Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Gurud unenÀgudes

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> UnenĂ€od
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
hall kass
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Jan 20, 2010 3:19 am    Teema: Gurud unenĂ€gudes Vasta viitega

Hm, isegi Devi Nastja on hakanud oma austajate unenÀgudes kÀima...

ĂŒks Nastja blogi lugeja kirjutas:
Tere!Üllatuspidu on alati tore! Minul oli aga veel suurem ĂŒllatus tĂ€na öösel, kui Nastja mul unes kĂŒlas kĂ€is. FĂ€nn olen nagunii olnud,aga niimoodi unes tulid ja panid korraks kĂ€ed minu pĂ”skede peale, minul kĂ€is seest lĂ€bi imelik surin. Siis lĂ€ksid minust umbes 1,5 meetri kaugusele ja hakkasid rÀÀkima vene keeles, ise vaatasid mulle otse silma. Algul ei saanud aru ja palusin korrata, siis ĂŒtlesid aeglasemalt, kuid kahjuks tĂ€psemalt ei mĂ€leta; umbes nii: ©luÂčai menja vnimatelno. U tebja vnutri sidit obezjana , nado jevo vĂ”spustit … Kokku oli see tegelikult 4 rida ja luulevormis! Aru ma ei saanud mĂ”ttest, mida see tĂ€hendab ( vene keelt valdan piisavalt), kuid usun, et et soovitasid mul seest midagi vĂ€lja pÀÀsta.

Veel ĂŒks mĂ€rk selle tibina egregori tekkest olemas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Jan 20, 2010 10:51 am    Teema: Vasta viitega

ma pole kordagi nÀinud. jÀrelikult pole fÀnn. aga britnit olen nÀinud, jÀrelikult olen fÀnn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> UnenĂ€od Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group