Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Vabanesin ärimaailmast.
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 07, 2010 7:45 pm    Teema: Vabanesin ärimaailmast. Vasta viitega

Kuna paganlus on arenenud neljandasse etappi.
Muideks kolmes esimeses etapis arendatakse vaimumaailm välja, kus elab inimese vaim.
kolmes järgmises paganluse etapis arendatakse välja mõistusemaailm.
Seal elab meie mõistus, kes majandab. Kuna minu teisik elas ennem kommunistlikus maailmas, siis nüüd kolis minu mõistus paganlikku majandusmaailma.
Nüüd ma ei pea orjama enam sortse.

Teile meeldetuletus. Kommunistlikus maailmas nõutakse kõigilt tema võimete järgi ja jaotatakse vajaduste järgi. Aga vajadusi määravad sortsid.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Nelj Jan 07, 2010 8:53 pm    Teema: Re: Vabanesin ärimaailmast. Vasta viitega

Kommunism eeldab seda, et kõik on võrdsed, nii et keegi ei saa vajadusi määrata, kui ei oska ise oma vajadust määrata, pead olema pagan
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Jan 07, 2010 10:49 pm    Teema: Vasta viitega

esimest korda kuulen paganate majandusest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Jan 08, 2010 3:27 pm    Teema: Vasta viitega

Kommunism on ju kõikse toredam sotsialismi vorm üldse,võtame hipid näiteks.Igasugune riiklus samas on niivõinaa maffia,orjastaja ja inimeste ära kasutamiseks mõeldud kavalus.Ära kasutatakse eri süsteemides eri moodi,kommunistlikus riigisüsteemis loeb usk parteisse nagu ka kristlikus impeeriumis luges usk paavsti,kapitalistlikus süsteemis aga lastaksegi kõikse kõrgemale kohale inimese sisemine hälve ehk ahnus mida esitletakse püüdlikusena.Ahnus aga polegi miskit muud ku soov teisi enda heaks tööle panna.siin ongi kaks asja,kui inimene on hälbinud ja püüab end ideaalidega vormida siis ühiskonna tasandil on sama nähtus see pealesunnitud sotsialism,kui inimene on hälbinud aga ei pingutagi selle muutmiseks,siis kapitalism.Kuidas aga muuta hälvet ja mis see hälve on?See on nõrkus,sõltuvus ja sealt tulenev automaatkäitumine ehk reageering.Rikas on sõltuv oma positsioonist ja teiste tööst tema heaks,ta tõepoolest pingutab kohutavalt et seda hoida ja see pingutus ongi tema arvates tema töö,panus,väärtus,ta ei näe enda sõltuvust teistest ja teiste panusest,samas altpoolt vaadatuna on kõik need sammud justkui diktaadi ja ülemvõimu kinnistamine.Oluline on näha tervikut ja mõista seda eri positsioonidelt vaadatuna.Vaene samas on sõltuv pidevast isanda armust,ta loodab pidevalt midagi saada.Näiteks igasugused puhkusetasud ja muud ametliku tööga seotud jamad,kes selle raha talle maksab?Ega loll ei saa ju sellest aru,et rikkur tema lõbustusi kinni ei pleki,inimene ise on selle oma tööga juba kinni maksnud.

Kommunism on ideaal,aga ta saab eksisteerida ainult täielikul individuaalsel vabal tahtel,isegi hipidel see ei õnnestunud,sest inimeses on ikkagi seda hälvet-ego ehk silmaklappe mitte näha tervikut.

Võtame juudid,õigemini mitte juudid rahvusena vaid siionistid,läänemaailma eliit ja orjastaja.Kui ma püüan Hitlerist aru saada,siis ok,kui orjuse-hädade-haigusest saab lahti orjapidajaid hävitades siis mis oleks saanud peale juutide kasti löömist?Oleks tulnud uus orjapidaja."Väljavalitud rahvas" oleks asendatud "Aaria rassi" ülemvõimuga,sisuliselt maailmas tervikuna poleks mitte midagi muutunud,sest mõte mis mõlemaid nähtusi kannab,idee on ju sama.

