Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Zombide-, naiste-, meeste- ja jumalate maailm.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Laup Sept 18, 2004 10:23 pm    Teema: Vasta viitega

celic...püüa ikka nüüd aru saada...need on erinevate seadustega maailmad, kus inimene õpib erinevaid maailma omadusi tundma.
arendab ennast mitme tahu pealt.

eks..ise oled ju igavene taiplik vend...aga siis jälle kuidagi taipamatu ja mõistmatu.
seda sa peaksid ju ilma seletamata aru saama.
..ma eeeldan, et Naiste Maailmas inimene õpib tajuma...arendab oma tajusid. (kirjutan ekstra..eeldan, sest siis saavad mittejumalad mind täiendada..ilma suurema kismata).
..Meeste Maailma saab inimene sisse, kui tajud juba töötavad ja on vaja arusaamist ehk mõistmist õppida ja harjutada. kui inimene harjutab mõistuse ja tajumise ning teadvuse koostööd.
..Jumalate Maailm aga on juba nendele, kes õpivad loomist. kes oma teadmiste ja mõistmiste abil loovad juba maailma..sedasama meid ümbritsevat maailma.

nimelt on mul selline ettekujutus, et see meid ümbritsev mitmekihiline ja mitmemõõtmeline maailm ei ole iseenesest olemas, vaid teda on vaja iga hetk luua.

selline jutt tuli seekord.
celtic...tahan öelda, et ükski maailm pole teisest parem ega halvem..(nagu sa jälle püüad väita)...vaid nad on lihtsalt erinevad.
nagu sukk ja saabas ja särk ja perse..kuuluvad ühte, aga ei ole needsamad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
eesti mees
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 5 Sept 2004
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 12:38 am    Teema: Re: Zombide-, naiste-, meeste- ja jumalate maailm. Vasta viitega

Tead Ork see juhtruum mida sina nii hirmsatsi taga ajad ei peagi olemas olema. Vaata, sa ise nimetad seda juhtruumiks s.t. sealt kaudu sind juhitakse, aga on ka inimesi keda ei juhita ehk nad suudavad ise erinevatest kohtadest infot hankida ja seda ka kontrollida. See on seotud inimese eetika tasemega. Ma olen sinuga täitsa nõus, et on olemas meeste ja naiste maailm aga ära pea meeste maailma tähtsamaks, selle orgi otsa kukutad sa iseennast. Minu meelest on meeste ülesanne lammutada ja naiste ülesanne elu hoida. See on väga üldine jutt s.t. on ka mehi kes on loodud siia ilma elu hoidma aga see on sinu jaoks lihtsalt liiga keeruline teema (VEEL). Teatud seltskond on siin foorumis oma juhtruumi jutuga täitsa ummikus. Unustage see juhtruum ära ja katsuge asja teise nurga alt vaadata, siis saate ise ka aru, et sealt saab edasi minna ja veel väga kaugele!
Jõudu!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 1:34 am    Teema: Re: Zombide-, naiste-, meeste- ja jumalate maailm. Vasta viitega

eesti mees kirjutas:
Tead Ork see juhtruum mida sina nii hirmsatsi taga ajad ei peagi olemas olema. Vaata, sa ise nimetad seda juhtruumiks s.t. sealt kaudu sind juhitakse, aga on ka inimesi keda ei juhita ehk nad suudavad ise erinevatest kohtadest infot hankida ja seda ka kontrollida. Unustage see juhtruum ära ja katsuge asja teise nurga alt vaadata, siis saate ise ka aru, et sealt saab edasi minna ja veel väga kaugele!


Nii kes iganes sa ei Meie Mees ka ei oleks siis ka sina asud hetkel naiste maailmas ja tõesti need kõik maailmad on ühe ja sama tähtsusega, kõigis käib areng ja mitte üksgi ei ole halvem või parem teisest..... on seda siis tõesti nii raske mõista ?

Mis puudutab juhtruumi siis seda sul hetkel ei peagi olema aga paljud on ka meeste maailma jõudnud omadega, et las neile jääda juhtruum, sa ei pea nüüd kõiki sinna tagasi kutsuma, sa tegele rahulikult enesega.

Edu !
_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 8:34 am    Teema: Vasta viitega

eesti mees:
loe hoolega:ma kirjutasin.
Tsiteerin::
celtic...tahan öelda, et ükski maailm pole teisest parem ega halvem..(nagu sa jälle püüad väita)...vaid nad on lihtsalt erinevad.
nagu sukk ja saabas ja särk ja perse..kuuluvad ühte, aga ei ole needsamad.

