Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Saamislugu.
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 25, 2009 2:06 am    Teema: Saamislugu. Vasta viitega

Ühel hommikul ärgates tundsin mingit imelikku rahutust. Alguses ma ei pööranud sellele tähelepanu. Aga ärevus minus ainult kasvas. Mind huvitas selle tunde põhjus ja otsustasin, et keskendun paralleelreaalsustele. Valisin endale mugava koha, lõdvestusin ja aeglustasin hingamist. Tekkis une ja ärkveloleku vahepealne seisund. Ja siis märkasin enda ees Raktobleeri
Raktobleer ei hakanud tühjast-tähjast heietama vaid asus kohe asja juurde: ´´Kaua ma pean Sind torkima, et sa minuga ühendust võtaksid? Tahad näha üht väga tähtsat sündmust?´´
Ma olin üllatunud:´´ Mis asi siis nüüd nii kiiret järsku on?´´
Raktobleer:´´Lilla egregor läheb hüppesse.´´
Mina:´´Mis asi see on?´´
Raktobleer: ´´Lillas egregoris on rahvusegregorid. Rahvusegregor on suhtlusringkond, mille määrab ära keel. Kõik inimesed, kes mõtlevad ühes keeles asuvad ühes lillas, rahvusegregoris. Kuna lilla egregor läheb hüppesse, siis selle egregori toide muutub ja inimeste suhtlemise vorm peab ka muutuma. Aga lähme ja vaatame seda protsessi lähemalt.
Raktobleer häälestas mu tähelepanu Gigopusele (inimkonna vaimu projektsioonmaailmale) lillasse osasse. Minu ees avanes vaatepilt mis sarnanes tundrale. Taimkate oli kidur, hõre ja väikesekasvuline. Maapind oli jäätunud. Sellel maal olid mingid inimkujud.
Ma küsisin Raktobleerilt:´´Mis kujud need on´´
Raktobleer:´´Need on rahvuse ideekujud. Need on loonud ainujumal, vaatame kujusid lähemalt.´´
Lähemal vaatlusel selgus, et need on ehitatud kividest. Kõikidel kujudel oli käsi välja sirutatud nagu Leninil. Ja siis ma märkasin, et üks kuju on kangesti Edgar Savisaare moodi.
Ma olin üllatunud ja küsisin Raktobleerilt:´´Miks selline sarnasus´´
Raktobleer:´´See on siin Eesti rahvusegregor. Edgar on ainujumala poolt välja valitud Eesti rahva rahvuskangelaseks. Kõik eestlased, kes elavad ainujumala süsteemis täidavad Savisaare käsku. Vahet pole, kas nad armastavad teda või vihkavad´´
Mina:´´aga miks ma ei näe siin inimesi´´
Raktobleer:´´Aga need kujud suunavad inimesi väljavalitud rahva maale (egregori)´´
Mina:´´kes on väljavalitud rahvas´´
Raktobleer:`` Piiblis on see välja öeldud. Ainujumal valis nad välja. Aga lähme vaatame seda egregori´´
Nüüd me lendlesime maapinna kohal sinna suunda, kuhu kujude väljasirutatud käed näitasid.
Liikudes näidatud suuna poole hakkas eemalt paistma üheksakorruseline maja. Sinna suundusid inimesed (õigemini inimeste lilla egregori teisikud) minul kerkis küsimus, mis maja see selline on.
Raktobleer luges mu mõtteid ja vastas, ilma, et ma oleks pidanud küsimust formuleerima:“ See siin on illusioonide maja. Ainujumala maailmas maksab ainult illusioon. Tähtis ei ole see, milline Sa oled. Tähtis on millise mulje jätad teistele. Sa võid olla pätt ja kaabakas, aga kui jätad endast hea mulje, siis rahvas suhtub Sinusse kui rahvuskangelasse. Samas, Sa võid olla hooliv ja vastutustundeline inimene. Aga kui kõrgemal korrusel elav inimene kujustab Su perverdiks, siis inimesed hakkavad Sind vihkama ja karistama. Loomulikult sinu loodud hüved võtab kujustaja endale.“
Minul tekkis huvi korruste vastu:“ Kas inimene ei saa majas vabalt liikuda ja kas korrused näitavad hierarhiat.
Raktobleer:“ Ãœheksandal korrusel elab ainujumal oma kaaskonnaga. Tema illusioon on kõige üle, tänu millele ta valitseb. Kaheksandal korrusel elavad vereliinide meeskonnad. Seitsmendal korrusel Salaorganisatsioonide juhid. Seal elavad ka panganduse loojad-juhid. Nemad määravad, millist valuutat inimesed himustavad ja millise riigi raha ei aktsepteerita. Kuuendal korrusel elavad maailmakuulsad iidolkujud, kes mõjutavad rahva arvamust. Viiendal korrusel egregori tähtsusega iidolkujud. Nende mõjuvõim piirdub riigi, rahvusega. Seal elab ka Edgar Savisaar. Neljandal korrusel elavad kohalikud kuulsused. Kolmandal korrusel väärastunud inimesed, Teisel korrusel sõltlased ja esimesel korrusel normaalsed inimesed. Terve inimene on ainujumala maailmas kõige madalamal positsioonil. Tema ülesanne on ainult tööd teha. Aga kui inimene on juba kaotanud mõne hingeosa ja muutunud sõltlaseks. Näiteks on alkohoolik või ei suuda ilma toetusteta hakkama saada, siis saab ta teisele korrusele elama minna. Ja nüüd saab ta valetada, illusiooni luua esimese korruse elanikule. Kui ta suudab muutuda väärakaks. Näiteks tekitab teistes inimestes hingepiinu, on pedofiilsete kalduvustega jne siis saab ta juba teisele korrusele. Ãœlemise korruse elanik saab alati võtta alumise korruse elanikult eluenergiat. Aga aitab lobisemisest, lähme toome Sinu lilla egregoriteisiku illusioonide maailmast ära.
