Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Selgeltnägijate tuleproov 2009
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Dets 02, 2009 7:07 pm    Teema: Vasta viitega

Jason lootusetu skeptikuna usub nagunii et tegemist on laserkiirega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Kolm Dets 02, 2009 7:50 pm    Teema: Vasta viitega

gladiaator kirjutas:
Postitan siia ühe lingi ,mille endine kasutaja Kason varem teemas Nõiad,sensitiivid,asjade mõttejõul liigutajad jms. on postitanud http://www.youtube.com/watch?v=6V9VV6IW4k8 .Oma 100 Kilo eest saaksid sa Jason ilmselt kasvõi sama tüübiga analoogse video või demo esinemise teha,aga ilmselt pole see su eesmärk.


mul tekib selliste videode puhul kohe üks küsimus: kui kõnealusele esinejale pole mingiks probleemiks avalikkuse ees oma võimete demonstreerimine, siis miks mitte kasseerida selle eest randi miljon? või mõni väiksem summa, mida geograafiliselt lähemal pakutakse?

sorry, aga mustkunst ei huvita. selliseid näpuotsaga paberipõletajate videoid on terve internett täis, enamus neist n.ö. ametlikult paljastatud. muidugi, kui mõne sellise tegelase kontakti saaksin, siis teeksin kohe talle ettepaneku. taoline katse tekitaks õnnestumisel ikka meeletut ülemaailmset furoori (mis paneb mind omakorda mõtlema, miks küll need videod seda ei tekita?) näis, mis vastab.

akk kirjutas:
Jason lootusetu skeptikuna usub nagunii et tegemist on laserkiirega


on kolm varianti - kas laser, lääts + silmale nähtamatu infrapunavalgus või keemiline reaktsioon, mis vallandub soojuse või teatud lainepikkusega valguse mõjul. enamasti kasutatakse sellistes asjades just keemilist reaktsiooni.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Kolm Dets 02, 2009 8:04 pm    Teema: Vasta viitega

Jason kirjutas:

mul tekib selliste videode puhul kohe üks küsimus: kui kõnealusele esinejale pole mingiks probleemiks avalikkuse ees oma võimete demonstreerimine, siis miks mitte kasseerida selle eest randi miljon? või mõni väiksem summa, mida geograafiliselt lähemal pakutakse?


Tavaliselt neid kellel tõelised paravõimed on raha eriti ei huvita,kuna see on lihtsalt üks materiaalse maailma vahendeid ja ühe kindla süsteemi osa.Kuna sina tunned vajadust millegi tõestamise või ümberlükkamise järgi(huvitav üldse millest selline vajadus?),siis otsi ise kontakte ja andmeid millega majandada.
Mina enda jaoks olen iseenda võimed ennast ja ümbritsevat keskkonda energeetiliselt mõjutada tõestanud.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Kolm Dets 02, 2009 8:22 pm    Teema: Vasta viitega

gladiaator kirjutas:

Tavaliselt neid kellel tõelised paravõimed on raha eriti ei huvita,kuna see on lihtsalt üks materiaalse maailma vahendeid ja ühe kindla süsteemi osa.


ma ei mäleta, et keegi oleks neid sundinud raha vastu võtma. samas mäletan ma aga vägagi hästi, et neile on selleks puhuks korduvalt soovitatud auhinnaraha heategevuseks annetada vmt. seega vabandus ei päde.

gladiaator kirjutas:
Kuna sina tunned vajadust millegi tõestamise või ümberlükkamise järgi(huvitav üldse millest selline vajadus?),siis otsi ise kontakte ja andmeid millega majandada.


kuivõrd on ilmselge, et ukse tagant ukse taha käimisega venemaa mastaape arvesse võttes eriti kaugele ei jõua, siis peaks olema enesestmõistetav, et infot otsitakse teisiti. näiteks erinevatelt inimestelt küsides.

gladiaator kirjutas:
Mina enda jaoks olen iseenda võimed ennast ja ümbritsevat keskkonda energeetiliselt mõjutada tõestanud.