ära hakka vassima!
siis juhtruumist:
juhtruum on iseenese valitsemise ruum. selle abil inimene hakkab ennast juhtima. mitte teised ei juhi sind selle abil.
täpselt vastupidi Sinu väitele.
ma võrdleks juhtruumi mõistusega.
ilma juhtruumita ehk mõistseta inimene on teiste inimeste mängukann.
mõistusega ehk juhtruumiga inimene on iseenda peremees. teeb ise otsuseid viib neid ellu.

vaata, Sa lähtud selle maailma loogikast, kus asud..seepärast ka selline tagurpidi-arusaamad.
naiste maailmas paistab selle elanikule, et juhtruumi pole vaja, sest seal juhitakse inimesi emotsioonidega...mõistus on välja lülitatud.
aga ilma mõistuseta inimene emotsioonide küüsis...kes ta on?
nagu leheke tuules...sinna kuhu tuul puhub, sinna lendab.
aga juhtruumiga inimene on juba nagu mardikas tuules...tuul e. emotsioonid mõjutavad, aga tema ajab oma rida...lendab vastu tuult ja ka tuule suunast kõrvale.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 8:42 am    Teema: Vasta viitega

Eeee... et naistel polegi mõistust siis kasutamiseks?
Ma olen mõnel ikka märganud, et nagu oleks.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 8:53 am    Teema: Vasta viitega

jutt ei käi mitte naistest,,vaid vaimsest maailmast...mille nimi on tinglikult Naiste Maailm.
...vaata peaaegu võimatu on vestelda, kui ei süveneta ja ei jälgita , millest jutt käib.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 9:42 am    Teema: Vasta viitega

ork kirjutas:
jutt ei käi mitte naistest,,vaid vaimsest maailmast...mille nimi on tinglikult Naiste Maailm.
...vaata peaaegu võimatu on vestelda, kui ei süveneta ja ei jälgita , millest jutt käib.


Ok, waimne maailm, aga kuna ta on nimetatud naiste maailmaks, siis järeldasin, et selle elanikud peaksid naised olema.
Midagi siin jutus ei klapi ju?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 10:11 am    Teema: Vasta viitega

Need nimetused olid ka mulle algul segadust tekitavad. Lihtsam oleks ehk möista kui naiste maailm ümber nimetada tunnete vöi emotsioonide maailmaks, kus inimese juhtimine käib nende kaudu.
Ja meeste maailm möistmise vöi programmide maailmaks, sest inimene kes asetseb oma arengus sellel tasandil ei saa otsuseid langetada emotsioonide tasandil. Ta peab omama juhtruumi, mille kaudu ta teeb vajaminevad korrektuurid. See on koht kus emotsioonid ja tunded ei tohi segada.
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 12:33 pm    Teema: Vasta viitega

Nimetused sugu põhiliselt iseloomustavatest omadustest.
Naised -lähtuvad emotsioonidest.
Mehed -lähtuvad mõistusest.
Tagasi üles
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 12:46 pm    Teema: Vasta viitega

milleks leiutada jalgratast kui osad sellega tänaval juba sõidavad?
milleks nimetada enda leiutatud jalgratas lennukiks kui lennuk on juba olemas?
Tagasi üles
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 12:49 pm    Teema: Vasta viitega

Tänan , ork , sain minagi aimu mis on juhtruum sinu mõistes . Normaalne !
Arvan et olemas on see kõigil inimestel , ainult et "magavatel" on see ruum tolmus ja pime....
Mõni jookseb , küünal või pendel peos ja kobab ukse- või aknalinki otsida ....
Paljud ei teagi et seda kasutada TOHIB ....
Helgust !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 1:39 pm    Teema: Vasta viitega

celtic kirjutas:
milleks leiutada jalgratast kui osad sellega tänaval juba sõidavad?
milleks nimetada enda leiutatud jalgratas lennukiks kui lennuk on juba olemas?


et sõita jalgrattaga on ennem vaja õppida sellega sõitma. alustab kolmerattalisega, seejärel lähed üle kaherattalisele ja kõrgem pilotaa¾ on see kui suudad ühel rattal hakkama saada.
üldiselt need kes kaherattalise pealt edasi üherattalisele ei suuda mingil põhjusel liikuda, leiavad, et pole mõtetki...
aga mõni jääbki kolmerattalisele. või paneb kaherattalisele abirattad külge, lootes, et kui hästi kiiresti sõita siis pole need näha.
Tagasi üles
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 2:46 pm    Teema: Vasta viitega

