Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Riiklik poliitika rahva hävitamiseks: mürgitamine
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Toorumi aborigeenium
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kas on õige,et joodik peab kultuuri üleval?
Jah,sest riiklik kultuur peab saama rahad just joodikukaukast,see on ilus metafoor-Eestlane-viinarahvas,eesti riiklik kultuur-joomakultuur.
0%
 0%  [ 0 ]
Ei,sest kultuur mis saab rahasid teiste haiguse arvel on haige kultuur
100%
 100%  [ 2 ]
Kokku Hääli : 2

Autor Teade
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Veeb 12, 2010 10:06 pm    Teema: Vasta viitega

mitte rahva vaid teatud kontingendi hävitamiseks. mul isa oli joodik , nii et ma olen kursis selle pahega rohkem kui keegi teine
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Veeb 13, 2010 1:42 am    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
nool, oled juba päris taimestunud?

oh ei, aga kunagi on tulnud kedagi sealt tasandilt lahti monteerida ja ma tean, mis pilt oli.
nii enne kui pärast monteerimist.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Laup Veeb 13, 2010 2:56 pm    Teema: Taimetark Vasta viitega

muidugi, muidugi, nüüd süüdistame siis taimi ja alkot, mitte lolle inimesi. väga arukas ja loogiline, tubaka ja kohvi sõltuvus vaid ei lähe arvesse, ja musta tee joojad on veel need kõige õigemad, piim on kah saatanast. kuulan ja imestan noole uskumatut tarkust ja vägitegusid ikka huviga, Hallolooja!
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Veeb 14, 2010 4:44 am    Teema: Vasta viitega

piim ei ole saatanast?
muide, mida üldse tähendab sinu väljend "saatanast"?
minu jaoks näitab see ilmekalt ära, et kas sa tunnistad seda, või mitte, aga sa oled ainult üks ainujumalasüsteemi rott.
(ainult nemad määratlevad asju headeks ja halbadeks, ülejäänud kirjeldavad mõjusid ja tagajärgi...)
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Esm Veeb 15, 2010 3:18 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
piim ei ole saatanast?
....


küsi parem endalt, miks sa asju nii näed, ja liigitad, oled ususüsteemi emarott?
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Teis Veeb 16, 2010 11:16 am    Teema: Vasta viitega

Saatan on arenguprintsiip, valitseb mõistust, kehaise ja alateadvuslikke elemente, poisike, kes võtab Kaose ürgpimedusest.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Veeb 16, 2010 12:09 pm    Teema: Vasta viitega

täna tuleb film saatanast kanal2 pealt õhtul, 2000 maailmalõpp, arnold on peaosas
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 16, 2010 12:22 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
mitte rahva vaid teatud kontingendi hävitamiseks. mul isa oli joodik , nii et ma olen kursis selle pahega rohkem kui keegi teine


Niiet siis on väljavalitud ja "teatud kontingent" kes polegi rahvas?
Tagasi üles
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 16, 2010 12:32 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
mitte ükski taim ei ole vaimu valgustav, vaid on vaimu tasandile kinni neetija.
st, sealt edasi, hinge tasandile ja teadvuse tasandile inimene enam ei saa.
ja see on juba kohutav.
see pole enam isagi loomastumine - seal saab veel hingetasandile.
see on taimestumine - vaimselt muututakse vegeteerivaks parasiidiks inimese kehas ja teiste kukil.


Mulle mõjub tubakas niimoodi,tõmbab täitsa kinni vähemalt paariks päevaks,isegi mõtlemisvõime kaob,aga olen viimaselajal suitsetama hakanud jälle,niiet ärge erilisi pärleid enam mult oodake.Pean maha jätma,aga siis ka joomise,see eeldab sotsiofoobiast lahti saamist jne.Samas kuna on sotsiofoobia,tuleb kuskilt mõnu kätte saada,sest suhtlemisest ma seda ei saa,aga narksid on liiga kallid peale muskaatpähkli mis õnneks on alko ja tubaka võõrutamisel päris mõjus.Segane seis,pole mõtet pingutada,sest kuskilt ikka rebeneb,nii istungi paigal.Nüüd veel see ükat tegemine mistõttu ei ole ametlik töö võimalik,aga ega sedagi ei saaks,sest halturtsigi pole kusagilt võtta jne.

