Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Majas kummitab?

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
taevastkukkunud



Liitunud: 16 Nov 2008
Postitusi: 2
Asukoht: Vasakul või paremal, mõnikord keskel

PostitusPostitatud: Püh Nov 16, 2008 3:35 pm    Teema: Majas kummitab? Vasta viitega

Kolisime pool aastat tagasi majja (vana maja). Kohe alguses oli siin kuidagi imelik, päeval oli ok aga öösel ma nii kartsin, et lõpuks ei julgenud enam wc.-gi minna vaid kannatasin häda hommikuni Very Happy sest kui kõndisin siin öösel siis oli selline tunne nagu keegi hingaks kuklasse ja kõhus ka selline vastik õõnes tunne. Kusjuures olen ka varem kolinud ja mujal pole nii olnud ja niisama ilma põhjuseta ma tavaliselt asju ette ei kujuta ja välja ei mõtle. Siis teine asi, nii kui kolisime, hakkasid mehega suhted halvenema, praegu juba kakleme päris tihti. Kolmandaks, meil on 10 kuune laps kelle käitumisest on ka aru saada et midagi oleks nagu valesti, keset ööd on ta järsku voodis püsti ja karjub meeleheitlikult, mõnikord isegi hing kinni nagu oleks ma ei tea mida kogenud, näinud või tundnud, eelmises elukohas sellist asja polnud.
Neljandaks, ükspäev olin lapsega kahekesi kodus, laps roomas teise tuppa, läksin teda ära tooma ja kui tagasi elutuppa jõudsin olid seina ja lae peal mustad täpid, hõredalt ka vaibal ja põrandal kuni esikuni välja, nagu tahm vms, näpuga tõmmates määris ja läks veidi laiali kuid vee ja ¹vammiga pestes tuli ilusti maha. Aga sellist kohta või asja majas pole kust need tulla oleks võinud. Ja üksöö oli veel selline asi, et kuulsin kuidas teises toas raadio mängib, täiesti selgelt, nagu oleks mingi jutusaade vms, kuigi meil raadiot pole, äratasin mehe ka üles aga tema ei kuulnud midagi, mina kuulsin ikka edasi.
Maja ise on ehitatud vist umbes 1940-l, vanaema elas siin oma teise mehega, kes oli arhitekt ja ka ise ehitas selle maja, seda ma ei tea kas ta ka suri siin või mitte, vanaema on veel elus.
Esimese mehega elas ta kõrvaltänavas ka majas, mees suri ära (Mõlemad mehed surid tal vähki)ja nüüd on seda kõrvaltänava maja müüdud 10 a jooksul 4 korda ja praegu on jälle müügis. Mõtlen et äkki on seotud kuidagi sellega, sest vanaema mul suht võimukas ja kuri kangekaelne naine ja kujutan ette et päris palju kaklusi oli neil ja mingi tüli on äkki siia jäänud ja hing ei taha ära minna, samamoodi ka kõrvaltänava majas.
Tuttav kellel ka majas kahtlased asjad toimusid soovitas teha nii:
pane kas maja nelja nurka või iga toa nelja nurka väiksed topsid soolaga 24h-ks seisma (sool kogub halba energiat ja pärast mata kuhugi maha majast eemale), põleta sandlipuu viirukeid, ja kui 24 h läbi siis käi vastupäeva ringi kas mööda maja või samuti igas toas eraldi, samal ajal plaksuta või parem oleks kui oleks kelluke, see tekitab paremaid helivõnkeid ja räägi selle tegelasega, ala sellist juttu et see on nüüd minu kodu ja mine sina ära, mine teisele poole kus sind oodatakse, siit sa oma vastuseid ei saa, mine ära, see on minu kodu ja mina olen siin nüüd peremees jne ja loe 3 korda meie isa palvet. Temal aitas see.