Ma üllatusin:“ Kuidas ta sinna sattus“
Raktobleer:“ Sa uskusid, et Savisaar on rahvusiidol. Aga Sa ei näinud seda, kes ta peremees tegelikult on. Oleksid uurinud, kellele ta allub, siis poleks Sa orjusesse sattunud.“
Me sisenesime majja. Raktobleer juhatas mind ühte tuppa. Seal toas istus meditatiivses olekus mu lilla teisik. Ta südame kohale tekkisid energiakerad, mille teisik asetas enda kõrvale. Siis avanes laes auk ja sealt tuli redel alla. Minu üllatuseks astus redelist alla Edgar. Võttis taskust suure koti ja pani sinna minu poolt loodud energiakerad. Ja lahkus tuldud teed tagasi.
Ma küsisin Raktobleerilt:“ mida mu teisik teeb“
Raktobleer vastas muigel näoga:“ Sina võtad installatsioonide tasandist kirjeldused, muudad selle hingeenergiaks. Mõtled et annad selle Eesti inimestele. Aga inimesed ei puuduta neid kuulikesi, sest neile on loodud Sinust illusioon kui negatiivsest tegelasest. Aga Savisaar mõistab asjade olemust ja võtab selle ressursi endale. Ta jaotab seda ise ja need, kes on talt Su kuuli saanud kiidavad teda taevani. Nii, aitab siin heategevusest, võta oma teisik ja lahkume.“
Ma püüdsin oma teisikut kättpidi kaasa tõmmata, aga ta ei tulnud. Vaidles vastu, et ma olen südametu ja hülgan oma rahva. Raktobleer vihastas, haaras teisikust ja viskas nagu koti endale selga ning me lahkusime majast. Väljas tõmbus pimedaks. Maapinda tekkisid lõhed, mis laienesid pidevalt.
Ma ehmusin:“ Mis nüüd toimub?“
Raktobleer oli väga karmi olekuga: “See ongi kvanthüpe. Lilla egregoride maa, kus asuvad rahvusegregorid läheb teise eksistentsi vormi. Aga nüüd tabab hüpe meid.“
Nii, kui ta need sõnad oli lausunud, tundsin, kuidas mind läbivad elektrilöögid, keha vappus ja silme eest läks mustaks. Ma sulgesin silmad. Järsku tundsin, et kõik on rahulik. Avades silmaluugid nägin taevas 12 päikest, igaüks oma värvi. Maastikul ilutsesid neli kolmnurkset püramiidi Egregori keskel oli suur kristallmuna. Selle ümber neli maja.
Ma olin jahmunud. Raktobleer vaatas kavalalt minu poole ja hakkas pajatama: Need päikesed on 12 valgust, mis hakkavad eestlasi juhtima ja need püramiidid on 4 jõudu, mis mõjutavad inimesi. Neid nelja maja kutsume mõistuse, vaimu, hinge ja teadvuse majaks. Seal majades hakkavad eestlaste lillad teisikud õppima ja kogemusi saama. Ja see kristallmuna on rahvusiidolkuju, mis annab eestlastele elumõtte.
Mina: „ Aga kus inimesed on?“
Raktobleer: „Elavad illusioonide majas teises kvandis“
Mina: „Aga kuidas nad siia saavad“
Raktobleer: „Sa pead nad siia juhatama. Pead oma lilla teisikuga jalutama iga maja kõik 12 tuba läbi, koguma tarkused ja kirjutama raamatu“
Mina: „ Aga inimesi ei huvita minu teosed“
Raktobleer: „ Illusioonide maja ei saa enam planeedilt toitu. Seal elavatel inimestel puudub ressurss. Nad lahkuvad illusioonist ja neil tekib nälg uute teadmiste järgi. Ja sinu raamat saab neile teejuhiks.“
Mina: „Kas kõik lahkuvad sealt“
Raktobleer: „Ainult need, kes suudavad vabaneda väärakustest ja sõltuvusest, ülejäänud tunnevad hingepiinu ja elu mõttetust edasi. Positiivses suunas muutunud inimesed kukuvad illusioonide maja esimesele korrusele, kus on uksed vabadusse. Ja sinu kirjeldused on inimeste lilladele teisikutele teed, mis viivad neid uude ajastusse.“
Raktobleer viskas mu lilla teisiku mõistuse majja. Teisik komberdas lillasse tuppa ja minul füüsilisel inimesel tekkis kohe esimene teooria sidusväljade kohta. Ja siis asusimegi tööle. Mina kirjutasin raamatut ja Minu lilla teisik külastas kõigi nelja maja 12 tuba, kus omandas seal teadmised, mida väljastasid päiksed ja sai läbielamusi mida tekitasid püramiidid.
Nõnda sündiski raamat. Tugipunktid. Elamise kirjeldus.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 25, 2009 2:08 am    Teema: Vasta viitega