Mulle need vegeteerivad kanepiparasiidid täitsa meeldivad,käivad tööl panevad kaablit seina ja alati on pappi et mulle külla tulles kõvasti alkoholi välja käristada.

Muide ükshommik oli Vikerraadios(vist üleeile) intervjuu "eriti vaba turu" ürituse korraldajatega(kus inimesed said tasuta asju ära anda,Tallinna linn kül püüdis kapitalismivastast ja parasiitidevastast üritust takistada),õudselt mõnusad tüübid,liha ei söö,tööl käivad ainult korra nädalas,selleks,et rohkem pole neil oma tarviduste katmiseks õnneks vaja(ei ole vist nööriva orjapidaja all tööl,kelle juures saab niipalju palka,et leiba teenid viis päeva nädalas ja siiski jääb puudu,nälgid)ja istuvad oma sõprusringonnas või on oma lapsega koos.Segu anarhistidest,kommunistidest,natsionaalsotsialistidest,hipidest ja kõigest just selle parematest külgedest vaadatuna.
Tagasi üles
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Veeb 16, 2010 12:32 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Niiet siis on väljavalitud ja "teatud kontingent" kes polegi rahvas?



Inimorganismis rakkude puhul on sama. Rakud võtavad koos otsuse vastu, et üks rakk ei ole rakk ja kuulub hävitamisele. Inimühiskonnas on samamoodi.


http://www.e24.ee/?id=225438
Vananemise saladus lahendatud (4)
16.02.2010 10:03
Newcastle'i ülikooli teadlased on leidnud vastuse ühele bioloogia suurimatest mõistatustest: miks elusrakud vananevad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Veeb 18, 2010 6:37 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas: muidugi, muidugi, nüüd süüdistame siis taimi ja alkot, mitte lolle inimesi. väga arukas ja loogiline, tubaka ja kohvi sõltuvus vaid ei lähe arvesse, ja musta tee joojad on veel need kõige õigemad, piim on kah saatanast. kuulan ja imestan noole uskumatut tarkust ja vägitegusid ikka huviga, Hallolooja!

Ma olen ülitundlik igatsorti taimede suhtes ja tunnetan nede olemust seega eriliselt hästi,selles osas räägi haldjanool üldse valet.Näiteks kohvitajad kipuvad jõledasti "omasse mulli" irduma,nad on tavaliselt sellised kühmus õblukesed kontorirottidest väikekodanlikud naides,elik normaalne inimene,leebe heasüdamlik ja kodukana.
Must tee,aga tõmbab mul kohe mitmeks päevaks peale joomist teise enesetunde(kohvi on vaja pidevalt juua,mõju ei ole nii pikk) ja kuidagi kinnikiilunud enesetunne tekib.Aitab see,kui juua üliharva,siis saab sellest ülepäevalummusest jagu,aga kui juua pidevalt,siis muutub mõju igapäevaseks normaalsuseks ja inimesel kaob ära see algupärane enesetunnetus,tajud on moondunud ja tuleks teha pikem paus.Tubakas on sellise nähtuse kõige võimsam ja salakavalam nähtus mida ma kogenud olen,sellega on kah sama,harva,aga siis tuleb end ületada,kui pidevalt teed,siis lased minna ja ei saa välja,väljasaamine muutub aga ajaga aina raskemaks.Mida kauem oled suitsetaja olnud,seda pikem normaalse taju tagasiloomine toimub,ehk väe uuesti üles äratamine selles aspektis,mida suitsetaja ei kahtlustagi,et tal kaduma on läinud,sest ta ei mäleta seda.Kusjuures on sõltlasel kergem ka lõksu kukkuda.Siiski on ka võimalik see,et suudetakse suitsetada teatud olukordades(joomine) olles teises ilma.