Ere majandusnäide.
http://www.ap3.ee/Print.aspx?PublicationId=8ec3a69e-a107-4ea6-9b9f-2d7f7cc5b4b1 Danske: Island paneb IMFi abikava rahvahääletusele
Välismaalased paigutasid Islandi pankadesse oma raha ja need pangad lasid selle vastu taevast,aga sama tegid ju islandlased ise,miks peaks nüüd kõik islandi inimesed maksma kinni oma pankurite ahnust,on nad selle eest vastutavad ,et neil sellised orjapidajad olid?Tekibki küsimus,et juut riisub ükskõik kus maailmanurgas raha kokku,petab kliente ja lõpuks peab kohalik rahvas härra võlad kinni maksma.Miks pole riik nõudnud pankadelt kindlustust ja reaalset katet oma varale,et kui asi põhja kõrbeb,ei pea klient kannatama.
Ja mis see IMF on mis peaks islandi masust välja tõmbama?See on ju võlaorjus,välisinvesteeringud ja avatud turg võõrkapitalile.
Tagasi üles
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Jan 09, 2010 11:25 am    Teema: Vasta viitega

mis vahe on kommunistlikul ja paganlikul majandusmudeli. kommunismi õpikus on kirjutatud , et kommunism oli siis kui kristust ei olnud aga paganalus oli ka siis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Jan 09, 2010 11:37 am    Teema: Vasta viitega

Millal rubla eestis tuleb ? Paganad peaks seda teadma sest suhtlevad sortsidega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Jan 09, 2010 11:54 am    Teema: Vasta viitega

Majandus muide ei taastugi v.a keemiatööstus. Kas eestis on keemikuid ? Eriti ei ole. Seega eriti mitte midagi ei juhtu. Tööga rikkaks ei saa. Tuleb investeerida keemiatööstussesse praegu - biotehhid, keemiaettevõtted . Muud tööstused tõusevad ainult niivõrd kuivõrd need teenindavad keemiatööstust. 80ndaltel tehti alus majanduse globaliseerumiseks, 90ndatel tehti alus tarbimisühiskonnale, 10ndal tehakse alus keemiatööstusele v.a nanotehnoloogia. nano lükkub veel edasi paarikümne aasta võrra

Viimati muutis seda akk (Laup Jan 09, 2010 1:03 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Jan 09, 2010 11:55 am    Teema: Vasta viitega

eesti ei saa enam allhankeid, töötus suureneb edasi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Jan 09, 2010 1:04 pm    Teema: Vasta viitega

esoteerika populaarsus väheneb 10ndatel drastiliselt, sest mis kasu on raamatutest kui sul pole tööd
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 09, 2010 2:16 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Millal rubla eestis tuleb ? Paganad peaks seda teadma sest suhtlevad sortsidega.
Siis, kui akk hakkab Sergei ja Nastja poole palvetama.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Jan 09, 2010 2:20 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Siis, kui akk hakkab Sergei ja Nastja poole palvetama.



ma ei palveta ühegi inimese poole ja mind ei mõjuta sergei ja nastja mingil kombel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 09, 2010 9:29 pm    Teema: Vasta viitega

Küll kummardad, kui nad pukkis on.
Sa siin juba oled tõestanud iseennast.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Jan 09, 2010 10:15 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Küll kummardad, kui nad pukkis on.
Sa siin juba oled tõestanud iseennast.



ma ei kummarda ühtegi naist ega meest. ma panen iga inimese kohta kaardi ja sellel on mingi vaimne tähendus. kaardid ei tule kunagi juhuslikult, juhuseid ei ole, on ainult tõlgendamise raskused. asi muutus siis kui tarole üle läksin. ma ei mediteteeri ühelegi olendile peale punkti. punktile mediteerimine annab fantastilisi tulemusi. krishna ise kirjutas, et ta ei kontrolli ruumi üldse, seega krishna ei ole kõige kõrgem kuigi väidab ise et on. Mul oleks vaja jumperi võimeid , nagu ühes dvd oli, selline film, hüppaja
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Jan 10, 2010 12:19 am    Teema: Vasta viitega

