Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Läbu

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 26, 2009 3:49 am    Teema: Läbu Vasta viitega

Paistab, et mõned inimesed on nii tropid, et suuda läbustamatta jätta ühteainust kohta. Minumeelest on see usuhullus.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 26, 2009 3:54 am    Teema: Vasta viitega

gladiaator kirjutas:
Tegelikult võiks ju Jonesi postitusele vastata,kes Savipätsi asemel on uus väljavalitu,kes rahva hüvanguks suunatud energiat kuhugi kõrgematele korrustele maha ei müü. Akki kustutatud avaldused olid siin ka tähelepanuväärsed,kas Akk oli varem vähemalt omaarust mingi paganate salajane võnkekandja,või kui paganad sellest teadlikud ei ole kuhu nad oma energiat ise kandivad,kas siis neil toimuvast on üldse selge ülevaade?
Ta on usuhull, temaga ei ole mõtet rääkida
Akk ei ole pagan olnu. Ja mul pole ta vastu midagi. Aga seadus on seadus.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Esm Okt 26, 2009 5:26 am    Teema: Vasta viitega

olen eelneva kriitika suunanud peamiselt ususekti kui organisatsiooni ja usuhulluse kui psühhoosi vastu.
nüüd aga loen kuidas kirjutad, et olen usuhull.
sedasorti huvi ja viitsimist võib vist hulluseks ka nimetada, aga niikaua kuni ise psühhoosi ei põe ja ususekti ei kuulu, arvan ma et kõik on korras.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Okt 26, 2009 7:06 am    Teema: Vasta viitega

ega hullud kunagi ise ennast hulludeks pea.
nii sinagi.
muide, hullumajas on üks tunnus selle kohta, et hull hakkab tervenema, see, kui ta aru saab, et ta vist ikka on sassis jah.
nii et sina niipea veel ei tervene.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Admin
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 3 Juun 2009
Postitusi: 20
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 26, 2009 8:00 am    Teema: Vasta viitega

Kuna käimas on illusioonide murdmine ja inimesed on juba aastaid tahtnud asjas selgust saada, kuidas siis ikkagi on. Siis tahaks ma teha järgmise avalduse.

Kasutades psühhoanalüüsi on paganad ühiskonda kahjustav ja rahvust õõnestav sekt.

Liikmed on üldiselt keskmisest rumalamad isikud, kelle ego paisutamiseks on loodud maagide fantaasiamaailm.
See tekitab neile illusiooni kõikvõimsusest.
Enamus inimesi selles sektis, on paranoilise ja skisofreenilise meelelaadiga.Nad alluvad jäägitult paganluses kehtivale hierarhiale, kuna nende endi mõtlemisvõime on piiratud.
Läbi ususekti manipuleeriva tegutsemise on nad kaotanud võime teha vahet reaalsusel ja illusioonil.
Lisaks loovad nad illusiooni, et nende liikmed võivad alati lahkuda, aga tegelikult on nad sektiliikmetesse sisendanud hirmu võõraste egregoride ja ainujumalasüsteemi näol.
Kergemeelsetel uskujatel võtab see ära igasuguse tahtmisegi sektist välja astuda, sest neid valitseb sisemine hirm.
Võtke internetist välja sektide tegutsemismudelid ja vaadake, kui palju sarnasusi te leiate.
Lisaks vaadake fakte...
1. Paganad ei väida, et nad ei silmakirjatse.
2. Paganad ei väida, et nad ei valeta.
3. Paganad ei väida, et nad ei armasta diktatuuri.
4. Paganad ei väida, et nad ei manipuleeri.
5. Paganad ei väida, et nad hoolivad "rahvast".

Vahel nad isegi rõhutavad oma manipuleerimisoskusi. See on vajalik uute liikmete värbamiseks. Nad rõhuvad enese diktatuurile ja peavad seda normaalseks valitsemisvormiks.

Aga antud punktid viitavad lihtsalt sektiliikmete tugevale sisemisele ebakindlusele ja sellega tuuakse kaasa enda psüühilise tervise häving.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Admin
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 3 Juun 2009
Postitusi: 20
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 26, 2009 8:07 am    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
Eks ilmselt te jäätegi minu postitusi maha võtma ja mina jään neid kordama, senikaua kuni te minu ligipääsu blokeerite. Edaspidi kasutan juba teistlaadi lahendusi, et enda seisukoht siia saada.
[korduspostitus 19]


See on perspektiivikas postitus. Lõpuks ometi uued lahendused ja uued tuuled. Ma teen nii nagu sa ise asja näed ja lasen sul siit foorumist puhata, jäädes ise sinu teistlaadi lahendusi ootama.