Olen avastanud sellisele ainele antiaine,õigemini taimele taime:muskaatpähkel.Süüa pähkel purustatud kujul,võib luua ängi kui äratab sisemise vastupanu sõltuvusele,aga peale mõneajast tarvitamist olukord tasakaalustub,siis hakkab mõnus.Mõne aja päras ei mõju aga muskaat üldse,isegi kui seda pudrukausiga süüa(tekitab ainult maovalu),siis on mõtekas järgi jätta.Kui siis uuesti suit isutama hakkab,siis või seda selle sõltuvuse vastu suukaudu manustada,pole ohtu sõltuvuse tekkeks ega mingiteks düsistusteks,kuigi ta on maksale koormav.Lihtsalt seda ei tahagi niipalju tarvitada,et see organismi kahjustaks,tuleb võtta tarvidusel.

Muskaadi kohta veel,nosdradamus lendas sellega öösiti oma segaseid ennustusi välja,ta aktiveerib kõvasti intuitiivsust,kuid kogemused-nägemused võivad olla valusad.Muskaadi puhul loeb,milleks seda tarvitatakse,kas sõltuvuse vastu,lihtsalt proovimiseks narkopõnevusest(hahahaa laksu annab,aga gaiffi ei saa,selle peab ISE looma oma peas)või mingi vana soikunud tasakaalu lõhkumiseks,et normaalset tagasi tuua.Ta on ise universumi,ehk mõnede arust "saatana" teiste arust jumala,ehk sinu enda puhta teadvuse suhtes vertikaalselt tasakaalus,mõnu ja valu osas,ehk ei ole kütkestav ja sõltuvust tekitav,selle aine sinu tuuma suhtes horisontaalkihtides tekitatud moondunud tajusid saab kergelt lahti lasta lihtsalt mitte süües seda taime,ta on kasutatav purustusmaagias ainult vertikaalkeskme suhtes orjastatud väe tagasivõitmiseks,ehk hingeosade tagasitoomiseks.
Tagasi üles
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Reede Veeb 19, 2010 7:52 pm    Teema: Vasta viitega

Siin üks on kõva kanepi pooldaja - http://www.oie.ee/category/kanep/
New Age moslem minu arust. Tüüp leiab, et kanepi tarbimine on inimõigus ja kanepi abil on võimalik saada vägevaid vaimseid kogemusi.

Kuid siin samas foorumis on olnud juttu sellest, et inimese ja kanepi "vaimu" vaheline diil ei ole inimesele hea. Sest abivahendi järgi haarab nõrk ning nõrka on lihtne ära kasutada. Kuid tugev ei vaja abivahendeid.
Ka mina, kellel on oma kogemus kanepiga (kus juures positiivne), olen sellel seisukohal, et sellest taimest tuleb eemale hoida.
Palun väga, võiks kasvatada rohkem tööstusliku kanepit ja võiks kasutada rohkem tööstusliku kanepist toodetud tooteid. Või söögiks, tööstusliku kanepi seemneid - http://www.kokaraamat.ee/rahvustoit.php?cat=6&id=84
Aga selleks, et kanepist kaifi saada ... mitte kunagi.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Veeb 20, 2010 12:45 am    Teema: Vasta viitega

muideks, vanasti oli ametlikult teada, et harjumatule inimesele 5 muskaatpähklit tuleb kinkida koos pärjaga.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Laup Veeb 20, 2010 3:55 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
muideks, vanasti oli ametlikult teada, et harjumatule inimesele 5 muskaatpähklit tuleb kinkida koos pärjaga.


mis see mingi Harjumaa vanasõna või?
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Veeb 21, 2010 3:08 am    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
haldjanool kirjutas:
muideks, vanasti oli ametlikult teada, et harjumatule inimesele 5 muskaatpähklit tuleb kinkida koos pärjaga.


mis see mingi Harjumaa vanasõna või?


ei.
ma vihjan sellele, et kokaraamatutes oli selgelt hoiatus, et muskaatpähkliga liialdada ei tohi, sest 5 pähklit võib teatud juhtudel olla surmav kogus.
nii oli otse kirjas.
kusjuures kui müüdi, siis pakis oli 2 tk.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 22, 2010 4:55 pm    Teema: Vasta viitega

