Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

tahtmatult lõksus
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Roltsick
Infoparasiit


Liitunud: 5 Veeb 2005
Postitusi: 909

PostitusPostitatud: Nelj Jan 21, 2010 11:42 am    Teema: Vasta viitega

Naima kirjutas:
gladiaator kirjutas:
Juute on kah mitut sorti,ajaloost ka teada,et kui sakslased eestis olid siis nimekirjade järgi osad pandi laeva peale ja saadeti Israeli riiki arendama,aga osad,kes välja praagiti saadeti okastraadi taha.

kuid mille põhjal see praakimine käis, millised kriteeriumid olid ja kes praakijad olid? kas praakijad olid tõesti tavalised saksa ametnikud kes need nimekirjad koostasid? Kas Iisraeli riigi poolt ja juutide enda initsiatiiv oli, et nad Iisraeli saadetaks või see oli sakslaste projekt lausa?
jaotuslaager oli poola territooriumil, juhtkond ja valvurid ei olnud sakslased, sortimine käis põhimõttel imikud, raugad ja vastasmeelsed tänna, teovõimelised ja tugevad-terved sinna, s.t. pitseeritud e¹elonidesse, mille saksa raudtee toimetas budapesti, kus projektijuhiks oli raoul vallenberg, kes orgunnis need edasi constanca sadamasse, edasi jätkus teekond saksa sõjalaevade kaitse all haifa sadamasse. peamine projektijuht karl adolf eichmann oli ise puhastverd mitteaarialane. "H"-nimelise mulli suurekspuhumine algas peale seda, kui vallenberg oli gulag'is kaotsi läinud ja eichmann argentiinast kidnäpatud ning kiirkorras kohtulikult jahimaadele saadetud. et nad ei möliseks.
_________________
Зри в корень! - - Козьма Прутков
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Nelj Jan 21, 2010 1:42 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
eestlasest tibin peaks hakkama aru saama, mis asi on Eestlasest tibin" kõigepealt.
mina jõudsin harutamisega ainujumalaeelsesse aega, st miskisse 6000 aastat vanasse aega.
hilisemaga pole midagi tarka teha ja tarkusi sealt otsida.


Mind väga huvitab, mida Sa siis leidsid?
Eriti, kui see on tänapäeva kontekstis kasulik ja vajalik.
***
(Niisama pähe tulnud mõtted: Ainujumala probleem on see, et inimesed loobuvad oma algatustest ja eripärast ning koonduvad kõik ühtse süsteemi alla. Kui keegi enam oma süsteemi ei saa luua, siis inimesed hääbuvad. Lahe on see, et ainujumalasüsteemist saab energiat kantida. Sees olles voolab energia pidevalt sinust läbi ja sa ei tunne seda, aga kui ringist välja astuda, siis mõnda aega voolab energia inertsist sinu sisse ja nõnda võib täitsa võimsa laksu saada, kui enam vanamoodi seda ära ei anna. Peale seda vistatakse sind muidugi varsti välja.)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Jan 21, 2010 5:15 pm    Teema: Vasta viitega

noh, alustuseks seda, et siis polnud veel ainujumal saabunud.
kehtisid hoopis teised asjad.
karistusi ei tuntud, kuritegevust polnud.
olid vead ja möödapanekud, mis olid tingitud arengu defektidest ja puudujääkidest.
vigade puhul tuli teha vigade parandus, tekitatud kahju tuli kompenseerida.
asju analüüsiti 13-nd süsteemis.
hea-halb süsteem oli rangelt isikukeskne.
jne.
muide, usku ega religiooni ei olnud, kuigi vaimsus oli kõrgel tasemel, st energeetikat jagati hästi.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
hellic



Liitunud: 12 Jan 2010
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Nelj Jan 21, 2010 10:57 pm    Teema: Vasta viitega

Päris vinge vaadata,kuidas teema on võtnud uue värske pöörde!

Itika jutt pani vähe teise pilguga jälle vaatama! See tundub ka üdini loogiline lähenemine. Kuid samas,see on see ärimaailma pool.. Kuid kui läheneda tunnetemaailmale,siis ma ei oskagi yldse mingit seisukohta enam võtta. Aga ega sel erilist vahet väga enam polegi...
Norn.. ei taha küll esitada blokeerivat ja teemat lõpetavat küsimust. Aga milleks Sulle minu sakraal? Seda tean ammuilma,et juudi tulek minu ellu on teatud põhjuste tagajärg ja selliseid valikuid tegin oma ellu teadlikult. Sest nii oligi vaja! (vähemalt minu elu ülima eesmärgi jaoks see oli vajalik). Kuigi seda tõesti ei suutnud ette näha,et asi niivõrd tõsiseks kipub. (Paljud kindlasti teevad jutust omamoodi järeldusi,sest teil lihtsalt puudub vajalik ja piisav infffff. Mida siin foorumis kohe avaldama ei kipukski!) Aga NORN andesta minu võhiklikkus,mis see kolmnurk sümboliseerib ja mis teine juut???? Kahtlen,et mängus võib olla kuskil mingi teine juut... agaaaa võibolla ma ei ole piisavalt süvenenud enda ümbritsevasse ega jaga matsu!
_________________
Hinda olevikku!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Maxwell
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 26 Okt 2005
Postitusi: 432
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Nelj Jan 21, 2010 11:44 pm    Teema: Re: tahtmatult lõksus Vasta viitega

