Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

otsin ennustajat!! jätk..
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
liisi31



Liitunud: 29 Okt 2009
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Laup Okt 31, 2009 1:40 pm    Teema: otsin ennustajat!! jätk.. Vasta viitega

no jah, tahan tartust, see kõige lähem. see eelmine teema, kus ka otsin ennustajat käib selle alla. aga seal läks päris teemast mööda, keegi ei vastanud mu küsimusele või siis palvele. äkki siia tulevad mingi kindlad vastused. ma ei taha, tulevikku teada nii väga vaid ennetada, siis on kergem valikuid teha, mis kasulik ja mis kahjulik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Okt 31, 2009 3:01 pm    Teema: Vasta viitega

tundub, et sa oled targem kui ennustajad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Laup Okt 31, 2009 4:30 pm    Teema: Vasta viitega

sa tahad seega valikuid kellegi teise kaela lükata?
Las ennustaja ütleb kuidas targem on ja kui miski ikkagi metsa läheb on ennustaja süüdi.
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kason
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 6 Aug 2004
Postitusi: 206

PostitusPostitatud: Laup Okt 31, 2009 4:33 pm    Teema: Vasta viitega

Elleth kirjutas:
sa tahad seega valikuid kellegi teise kaela lükata?
Las ennustaja ütleb kuidas targem on ja kui miski ikkagi metsa läheb on ennustaja süüdi.


No siis on ju tark tydruk mu meelest Laughing
Milles küsimus..talle ju maksti süüdi olemise eest ..ta võttis vabatahtlikult tasu.Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Laup Okt 31, 2009 4:48 pm    Teema: Vasta viitega

Äkki otsid neid kaardimooride kontaktandmeid kuskilt mujalt ka, näed, siin ei ole nagu selliseid fänne ...
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Okt 31, 2009 5:50 pm    Teema: Vasta viitega

ta vist arvas, et mu teenus on liiga odav ja solvus. ok. tõstan hinda. 30krooni /kaart
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kason
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 6 Aug 2004
Postitusi: 206

PostitusPostitatud: Laup Okt 31, 2009 5:52 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
ta vist arvas, et mu teenus on liiga odav ja solvus. ok. tõstan hinda. 30krooni /kaart


Väga hea..ega süü eest peabki rohkem küsima Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Laup Okt 31, 2009 6:49 pm    Teema: Vasta viitega

No aga kui ennustaja teeb õige valiku ei usu ma mitte, et tüdruk näeb, et see ennustaja valik oli, siis ikka oma otsus.
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
liisi31



Liitunud: 29 Okt 2009
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Laup Okt 31, 2009 6:52 pm    Teema: Vasta viitega

olen huvitatud odavamalt ka. aga see, kaardid näitavad valiku võimalust, mida saaksid paremini teha. mitte mingit süüd. ma ikka tahan ennast paremaks inimeseks muuta ja vältida õelust ja selliseid inimesi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
liisi31



Liitunud: 29 Okt 2009
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Laup Okt 31, 2009 6:58 pm    Teema: Vasta viitega

kirjutage, maili peale mulle. see on >palm.aa@mail.ee konkreetsed pakkujad lõuna-eestist, kes panevad kaarte ja ennustavad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
radiaator
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Okt 31, 2009 7:43 pm    Teema: Vasta viitega

tead liisi, et tuleviku ei ole võimalik ette ennustada ega näha
siis pole elul ju ka mõtet, kui saatus on sulle otsa ette kirjutatud

olen nõus, et on võimalik ette ennustada soodsaid olukordi, nagu näiteks, et viiendalt korruselt alla hüpates saad tõenäoliselt surma või et see päev ära terava noaga süüa tee, kui sul räme pohm on ja käed värisevad, võid sõrme lõigata

enne muistsest ajast on juba teada, et edukad ¹arlatanid kasutasid eelnevat infot ennustamiseks,
nagu vutimängudes, kui vietnam võidab mongoolia 1:0 ja kongo kaotab mongooliale 0:1, siis suurem tõenäosus on, et vietnam võidab ka kongo
ehk siis, kui X>Y ja Y<Z>Z, aga kui Y>Z, siis on asi loomingulisuses, et rääkida muinasjutt X<=>Z.
Tagasi üles
radiaator
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Okt 31, 2009 7:49 pm    Teema: Vasta viitega