Noh ma pidin arestimajas kahe pähkli söömisegagi otsad andma,sisemine alateadlik psüühiline pinge vallandus jubedas ängistuses.
Tagasi üles
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Märts 02, 2010 5:53 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.parnupostimees.ee/?id=231572

nuh jälle leiti hirmus kurjategia kes peenras botaanikat harrastas.Aga kommidest ja hinnetest on näha,et kanepivastane hirmutabu on inimeste südametest kadunud ja varsti algab jõuline ülestõus,loodetavasti kogu euroopas.
Tagasi üles
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Teis Märts 02, 2010 6:30 pm    Teema: Vasta viitega

tegelt on kanep saast.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 03, 2010 4:50 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
toorum kirjutas:
http://www.parnupostimees.ee/?id=231572

nuh jälle leiti hirmus kurjategia kes peenras botaanikat harrastas.Aga kommidest ja hinnetest on näha,et kanepivastane hirmutabu on inimeste südametest kadunud ja varsti algab jõuline ülestõus,loodetavasti kogu euroopas.
Loen ja loen, kuid ei leidnud mitte ühtegi põhjust miks peaks kanepi legaliseerima.
See on nõrk vabandus, et alkohol ja tubakas on legaalsed.

Polegi põhjust vaja, las olla illegaalne. Kellele need seadused niikuinii korda lähevad? Ma arvan, et kui kõigil kanepitõmbajatel on sellest pohhui, siis raiskavad ainult vähesed kanepivastased lihtsalt keeldudega oma närve ja paljud orjameelsed orjakultuurile alluvad maksumaksjad kõigi maksumaksjate (ka kanepitõmbajate) rahaga kanepi vastu võideldes on kui lootusetult tuuleveskitega võitlevad Don Qihoted. Võideldes lollusega, võtled võitmatu väega, tulemiks on ükskõikne kodanikuallumatus (vali kas diktatuur või vabadus, valides esimese jääd vähemusse, kuigi väga mõjuvõimsasse veel, enne selle orjapidajatekamba süsteemi paratamatut iseenesliku hävingut ).
Norn kirjutas:
mitte muffigi ei saant su jutuist aru, ju pold vajagi.

...


Viimati muutis seda toorum (Kolm Jan 18, 2012 5:15 pm). Kokku muudetud 6 korda
Tagasi üles
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Juun 28, 2010 5:58 pm    Teema: Vasta viitega

Kas keegi teab mis asi on heligeeritud kuld? Muide kanepi osas sain hiljuti uue kogemuse ja oskasin näha mida enne ei näinud: ta teeb asjad suureks, toob su neile hästi lähedale ja teeb su väikeseks, võimendab teatud meelteseisundit ja sedavõrd, et asjad millest enne said ülevaatliku pildi on su jaoks nii suured, et tunduvad mitmepalgelised ( seetõttu tuynduvad, et sul on ju ülevaatlik hinnang kah kogemuse näol sees, lihtsalt pilves peaga kaotad hetkeks oma positsiooni kust sa tervikut näed ). Kanep aitab tõmmata sind mingi aspekti alluvaks, ehk tõmmata mulli, söök mis enne maitses muutub ülimaitsvaks, naist on parem nikkuda jne. ta on justkui enese tunnete ja olemuse võimendaja ja aitab ka seeläbi teisi tunnetada ja mõista. Kuid kui sa oled paranoiline, siis hoia parem eemale, siis ei saa häid kogemusi, sest sisemised vastuolud ujuvad pinnale, see ongi see väike protsent skisofreeniaeeldustega inimesi kellel kanep midagi vallandada võib ( kanep juhib tähelepanu siis õigele asjale ehk probleemile ). Kui aga üht asja liiga palju teed, siis ta justkui kivistab su sinna kinni, ehk sa ei saa enam seda emotsiooni kätte. Kes liiga palju kanepit tõmbavad, nende jaoks muutub maailm selgena lihtsalt halliks ja igavaks.
Muskaatpähkel on vastupidise toimega ehk annab ülevaatliku pildi. Seega kanepit kasutada harva ja eesmärgipäraselt mis varem on seatud, kuna selle tõmbamine on rituaal. Sobiks hästi rahupiibuks, sest tõmbab su taseme korra alla, ehk teeb su teistega "võrdseks" ehk kivistab mõtlemise tõesti kuhugi kinni ( kuid selle saab lahti kui mingit muud huvitavat vaheldust leiad http://www.youtube.com/watch?v=acpgjEPVFIs ) .


Viimati muutis seda toorum (Kolm Aug 04, 2010 2:35 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Toorumi aborigeenium Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group