Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kahestumine ja mitte mäletamine.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 4:22 am    Teema: Vasta viitega

jones sai omale pruta!! Laughing
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Elizabitch
varikonto alt postitaja


Liitunud: 15 Veeb 2009
Postitusi: 891
Asukoht: varikonto all

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 1:55 pm    Teema: Vasta viitega

Elleth kirjutas:
jones sai omale pruta!! Laughing

hm, selle loogika järgi on enamik siin ju lausa litsid Rolling Eyes
_________________
altpostitaja
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 2:07 pm    Teema: Vasta viitega

Elizabitch kirjutas:
Elleth kirjutas:
jones sai omale pruta!! Laughing

hm, selle loogika järgi on enamik siin ju lausa litsid Rolling Eyes
Jääb mulje, et käid siin aina oma sappi välja viskamas Rolling Eyes Probleemid? Soovitan pöörduda perefoorumisse, sinu jaoks kindlasti parem valik kui siinsed nõiad Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
kason
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 6 Aug 2004
Postitusi: 206

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 3:19 pm    Teema: Vasta viitega

Jääb mulje, et käid siin aina oma sappi välja viskamas Rolling Eyes Probleemid? Soovitan pöörduda perefoorumisse, sinu jaoks kindlasti parem valik kui siinsed nõiad Smile[/quote]

Ei ole eliise sapine...pigem tekub siin mõningate teiste daamidega
sisend/ paralleel musta lesega .Eliiset on üsna meeldiv lugedes tunnetada...mõnus irooniline itsitav tegelane. Rolling Eyes

Mulle lõbusad meeldivad! Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
kurjam_krõõt
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 2 Juun 2009
Postitusi: 406

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 3:24 pm    Teema: Vasta viitega

kason kirjutas:


Ei ole eliise sapine...pigem tekub siin mõningate teiste daamidega
sisend/ paralleel musta lesega .Eliiset on üsna meeldiv lugedes tunnetada...mõnus irooniline itsitav tegelane. Rolling Eyes

Mulle lõbusad meeldivad! Rolling Eyes

olen selles suhtes täiega nõus Smile

hea tunnetus
ja pealegi, olen sapikuninganna siin foorumis ikkagi mina
niiet palun mitte minu sapikuningannatroonile panna isikuid, kes ei kĂĽĂĽndi selleni Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 3:29 pm    Teema: Vasta viitega

sellep'a'rast igasugused sapised jonnijad Tokrooda orjad ongi, minu kaastunne, ja kindlasti mitte lugupidamine.
_________________
Pole olemas kaht ĂĽhesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
kurjam_krõõt
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 2 Juun 2009
Postitusi: 406

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 3:31 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
sellep'a'rast igasugused sapised jonnijad Tokrooda orjad ongi, minu kaastunne, ja kindlasti mitte lugupidamine.

sinu lugupidamisega poleks niikuinii midagi mõistlikku pääle hakata
niiet hoia see jah endale ja las läheb kopitama Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
kason
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 6 Aug 2004
Postitusi: 206

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 3:32 pm    Teema: Vasta viitega

[quote="kurjam_krõõt"]
kason kirjutas:


olen selles suhtes täiega nõus Smile

hea tunnetus
ja pealegi, olen sapikuninganna siin foorumis ikkagi mina
niiet palun mitte minu sapikuningannatroonile panna isikuid, kes ei kĂĽĂĽndi selleni Wink


Ega ikka ei ole küll.. kõike muud aga mitte sapine..sa oled selline õrnake...ja vahest, kui võtad end kätte ...lõõd pea püsti ja siis ilmub üx draakoniemand............ühesõnaga..tuld! Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
kurjam_krõõt
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 2 Juun 2009
Postitusi: 406

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 3:35 pm    Teema: Vasta viitega

kason kirjutas:

Ega ikka ei ole küll.. kõike muud aga mitte sapine..sa oled selline õrnake...ja vahest, kui võtad end kätte ...lõõd pea püsti ja siis ilmub üx draakoniemand............ühesõnaga..tuld! Laughing


ma pean sul paluma võtta roosad prillid eest Very Happy
aga pole ullu, ma olen varem ka seda kohanud... kuid usu, lõpuks on teised ikka oma roosad prillid eest võtnud Wink ja ei pääse sinagi maailma nägemisest oma ehedas valguses
sa pead meil veel veidi "arenema"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 3:37 pm    Teema: Vasta viitega

kurjam_krõõt kirjutas:
sinu lugupidamisega poleks niikuinii midagi mõistlikku pääle hakata
niiet hoia see jah endale ja las läheb kopitama Wink


misasi kopitama peaks minema, mida ju pole Wink
_________________
Pole olemas kaht ĂĽhesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
kason
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 6 Aug 2004
Postitusi: 206

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 3:49 pm    Teema: Vasta viitega

ma pean sul paluma võtta roosad prillid eest Very Happy
aga pole ullu, ma olen varem ka seda kohanud... kuid usu, lõpuks on teised ikka oma roosad prillid eest võtnud Wink ja ei pääse sinagi maailma nägemisest oma ehedas valguses
sa pead meil veel veidi "arenema"[/quote]

oh sind krõõda..aga, kui sa nii väga tahad seda sapise maski..kas ma saan sulle keeleta..
Mul on sõbrants..kes ütleb nelja sõnalisee lause..vahet pole mida..väga viisakalt...ja terve jutukas läeb marru...ta nimelt sapisuse kõrgem klass...no on kohe eriline anne.
Sa pead veel harjutama....aga draakoni emand jaa...kui ikka asja ette võtad..siis tuld ja tõrva tuleb Wink
Aga naerda armastad sinagi. Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 3:49 pm    Teema: Vasta viitega

kurjam_krõõt kirjutas:
kason kirjutas:


Ei ole eliise sapine...pigem tekub siin mõningate teiste daamidega
sisend/ paralleel musta lesega .Eliiset on üsna meeldiv lugedes tunnetada...mõnus irooniline itsitav tegelane. Rolling Eyes

Mulle lõbusad meeldivad! Rolling Eyes

olen selles suhtes täiega nõus Smile

hea tunnetus
ja pealegi, olen sapikuninganna siin foorumis ikkagi mina
niiet palun mitte minu sapikuningannatroonile panna isikuid, kes ei kĂĽĂĽndi selleni Wink

Oletame, et teil on õigus ja Elizabitch kasutab tihti irooniat eneseväljenduseks (mitte ei vala oma s***a siia foorumisse), siis kahjuks see pole paljudele arusaadav ja ammugi mitte lõbus... teile võibolla küll. Ja sellega ta imeb energiat, mitte ei väljasta (=mis inimesel heaolutunde peaks tekitama tema poste lugedes). Jne.
Aga kui me räägime sapikuningannast, siis minu arvates istub troonil jätkuvalt muriel Shocked
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
kurjam_krõõt
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 2 Juun 2009
Postitusi: 406

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 3:50 pm    Teema: Vasta viitega

nuh, inimeses on olemas kõikvõimalikud häälestused - õigemini kaasa antud suutlikkus võtta kõikvõimalikke erinevaid häälestusi

aga neid, mida inimene iial ei kasuta - ei raatsi, ei taha, need lähevadki omamoodi kopitama
kuid sisemuses meski nagu tahaks neid häälestusi kasutada, kuid inimene oma raamide ja reeglite ning maailma keeruliseks võtmisega keelab seda. paneb ette riivid-lukud, et jummala eest ta häälestused poleks voolavad ja spontaansed

siin foorumis hiilgab spontaansuse ja häälestuste väga kiire võtmisega vastavalt eluvoolule-olukorrale-situatsioonile-õhustikule aint bith
seal see, mida me tema juures kõik (kes avalikult, kes salamisi) imetlema - tabav huumor
huumorit ei saa teha kangestunud ja jäigas positsioonis
seda saabki teha vaid, kui oled võimalikult vähe klapistnud, jäigastunud