aga kas sulle ei tundu, et oleks vähemalt huvitav panna need kasvõi pulli pärast proovile kas sellises olukorras, kus pole ohtu, et subjektiivsus ja kriitika puudumine tulemusi/järeldusi kallutada võiks. siinkohal teen ettepaneku, et selliseid niisama-katseid, nagu näiteks jummi-geit-teur eelmisel aastal ilma mingi materiaalse pretensioonita tegid, võiks vabalt edaspidigi teha. näiteks just nüüd, jõulude paiku lähen ühe hobipendeldaja juurde. põhimõtteliselt huvitab teda antud juhul vaid kriitiline pilk eesmärgiga oma pendlit ja oskusi tiba kalibreerida. kurioosseks teeb asjaolu see, et plaanime pendeldatavate objektide seas muuhulgas kasutada ka ehtsaid, "eriti kõva "hauaenergiaga"", otse surnu peast lõigatud juukseid Twisted Evil võib ju naljakas tunduda, aga kuna ettevõtmine on mõlemapoolselt pretensioonitu ja kumbki osapool on sellega nõus, siis on ju igatahes põnev teada, mis tulemused on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 02, 2009 9:11 pm    Teema: Vasta viitega

Jason kirjutas:
Faxaros kirjutas:
Selliste haiguste ravi, millel on psühhosomaatilised põhjused. Arvesta sellega, et sa ei saa 1 x 1 stiilist vastust, see on juba bioloogia eripära. Aga saa saad jällegi keskenduda statistilistele tulemustele. Leida mõjutav x faktor.

mis imelik eripära see bioloogias on, et seal ei saa selgeid vastuseid? soovid selle üle ehk mu bioloogist mõttekaaslasega diskuteerida ja asja sirgeks rääkida?

lisaks huvitaks mind, kust siinkohal taas paravõime ilmnema peaks?

Kuna tean, et mul vahel raske eneseväljendus, siis küsimus suurele ringile - Kas teised kah ei saanud minu väljendusest aru või oli Jason ainuke?
_________________
Nii jumal kui ka ateism on kõik üks mõtlemise keeld. Keeld mõtelda etteantust ja saavutatust üle ja kaugemale.
Ignorantsus, kus usuvastasus on endistviisi kristlik, ning objektiivne, erapooletu tõlgendus loomult nihilistlik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Kolm Dets 02, 2009 9:25 pm    Teema: Vasta viitega

Mina sain aru küll,üllatavalt intelligentset teksti aretad.
Tsiteerin::
kurioosseks teeb asjaolu see, et plaanime pendeldatavate objektide seas muuhulgas kasutada ka ehtsaid, "eriti kõva "hauaenergiaga"", otse surnu peast lõigatud juukseid võib ju naljakas tunduda, aga kuna ettevõtmine on mõlemapoolselt pretensioonitu ja kumbki osapool on sellega nõus, siis on ju igatahes põnev teada, mis tulemused on.

Sinule kui haritult seadusteteadlikkule kodanikule,peaks ju teada olema,et selline tegevus nagu nekrofiiliagi,laibarüvetamise paragrahvi alla kuulub,kuid vanu aegu meenutamatagi on selge,et keegi osapoolte käest nagunii midagi ei küsi Laughing ja kõik on seaduse ees võrdsed,mõned on lihtsalt võrdsemad.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Kolm Dets 02, 2009 11:59 pm    Teema: Vasta viitega

Faxaros:
Saan aru, et nõiad on võimelised ravima selliseid haigusi, mis väljenduvad küll füüsiliste nähtuste ja reaalsete füüsiliste tunnetena, aga mille põhjus seisneb inimese sisemistes psühholoogilistes tegurites. Näiteks, kui pannakse inimene selle füüsilise tunde tõttu kinnisesse psühhoasutusse.

See on arvatavasti pikaajalisem tegevus, aga kuna sa soovitad ise nõiaks hakkamist, siis kas on olemas mingisugne universaalne juhis, kuidas sellises olukorras inimest aidata?
(kui arvestada sellist olukorda, kus inimene ei saa enam selle füüsilise tunde tõttu stabiilselt ühiskonnas eksisteerida)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Dets 03, 2009 12:29 am    Teema: Vasta viitega

