Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kuidas leida 6iget meest ?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Elizabitch
varikonto alt postitaja


Liitunud: 15 Veeb 2009
Postitusi: 891
Asukoht: varikonto all

PostitusPostitatud: Püh Okt 25, 2009 8:57 pm    Teema: Vasta viitega

et päriselt purustasdki tooli Laughing
vaimujõud on muidugi loogikast kõrgem
ja mismõttes vana kass etem on - nagu vana nainegi ve?
_________________
altpostitaja
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kason
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 6 Aug 2004
Postitusi: 206

PostitusPostitatud: Püh Okt 25, 2009 9:00 pm    Teema: Vasta viitega

pagan...ma tahan oma foorumit....kus saaks tööd ka teha...tõsiselt arutada...mitte ainult muliseda..mingit ulmet....
Saaks asju ära tõlkida ja üles panna...
Igale teooriale peaks järgnema avatud praktikad..jah loomulikult on ka
suletud praktikad.Kuid avatud praktika peab ka olema spe...igaüks saaks asja tõepärasuses veenduda või ümberlükata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Püh Okt 25, 2009 9:08 pm    Teema: Vasta viitega

adj888, kanal kahes on praegalt mu lemmik film Very Happy
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mutitädi
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Okt 2009
Postitusi: 98
Asukoht: põandapraos

PostitusPostitatud: Esm Okt 26, 2009 1:48 am    Teema: Vasta viitega

kason kirjutas:
pagan...ma tahan oma foorumit....kus saaks tööd ka teha...tõsiselt arutada...mitte ainult muliseda..mingit ulmet....
Saaks asju ära tõlkida ja üles panna...
Igale teooriale peaks järgnema avatud praktikad..jah loomulikult on ka
suletud praktikad.Kuid avatud praktika peab ka olema spe...igaüks saaks asja tõepärasuses veenduda või ümberlükata.



"Alguses oli mõte..." Noh, mis sind siis takistab? Enamus asju maailmas on vaid selle taga kui väga sa neid tegelikult teostada tahad.
Tuult tiibadesse kui ikka väga tahad Very Happy
_________________
Elu on sugulisel teel leviv haigus, mis lõpeb alati surmaga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Esm Okt 26, 2009 3:08 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Mutitädi kirjutas:
Ja naised on siis nõus Sind jagama? Siinkohal ei saa aru siiski, et kas naised nagu sissetuleku tõttu Sinuga semmivad või pakud neile ka hingeliselt midagi? Raske on arvata, et Sul kõige selle paganluse kõrvalt üldse aega üle jääb, et naisi pidada.
No tegelikult oli see konksuga vastus.
Elan koos ühe naisega. Teda pean üleval.
Siis on mul laste ema, keda pole näinud pealtnägija saatest saadik. Aga raha saadan ikka.
Ja kui pappi on, siis olen seda nõus ka teistega jagama.

Aga üldiselt seksuaalselt ei ole naised nõus meest jagama.


Mulle tundub, et oleneb suhtest, kas on nõus jagama või mitte...


Ma olen tähele pannud, et ühes suhtes, kui mehel on mitu naist ja ta kompsnseerib selle kuidagi, siis ma võin täitsa OK olla, oleneb täiesti kuidas kõik on kokku lepitud, peaasi, et mina saan kõik mis vaja ja kõik mis minu ei jagata laiali. Olen tähele pannud, et mõne mehega ei ole üldse seda omandi asja,

1) Siis kui mees on madalam ja tal pole midagi väärtuslikku, siis mina kui naine ei panusta ka temasse palju.

2) Mees on madalam, ma panustn temasse palju, aga ta kompentseerib selle kuidagi teisiti, aeg, raha, võim või mõned muud võimalused, mis elus ka vajalikud, aga mida mingil hetkel endal pole jne.. ma ei ütle et see õige on aga mugav ajutiselt küll.

3) Mees on väärtuslik, tal on palju jagada, jagub mulle ja teistele ka, samas, kõik mis minu, jääb minule. Alati ei pea see oleme sex, mida jagatakse, et ei ma maksa valesti aru saada, see võib olla ka just see, et õpetatakse teist, ollakse eeskuju, aeg, raha, võim jne.

4) Mees on väärtuslik, tal on palju jagada aga jagab seda vaid oma partnerida. Sellised suhted on kõige tugevamad ja sobivad enamusele, samas paljudele igav.

Armukadedus on puhas reaktsioon sellele, kui midagi mis on oma läheb kaduma Sad Kui naine käib oma eluteed, teostab ennast läbi mehe, vajab ta alati seda teist poolt, mida tal endal pole. Ta annab selleks vajaliku osa mehele, näiteks et õpetust saada, mees töötleb selle ümber ja peab selle andma nüüd naisele, et naine saab selle teadmise. Vahet pole kus selle naine hiljem saab, kas samalt mehelt või võimaldab see energia selle vajaliku asja mujalt üles korjata, igaljuhul ta saab selle, mida vaja... Nüüd kui naine on selle energia mehele annud, ootab ta seda vastu, selle aga mees annab teisele naisele mingi muu hüve eest mis tal endal vaka.