(krt siin foorumis ei tohi eriti kasutada märke ABC ja > <
muidu läheb komm päris sassi)
Tagasi üles
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Laup Okt 31, 2009 8:04 pm    Teema: Vasta viitega

radiaator kirjutas:
(krt siin foorumis ei tohi eriti kasutada märke ABC ja > <
muidu läheb komm päris sassi)


nuu mida ma siis r22kisin!? Laughing
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
radiaator
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Okt 31, 2009 8:19 pm    Teema: Vasta viitega

jah, sul on õigus raisk
Tagasi üles
liisi31



Liitunud: 29 Okt 2009
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Laup Okt 31, 2009 9:01 pm    Teema: Vasta viitega

tublid Smile norm arvamused Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Püh Nov 01, 2009 1:26 am    Teema: Vasta viitega

Liisi, ennustamisviise on 2 sorti.

Esimene on loogikapõhine. See püüab vaadelda olukorda ja leida üles võimalikud liinid, mis võivad siit edasi areneda, näiteks "üle tee joostes sa võid auto alla jääda". Siin sa saad vabalt ise valikuid teha ja vältida probleeme.

Teine meetod on usupõhine. See kasutab aluseks inimese enda ebausku, näiteks kui inimene usub, et "saatus on taevas paika pandud" või et "me saame kaartide kaudu vaimudelt juhatust küsida", siis kuidagimoodi tõmbab inimene ennustatud asjad endale ligi ja kõrvale pöörata ta ei saa, sest ta tegutseb nagu robot.

Ma ise olen ebausu jõudu testinud. Näiteks kui uskusin, et 13. kuupäev on õnnetu, siis probleemid just sellele või selle ümbrusse end sättisid ja mina ei saanud huijatki teha, sain ainult laksud kuulekalt vastu võtta ja peale seda oma päevikutes halada, et "elu on sitt". Kui aga selle ebausu hülgasin, siis probleemid enam kuupäevast ei küsinud ja neile tekkisid maisemad põhjused, ma hakkasin suutma probleeme vältida.

Püüa arendada rohkem enda loogikat. Kaardid on kahtlased, sa ei tea ju kunagi, kas neid ehk mõni kuri jõud ei juhi (paljud inimesed ju loodavad kaartide abiga vaimudelt mingit inffi saada). Kui kaarte juhib mõni kurjemat sorti jõud, siis on selge, et see jõud üritab ennustusi ka täide viia. Olen kuulnud ühest eestlasestki, kes oli "seestunud" (hääled peas sundisid teda ennustama), kelle tuttavad said ridamisi surmaennustusi ja eks neid tuttavaid hukkus kah õige mitu. Suure surve all pöördus too lõpuks kristlikku usku ja on nüüd Jehoova kuulekas orjatar...


Need ennustajad, kes ennast meedias kuulutavad, on enamasti usupõhise meetodi harrastajad, osad neist ütlevad end abi saavat ka vaimudelt, seega - ole ettevaatlik. Nad võivad su ümber sõrme keerata ja siis paremal juhul sa hakkad neile suuri rahasid maksma, hullemal juhul aga juhtub sinuga mingi õnnetus.