hellic kirjutas:
Nii!
Pean ütlema,et ei leidnud siin oma teemaga yhtegi sarnast topicut. Panen siis ise uue teema...
Kas keegi oskab kommenteerida...
Kuidas ära tunda,kui Sinu suhtes...ehk antud juhul minu suhtes on kasutatud armuloitsu? Vägisi topitud olukorda,kus tegelikult ei peaks olema ja vägisi muudetud tundemaailma..(Pagan, ei oskagi kohe kirjeldada,mis tunne see on... ainus,mis oskan yelda,et ta on vägisi... ahistav,tahaks nagu kogu aeg sügavamale hingekihtidesse kaevata. Tunned,kuidas keegi soovib vägisi valitseda sinu üle. )
Kuidas sellest vabaneda? Kuidas edaspidi ennast kaitsta selliste mõjutuste eest? Mida endas muuta,et end kaitsta?
Olen täiesti kindel... et mingil tasandil mind on üks juudirahvusest mees mõjutanud ja teeb seda siiani. Soovin ainult ennast kaitsta selle eest. Või moodustada enda kaitseks mingisuguse peeglitaolise asja,et see kõik mulle suunatud tegevus talle tagasi peegelduks!


Mis on kõige suurem hirm? Julgeda vaadata ise endale silma, unes, ilmsi, kuidas iganes.

See oledki sina, sinu peegel, kelle eest sa üritad põgeneda. Armuloits Laughing . Kui sa tahad ise enda eest seista, siis tee seda.
_________________
Värav on avatud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hellic



Liitunud: 12 Jan 2010
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Reede Jan 22, 2010 11:07 am    Teema: Vasta viitega

Pagan küll! Ma vaatan,et siin esineb kitsarinnalisus. Ei maksa kõike sõnasõnalt tõlgendada. Armuloitsu puhul pidasin silmas rohkem sellist teadliku vaimset mõjutamisoskust. (tõesti ei mõelnudki seda,et vend möllab reedesel kuuvalgel ööl veini ja küünaldega) No raske kirjeldada oma mõtteid ja antud olukorra situatsiooni.
Maxwell tänan ülejäänud tarkuseterade eest Very Happy Kindlasti arvestan ja analüüsin neid ning proovin teha vastavad korrektuurid.
_________________
Hinda olevikku!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Reede Jan 22, 2010 3:10 pm    Teema: Vasta viitega

hellic kirjutas:

Aga milleks Sulle minu sakraal? Aga NORN andesta minu võhiklikkus,mis see kolmnurk sümboliseerib ja mis teine juut???? Kahtlen,et mängus võib olla kuskil mingi teine juut... agaaaa võibolla ma ei ole piisavalt süvenenud enda ümbritsevasse ega jaga matsu!


mitte mulle, ära kujuta ette. ülejäänud info pole enam tasuta saadav, kuna sa nagunii ei usuks.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 22, 2010 4:25 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 2:53 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Reede Jan 22, 2010 5:29 pm    Teema: Vasta viitega

aga tegelt ka, kui tal otseselt midagi ei põleta, siis tasuta ei liigutaks kumbki meist tegelt suurt lillegi, et asja korralikult mõista.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hellic



Liitunud: 12 Jan 2010
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Reede Jan 22, 2010 10:30 pm    Teema: Vasta viitega

Oi sõbrake! Ma suudan ise ka lahendada oma asju ilma Sinu sekkumata. Ja kui hullult midagi põletabki,siis pöördun ma tõesti sellise juurde,keda usaldan ja tean Smile Ja mul tõesti leidub selline tugiisik..aga kahjuks see ei ole Sina . Ja kui aus olla, tean hästi mida su igasugused visatud mõisted tähendavad. Aga sellegipoolest kaheldav on kogu inffi õigsus... seepärast küsisingi täpsustust.
Arvan,et teema võib vist lõpetatuks lugeda,sest sain päris palju head arendavat inffi juutide kohta,mida edaspidi arvesse võtta. Tänud teile Smile
_________________
Hinda olevikku!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 22, 2010 11:13 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 12:26 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Laup Jan 23, 2010 12:29 pm    Teema: Vasta viitega

Naima kirjutas:

tasu ongi info vahetamine, suhtlemine. "kumbki meist" - kuidas sa nii eelarvamustes oled minu suhtes?