NB Siin topicus kustutan kõik teemavälised postitused.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.


Viimati muutis seda Tokroda (Püh Okt 25, 2009 1:30 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Püh Okt 25, 2009 9:22 am    Teema: Vasta viitega

Tundub tõepärane jutt olevat. Suitsetamine kuulub vist ka sõltuvuse alla.
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kurjam_krõõt
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 2 Juun 2009
Postitusi: 406

PostitusPostitatud: Püh Okt 25, 2009 9:25 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Mina: „ Aga inimesi ei huvita minu teosed“


enesehaletsusega jah kaugele ei sõua ja raamatuid ei müü Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kurjam_krõõt
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 2 Juun 2009
Postitusi: 406

PostitusPostitatud: Püh Okt 25, 2009 10:04 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Mõtled et annad selle Eesti inimestele. Aga inimesed ei puuduta neid kuulikesi, sest neile on loodud Sinust illusioon kui negatiivsest tegelasest.


einohh vingumises ta pole näituseks tupik-topik
vaid täitsa kenaste see tal sujub - voolvalt võiks öelda Laughing
Tsiteerin::

Kõik eestlased, kes elavad ainujumala süsteemis täidavad Savisaare käsku. Vahet pole, kas nad armastavad teda või vihkavad´´


nannanaaa ja sina oled lihtsssssalt kade

kallis mees, seda peab vähemalt tark poliitik varjama!
selle väljanäitamine on lapsik Cool

aga kõigest sellest hoolimata pean ütlema, et su tekstid vähemalt lõbustavad mind ... neis on omamoodi võlu. ja kui sa oma isiksust ja tema suurt hädaldamist sinna sisse ei põimiks, oleksid need väga igavad lugeda
niiet jätka aga samas vaimus edasi
krt ma aruseisaaa miks pakub mulle rõõmu vaadata vinguvaid mehi
õelus, mis muud, tõstab pääd
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Püh Okt 25, 2009 2:04 pm    Teema: Vasta viitega

Temaatilised küsimused:

Miks mõned kuud tagasi omasid tugevat poolehoidu Edgar Savisaare suhtes ja nüüd lood enda fantaasiamaailma baasil põhjendusi, et ta on halb? Too esile sündmustekäik, mis sellise järsu kannapöörde tegema pani.

Kas on tõsi, et sa proovisid keskerakonnaga arendada mingit koostööd, kuid nende poolselt see ettepanek tõrjuti?