Loodetavasti minu eelmine postitus pani asja ka piisavalt paika, et sul ei ole enam vaja siin tõestamas käia. Sa said oma kinnituse ja võid nüüd ise kah rahulikumalt hingata.
PS: ma ei ole paganate vastane, seega ma ei ürita lihtsalt laimata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Okt 26, 2009 8:37 am    Teema: Vasta viitega

Usk ei oma tähtsust. Meil on usuvabadus. Aga kui keegi teeb kangelaseks Putini tankisti. Siis on ta reetur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Okt 26, 2009 10:41 am    Teema: Vasta viitega

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/riia/article.php?id=26492047

Teid on hoiatatud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Esm Okt 26, 2009 10:52 am    Teema: Vasta viitega

Admin kirjutas:
Kuna käimas on illusioonide murdmine ja inimesed on juba aastaid tahtnud asjas selgust saada, kuidas siis ikkagi on. Siis tahaks ma teha järgmise avalduse.

Kasutades psühhoanalüüsi on paganad ühiskonda kahjustav ja rahvust õõnestav sekt.

Lisaks vaadake fakte...
1. Paganad ei väida, et nad ei silmakirjatse.
2. Paganad ei väida, et nad ei valeta.
3. Paganad ei väida, et nad ei armasta diktatuuri.
4. Paganad ei väida, et nad ei manipuleeri.
5. Paganad ei väida, et nad hoolivad "rahvast".


Sünge aga aus usu(üles)tunnistus. Laughing
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Okt 26, 2009 11:57 am    Teema: Vasta viitega

Andrus Kivirähk: "Paljuke Savisaare ümber neid vanu võitlejaid jäänud on, enamasti on nad ikka tuulenuusutajad, kelle eesmärk on saada linnavalitsuselt hea töökoht ning siis Keskerakonna peol kõht punni süüa ja nina täis tõmmata

kiirustaga Savisaare poolt hääletama, saate ka bussikaassõitjateks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Esm Okt 26, 2009 12:11 pm    Teema: Vasta viitega

... sorry ei saa aru, mis siin naljakat on? Illusioonid on naljakad?
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Esm Okt 26, 2009 1:36 pm    Teema: Vasta viitega

Mina põhimõtteliselt hääletamas ei käinud,kuna Eesti poliitikud on minu jaoks ennast diskrediteerinud,Eestist on kujundatud paras banaanivabariik.Siiski on naljakas vaadata kuidas paremparteid ootavad,et eestlaste vaesunum osa nende poolt hääletaks,ilma neile mingeid reaalseid võimalusi pakkumata,rõhutakse patriootilistele tunnetele.
Imelik veel,et nagu üks inimene rahvuslust kommenteerivas artiklis väljendus,on eesti rahvusluse omapäraks russofoobia,aga Lääne poolt tulnud tehku selle rahvusega,mis ise tahavad.Neegrid meeldivad mulle tõepoolest vähem kui venelased.Olen mõnda aega Rootsis elanud ja töötanud,Stockholmis on konreetsed neegrite ja türklaste mikrorajoonid oma üheksakordsetega.Õhtul sellises rajoonis kõndides ja neegrikampade debiilset lärmamist nähes,saad eriti hästi aru valge inimeseja musta erinevustest.Kusjuures sealsed neegrid tööl ei käi vaid elavad riigi abirahadest,Rootsi linnadel on peal kvoodid palju nad peavad iga aasta mustanahalisi põgenikke sisse võtma.Hoolimata oma töötusest on neegripoisid valgete Stockholmi tüdrukute seas populaarsed,kuna äritsevad narkotsiga,mis oli Stockholmi ööelus ka päris silmatorkav.Selline on siis EU rahvustepoliitika.

