Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Ksista Odakivi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Teis Dets 22, 2009 3:45 pm    Teema: Vasta viitega

jajah, ja mikroskoobitootjad tahavad kah, et ma mikroskoope ostaks ning toodavad seetõttu mikroskoope, mida ma ootuslikult ostma peaks.

aga sina tee pakutavate ravimitega nii, nagu mina teen mikroskoopidega - kui ma leian, et ma saan ilma päris hästi hakkama, siis ma lihstalt jätan pakutava toote tarbimata. siiani olen ma ilma mikroskoopideta päris hästi toime tulnud. mind päris huvitaks, kas ja kui kaua sina ilma ühegi ravimita toime tuled ning kui pikaks ja ilusaks kujuneb su lõplik eluiga ja tervis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Dets 22, 2009 3:51 pm    Teema: Vasta viitega

mind see lõplik eluiga ja tervis eriti ei huvita. palju tähtsam on elu sisu. tuleb arvestada et ükskõik kui pikk võiks eluiga olla, ikkagi on seda vähe. seega on eluea pikkus ebaoluline . palju tähtsam on elu sisu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Dets 22, 2009 3:52 pm    Teema: Vasta viitega

kui see mikroskoop teeb elu huvitavamks, siis tuleb see ära osta
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Teis Dets 22, 2009 3:58 pm    Teema: Vasta viitega

elu sisu just, elu kvaliteet, kui täpne olla. kui kvaliteeti ei sega haigused, kroonilised haigused jmt, siis lase käia. telliskivi võib nagunii suvalisel hetkel pähe kukkuda nii, et elu pikkus on muidugi küsitav.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Dets 22, 2009 4:00 pm    Teema: Vasta viitega

x-files oli üks lugu kus ilmateadustaja tegi ilma , põhjustas orkaane.... pärast maha võtmist või maha löömist , ilma paranes silmnähtavalt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Teis Dets 22, 2009 4:02 pm    Teema: Vasta viitega

tjah, ja ni nagu mikroskoop võib elu põnevamaks teha (kui selle vastu huvi on), nii võib õige ravim õigel ajal ka elu huvitavamaks teha, sest pikapeale muutub ka maohaavandite küüsis vaevlemine tüütuks ja igavaks ning neist vabanemine üsna lihtsa ravimikuuri abil annaks elukesele palju ilusaid ja huvitavaid värve juurde. kui mitte muud, siis vähemalt saaks taas palju põnevaid asju teha. näiteks sportida, kõhulihaseid treenida vmt Very Happy

aga sind vist sellised asjad ei huvita...sinule tundub elukvaliteet võrduvat mingi luuludes uinamuinamisega. no ma tsioa mõistan sind...nii on oluliselt odavam sest LSD ja teised hallutsinogeenid on suht kallid. ses suhtes on muidugi õnnelik see, kelle aju ise hallutsinatsioone toodab Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Teis Dets 22, 2009 4:04 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
x-files oli üks lugu kus ilmateadustaja tegi ilma , põhjustas orkaane.... pärast maha võtmist või maha löömist , ilma paranes silmnähtavalt


aga eno raual oli üks muinasjutt kolmest tillukesest mehikesest ja nende punasest furgoonautost.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Dets 22, 2009 4:06 pm    Teema: Vasta viitega

Odakivi oli ilmateadvustaja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Teis Dets 22, 2009 4:08 pm    Teema: Vasta viitega

mis siis?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Dets 22, 2009 4:11 pm    Teema: Vasta viitega

ma mõtlen, et kellegile ei meeldinud see ilma mida ta teadvustas ja löödi maha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Teis Dets 22, 2009 4:19 pm    Teema: Vasta viitega

ahsoo. et siis nii kui suvaline ilmaennustaja sureb, on seal taga mingi vandenõu? ja ei tea, mis selle ilmaga pärast tema surma juhtunud on? on midagi teisiti kui muidu? nojah...lumi tuli maha - ILMNE MÄRK!!! ÄRGAKE, INIMESED!!! AVAGE OMETI SILMAD!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Dets 22, 2009 4:24 pm    Teema: Vasta viitega

Minu meelest on vandenõud veel. Odakivi mahalööja oli valge nokkmütsi ja kurikaga ja telekas näitas Kelgukoerte sarja , kus oli ka kurikas ja kõikidel ohvritel oli valge ülikond
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Teis Dets 22, 2009 4:37 pm    Teema: Vasta viitega

