Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kvandi olemus

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 07, 2009 5:38 am    Teema: Kvandi olemus Vasta viitega

Kuna käimas nähtus, mida nimetatakse kvanthüppeks, siis aeg oleks paar asja teatavaks teha neile, kes pole veel asja olemusest aru saanud.

Ilmselt te olete kursis, et inimestel on 12 jubinat. Need on valgused, mille põhjal on üles ehitatud inimese energeetika. Nt: 12 egregori teisikut, 12 olemuse teisikut, 12 parameetrit, 12 arenguruumi jne.
St kui nende jubinate suhtes baassagedus võtta, siis me saame 12 sektorit, millel inimene toimib.

Inimene saab aga teha nende sektorite pealt valikuid. Nt: beez - selle sektori üks osa on võitlus. Inimene võis võidelda nii ainujumala kui ka normaalsete vastu. Ta võis olla vahepealne varjant, ilma kindla määratluseta.

Aga kvandi olemus seisneb selleks, et iga vahepealne eksisteerimine lülitatakse välja. Kõik peavad tegema kindlad valikud. Pruun valik (oled jumal või ori) toimus eelmine aasta ära. Lilla valik peaks hakkama pihta talvisel pööripäeval ja peaks kestma jaanipäevani.
Lilla - kas eelistad eesti rahvust või parasiitrahvust.
Valge valik hakkab arvatavasti pihta järgmise aasta talvisel pööripäeval. Siis peavad inimesed otsustama usuküsimustes.

Seega, praeguste andmete kohaselt, võib religioonist lohutust otsida kuni järgmise aasta talvise pööripäevani. Peale seda kinnistatakse valik ära ja need, kes on teinud valiku planeedi vastaselt, kaotavad planeedi toite.
_________________
Nii jumal kui ka ateism on kõik üks mõtlemise keeld. Keeld mõtelda etteantust ja saavutatust üle ja kaugemale.
Ignorantsus, kus usuvastasus on endistviisi kristlik, ning objektiivne, erapooletu tõlgendus loomult nihilistlik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Esm Dets 07, 2009 3:25 pm    Teema: Re: Kvandi olemus Vasta viitega

Hüpata saavad loomulikult ainult paganatele lähedal seisvad isikud, või lihtsalt lollid, tavalised inimesed võivad oma asjadega rahulikult edasi tegelda
Arusaamatu muidugi miks seda kvandiks nimetatakse, kui asi sisuliselt 12 jupiks on lahti löödut, ja et asi laiali ei laguneks on rahvus idee toeks pandud, samuti arusaamatu mis on religiooni alternatiiv.
Suvel paganad saatsid Talise hüppesse, huvitav kas see juhtus kogemaata, või lollusest, see sündmus jättis paganatele väga sügava jäle, isegi rääkida sellest ei julge
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Dets 07, 2009 4:05 pm    Teema: Vasta viitega

Ja kus need jumalad siis on. Pole nagu näha neid. Orjasid on see eest karjade kaupa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Esm Dets 07, 2009 5:08 pm    Teema: Vasta viitega

Millegi pärast on mul viimasel ajal tunne, et ma pean valima kahe täiesti idiootse variandi vahel.
Ma pean valima kas endale mingi haiguse, või oma lapsele mingi haiguse.
Olen terve ja mul ei ole last.

Suudan valikut edasi lükata, kuid ei suuda sellest lahti saada.
Mis jama see on? Pidevalt keerleb see küsimus mul peas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Esm Dets 07, 2009 5:10 pm    Teema: Vasta viitega

Paluks definitsiooni eesti rahvale.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 07, 2009 6:15 pm    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Paluks definitsiooni eesti rahvale.

Ma defineeriks järgmiselt - hulk ühise kultuurruumi all elavaid eesti inimesi, kes ei ole võtnud omaks euroopalikku mudelit. Kui peab euroopalikku või muud kultuurruumi tähtsamaks, siis alateadlikult on ta kohalikust rahvusest välja lülitunud ja lilla sektori pealt eestlasena arvesse ei lähe.

Kusjuures lilla energeetika väiksemas mastaabis on ühise asja ajajad. St. iga sõpruskond on nagu omaette väike rahvus.

_________________
Nii jumal kui ka ateism on kõik üks mõtlemise keeld. Keeld mõtelda etteantust ja saavutatust üle ja kaugemale.
Ignorantsus, kus usuvastasus on endistviisi kristlik, ning objektiivne, erapooletu tõlgendus loomult nihilistlik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 07, 2009 9:13 pm    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Millegi pärast on mul viimasel ajal tunne, et ma pean valima kahe täiesti idiootse variandi vahel.
Ma pean valima kas endale mingi haiguse, või oma lapsele mingi haiguse.
Olen terve ja mul ei ole last.

Suudan valikut edasi lükata, kuid ei suuda sellest lahti saada.
Mis jama see on? Pidevalt keerleb see küsimus mul peas.
See värk viitab sellele, et see valik on ühe naise oma, kelle mullis sinu üks osa istub.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 08, 2009 2:31 am    Teema: Re: Kvandi olemus Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 5:49 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Dets 08, 2009 4:21 pm    Teema: Vasta viitega

Näide paganlikust jumalast kes kolle notib tasuta.


http://www.postimees.ee/?id=198024


Kahekümnedates eluaastates Egle on ilus naine, aga eesti meestel pole selle teadmisega praegu midagi peale hakata. Neiu elust haarab lõviosa arvutimäng «World of Warcraft», kus ta hoopis teise nime all ja teises kehas kolle notib. Egle (nimi muudetud – toim) arvab, et tal kulub «Warcrafti» mängimisele umbes sama palju aega kui ülejäänutel töölkäimisele,
erinevus on siiski selles, et ta alustab õhtul ja lõpetab öösel või hommikul, rääkis ta Nils Niitrale.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Dets 08, 2009 5:58 pm    Teema: Vasta viitega

Täiesti õige jutt ! Arusaadav, et deklareerimine ennast kellekski (orjaks, jumalaks) tekitab ainult sundkäitumist mis vajab pidevat juurde kinnitamist, lõpuks tekib psühhoos, skisofreenia.......deklareerimine ei muuda suurt midagi, sest materiaalne maailm on deterministilik st tingimuslik. Loevad geenid, eluviis jms.



Hea füüsiline vorm tagab suurema sissetuleku

Heas füüsilises vormis olevad teismelised lähevad suurema tõenäosusega ülikooli ning teenivad tulevikus keskmiselt rohkem oma kehvemas vormis olevatest eakaaslastest.

http://forte.delfi.ee/news/teadus/hea-fuusiline-vorm-tagab-suurema-sissetuleku.d?id=27417219
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 30, 2009 2:48 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 5:48 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 30, 2009 5:14 pm    Teema: Vasta viitega

Naima kirjutas:
ja siis... järsku... eiteakust! selgub ühtäkki!?, et vaenlased on "kristlased"?!.
kuidas seda fenomeni seletada?
arengumaage kristlased ei tohiks üldse segada... teoreetiliselt.

Sisemiselt enam ei sega, aga välismaailmas on nad suurel hulgal pinda enda alla võtnud.
_________________
Nii jumal kui ka ateism on kõik üks mõtlemise keeld. Keeld mõtelda etteantust ja saavutatust üle ja kaugemale.
Ignorantsus, kus usuvastasus on endistviisi kristlik, ning objektiivne, erapooletu tõlgendus loomult nihilistlik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group