Filosoof Leibniz , 17ndal sajandil mõtles välja algosakese , mida ei saa enam jagada. Põhjuseks oli see, et materiaalseid osakesi saab lõputult jagada ja seetõttu ükski materiaalne osake ei kõlba algosakeseks. Seda konstruktsiooni on kasutanud Hassim Haraneim oma metafüüsika loengutel kui ta joonistas 3D ringi, mida jagada ei saa selles mõttes, et selle ringi piirest ei saa lahkuda, ringi diameetrit ei saa muuta ja ring ise sisaldab kõike mis on universumis olemas). Iga ring sisaldab tervet maailma. Lõpuks ta lõi Ühendvälja teooria. Teooriast tuleb välja, et iga inimene on algosake ja igal inimesel on oma maailm kus on lõputu hulk reaalsuse juhuslikkusi. Ja kui keegi näeb, et tikutops liigub laual enda mõttejõul , siis on see 100% tõde selle inimese oma maailmas. Leibniz oma filosoofias väidab , et mingit tikutopsi ei ole olemas. Kui nüüd skeptik ja tikutopsi liigutaja satuvad kokku siis kumbki näeb tikutopsi enda vaatevinklist ehk mitte kumbki ei liigu välja sellest ringist mille ta enda jaoks loonud algselt on. Ja mingi raha maksmisega ei saa muuta kellegi taju vaatevinklit.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 03, 2009 3:10 am    Teema: Vasta viitega

Hella kirjutas:
Faxaros:
Saan aru, et nõiad on võimelised ravima selliseid haigusi, mis väljenduvad küll füüsiliste nähtuste ja reaalsete füüsiliste tunnetena, aga mille põhjus seisneb inimese sisemistes psühholoogilistes tegurites. Näiteks, kui pannakse inimene selle füüsilise tunde tõttu kinnisesse psühhoasutusse.

See on arvatavasti pikaajalisem tegevus, aga kuna sa soovitad ise nõiaks hakkamist, siis kas on olemas mingisugne universaalne juhis, kuidas sellises olukorras inimest aidata?
(kui arvestada sellist olukorda, kus inimene ei saa enam selle füüsilise tunde tõttu stabiilselt ühiskonnas eksisteerida)

Sõltuvalt olukorrast, kas teraapia või nõianduslik sekkumine.
Kusjuures info hankimise puhul antipsühhotikume ei tohi anda, sest see tuimestab seisundi ära ja siis ei saa teraapia läbiviia enam infot probleemse inimese kohta.
Sest sellise teraapia puhul peab kogu tema mõttemaailm selge olema, millal häire aktiveerub, millal maha läheb, mis on valupunktid jne. Koguaeg peab olema sisemise seisundi kohta tagasiside.

Edasi peaks tulema teraapiline mõjutamine. Parameetrisse viimine. Erioskuste puhul ka farmakoloogiline sekkumine, sest teatud antipsühhootikumid suudavad parasjagu aktiivseid alateadvuse osi purustada. Kui häire esile tuua ja aine sisse viia, siis füüsiline mõjutamine piltlikult öeldes purustab katkise hingeosa. Siis saab vigase osa uuesti kasvatada. Mida psühhoasutused hetkel ei tea, on see et kui antipsühhootikum viia sisse sel hetkel, kui häire ei ole aktiivne, purustatakse inimeses midagi muud. Seepärast muutuvadki vahel raviasutustes viibinud põmmpeadeks.
_________________
Nii jumal kui ka ateism on kõik üks mõtlemise keeld. Keeld mõtelda etteantust ja saavutatust üle ja kaugemale.
Ignorantsus, kus usuvastasus on endistviisi kristlik, ning objektiivne, erapooletu tõlgendus loomult nihilistlik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Nelj Dets 03, 2009 9:23 am    Teema: Vasta viitega

gladiaator kirjutas:
Sinule kui haritult seadusteteadlikkule kodanikule,peaks ju teada olema,et selline tegevus nagu nekrofiiliagi,laibarüvetamise paragrahvi alla kuulub,kuid vanu aegu meenutamatagi on selge,et keegi osapoolte käest nagunii midagi ei küsi Laughing ja kõik on seaduse ees võrdsed,mõned on lihtsalt võrdsemad.