Ma hakkan ühte maagilist sooritust tegema teleporteerumiseks. Ma sellest kirjutasin kunagi ,aga see kiri võeti foorumist maha. Ilmselt see sooritus kujutas kellegile ohtu. Ma avastasin selle juhuslikult nagu paljude asjadega juhtub. Mul enda arvustis on see ikkagi salvestatud, nii et kirjeldus on täiesti säilind.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Jan 10, 2010 1:32 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
ma ei kummarda ühtegi naist ega meest. ma panen iga inimese kohta kaardi ja sellel on mingi vaimne tähendus. kaardid ei tule kunagi juhuslikult, juhuseid ei ole, on ainult tõlgendamise raskused.

huvitav, mis sul minu kohta tuleb, kui pakist tõmmata?
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Püh Jan 10, 2010 5:26 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Tsiteerin::
Küll kummardad, kui nad pukkis on.
Sa siin juba oled tõestanud iseennast.



ma ei kummarda ühtegi naist ega meest. ma panen iga inimese kohta kaardi ja sellel on mingi vaimne tähendus. kaardid ei tule kunagi juhuslikult, juhuseid ei ole, on ainult tõlgendamise raskused. asi muutus siis kui tarole üle läksin. ma ei mediteteeri ühelegi olendile peale punkti. punktile mediteerimine annab fantastilisi tulemusi. krishna ise kirjutas, et ta ei kontrolli ruumi üldse, seega krishna ei ole kõige kõrgem kuigi väidab ise et on. Mul oleks vaja jumperi võimeid , nagu ühes dvd oli, selline film, hüppaja


Lõppkokkuvõttes on see ikkagi vaid Krishna "p-punkt", millele sa mediteerid... ja hüppaja võimed on sul ka juba ammu olemas, kuna sa suutsid sinna "p-punkti" peadpidi kinni karata Very Happy
Krishna pole tõesti ei naine ega mees, nii et mõnes mõttes on sul õigus, kui sa väidad, et ei kummarda naisi ega mehi Confused Seda, et sul naiste peale ei tõuse, oled sa juba ammu siin foorumis kuulutanud Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Jan 10, 2010 10:56 am    Teema: Vasta viitega

Mul mingit plaani kui palju ma päevas kaarti tõmban ei ole. Nädal võib mööda minna ja ma ei tõmba ühtegi kaarti. Mul on kõik üles kirjutatud, kelle kohta mis kaart tuli. Tagantjärgi midagi kindlasti selgub, aga praegu kirjeldust teooriana ei ole. Praegu tundub nii, et kui kellegi kohta olen kaardi tõmmanud, siis see isik enam ei külasta. Korduvat kaarti ei ole keegi tahtnud siiani.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Jan 10, 2010 10:58 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Lõppkokkuvõttes on see ikkagi vaid Krishna "p-punkt", millele sa mediteerid... ja hüppaja võimed on sul ka juba ammu olemas, kuna sa suutsid sinna "p-punkti" peadpidi kinni karata
Krishna pole tõesti ei naine ega mees, nii et mõnes mõttes on sul õigus, kui sa väidad, et ei kummarda naisi ega mehi Seda, et sul naiste peale ei tõuse, oled sa juba ammu siin foorumis kuulutanud



Osta DVD Jumper või tõmba netist. Ma olen kaks korda vaadanud ja varsti hakkan kolmandat korda vaatama. Võime alguses võib küll nii olla, et hüppamine õnnestub ainult p-punkti suunas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Jan 10, 2010 12:08 pm    Teema: Vasta viitega

Varsti tuleb teade:
Eesti ei saa eurole üle minna, sest maastrihti kriteerium täideti töötuse hinnaga ja töötus jätkub kasvamist. Kui eurot ei tule, siis tuleb rubla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Jan 10, 2010 12:19 pm    Teema: Vasta viitega

Varsti tuleb teade, et hakatakse kaevandusi rajama ja mahajäetud kaevanduste asemele rajatakse tuumajäätmete laod. Kui selgub fakt et riigieelarve päästmiseks on nii ja nii palju tuumajäätmeid sisse veetud, siis kõigil kaob isu ära tuumajaama vastu olla, sest tuumajäätmeid on niigi maapõu täis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group