õnnitlen, seltsimees akk! te kannatate klassikalise tähendusluulu all. arsti poole pöördumist ma parem ei soovita, sest sa nagunii sellest ei hooli
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
nosalt
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 29 Nov 2007
Postitusi: 243
Asukoht: magevees

PostitusPostitatud: Teis Dets 22, 2009 5:21 pm    Teema: Vasta viitega

Jason kirjutas:
lumi tuli maha -

kuid milline lumi. Tartus näiteks teraline metallilisandiga, mis on ideaalne psühhotrooniliste energiate levitamiseks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Dets 22, 2009 7:27 pm    Teema: Vasta viitega

Vene kanali uudistes just näitas kuidas kaubanduskeskustes üks tüüp lambist hakkas tulistama ettejuhtuvaid inimesi ja kõik jäi videokaamerate peale. Advokaadid mõistavad õigeks , sest tegemist on hulluga. Seega hullumeelsus on ettekääne massimõrvar ellu jätta , kuigi terve mõistus käsiks maha lüüa. Nõuka ajal leiti ettekääne teisitimõtleja hullumaia panna, nüüd leitaks ettekääne mõrvar ellu jätta uurimiseks ajutegevust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Teis Dets 22, 2009 7:55 pm    Teema: Vasta viitega

Kuda võtta. Kui tapja oli keegi, kellele ilm ei meeldinud, siis miks löi ta auti ka teise naisterahva, kellel, kui ma ei eksi, pole ilmaennustamisega mingit pistmist?

Pigem oli tegu lihtsalt mingi väärastunud klemmiga. Tüüpiline rullnokk, niisiis. Ma olen noortekampades olnud ja juhtunud neid ka kõrvalt pealt kuulama ning võin öelda, et kurjategijakandidaate on meil tohhuijaa - mõnigi tegelane unistab mõrva toimepanekust (jah, nii see on - "oi tra kus tahaks kellelegi molli/peksa/nuga anda nahhui"). Iseasi muidugi, kas saab ta sellest kaiffi või tahab ta sellega kamba tähelepanu võita... No ja maakondades, kust asjad ei jõua ei politseisse ega lehte, toimub selliseid asju tihti.

Eks see pätt oli aravereline kah, nagu sellised ikka - võibolla tahtis ta vaid vigastusi tekitada, võibolla lootiski ohvri hilisemale suremisele.. Oleks ta kindla peale läinud, siis oleks ta kaasas kandnud nuga ja sellega ohvritele ikka nii andnud, et nood kohapeal surnud oleksid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Dets 22, 2009 8:29 pm    Teema: Vasta viitega

Inimene ja mõrvar. Kokku kaks isikut. Mõlemad nõudsid ohvrit. Inimene ise tahtis tappa ja see vaimne jõud mis sundis, nõudis oma osa. Kurjus valis inimese kes ise ka tahtis kurja teha. Kuna saagi jagamises kokkuleppele ei jõutud, siis oli vaja kaks maha lüüa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Kolm Dets 23, 2009 12:18 am    Teema: Vasta viitega

nosalt kirjutas:
Jason kirjutas:
lumi tuli maha -

kuid milline lumi. Tartus näiteks teraline metallilisandiga, mis on ideaalne psühhotrooniliste energiate levitamiseks.

Shocked Confused Rolling Eyes Wink Cool Smile Surprised Very Happy Laughing (minu reaktsioon ilusasti järjekorras. kahju, et nupustnikastanunäitamise emotikoni pole)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Dets 23, 2009 9:01 am    Teema: Vasta viitega

Jason peaks tõsiselt arsti juurde minema. Ta ei suuda konfliktseid nõudmisi lepitada ja on vastandlike jõudude marionett. Aga selliseid on 99,9 protsenti. Sarnasus Kingoga. Kingo ei suuda ka värve segada. Kui Kingole anda üks hea asi, siis ta paneb selle külmkappi ja laseb rikneda. Ise ei söö ja teistele ei anna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Kolm Dets 23, 2009 9:28 am    Teema: Vasta viitega

vaata, akk, luulu jääb kahjuks luuluks ka siis kui sa tõesti ja siiralt selle tõepärasusse usud. aeg on reaalsusega leppida ning aru saada, et maailm ongi selline "igav" koht, kus mitte midagi üleloomulikku ei sünni.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group