Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Sissejuhatus
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Reede Veeb 05, 2010 5:56 pm    Teema: Vasta viitega

Kvantfüüsikast meenub H katusega operaator, millega mõjustati võrrandi mõlemaid pooli jne... libedat ja lihtsat juttu seal polnd Very Happy .
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nosalt
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 29 Nov 2007
Postitusi: 243
Asukoht: magevees

PostitusPostitatud: Reede Veeb 05, 2010 6:11 pm    Teema: Vasta viitega

Motosummer kirjutas:

Nii et tok on ikkagi loll

Ohvrimeelsuse kandi pealt jah, kuigi nii kõrge tase ei ole kunagi ohver.
Orjameelsuses pähe võetud -oonid, -loogiad ja -ismid - nende kandjad on vabaduse kandi pealt vaadates lollid.
_________________
NaCl - esimene lisaaine, mis maalastele pähe ja sisse määriti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 05, 2010 9:48 pm    Teema: Vasta viitega

Motosummer kirjutas:
Tsiteerin::
Mismõttes? Kvantmehhaanilise mudeli järgi on laine-osake omadus elektroni puhul täiesti olemas.

kvant füüsika on rajatut sellele, et vedeltakse osakese käitumist meetoditega, mis on iseloomulikud lainele, selles valguses ei saa elektron käituda kui laine, kuna laine seadused lihtsalt ei kehti, ja klassikalises füüsikas, on elektron mateeria nurgakivi, mis määrab meie maailma omadused, nõuda et tema veel kiirgaks midagi on liig
Nii et tok on ikkagi loll, midagi teha pole, tema tegevus ei luba minul teist järeldust teha

[lisatud viited lollusele]


Antud mudel näitab ju seda, et meetod lubabki vaadelda materjali mõlemas olekus. Ja mõlemas olekus on ka tulemused. Iva on selles, et kui me osakest üritame vaadelda, saamaks teada mis siis täpsemalt toimub, kaovad järsku laineomadused. Iseküsimus, mis füüsikalises kontseptsioonis puudu on, et me saaksime sellist osakese energiajaotuse muutumist seletada.

Lollus on sulle vist südamelähedane teema ma vaatan. Lolle võib igalpool olla, kaasaarvatud mina. Aga kui tegutsemine mõistusepärane, siis pole probleemi ka lollist kunagi asja saada või mis?
_________________
Nii jumal kui ka ateism on kõik üks mõtlemise keeld. Keeld mõtelda etteantust ja saavutatust üle ja kaugemale.
Ignorantsus, kus usuvastasus on endistviisi kristlik, ning objektiivne, erapooletu tõlgendus loomult nihilistlik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Esm Veeb 08, 2010 2:39 pm    Teema: Vasta viitega

aine, ehk mateeria ja energia pole veel keha ehk korpus. keha vast ongi antireaalsus ja sidemed.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Veeb 09, 2010 4:22 pm    Teema: Vasta viitega

ah-ah.
et see, mis on siin ja käega katsutav, see on antireaalsuses... Rolling Eyes Shocked
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Teis Veeb 09, 2010 4:48 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
ah-ah.
et see, mis on siin ja käega katsutav, see on antireaalsuses... Rolling Eyes Shocked


siit peaks järeldama. et hing ja teadvus on käegakatsutavad?
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 10, 2010 1:48 am    Teema: Vasta viitega

noh, füüsiline maailm on sajaga siin vähemalt.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 10, 2010 1:13 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
noh, füüsiline maailm on sajaga siin vähemalt.


