Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Gurud unenägudes

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Kolm Jan 20, 2010 3:19 am    Teema: Gurud unenägudes Vasta viitega

Hm, isegi Devi Nastja on hakanud oma austajate unenägudes käima...

üks Nastja blogi lugeja kirjutas:
Tere!Ãœllatuspidu on alati tore! Minul oli aga veel suurem üllatus täna öösel, kui Nastja mul unes külas käis. Fänn olen nagunii olnud,aga niimoodi unes tulid ja panid korraks käed minu põskede peale, minul käis seest läbi imelik surin. Siis läksid minust umbes 1,5 meetri kaugusele ja hakkasid rääkima vene keeles, ise vaatasid mulle otse silma. Algul ei saanud aru ja palusin korrata, siis ütlesid aeglasemalt, kuid kahjuks täpsemalt ei mäleta; umbes nii: ©lu¹ai menja vnimatelno. U tebja vnutri sidit obezjana , nado jevo võspustit … Kokku oli see tegelikult 4 rida ja luulevormis! Aru ma ei saanud mõttest, mida see tähendab ( vene keelt valdan piisavalt), kuid usun, et et soovitasid mul seest midagi välja päästa.


Veel üks märk selle tibina egregori tekkest olemas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Jan 20, 2010 10:51 am    Teema: Vasta viitega

ma pole kordagi näinud. järelikult pole fänn. aga britnit olen näinud, järelikult olen fänn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group