Proovin ka seda teha, kuid kas on veel mingied asju, või on kellegil teist sarnaseid olukordi olnud ja kuidas lahenduse leidnud?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Merlon
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 16, 2008 6:41 pm    Teema: Vasta viitega

Maja tuleb lasta ära puhastada energeetiliselt, need riitused (viirukite põletamine, soolade panemine) vaevalt et aitavad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
taevastkukkunud



Liitunud: 16 Nov 2008
Postitusi: 2
Asukoht: Vasakul või paremal, mõnikord keskel

PostitusPostitatud: Püh Nov 16, 2008 7:52 pm    Teema: Vasta viitega

Kutsumegi pendlimehe siia ja pärast kaplani ka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Nov 16, 2008 10:41 pm    Teema: Vasta viitega

usumehed ei aita Crying or Very sad
korralikku nõida on vaja.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
tuuletooja
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 22 Juul 2007
Postitusi: 387

PostitusPostitatud: Esm Nov 17, 2008 12:20 pm    Teema: Vasta viitega

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ära kaplani küll kutsu
oma kogemustest räägin et surnutest saab lahti
vöörad mõjud saab välja peksta
aga kui sa ise preestri kohale kutsud on puts majas.

tüüp tõmbab kohale mingi kristliku karkasvälja
laeb maha isikliku sita ja nopib välja paremad hingejupid
Very Happy klassiklaine hea inimene kunagi

siis on sul mastaabi võrra suurem probleem
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
SpiritOfWesternwind



Liitunud: 20 Okt 2009
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Teis Okt 20, 2009 9:55 pm    Teema: Vasta viitega

Oi issand , ma mäletan kui kutsusin isetehtud ouija lauaga vaime välja .. ja issver.. meie koju tuli mõni päev hiljem preester.. kes pritsis maja täis pühaveega.. kuna majas läks elekter peale seda ära ja kapid avanesid.. maja ise asub männikul.. Enne seanssi teadsime me et selles majas suri üks isik ära.. aasta tagasi.. ja ikka.. käitusime lollilt.. Confused
_________________
Mõnele on surm karistus, teisele auhind. Kuid inimene kelle vaimne tervis on korras . Sellele on elu kunstitükk ja surm vaid väikene puzzletükk , suurest elu mõistatusest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Mutitädi
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Okt 2009
Postitusi: 98
Asukoht: põandapraos

PostitusPostitatud: Nelj Okt 22, 2009 5:11 pm    Teema: Vasta viitega

Me kutsusime sõbrannadega kunagi 10 aastat tagasi kah mingit vaimu välja minu ema korteri köögis. Istusime neljakesi: Mmina, minu õepoeg ja kakas sõbrannat. Mina ja õepoeg istusime seljaga ukse poole. teised olid akna juures. Hakkasime siis taldrikut keerutama. Noh eks see oli nii pooleldi naljaga tehtud. Olime kõik tuled kustu lasknud ja ainult küünal põles. Köögi uks oli kinni. Istusime, hoidsime kätest kinni ja muudkui mõtlesime vaimule. Palusime tal ennast näidata või märku anda endast. Lollid olime. Midagi ei juhtunud. Nihverdasime umbes 30 min seal siis otsustasime tuled põlema panna. Ma keerasin ringi ja lükkasin ukse lahti. Vot siis alles võttis mul südame alt peenikeseks. Ukse taga seisis lapse mõõtu hele pikkade kätega ebamäärane kuju, mis sirutas oma käsi meie poole. See oli vaid 2-3 sec ja siis ta kadus. Mina ja õepoeg olime mõlemad selle olendi juures ja nägime teda selgelt. Mis iganes see polnud, näitas end korra veel sama aasta suvel. Nägin seda sama väikest kuju toast kööki jooksmas.