Virmaline kirjutas:
Need nimetused olid ka mulle algul segadust tekitavad. Lihtsam oleks ehk möista kui naiste maailm ümber nimetada tunnete vöi emotsioonide maailmaks, kus inimese juhtimine käib nende kaudu.
Ja meeste maailm möistmise vöi programmide maailmaks, sest inimene kes asetseb oma arengus sellel tasandil ei saa otsuseid langetada emotsioonide tasandil. Ta peab omama juhtruumi, mille kaudu ta teeb vajaminevad korrektuurid. See on koht kus emotsioonid ja tunded ei tohi segada.


Igas inimeses on teatud osa naist ja teatud osa meest ja need balansid võivad muutuda elujooksul edasi-tagasi. Aga liigitada maailm meeste ja naiste maailmaks on tagasiminek, tuleb hoopis õppida elama balansiga mitte seda suruda kuhugi raami. Ma muidugi mõistan et selgus on hädavajalik, aga selles küsimus vist ei saa selgust luua.....midagi peab jääma ka vaieldavaks.
Tagasi üles
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 3:45 pm    Teema: Vasta viitega

tushka2 kirjutas:
midagi peab jääma ka vaieldavaks.

Millega ka pidevalt tegeldakse...
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 4:10 pm    Teema: Vasta viitega

Virmaline kirjutas:
tushka2 kirjutas:
midagi peab jääma ka vaieldavaks.

Millega ka pidevalt tegeldakse...


ma näen pigem seda, et minnakse lihtsamat teed ja üritatakse suruda kõik raamidesse rohkem kui kunagi varem oleks seda teha püütud. Tagasiminek ühesõnaga.
Tagasi üles
puuma
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 4:20 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda puuma (Reede Jan 14, 2005 11:53 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 4:31 pm    Teema: Vasta viitega

puuma kirjutas:
ma ütleks, et tushka areneb Razz

varasema lihtsa läbustamise asemele on tekkinud kaasa mõelda üritav tushka, kes jõudnud tasemele, kus lahterdamine käib närvidele Razz

vau!


puuma, ma lihtsalt ei viitsi enamus oma ajast teiega nuia pooleks nõiduda, aga vahest ma viitsin, ajaviiteks
Tagasi üles
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 11:04 pm    Teema: Vasta viitega

Üks terviklik viis maailma näha vajab ka oma mõistete süsteemi. Tokroda maailma mõisted kujunevad siin foorumis jutu käigus. Sõnad, mida kasutatakse, on teises taustas ning teise tähendusvarjundiga kasutusel olnud, see tekitab palju tõrkeid ja mõistmatust. Niisugusi vaidlusi võib vaadelda ka kui osa kollektiivse loomingu protsessist, nii, et tushka, ka näiteks sina oled end sisse mässinud:)))
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 11:12 pm    Teema: Vasta viitega

viplala

mina pole end kuhugi niivõrd mässinud et see mind mõjutama hakkaks, enamus suhtlemisi käsitlevaid teemasi olen juba varem kusagil läbi nämmutanud, aga tõsi ta on - olen sama tark kui enne. ühesõnaga olen ma punktis kus kõik kordub ja kordub nagu igavene küünlapäev:))

aga sina kes oled? sul mõni oma mõte ka on või teed tokrodale PR? mitte et ma halvustaks, aga siis oleks vähemalt selgus majas.Smile

* muide, mulle ei avalda tokroda teooriad mingit muljet, neid elus rakendades saad rohkem probleeme ja hingevalu kui väärt oled. kõik ei ole kuld mis hiilgab ja ratsa rikkaks on väga raske saada....
Tagasi üles
Cyclamen
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 20, 2004 9:02 am    Teema: Vasta viitega

või tushka katsetas tokrooda teooriat elus- see juba on midagi! Smile. ja seda, et "ratsa rikkaks saab" ei õpetagi tokrooda teooria. sealt teooriast või leida õpetusi, kuidas neist "ratsa rikkaks saamise raskustest" kergemini üle saab (ehk siis selgitab mõningaid asju miks need just nii ongi ja mitte teisiti) ja näitab "asjadele", mida ei saagi muuta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group