kas hakkame jälle mängima mängu nimega "otsi paragrahvi!"? tahaksin nimelt selle paragrahvi nime teada, mis nekrofiiliat keelab. mis puutub aga surnu juukselõikusesse, siis...hehehee... sa peaks kunagi suvalise matusebüroo köögipoolele sisse astuma. enne külasta aga mõnda juristi ja küsi, mis tema arvab surnujuuste ja KarS'i 9. peatüki 8. jao seostest. ausalt öeldes on valus vaadata, kuidas võhikud mõnikord juristi püüavad mängida...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Nelj Dets 03, 2009 11:10 am    Teema: Vasta viitega

Oh sorry Jason vaatan,et oled ennast enne tegutsema hakkamist korralikult seadustega kurssi viinud,nagu õige mees kunagi.Edu!
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Nelj Dets 03, 2009 11:26 am    Teema: Vasta viitega

aga kuidas siis teisiti? õige mees peabki teadma seadusi, mis tema tegevust puudutavad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Nelj Dets 03, 2009 3:11 pm    Teema: Vasta viitega

Jason kirjutas:
hoolimata bravuurikast para-sihverplaadist teate te siiski (alateadvuses?) vägagi hästi, et te tegelikult mitte muhvigi ei suuda ning parim võimalus sellega mitte vahele jääda ongi teadlik distantseerumine igasugusest vähegi tõsimeelsemast kontrollmehhanismist.

Ha-haa!
Muide- Selgeltnägijate finaalsaate salvestusel märkasin enne esimest ülesannet ¾ürii laual ilusat karpi. Arvasin, et ehk on seal sees I ülesande (väljalangenud osalejate viimase katse) jaoks midagi , kuna ma ausalt öeldes eeldasin sohki ja eeldasin et juba enne rahva kogunemist võivad sellised asjad nähtaval olla. Tahtsin näha mis sees on. Ja vaatasingi- karbis nägin kokkukeritud pärgamenti. Üritasin edasi vaadata, tekkis vaimupildis kõrvale ka sulg. Sulg ja pärgament. Kui publik oli kõik koos, istumas, alustas Eero esimese ülesandega ja palus Merlel avada see karbike. Ja üllatusin, seal sees oligi kokkukeritud paber- pael ümber, millel kirjas järgnev ülesanne.
Kuid selliste asjadega pole kunagi nii (vähemalt praegu), et minu ette pandakse kümme karpi, kümme katset ja ma võiks kõigi sisse näha. Ma pole proovinud, kuid alati hakkab miski segama, niipalju mõtteid peas keerlema. Et näha, selleks peab olema mul selline eriline seisund, kus on natukene pinget aga samas selline tohutu enesekindlus. Ja olgem ausad, sellised seisundid Tulevad tihti spontaanselt.

Aga ma arvan, Jason, et kunagi ma võiks mingi katse läbi viia küll. Aga arvatavasti mitte sinuga, arvan et sa tegeled siis teiste asjadega juba. Lihtsalt uudishimust paneks ennast proovile. Very Happy See oleks palju inimlikum, kui showsaadetes osalemine (mõlemad on aga igal juhul arendavad).
Ning sel aastal sai igatahes minu statistikamõõt täis, enam ma sellistes asjades ei kahtle, olgu need nägemised, tajumised, ravimised mõnikord nii poolikud ja nigelad kui tahes, ma TEAN nüüd see pole mingi enesesisendus, hüpnoosiseisund või lihtsalt pettus, vaid üks osa inimesest, mida ta pole õppinud veel hästi kasutama.

Selle peale võtaks juba ühe käraka, meie kõigi terviseks, aga jääb järgmiseks korraks! Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Nelj Dets 03, 2009 3:39 pm    Teema: Vasta viitega

on täiesti tavaline, et inimesel tekib ettekujutus, et tal on mingi ettenägemisvõime vmt kuna me kõik põeme vähemalt või rohkemal määral enesekriitikadefitsiiti, mis kõnealusel juhul väljendub selles, et me jätame meelde oma pihtapanekuid, ent unustame möödalaske. kui mõni seda eriti tugevalt põeb, tekibki tema mällu terve pikk rodu juhtudest, kus ta midagi "ette nägi". klassikaline näide on see tuntud helistaja peale mõtlemine, kus me mõtleme kellelegi ja õige pea ta helistab.