Aga jah enda kujundatud situatsioonis hakkavad paremparteid oma haaret kaotama ja valmis kohalikus banaanivabariigis kasvõi midagi Pinocheti reziimi ja diktatuuri taolist kehtestama.Tegelikult on toimuv rahvuse lõhkiajamine majanduslike ja varanduslike huvide alusel,nagu Sioni tarkade protokollides kirjas on antakse rahvas vastustundetute rahameeste valitseda,et ta hiljem ise ulgudes Juuda keisri diktaatorliku valitsuse alla viskuks.Millist võimu selline diktatuur teostama hakkab on ajaloost Gulagi eeskujul ilmselt teada.Imelik on ka ,et segi aetakse venelasi ja venemaal kommunistliku reziimi kehtestanud,ning ameerika pankurite poolt finantseeritud juute.

Mis A.Kivirähku puutub,siis on minu arvates paljud tema avaldusedpoliitiliselt kallutatud,aga eks iga kojanarr laulab selle kliki laulu,kelle sööki ta sööb.
Selline on minu nägemus banaanivabariigi poliitilsest tänapäevasituatsioonist.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Esm Okt 26, 2009 1:42 pm    Teema: Vasta viitega

Admin, seletasid tõesti üsna täpselt, mis on siinse rühma omapära. Proovisite võtta minu kriitika aluspõhja ja seda esitleda ise, naeruvääristades seda rühmaliikmete ees.
Minu tegevust see aga ei piira, kuna te siiski ei soovi, et antud postitust võetaks tõsiselt või mäletataks. Jään ikka edasi esile tooma neid valesi, mida te tõena üldsusele esitlete.
Juhul kui kunagi värbamisüritused lõpetate ja oma suletud siseringis asja edasi ajate, siis saate ka minust lõplikult lahti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 26, 2009 2:16 pm    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
olen eelneva kriitika suunanud peamiselt ususekti kui organisatsiooni ja usuhulluse kui psühhoosi vastu.
nüüd aga loen kuidas kirjutad, et olen usuhull.
sedasorti huvi ja viitsimist võib vist hulluseks ka nimetada, aga niikaua kuni ise psühhoosi ei põe ja ususekti ei kuulu, arvan ma et kõik on korras.
faktid näitavad, et oled hull. Sul on kinnisidee, et valitsed paganaid. Sa tahad vööras kodus oma reegleid kehtestada. käitud nagu jehhoova tunnistaja.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Esm Okt 26, 2009 2:18 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/riia/article.php?id=26492047

Teid on hoiatatud.

Tahad siis Savipätsi metoriidiga ära koksata?Või ähvardad jumala vihaga,et vaesed Savi valisid? Laughing
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Esm Okt 26, 2009 2:31 pm    Teema: Vasta viitega

ei valitse teid, kritiseerin teid. see, et te kriitikat mõistusega taluda ei suuda on teie nõrkus. sinu fakt minu hullusest on sama pidav nagu teised "faktid", mille ümberlükkamisega siin tegelenud olen.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Esm Okt 26, 2009 3:33 pm    Teema: Vasta viitega

jones, keegi kedagi ei naeruvääristanud. see on tõsine fakt, kuidas siinseid nähakse, mis hinnang antakse. aga probleem on sisuliselt hindajates endas, saad aru.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Esm Okt 26, 2009 10:33 pm    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
olen eelneva kriitika suunanud peamiselt ususekti kui organisatsiooni ja usuhulluse kui psühhoosi vastu.
nüüd aga loen kuidas kirjutad, et olen usuhull.
sedasorti huvi ja viitsimist võib vist hulluseks ka nimetada, aga niikaua kuni ise psühhoosi ei põe ja ususekti ei kuulu, arvan ma et kõik on korras.


kes krt sina oled ja ütled, mida MINA tegema pean Sad

Kui usku vihkad, mine kirikud põletama, tohhh
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Kolm Okt 28, 2009 1:25 pm    Teema: Vasta viitega

Huvitav ,kes oskab ennustada ,kellest võiks saada Eesti Pinochett http://et.wikipedia.org/wiki/Augusto_Pinochet? Kanditaate on ilmselt külluses.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
radiaator
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 28, 2009 5:45 pm    Teema: Vasta viitega

gladiaator kirjutas:
Huvitav ,kes oskab ennustada ,kellest võiks saada Eesti Pinochett http://et.wikipedia.org/wiki/Augusto_Pinochet? Kanditaate on ilmselt külluses.


mina olen küll esimese kümne sees
see amet sobiks mulle 100%
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group