Ma toonitad, see pole alati sex, võib jagada teise naisega midagi muud, millest oma naine puudust tunneb, näiteks aeg, õpetused, raha, võim jne, võimalusi on lõputult... see võib olla seotud otsese tegevuse või mingi energialiigi näol.

Kõige hullem on kui mees on väärtuslik ja ta läheb aga jagama naise investeeringuid mujale, mitte ei anna seda tagasi sellel naisele, kellele see kuulub. Muideks, selleks ei pea mees isegi mõne naisega magama, ta võib seda energiat ka muude hüvede eest laiali kantida. Sellised suhted on kõige raskemad ja valusamad ja neid on raske lõpetada. Siin tekib naisel kõige tugevam omandiinstinkt, sest ta ei saa tagasi seda, mis ta taotleb, ühesõnaga on näljas Very Happy Need on ka kõige suuremad kiresuhted, sest pane palju tahad, aga tulemust ei ole. Mees jälle käib tankimas. Näiteks kandib naise energiat kriminaalmaailma. Siin naine ei pea võitlema ühe naisega, vaid tervete hordidega, kõigiga kes on selle maailma elanikud. Kohutav seis. Siin mees kandib naise energiat otse kriminaalmaailma, ja seda oma suhtumisega, mees peab siin oma suhtumist muutma, muidu lõppes asi tuumaplahvatusega.

Kui madalamasse mehesse on investeeritud ja ta need laiali jagab polegi eriti hull, sest neid on kerge tagasi tõmmata, pealegi need pole eriti kõrged... aga läbi kõrgema mehe ei saa neid enam kätte ka. Üldiselt kõik oleneb taotlusest, on madalamaid taotlusi ja kõrgeid taotlusi. Üldiselt ma kavatsen selle selgeks teha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Teis Okt 27, 2009 6:52 am    Teema: Vasta viitega

naine, sa nagu väidaksid, et kõrgem mees on miski ohtlik asjavärgendus?
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Teis Okt 27, 2009 11:46 am    Teema: Vasta viitega

Elleth kirjutas:
naine, sa nagu väidaksid, et kõrgem mees on miski ohtlik asjavärgendus?



Just, kui nad on kuskil sitaegregoris Sad Igaljuhul on madalamal naisel siis raskem võidelda tema maailmas oma õiguste eest, vaid seal domineerib pask ja kuna mees on tugevam siis on väga raske seal elada paganlike reeglite järgi, sest sitaegregori reegleid mina keeldun omaks võtmast ja siis see teeb aiaiaaaa Very Happy

Ai ai teeb see mõlemal juhul siis, kas võtad omaks või ei võta omaks Smile

Kuigi selline mõiste, madalam ja kõrgel kõlab natuke veidralt, aga kuidas seda seletada.

Näiteks kui mees on minust madalam, siis pean ma teda nõrgaks, rumalaks, mitte huvitavaks, ühesõnaga temas pole midagi mis mulle huvi pakuks, kuigi madalad mehed võivad teinekord huvi pakkuda mingis aspektis, aga see on midagi muud. Ühesõnada nad on sellised mehed kellele ma kindlasti ei allu, ma ei võta neist midagi omaks. Üldiselt on neis midagi veidrat, ma ei oska seda seletada. Seda tunneb loomulikult väga hästi. Näiteks, kui madalam mees tahab allutada, siis tekib vastikus.

Minust kõrgem mees on selline, keda ma pean tugevaks, ühesõnaga isaseks kelle nimel tasub kõrvu liigutada. Sellisel mehel on mulle midagi pakkuda.

Samas hindan ma oma vaistu väga kõrgelt ja kontrollin oma emotsioone, ja kui midagi vastikut on siis minul hakkab häire tööle, selleks ma vist jäängi igavesti seda õiget meest otsima, sest kõigil on mingi pasarahe kaelas Smile Loomulikult on mul palju puudusi, näiteks mul pole kannatlikust ja suht madal pingetaluvus, et väiksemagi häda korral ma pigem lasen jalga .. või hammustan liiga valusasti....

Igatahes madama mees ei tõmbe niiöelda ürgäted tööle, aga iga kõrgem mees ka selleks tööks ei kõlba. Üldiselt ma kahtlustan, et ma oma ürglättele pole ammu enam kedagi ligi laskunud, ma olen liiga kahtlustav. Üldiselt on nii, et nii kui ma kedagi ei usalda, keeran selle kohe kinni ja siis on riid majas.