Kus siin, viies põhimeeles? Kust jookseb selle ja antireaalsuse, füüsilise maailma ja mõttefantaasia piir? Kas ilma taju ja mõttefantaasiata üldse oleks mingit füüsilist reaalsust?
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 11, 2010 1:23 am    Teema: Vasta viitega

ütleme nii, et siinpoolsuse tajumiseks on meil viis põhimeelt.
ja need, mis on antireaalsuse tajumiseks, on tavaliselt pees.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 11, 2010 9:47 am    Teema: Vasta viitega

7 meelt.
pluss ma arvan, et on veel osad meeled, mida me ei ole harjunud meelteks nimetama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 11, 2010 11:39 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
ütleme nii, et siinpoolsuse tajumiseks on meil viis põhimeelt.
ja need, mis on antireaalsuse tajumiseks, on tavaliselt pees.


inimese kehaise ei toimi 5el meelel, seda juhitakse antireaalsusest. iga kehasüsteem ja organ on omaette üksusena otseühenduses antireaalsusega. analoogselt on ka inimestevahelised suhted võimalikud vaid tänu antireaalsuse korraldustele.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 11, 2010 6:04 pm    Teema: Vasta viitega

just, aga siiski peab vahet tegema, et see, mis juhib, on seal, aga see, mida juhitakse, on siin.
kui seda hakata kokku miksima, siis kaob kontroll iseenda üle ära ja seda saab kasutada keegi kolmas, kes ei pruugi sugugi heasoovlik olla.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Reede Veeb 12, 2010 11:20 am    Teema: Vasta viitega

ka mõistuse, hinge ja teadvuse tasandite sisendid on antireaalsuse risügavustes, samuti nende kõikide väljundid on eriulatusega siin.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Reede Veeb 12, 2010 11:59 am    Teema: Vasta viitega

heh, kas ühiskonna õpetused ja kea süsteemid pole siis seotud antireaalsusega? Kas hing ja teadvus ei peegeldugi siia reaalsusesse?
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Reede Veeb 12, 2010 11:59 am    Teema: Vasta viitega

heh, kas ühiskonna õpetused ja keha süsteemid pole siis seotud antireaalsusega? Kas hing ja teadvus ei peegeldugi siia reaalsusesse?
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Reede Veeb 12, 2010 12:36 pm    Teema: Vasta viitega

Mõningane luuleline heiastus sel teema. Olles viimasel ajal kokku puutunud kaasaegsete egregoridega, olen hakanud märkama teatud sarnasusi.

1. Loosung "Kõik on üks!" Juhul, kui on tegemist kollektiivse loomeaktiga ehk multimaailmaloomega, siis mingil tasandil tuleb kogu see krempel koordineerida. Teadvuse sisenemisel loomepiirkonda (NB! see pole veel loomine), toimub lülitumine ühendvälja. Kuskil Toki vanades teooriates oli see kirjeldatud kah, et kui üks ürg-ürg-ürg-ürg-ürg-alge otsustas looma kukkuda, siis teised alged olid varsti platsis ja tahtsid kaaaa (ühineda loomeaktiga). Ometi on see koordineeritus olevikuhetkeline, s.t. toimib olenemata ajast, ei igane (on nn. ajakohane) ja voolav (pole kahte sarnast olevikuhetke). Mulle on üldiselt vastukarva, kui egregor paneb nägemispiiri sinna "kõik on üks"-seisundisse ning väidab, et see ongi see jumalik algollus, kust kõik pärineb ja kuhu me kõik tagasi läheme. Kogu loome holograafilisuse tajumine, kõigi vastuste teadmine, kõikjalolek jms on meeldiv seisund, aga see pole piir.

2. Vägevate kummardamine. Teadvuse vägi on suur. Kasutan siin sõna "teadvus" teisiti, kui tokrodaanlikussüsteemis, nii et paluks mitte hakata antud teksti "teadvust" Toki väidetega nivelleerima. Kui siis, käib see minu arvates kuhugi "algete" klassi. Mul on arvamus, et me ehitame üles absoluutselt kõik. Alates nn. antireaalsusest kuni tollest lähtuvate meeleilmadeni. Ei ole suuri arhitekte peale teadvuste endi. Mulle on üldiselt vastukarva, kui keegi filosoof / nägija / nõid / tegija kasutab umbisikulist kõneviisi - annetatakse, antakse, tehakse, saadetakse, võetakse jne. Siin on see konks, et inimteadvus peab seda, mida ta hetkel ei suuda tajuda, kellegi teise looduks. Ta teab, et seal on miski, aga ei küüni momendil piiluma ning arvab, et too tajumatu osa on vägevate vaimude meisterdet. Olles arvamusel, et nn. meeleilmade loomine on sekundaarne ning see saab alguse kusagil ei tea mitmendamas antireaalsuse kihistuses, ei saa väita, et teadvuse "areng" saab oma alguse meeleilmade kokkupanekust. Et alguses ikka mikroobist pääle ja siis riburadapidi jumalate suunas? Tinglikult "enne" mikroobi (mu arust ka samal ajal mikroobiga) on vaja kokku panna kogu meeleilma toetav "nähtamatu" tsoon, kogu kupatus igal loometasandil (elementaalist loojateni ja edasi) ning seal pole kedagi teist seda tegemas ikka teadvus ise. Ja teadvusi on oi-oi-kui-palju. Ning meeleilmade poolt vaadatuna moodustavad nad oma koordineeritustasandil pildi "kõik on üks". Noh mõni poogib sellele pildile külge oma ainujumalasüsteemikese-kuvandi toitebloki.