Kas Talis Kitsing (isik, kelle surma oma fantaasiamaailmaga liita proovisid) rääkis tõtt kui enda blogis (http://dulgerius-taliskitsingublogi.blogspot.com/2009/06/raporteerin-hannes-vanakula-on-ustav_30.html) sinu suhtumist Edgar Savisaare vastu kajastas?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Püh Okt 25, 2009 2:56 pm    Teema: Vasta viitega

Huvitav nägemus selle maja kohta,olen ka ise unes midagi analoogset näinud.
Kas nendest neljast püramiidist,majast üks puudu pole ,et pentagramm moodustuks?
Tsiteerin::
Tsiteerin:Tagasi pentagrammi juurde.
5 elementi on üldstandardis, inimese ehituse baasmehhanism. Mõistus, Vaim, Hing, Teadvus, Olemus.
Olemuse jõud suudab ühendada 4 elementi. Seega tema asetus peab olema teistest rohkem eristatav. Eristuse koodiks on tippude sümmetriline asetus.

Ja kas kaksteist päikest võivad sümboliseerida 12 tähte Euroliidu lipul?
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Okt 25, 2009 3:08 pm    Teema: Vasta viitega

5 aastane Tallinnas elamise kohustus muudeti ära ja seetõttu on Talinnasse kari venelasi üleeesti sisse reganud , selleks, et valida Savisaart. . See seadus tuleb ära muuta ja panna uuesti elamiskohustus ja pikendada elamisaega. Siis tahaks näha mis moodi Savisaar oma hääled kokku saab. Enne riigikogu valimisi jõuab seda veel teha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 25, 2009 3:13 pm    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
Temaatilised küsimused:

Miks mõned kuud tagasi omasid tugevat poolehoidu Edgar Savisaare suhtes ja nüüd lood enda fantaasiamaailma baasil põhjendusi, et ta on halb? Too esile sündmustekäik, mis sellise järsu kannapöörde tegema pani.

Kas on tõsi, et sa proovisid keskerakonnaga arendada mingit koostööd, kuid nende poolselt see ettepanek tõrjuti?

Kas Talis Kitsing (isik, kelle surma oma fantaasiamaailmaga liita proovisid) rääkis tõtt kui enda blogis (http://dulgerius-taliskitsingublogi.blogspot.com/2009/06/raporteerin-Suur-vanakula-on-ustav_30.html) sinu suhtumist Edgar Savisaare vastu kajastas?
Ma ei saa sündmusi avalikustada, sest see oleks eluohtlik mõnele inimesele.
See on tõsi, et soovisin saada nende nõidnõustajaks.
Talis rääkis tött.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 25, 2009 3:18 pm    Teema: Vasta viitega

gladiaator kirjutas:
Huvitav nägemus selle maja kohta,olen ka ise unes midagi analoogset näinud.
Kas nendest neljast püramiidist,majast üks puudu pole ,et pentagramm moodustuks?
Tsiteerin::
Tsiteerin:Tagasi pentagrammi juurde.
5 elementi on üldstandardis, inimese ehituse baasmehhanism. Mõistus, Vaim, Hing, Teadvus, Olemus.
Olemuse jõud suudab ühendada 4 elementi. Seega tema asetus peab olema teistest rohkem eristatav. Eristuse koodiks on tippude sümmetriline asetus.

Ja kas kaksteist päikest võivad sümboliseerida 12 tähte Euroliidu lipul?
Pentagrammi moodustavad neli püramiidi ja kristallmuna. Võnked asuvad antireaalsuses. Viie inimese maailmad on tervikuks kokku liidetud. Püramiidid ja muna on projektsioonid Rahvusegregori.
Eurojuudid mõistavad 12 süsteemi. Meile on see keelatud teadmine.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 25, 2009 3:22 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
5 aastane Tallinnas elamise kohustus muudeti ära ja seetõttu on Talinnasse kari venelasi üleeesti sisse reganud , selleks, et valida Savisaart. . See seadus tuleb ära muuta ja panna uuesti elamiskohustus ja pikendada elamisaega. Siis tahaks näha mis moodi Savisaar oma hääled kokku saab. Enne riigikogu valimisi jõuab seda veel teha.
Akk, paluks teemasse jääda. Valivad ka palju eestlasi. Töö tegi ära nõidade tuleproov. Eestlased usuvad peanõida. Keskerakond lõi illusiooni, et Nastja ja Sergei on need. Eestlased uskudes seda valivad neid oma juhiks ja alateadvusesse saavad nad signaale, et valida savipäts.
Ära alahinda alateadvuse manipulatsioone.
NB viimsise volikokku sai 2 keskerakondlast. MIks?
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Püh Okt 25, 2009 5:12 pm    Teema: Vasta viitega

mida t'a'hendab teemav'a'lised postitused, kas seda, mis kuidagi h'a'irivad ja ei vasta tsensuurile? Mille j'a'rgi seda hinnatakse, et teised ka teaksid sellega arvestada. Crying or Very sad
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 25, 2009 5:56 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
mida t'a'hendab teemav'a'lised postitused, kas seda, mis kuidagi h'a'irivad ja ei vasta tsensuurile? Mille j'a'rgi seda hinnatakse, et teised ka teaksid sellega arvestada. Crying or Very sad
Komm peab sisaldama algpostituse teemat
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mutitädi
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Okt 2009
Postitusi: 98
Asukoht: põandapraos