Noh aspekt on ka selline, kookon või mull beez, põrgutüübilt Amatsoon, emotsioon väli kollane, iga teise naise puhul kehtib see teisiti.....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Teis Okt 27, 2009 1:52 pm    Teema: Vasta viitega

ma uurin ka neid Toki naise ja mehe teooriaid, väga huvitav, aga mul nende suhtes alati mingi jama: iga erinevat mehetüüpi lugedes tundub, nagu jutt käiks mingil tasandil jälle minust, ei suuda end kuidagi jäädavalt kindlasse paika naelutada. Laughing
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Teis Okt 27, 2009 11:18 pm    Teema: Vasta viitega

Mees ja naine kes tahavad koos olla ei saa elada erinevates maailmades. See tekitab konflikti. Ja nii sa ei leiagi väljaspoolt paganlust meest kellega sa saaksid rõõmsalt paganlikus maailmas edasi olla, kui sa teda just enda juurde ei meelita. Aga need, vähemalt need kelle peale minu silm pidama jääb ei viitsi never-ever mingi naise pärast omi asju pooleli jätta. Nii olengi see kes juba eos omadega mehe maailma kolib.
Aga jah, eks see mida naine mehes vaatab on erinev ja see mis määravaks saab sõltub lõpuks ikkagi kas parameetrist või enese puudujäägist.

Naljakas on see, et kui ma jälgin neid nö "tavalisi perekondasid", kes elavadki tutiprogrammi järgi, siis ma ei saa neist aru. Ehk käitun vahest isegi niiviisi kui need naised? Aga aru ma sellest enam ei saa.
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Teis Okt 27, 2009 11:19 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
ma uurin ka neid Toki naise ja mehe teooriaid, väga huvitav, aga mul nende suhtes alati mingi jama: iga erinevat mehetüüpi lugedes tundub, nagu jutt käiks mingil tasandil jälle minust, ei suuda end kuidagi jäädavalt kindlasse paika naelutada. Laughing


Sa tunned kõik oma kollid siis kenasti ära, aga kes oled sina ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Teis Okt 27, 2009 11:21 pm    Teema: Vasta viitega

Elleth kirjutas:
Mees ja naine kes tahavad koos olla ei saa elada erinevates maailmades. See tekitab konflikti. Ja nii sa ei leiagi väljaspoolt paganlust meest kellega sa saaksid rõõmsalt paganlikus maailmas edasi olla, kui sa teda just enda juurde ei meelita. Aga need, vähemalt need kelle peale minu silm pidama jääb ei viitsi never-ever mingi naise pärast omi asju pooleli jätta. Nii olengi see kes juba eos omadega mehe maailma kolib.
Aga jah, eks see mida naine mehes vaatab on erinev ja see mis määravaks saab sõltub lõpuks ikkagi kas parameetrist või enese puudujäägist.

Naljakas on see, et kui ma jälgin neid nö "tavalisi perekondasid", kes elavadki tutiprogrammi järgi, siis ma ei saa neist aru. Ehk käitun vahest isegi niiviisi kui need naised? Aga aru ma sellest enam ei saa.


Ma paar meest olen ikka Toki juurde tirinud. Esimene lasi paarpäeva hiljem minu juurest jalga. Teina aga lausa nõudis ükskord, et ma pean kuulama rohkem Toki soovitusi, kuna Tok ütles, et ok mees Very Happy Kahjuks ei saanud asja, või veel pole saanud. Mugavam on lasta neil raamat läbi lugeda, aga peab nad ise poodi saatma, las ise ostavad kui tahavad Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Teis Okt 27, 2009 11:31 pm    Teema: Vasta viitega

ma olen yksik hunt, aauuuuu Evil or Very Mad
toki on mu liiga teadlikuks teinud, nyyd ei mahu enam tema maailma 'a'ra musikesed Twisted Evil
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Teis Okt 27, 2009 11:34 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
ma olen yksik hunt, aauuuuu Evil or Very Mad
toki on mu liiga teadlikuks teinud, nyyd ei mahu enam tema maailma 'a'ra musikesed Twisted Evil


LOL
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Teis Okt 27, 2009 11:40 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
ma olen yksik hunt, aauuuuu Evil or Very Mad
toki on mu liiga teadlikuks teinud, nyyd ei mahu enam tema maailma 'a'ra musikesed Twisted Evil

pole me sinust huvitatud, nii, et istu kus soovid.
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Teis Okt 27, 2009 11:56 pm    Teema: Vasta viitega

muidugi ei ole, ma teadsin, et teil mehed olemas, hullukesed Laughing
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Kolm Okt 28, 2009 2:18 am    Teema: Vasta viitega

Millised mehed Rolling Eyes Idea
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Kolm Okt 28, 2009 12:23 pm    Teema: Vasta viitega

ets ikka need, kelle ise parajasti valisite Rolling Eyes
v6i tahad ytelda, et sul hetkel p6legi kedagi Laughing
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
radiaator
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 28, 2009 5:58 pm    Teema: Vasta viitega

kuule norn
sa ju normaalne mükoloog ja ajad sellele tarakanile keelt kõrva
vaata, ta ei oska isegi oma tundlaid peita
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20
Lehekülg 20, lehekülgi kokku 20

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group