Praegu pole juba aastaid seal sellist jama olnud. Muidugi ma olin mõned õhtud teda ära ajanud sealt. Käisin kõik nurgad läbi ja suitsetasin läbi.
_________________
Elu on sugulisel teel leviv haigus, mis lõpeb alati surmaga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Maxwell
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 26 Okt 2005
Postitusi: 432
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Laup Okt 24, 2009 9:43 pm    Teema: Re: Majas kummitab? Vasta viitega

taevastkukkunud kirjutas:
Kolisime pool aastat tagasi majja (vana maja). Kohe alguses oli siin kuidagi imelik, päeval oli ok aga öösel ma nii kartsin, et lõpuks ei julgenud enam wc.-gi minna vaid kannatasin häda hommikuni Very Happy sest kui kõndisin siin öösel siis oli selline tunne nagu keegi hingaks kuklasse ja kõhus ka selline vastik õõnes tunne. Kusjuures olen ka varem kolinud ja mujal pole nii olnud ja niisama ilma põhjuseta ma tavaliselt asju ette ei kujuta ja välja ei mõtle. Siis teine asi, nii kui kolisime, hakkasid mehega suhted halvenema, praegu juba kakleme päris tihti. Kolmandaks, meil on 10 kuune laps kelle käitumisest on ka aru saada et midagi oleks nagu valesti, keset ööd on ta järsku voodis püsti ja karjub meeleheitlikult, mõnikord isegi hing kinni nagu oleks ma ei tea mida kogenud, näinud või tundnud, eelmises elukohas sellist asja polnud.
Neljandaks, ükspäev olin lapsega kahekesi kodus, laps roomas teise tuppa, läksin teda ära tooma ja kui tagasi elutuppa jõudsin olid seina ja lae peal mustad täpid, hõredalt ka vaibal ja põrandal kuni esikuni välja, nagu tahm vms, näpuga tõmmates määris ja läks veidi laiali kuid vee ja ¹vammiga pestes tuli ilusti maha. Aga sellist kohta või asja majas pole kust need tulla oleks võinud. Ja üksöö oli veel selline asi, et kuulsin kuidas teises toas raadio mängib, täiesti selgelt, nagu oleks mingi jutusaade vms, kuigi meil raadiot pole, äratasin mehe ka üles aga tema ei kuulnud midagi, mina kuulsin ikka edasi.
Maja ise on ehitatud vist umbes 1940-l, vanaema elas siin oma teise mehega, kes oli arhitekt ja ka ise ehitas selle maja, seda ma ei tea kas ta ka suri siin või mitte, vanaema on veel elus.
Esimese mehega elas ta kõrvaltänavas ka majas, mees suri ära (Mõlemad mehed surid tal vähki)ja nüüd on seda kõrvaltänava maja müüdud 10 a jooksul 4 korda ja praegu on jälle müügis. Mõtlen et äkki on seotud kuidagi sellega, sest vanaema mul suht võimukas ja kuri kangekaelne naine ja kujutan ette et päris palju kaklusi oli neil ja mingi tüli on äkki siia jäänud ja hing ei taha ära minna, samamoodi ka kõrvaltänava majas.
Tuttav kellel ka majas kahtlased asjad toimusid soovitas teha nii:
pane kas maja nelja nurka või iga toa nelja nurka väiksed topsid soolaga 24h-ks seisma (sool kogub halba energiat ja pärast mata kuhugi maha majast eemale), põleta sandlipuu viirukeid, ja kui 24 h läbi siis käi vastupäeva ringi kas mööda maja või samuti igas toas eraldi, samal ajal plaksuta või parem oleks kui oleks kelluke, see tekitab paremaid helivõnkeid ja räägi selle tegelasega, ala sellist juttu et see on nüüd minu kodu ja mine sina ära, mine teisele poole kus sind oodatakse, siit sa oma vastuseid ei saa, mine ära, see on minu kodu ja mina olen siin nüüd peremees jne ja loe 3 korda meie isa palvet. Temal aitas see.

Proovin ka seda teha, kuid kas on veel mingied asju, või on kellegil teist sarnaseid olukordi olnud ja kuidas lahenduse leidnud?


Loo sellest oma territoorimu, see ei kuulu enam kellelegi teisele.
_________________
Värav on avatud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad. Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group