastat teie tegevusel silma peal hoidnud ning seega pole kindlasti tegu eelarvamusega... Mul on hüpotees, et ma suudan teie levikut takistada, nüüd tuleb teha ja vaadata kui hästi seda tegelikult teha suudan...

_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Teis Märts 16, 2010 3:16 pm    Teema: Vasta viitega

Iga inimene on siiski vaimne olend, ehk ka vaimne inimene.
Naljakas oli, et antud mõistele prooviti anda tähendust nagu vaimne inimene oleks mingi eripärane nähtus, mille määratleb see, kas tal on usku H.V. fantaasiasse või mitte.
Seega küsisin kohe huviga, et kuidas sellist sõnapeeretust põhjendada saaks.
Ise näen pigem, et ma käsitlen teid mitte ei võitle ega võistle teiega. Võitlused on elus põhjalikumad ja tugevamad sündmused ning võisteldakse siis kui konkureeritakse samale kohale.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Liine31
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Teis Märts 16, 2010 3:45 pm    Teema: Vasta viitega

Tead Jones, ma võin sulle isegi ette öelda, kuidas sa sellest foorumist lahti saad. Sa lihtsalt ei külasta seda enam, kustutad rippmenüüst aadressi välja ja ongi asi lahendatud. Seda foorumit pole lihtsalt sinu jaoks olemas. Mõtle nii nagu soomlased, et kui ei taha teada ja siis ei teagi. Ja mida ei mäleta, seda pole olnud - selline joodikutarkus kõlbab vahest kah lohutuseks.
_________________
Chaos Control.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Teis Märts 16, 2010 5:39 pm    Teema: Vasta viitega

Tore, et sa seda öelda võid, kuid pole sellest ütlemisest kasu.
Ei soovi siinsest foorumist ega isegi siinsest sektist lahti saada, vaid olen huvitatud siinse sekti agressiivse laiendamisplaani raskendamisest.
Tõenäoline on küll see, et ilma laienduseta too sekt kaua ei suudaks ellu jääda, kuna pidevalt on vaja uusi liikmeid, kelle usule toetudes edasi eksisteerida. See on ka põhjus, miks siinse sekti seas laienemine nõnda tähtsaks prioriteediks on.
Juhul kui siinne sekt suudab nii kohaneda, et ilma agressiivse laienemise soovita omaette edasi tegutseda, siis pole siinne enam minu asi. Usuhullude rühmitusi on palju ja niikaua pole mul mingit huvi nendega tegeleda, kuni nad ennast minu ellu ei proovi toppida.
Juhul kui üritatakse end "Eesti rahvusegregori vaimseteks juhtideks" nimetada ja topitakse end igal võimalusel meedias inimeste silme alla. Tuleb ka leppida sellega, et selline tähelepanu kerjamine tõmbab ka inimeste tähelepanu, kes ei soovi taolise saasta levikut enda kodumaal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Teis Märts 16, 2010 6:55 pm    Teema: Vasta viitega

Faxaros, sinu viimane oluline küsimus jäi hommiku vastamata.

Nõianduse praktiseerimise jälgimisel saigi kõige paremini selgeks see, milles seisneb nõia praktika. Selle jaoks tuli vaadelda inimtüüpe, kes on valinud endale nõia rolli ja inimtüüpe, kes on nõidade ees haavatavad.
Nõidade inimtüüp vastas petturite inimtüübiga, kes ka teistes valdkondades inimeste usaldust kuritarvitades enda eesmärke saavutavad. Nõidade ees haavatavaks osutusid aga need, kellel pole elus laialdast kogemust usaldussuhetes. Mõlemat tüüpi liitis keskmisest tunduvalt kõrgem tunnustusvajadus, mis pole kunagi tänu keskpärastele tulemustele piisavalt rahuldatud.