sinu suhtes? olen seda juba varem rääkinud, et tegelikult ei saa infot vahetada, andmeid saab anda ja juhendada, infoks tuleb asi tegelikult ise tõlkida.
nagu Hellicu jutust lõpuks näha on, tuli ta siia tasuta saama, st. ilma austuse ehk omapoolse vaevata. ta lihtsalt ajab oma ülbet juudijura, mille enda siise on võtnud.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 23, 2010 2:02 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 2:54 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Laup Jan 23, 2010 2:42 pm    Teema: Vasta viitega

Naima kirjutas:

kas seda peab nüüd uskuma või? sinu meelest,
ei tea miks sinumeelest peaks nüüd kõik siin foorumis oma teadmisest loobuma ja uskuma seda mida sa oled siin juba varem rääkinud?


uskuda mida? mina ei tea mida sina tead või usud või taotled, ja väga lihtne on oma piiratud usueeldustega teisi süüdistada. sina näedki hellicu juttu nii nagu sina seda usud olevat.

hellic ise pöördus minu poole küsimustega, ja lõpuks väitis, et ta mind ei usaldagi, täpselt nagu ma eespool juba ütlesin: "...kuna sa nagunii ei usuks". aga siis pole mõtet ka teeselda, et usub või ei usu, mida ma nimetangi ülbeks ja kahepalgeliseks. tekib küsimus, et mida ta üldse siia roomas, kui tal midagi ei põle ja usaldusväärne tugiisik olemas?
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hellic



Liitunud: 12 Jan 2010
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Püh Jan 24, 2010 9:00 pm    Teema: Vasta viitega

norn.. kui ma oleks Sinu poole soovinud kindlalt pöörduda abi saamiseks. Siis oleks ma seda otse välja yelnud. Aga ma ei näind ühtegi sellist lauset siin foorumis. Ma ei saa aru ,kust sa sellise tõlgenduse enda jaoks välja suutsid tirida. Supper fantaasia!
Kahepalgelisust on asi kaugel...
Ma vaatan,et Sa oled kibestunud inimene. Lähed abosluutselt iga lause peale endast välja. just selliste asjade peale,mis sinu maailmavaatega ei yhti. Sa kahjustad sellise käitumisega aind iseennast. Õpi armastama selliseid inimesi,kes on SInust erinevad ja näevad asju teisiti. Ainult nii suudaksid Sa neid aidata. Aga nähes Sinu suhtumist minusse ja ka teistesse,siis Sa ei saakski ilmaski kedagi aidata Smile
_________________
Hinda olevikku!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Metslane
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 53
Asukoht: SAngaste vald

PostitusPostitatud: Esm Jan 25, 2010 12:30 am    Teema: Re: tahtmatult lõksus Vasta viitega

hellic kirjutas:
Nii!
Pean ütlema,et ei leidnud siin oma teemaga yhtegi sarnast topicut. Panen siis ise uue teema...
Kas keegi oskab kommenteerida...
Kuidas ära tunda,kui Sinu suhtes...ehk antud juhul minu suhtes on kasutatud armuloitsu? Vägisi topitud olukorda,kus tegelikult ei peaks olema ja vägisi muudetud tundemaailma..(Pagan, ei oskagi kohe kirjeldada,mis tunne see on... ainus,mis oskan yelda,et ta on vägisi... ahistav,tahaks nagu kogu aeg sügavamale hingekihtidesse kaevata. Tunned,kuidas keegi soovib vägisi valitseda sinu üle. )
Kuidas sellest vabaneda? Kuidas edaspidi ennast kaitsta selliste mõjutuste eest? Mida endas muuta,et end kaitsta?
Olen täiesti kindel... et mingil tasandil mind on üks juudirahvusest mees mõjutanud ja teeb seda siiani. Soovin ainult ennast kaitsta selle eest. Või moodustada enda kaitseks mingisuguse peeglitaolise asja,et see kõik mulle suunatud tegevus talle tagasi peegelduks!




Kõik on kinni mõtlemises kulla tüdruk
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Esm Jan 25, 2010 12:46 pm    Teema: Vasta viitega

hellic kirjutas:
...
Ma vaatan,et Sa oled kibestunud inimene. Lähed abosluutselt iga lause peale endast välja. just selliste asjade peale,mis sinu maailmavaatega ei yhti. Sa kahjustad sellise käitumisega aind iseennast. Õpi armastama selliseid inimesi,kes on SInust erinevad ja näevad asju teisiti. Ainult nii suudaksid Sa neid aidata. Aga nähes Sinu suhtumist minusse ja ka teistesse,siis Sa ei saakski ilmaski kedagi aidata Smile


ma pole sinult midagi küsinud, niiet ära vägivallatse.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Esm Jan 25, 2010 1:10 pm    Teema: Re: tahtmatult lõksus Vasta viitega

Tsiteerin::
Kõik on kinni mõtlemises kulla tüdruk


Ma ei mõtle teinekord tundide viisi midagi.
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group