3. Mäng. Mälumäng. Aja peale ja ilma. Kui palju ühist siis tegelikult on kahel looval teadvusel? Peale selle pompöösse pildi maailmatäiusest, mida nad loovad erinevatel tasanditel, erinevates reaalsustest? Mängu saab võtta tõsiselt, ennast saab mängima unustada ja mängust saab sõltuvusse sattuda. Kui ma vaatan teist inimest, siis ma vaatan lõpmatusse, vaatan absoluutselt teistmoodi olemust ja panen kokku kuvandi millesti tuttavast ja kokkuleppelisest. Panen igal hetk kokku täieliku pildi alates "salt" kuni "sinna". Meie ajas on mõne egregori piires moodne öelda, et inimese mälu pole olemas. Et on vaid toetav ühendväli, nn. kunagi ei-tea-kelle loodud struktuur, pank, kust igal hetkel laetakse üles ja laetakse alla vastavat vajalikku mälu. Et teadvusel endal mälu ei olegi (mingid katsed rottide ajude ärakärsatamisega tõestavad seda). Noh, see asi jällegi ei ole mulle mitte pärikarva. Juhul, kui ma investeerin oma tähelepanu maailmaloomesse, siis ei saa olla nii, et üht asja loon vähem ja teist rohkem, et mõne asja jätan "teiste" hooleks. Minu mäluga on kõik korras. See, et ma oma mälu jagan, on mäng. See on võimalus saada teada ja kogeda, et peale minu on veel teisi. Sest peale selle ühise pildijoonistamise akti pole meil miskti muud ühist, isegi pildid on erinevad. Areng on mäng, ainujumal on mäng, aeg on mäng, olevik on mäng. Pole põhjust karjuda loosungeid "ei tohi!", "pole lubatud!", "võimatu!". Häving ja kustutamine on selle mängu osa. Ja kaos on minu kodu, seal ma ei tea, kas peale minu on kedagi olemas, sest seal ma ei loo. Jällegi, antud juhul ei oma sõna "kaos" tokrodaanlikku vääringut.
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Püh Veeb 14, 2010 7:29 am    Teema: Vasta viitega

kuidas sul ajaga suhted on
püüad jätta muljet
niikõva mutt, et oled yle
või sain valesti aru
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Püh Veeb 14, 2010 7:01 pm    Teema: Vasta viitega

viplala kirjutas:
kuidas sul ajaga suhted on
püüad jätta muljet
niikõva mutt, et oled yle
või sain valesti aru


Oi, kas keegi võtab luulelisi heiastusi tõsiselt?
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Esm Veeb 15, 2010 3:55 am    Teema: Vasta viitega

surmtõsiselt kogu aeg olen surmtõsine
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Esm Veeb 15, 2010 11:04 am    Teema: Vasta viitega

Nojaaah, eks ma võtan kah lühikeste ajaliste vahemike kestel (ehk aeg-ajalt, vahel) seda Tokroda kirjanikkumist tõsiselt ja arutlen selle üle. Aga ei enamat. Vahelduseks enda piltidele on puhas lõbu vaadata, kuidas teised oma maailmu üles ehitavad.
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group