kergeim võimalus siinkohal selgeltnägemist välistada ongi test. juhuks kui inimene endas kindel pole ja tunneb, et ta ei oska anda päris täpseid vastuseid, vaid ainult kirjeldada, sobibki see vana hea jummitest, kus proovijal lastakse "vaadeldavaid" esemeid vabalt kirjeldab. siis pärast hea vaadata, kas läks ligilähedalegi. sellise õngitsemise eest keegi muidugi mingit auhinda ei paku (v.a. juhul kui kirjeldused peaks tähelepanuväärselt täpsed olema), aga see-eest on nägijal endal hea pärast protokolli kohal fantaseerida, seoseid otsida ja eneseusku kasvatada. või siis nina krimpsutada ning tõdeda, et...



...ja seejärel oma eluga edasi minna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
nattydread
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006
Postitusi: 861
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Nelj Dets 03, 2009 3:52 pm    Teema: Vasta viitega

Telelehes 7-13detsember on juttu sergeist ja tema õest. Seal on ka pilt ksu nad koos seisavad. Sergeil on käes Tokroda raamat Maagia alustalad, irw. Üks raamat on veel, vb on see Tokroda teine raamat.

Kas raamatud olid nagu lohutusauhinnaks? Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Nelj Dets 03, 2009 3:53 pm    Teema: Vasta viitega

Jasonile

Ise joonistasid või? Smile

Kui mina mingit katset teen, siis tulemused näitaksid mulle mu hetkelist taset, mitte seda kas võimed on või mitte.
Mul on meeles ka möödalasked, aga lihtsalt tõin ühe näite. Ma tean et statistiliselt võib möödapanekuid rohkemgi olla, ja mis siis..?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Nelj Dets 03, 2009 3:59 pm    Teema: Vasta viitega

nattydread kirjutas:
Telelehes 7-13detsember on juttu sergeist ja tema õest. Seal on ka pilt ksu nad koos seisavad. Sergeil on käes Tokroda raamat Maagia alustalad, irw. Üks raamat on veel, vb on see Tokroda teine raamat.

Kas raamatud olid nagu lohutusauhinnaks? Very Happy
See juba läheb! Smile Tok jagas jah oma mõlemaid raamatuid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Dets 03, 2009 4:07 pm    Teema: Vasta viitega

Selgeltnägemine on täiesti filosoofiline küsimus ja see teema on ammu käsitletud suurte filosoofide poolt. Mingit jalgratast siin leiutada ei saa. Siimaani kasutatakse diferentsiaal ja integraalarvutist mille Leibniz leiutas. Samamoodi ta leiutas monaadide teooria, mis avaldati sada aastat pärast surma ja millest arusaamine toimub tänase päevani. Igasugu leiutisi võib kirjeldada materiaalses atribuutikas mis ei seleta leiutise olemust vaimselt. Tegelikult on kaks asjade kirjelduse viisi - materiaalne ja vaimne , kusjuures mõlemad viivad ühe ja sama tulemuseni.

http://et.wikipedia.org/wiki/Monadoloogia -- 90 paragrahvi reaalsuse kirjelduses. maiade püramiidil astmeid on 91
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Dets 03, 2009 4:31 pm    Teema: Vasta viitega

Seega, on võimalik lõigata metalli käega, sest paragrahv 64 ütleb nii


64 par
Nii et iga elusolendi orgaaniline keha on omamoodi jumalik masin või looduslik automaat, mis lõpmatult ületab kõik kunstlikud automaadid. Sest inimliku kunstiga [art] tehtud masin ei ole masin igas oma osas: näiteks messingist hammasratta hambal on osi või fragmente, mis pole enam midagi kunstlikku ega ole enam miski, mis oleks iseloomulik [marque] masinale selle kasutuse suhtes, milleks hammasrattas oli määratud. Aga looduse masinad, st elusad kehad, on masinad ka oma vähimates osades kuni lõpmatuseni. Selles ongi erinevus looduse ja kunsti vahel, st jumaliku kunsti ja meie kunsti vahel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Dets 03, 2009 4:35 pm    Teema: Vasta viitega

Kui diferentsiaal ja integraalarvutus toimib. Miks ei peaks monaadide paragrahvid mitte toimima? Kui geenius on nii öelnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Järgmine
Lehekülg 26, lehekülgi kokku 27

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group