PostitusPostitatud: Püh Okt 25, 2009 6:33 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda. Kas see jutt on sinu vaimusünnitis või tahad sa väita, et see juhtus sinuga täpselt nii?
Ära saa valesti aru. Ma olen väga avatud mõtlemisega inimene, kuid.. antud jutud.. no ma ei tea... ma lihtsalt ei suuda nendesse süveneda.
Saad aru, sellist juttu saaks kirjutada filosoofiat, psühholoogiat tundev plajulugenud fantaasiaga inimene, kes ehk aeg ajalt tarbib mõnda hallutsinogeenset ainet.
Razz
_________________
Elu on sugulisel teel leviv haigus, mis lõpeb alati surmaga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 25, 2009 7:10 pm    Teema: Vasta viitega

See jutt on pandud väga paljudest komponentidest kokku.
Eesmärgiga, et sisaldada õpetlikku informatsiooni.
Samas poliitiline alatoon.
Isikliku elu komponendid moonutatud kujul.
Ja lõpuks kasutatud ¹amanistlikke pilte.
NB mõnuaineid ma ei tarbi.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Püh Okt 25, 2009 7:50 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Komm peab sisaldama algpostituse teemat


kas see t'a'hendab n'a'iteks seda, et komm peab sisaldama vaid mingit kysimust algpostituse teemast, v6i v6ib ka kirjeldada oma algposti teemaga sarnaseid unen'a'gusid?
ma n'a'gin kunagi unes, et raktobleeri sarnane must angoorakass tuli mind 6petama. ta 6petas ka, kuidas m'o'o'da mingit redelit ylesalla ronida ja puuotsas turnida, et vaimusabaga tasakaalu hoida. ja siis avasin silmad ja mu oma k6uts rsk istuski voodi otsas, j6llitas mind ja l6i kavalalt nurru. mulle lihtsalt selline lugu meenus seoses sinu saamislooga. mu vana k6uts palus seda posti mitte 'a'ra kustutada, mjaoww Embarassed
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Püh Okt 25, 2009 9:55 pm    Teema: Vasta viitega

See, et normaalsed inimesed kõige alumisel korrusel elavad, on nii õige.

Elus on pidevalt valida, kas teha praegu seda, milleks oled kohustatud (kogu elu on nagu hetk hetke kaupa ette ära otsustatud) või siis teha seda, mille tegemiseks olemuse tõelisest sisemusest loominguline tung sel hetkel tekib.
Iga kord, kui järgida ning teostada oma elujõudu täis loometungi, peab millestki loobuma ja ohverdama, kuna selle ettekirjutatud kohustusliku elu jaoks on Sinu enda võetud aeg justkui mõttetu raiskamine, mis elu edasi ei vii.
Kusjuures huvitav on see, et mida tugevam sisemine loometung oma asja teha, seda rohkem on kohustuslikul elul sulle ülesandeid peale pandud.
Asjaga käib kaasas ka hingepiin, kuna oma asja tegemine nõuab süsteemidele vastu astumise jõudu. Tegelikult aga seda jõudu jagub, sest see enese seest tuleva loomingu väljendamine annab nii palju energiat. Kui kogu aeg teha seda, mis on kohustus, siis inimene tegelikult nagu muutub järjest nõrgemaks ja nõgemaks.



...Sellised mõtted tekkisid...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Okt 29, 2009 12:18 pm    Teema: Vasta viitega

Esimesel korrusel on hea firmat, poodi või bürood teha. Sellepärast on esimese korruse korterid rohkem hinnas kui ülemised. Ülesse eriti ei viitsita ronida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Okt 29, 2009 12:19 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olengi esimesel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 01, 2009 4:30 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Esimesel korrusel on hea firmat, poodi või bürood teha. Sellepärast on esimese korruse korterid rohkem hinnas kui ülemised. Ülesse eriti ei viitsita ronida.
esimesel korrusel elavad orjad. Kui tahad firmat luua, siis pead ikka kolmandale marssima.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group