Ma ise olen kah korra proovinud ühele tuttavale daamile ennustada. Tema ootas sel ajal last ja tahtis teada, kas sünnitusega mingeid probleeme ei kaasne. Ennustasin ruunidega, need näitasid võimalikke probleeme. Laps sündiski keisrilõikega. Ja mina ei ole siiani teada saanud, kas ruunid lihtsalt kompasid daami tervislikku seisundit ja tegid järeldusi või oli siin taga mingi suurem jõud, mis daamile ennustusega kerge stressi tekitas ja asja keisrilõikeni viis... ehk siis, ma ei tea, kas mu meetod oli loogikapõhine või usupõhine. See on veel üks oht kaartide juures. Kogemus oli nii kõhedakstegev, et rohkem pole ma teistele ennustanud, kuigi minult on seda küsitud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Nov 01, 2009 3:17 am    Teema: Vasta viitega

ennustamisega on see jama, et ennustaja kas on otsapidi infoväljades või mitte.
kui pole, siis ajab jahu.
kui on, siis kaks võimalust, kas ta saab sealt nõristada ja saab kätte sel hetkel kõige tõepärasema variandi (mis võib juba järgmisel hetkel muutuda) või on saab ta tugevamalt sisse ja näeb mitut kõige tõenäolisemat varianti.
kui saab nõristada on jama, sest see liin on tõsiselt muutuv ajas ja mõjutatav teiste poolt.
kui saab rohkem sisse, on võimalus, et rohkem nähes näeb ta ainult peamisi liine või näeb ta kogu arenguvariantide puud.
peamiste liinidega sama jama, mis eelmisel korral.
kui ta näeb kogu arengupuud, siis ta näeb kas põhjus-tagajärg liine või sama asja koos x-faktori sisselöömise võimalustega.
esimesel juhul on jama, sest ei arvesta tegelikku välist sekkumist.
kui näeb ka x-faktori sissesaamist, siis on küsimus, kas ta näeb asju üldiselt või oskab öelda vähemalt hetke prognoosi mingi asja protsentuaalse võimalikkuse kohta.
seda viimast oskajaid on siin oi kui vähe.
ja teistelt pole minu arust mõtet küsida.
aga ega ma aadresse ega muid kontakte tea.
eriti lõuna-eestis.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Nov 01, 2009 9:32 am    Teema: Vasta viitega

Mida vähem infoväljas olla, seda parem. Mida vähem hingega sees olla, seda parem. Tarot peaks võtma meelelahutusena. Või kuidas muidu seletada, et eelmises Võta või Jäta saates number seitsme alla kaarti pannes tuli Kohtupidamine ja mängija elukutse oli jurist. Viisin need kaks fakti kokku ja miljon oligi käes. Kui oleks mäng reaalajas oleks miljon kindel olnud. Aga ma olen kindel, et selles mängus ei saa kaarte kasutada, sest see oleks ebaaus teiste mängijate suhtes kes ei saa või ei oska kasutada. Ja ma olen kindel, et selles saates jälgitakse üksteist publiku hulgas ja kui keegi kasutab siis on see reeglite rikkumine ja saade tühistatakse ja võetakse uuesti linti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Nov 01, 2009 9:40 am    Teema: Vasta viitega

Selle taroga võib veel see värk olla, et taro töötab pingeolukorras. Aga pinget kunstlikult ei saa tekitada. Seetõttu ei saa näiteks Võta või Jäta saadet ennustada pikalt ette. Või kui näiteks võtta Selgeltnägijate saade, siis seal ka kaardid töötasid tagantjärgi minevikus sobrades või vahetult pingeolukorras. Aga tulevikku on nendega keeruline ennustada. Võibolla tuleviku jaoks peaks olema infoväljades rohkem sees.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
radiaator
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Nov 01, 2009 9:48 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
... et eelmises Võta või Jäta saates number seitsme alla kaarti pannes tuli Kohtupidamine ja mängija elukutse oli jurist. Viisin need kaks fakti kokku ja miljon oligi käes. Kui oleks mäng reaalajas oleks miljon kindel olnud...


no vot, kuna saade oli juba ära toimunud ja tv-st näidati mineviku, siis see kotermann teadis sulle õige kaardi ette visata
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group