Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mis on selgeltnägemine...

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Püh Veeb 14, 2010 3:53 am    Teema: Mis on selgeltnägemine... Vasta viitega

Ma pole ennast kunagi ennast nimetanud nõiaks, selgeltnägijaks ega muud moodi maagiks....

aga nüüd ..

Viimase 2 kuu sündmused näitavad vastupidist... on juhtunud asju, ks ma 100 % näen mis juhtub ette, kõik on juhtunud vähema kui 24 tunni jooksul kui ma tajun seda...

Täna näites ei saanud automaadist raha kätte. Seisin korraks kõrvale ja minu järgi tuli üks mees. Ootasin kui see mees lõpetab oma tehingu ja küsisi et vabandage, kas te nägite kas mu 20 euri tuli rahaautomaadiat välja. Ta vaatas mulle tõsise näoga otsa ja ütles naratades, et, "ma ei näind teie 20nd euri aga ma anna teile 20 euri". Selle peale andis ta mulle 20 euri ja jalutas samal hetkel minema, et ma ei jõudnud isegi küsida, et miks või mida.

Tööjuures üks naine ütles imelikult selle peale, et iga asja eest tuleb maksta.

Õhtul tuli mees mulle autoga järele. Ja sisse istudes sain kohe aru, et avarii võib juhtuda. Kahtlesin nii 10 minutit, kas turvavöö taga peale panna või ei. Turvavööd peale ei pannud aga hoidsin kõvastu uksest kinni. 10 minutit hiljem tegime avarii. Mitte küll hullusti aga esiotsast lendas juppe ja asju ikka igalepoole.

Iatahes see oli viimane märk ! ennustasin nii ette ühe õnnetuse detsembri lõpus ja kuuaega tagasi viidi parklast auto minema.

Enne kui autoast välja astusime, ütlesin, et mupo viib su auto ära. Ta ei uskunud, 15 minutit hiljem oli auto läinud. Õnnetusega oli samamoodi, vaatasi lehest sama päeval, et viljandis oli raseke õnnetus ja teadsin, et temaga midagi juhtub. See polnud küll temaga juhtunud õnnetus aga järgmise päeva hommikul ta helistas ja ütles, et sai just haiglast koju, eelmisel päeval oli tal raske õnnetus ja luumurrud. Paar asja on veel juhtunud vahepeal.

Igatahes, on ju nõme, kui ma saan hoobist aru, et nii juhtub ja siis hakkan kuidagi asja takistama ! Kes mind usuks ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Veeb 14, 2010 4:54 am    Teema: Vasta viitega

sa ei saa takistada.
sa saad kohanduda või leevendada.
enda koha pealt eriti.
kui ikka tead, et autoõnnetus on tulemas, siis on tagumine idiootsus mitte turvavööd kinni panna.
muud asjad kah: kui tead, et auto viiakse ära, siis võta enne autost kõik vajalik välja.
mis siis, et sind tolaks peetakse?
keda see huvitab?
varsti hakkad elama kah nii, nagu ühiskond arvab Evil or Very Mad !
krt, inimene hakkab lõpuks normaalseks saama ja siis haliseb niipalju kui torust tuleb, et appi, mis ühiskond ütleb...??? Shocked
ole ikka normaalne! Wink
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Püh Veeb 14, 2010 7:20 am    Teema: Vasta viitega

ära ole



normaalne
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Püh Veeb 14, 2010 9:12 am    Teema: Vasta viitega

Ei saa takistada ja ei tahagi.

Oli jah idiootsus, aga mõistus ütles, et ega ei juhtu küll õnnetust, järgmine mõte oli, et kui ma mõtlen, et ei juhtu, siis ei juhtugi.

Lihtsalt kõik juhtub nii nagu me oleme ISE valinud, või kui on nad valiku käest annud, siis valitakse meie eest.

Olgu, ma pean kedagi päästma nüüd minema.... kes on ohjad käest ära lasknud... ta ütleb et tal on ettemääratud saatus ...... fucking karma my asss Crying or Very sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Püh Veeb 14, 2010 9:50 am    Teema: Vasta viitega

ahh ta peab ennast ise päästma.....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Veeb 14, 2010 4:23 pm    Teema: Vasta viitega

lapsuke.
kui miskit juhtub, siis pole see valiku teema.
siis on valiku teema ammu möödas ja tihti ka unustatud.
see on juba valiku tagajärg.
seega pole mingit mõtet korrutada, et nii ei juhtu, kui ma sellesse usun.
tuleb info teadmiseks võtta ja ratsionaalselt käituda.
ja mõelda, et mis asjaga ma olen hakkama saanud, et selline asi tuli tagajärjeks.
st, põhjus-tagajärg seadus kehtib sajaga.
see, et sa sinna kardina taha piiluma oled saanud hakata, on vinge.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Esm Veeb 15, 2010 7:12 am    Teema: Vasta viitega

Just, tuleb mis tuleb, tagajärgede eest ära ei joosta. Lihtsalt kui pidevalt peab ellujäämise nimel võitlema, siis tahes või tahtmata hakkaks igaüks tajuma lõpuks, kust poolt paukk tuleb, vastasel juhul jääb üle vai surra. Just hetkel pandi selline katsumus jälle turjle, et tunne, et vavevu seda üldse keegi suudaks ära kanda. On kaks võimalust, kas tunda ja kannatada või enam üldse midagi tunda ja elada tühist elu. Lihtsalt kui ma kellegi leian siis tehakse kõik et üks kahest ära tappa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nosalt
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 29 Nov 2007
Postitusi: 243
Asukoht: magevees

PostitusPostitatud: Esm Veeb 15, 2010 11:22 am    Teema: Vasta viitega

naine kirjutas:
... ta ütleb et tal on ettemääratud saatus .....

Saatuse kujundamisega tegelevad ka salaorganid.
Mult püütakse tihti liiklusõnnetust välja meelitada.
_________________
NaCl - esimene lisaaine, mis maalastele pähe ja sisse määriti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Esm Veeb 15, 2010 11:39 am    Teema: Vasta viitega

Ma ei tea kohe mida teha, et ühele inimesele selgeks teha, et tal on oma saatus ja ta ise kujundab seda oma valikute ja otsustega !

Ka väidab, et tal on õnn elada, seega muud õnne pole. Mina seletan, et elada siin on siin iga inimese ÕIGUS, mitte mingi väljateenitud tasu, mille eest maksma ja tänama veel peab.

Raske....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Esm Veeb 15, 2010 11:41 am    Teema: Vasta viitega

Mul ka aeg-ajalt VÄGA RASKE.
Nii, et sa pole ainuke.
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group