Usaldus on see, mis on kogu nõianduse võti. Ilma usalduse võitmiseta ei suuda nõindusega elus midagi korda saata, olgu see hea või halb.
Ilma usalduseta ei saa nõid usutavalt väita, et tal on üleloomulikud võimed, mida ta kahjuks tõestada ei saa.
Ilma usalduseta ei saa nõid usutavalt kirjutada seosetut fantaasiajuttu ja väita, et see on tegelikult kõige olulisem elu alus.
Ilma usalduseta ei saa nõid kedagi hirmutada väites, et ta võib needuse peale panna või muud üleloomulikku võimet kasutada teisele kurja tegemiseks.

Kõikide nende inimeste ees on nõiad täielikult võimetud, kes näevad, et tegu on tavaliste petturitega, kelle skeeme saadab fantaasiarikas mull. Nõidade all mõtlen ma kõiki, kes kutsuvad ennast ka maagideks, preestriteks, gurudeks, motivatsioonikoolitajateks.

Huvitav oleks muidugi kohata kedagi, kes paistaks ka võimekas ilma, et usaldust võita prooviks. Seni pole seda aga juhtunud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Märts 16, 2010 7:15 pm    Teema: Vasta viitega

ma nägin nõid nastjat täna enda trepikojas
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Teis Märts 16, 2010 7:39 pm    Teema: Vasta viitega

Jones, Sinu tekstis olid nõnda palju sees sõna nõid. Kuna teemast huvitun, soovin sõna sekka öelda, kuigi ma Su eelmisi postitusi mittehuvitumise tõttu lugenud pole.

Ma arvan, et Sinu arusaam sõnast "nõid" on vananenud. Nõnda tulenevad sellest ka valed ootused.

Meie ühiskonnas on tohutult palju selliseid inimesi, kes oma probleemidega hakkama ei saa. Võtame kasvõi näiteks selle, kui inimene enam suhetega toime ei tule ning selle tõttu päris üksi oma probleemidega jääb.
Ja mis on meie praeguse ühiskonna poolne lahendus sellele: kirjutame välja tablette! Twisted Evil Ja oi, kui palju need maksavad - aga pole lugu, selle maksab kinni ju maksumaksja. Kogu probleemi lahendust nähaksegi reaalselt tableti sissevõtmises (nagu Matrixi film). Kui probleem hullemaks läheb, kirjutatakse haigusloole, et haigusnähud tõsinesid, kui probleem paraneb, kirjutatakse, et tablett toimis. Mida see kõik patsiendilt eeldab: täielikku usku tablettidesse ja usaldust tervisesüsteemi vastu.
Kui sa lähed kusagile abi küsima, siis võtab sind vastu meditsiini haridusega inimene, kes on õppinud nende tablettide toimeaineid, toimimise ajalugu võib-olla jne. Ta paneb sulle diagnoosi ja võtab kõik sinu mured kokku paari tühise kli¹¹eele sarnaneva sildistusegaga: teil on depressioon, luulud vms.
Terapeute, kes võib-olla oskaksid inimest ka kuulata, teda juhendada - tema eluoskustega tegeleda, on Eestis paraku väga vähe. Ma ei ole praeguseks täpselt uurinud, milliste rahadega see seotud on, aga arvan, et enamus inimesi seda endale lubada ei saa.

Novot, ja siis võtame inimesed, kes peavad ennast nõiaks või keda nõiaks nimetatakse.
Eeldatavasti on tegemist inimesega, kes leiab aja teise inimese mure kuulamiseks. See on juba väga suur asi! Tavaliselt inimesed lihtsalt ei kuula teisi inimesi. Ei olegi kellelegi rääkida.
Seejärel on tegemist inimesega, kes omab antud vallas mingisuguseid lahendusi. Või oskab ta inimest juhendada lahendusi leidma. See on ju kaa väga suur ja tähtis asi!
Neid asju on kindlasti veel...

Nõnda leian ma, et juba nende kahe asja tõttu on nõidade olemasolu meie Eestis ääretult vajalik.

Arvatavasti on Sinul Jones praegu elus lihtsalt kõik korras. Aga oled Sa mõnda tõeliselt ummikus abitut inimest näinud?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group