ta mängib emotsionaalsete häälestustega nagu mõni virtuoosne muusik sõrmitseb keelpille
ja üksi heli ei kõla vales helistikus
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 3:52 pm    Teema: Vasta viitega

kurjam_krõõt kirjutas:

seal see, mida me tema juures kõik (kes avalikult, kes salamisi) imetlema - tabav huumor
Aga need, kes ei imetle ei avalikult ega salamisi, mis neist vaesekestest nĂĽĂĽd saab Question
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 3:54 pm    Teema: Vasta viitega

austuse asemel saite ju kaastunde, niiet k6ik on minu jaoks tasakaalus. aga austuse p'a'lvib sellisel juhul keegi teine. niiet jah, ma v6in olla j'a'lle meister teie laulu 'a'rarikkumises. Laughing
_________________
Pole olemas kaht ĂĽhesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
kason
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 6 Aug 2004
Postitusi: 206

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 4:01 pm    Teema: Vasta viitega

Oletame, et teil on õigus ja Elizabitch kasutab tihti irooniat eneseväljenduseks (mitte ei vala oma s***a siia foorumisse), siis kahjuks see pole paljudele arusaadav ja ammugi mitte lõbus... teile võibolla küll. Ja sellega ta imeb energiat, mitte ei väljasta (=mis inimesel heaolutunde peaks tekitama tema poste lugedes). Jne.
Aga kui me räägime sapikuningannast, siis minu arvates istub troonil jätkuvalt muriel Shocked[/quote]

Heaolu tunde!!???...mõnus lugemine ei ole mitte narkouimas...mõnulemine/vedelemine. Ja samuti ei pea ta midagi väljastama!!
Sellest on muidugi äärmiselt kahju..et paljud ei mõista..ei näe ..
Vabandage..aga jah... muriel`ist ei tea ma midagi. Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
kurjam_krõõt
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 2 Juun 2009
Postitusi: 406

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 4:03 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
austuse asemel saite ju kaastunde, niiet k6ik on minu jaoks tasakaalus. aga austuse p'a'lvib sellisel juhul keegi teine. niiet jah, ma v6in olla j'a'lle meister teie laulu 'a'rarikkumises. Laughing

pista ka see oma nö kaastunne kassi saba alla. see oli vaid sinu püüe minna isiklikuks ja ma võin siis reageerida su soovile ja minna ka isiklikuks, kuid ei suuda sa mingeid laule ära rikkuda Very Happy

aga see ongi raamistatus, kui kaalutakse-mõõdetakse oma häälestusi nö tasakaalu printsiibil

et kui kellegi suunas võtta sõbralikkuse häälestatus, siis kindlasti peaks ruttu tasakaaluks võtma kellegi teise suhtes vaenulikkuse häälestatuse?!

spontaasus on see, et võtad häälestatuse vastavalt olukorrale. mitte midagi ei mõõda-kaalu
ja mida vähem raame, jäikust, seda kiiremini võetakse õige häälestatus ja mida väiksem on ensetähtsus, seda vahetumalt tajutakse olukorda. on vähem peegleid vahel.
piisab ĂĽhest peeglist, kui pilt tegelt juba muutub ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 4:06 pm    Teema: Vasta viitega

kason kirjutas:
finalfantasy kirjutas:
Oletame, et teil on õigus ja Elizabitch kasutab tihti irooniat eneseväljenduseks (mitte ei vala oma s***a siia foorumisse), siis kahjuks see pole paljudele arusaadav ja ammugi mitte lõbus... teile võibolla küll. Ja sellega ta imeb energiat, mitte ei väljasta (=mis inimesel heaolutunde peaks tekitama tema poste lugedes). Jne.
Aga kui me räägime sapikuningannast, siis minu arvates istub troonil jätkuvalt muriel Shocked


Heaolu tunde!!???...mõnus lugemine ei ole mitte narkouimas...mõnulemine/vedelemine. Ja samuti ei pea ta midagi väljastama!!
Sellest on muidugi äärmiselt kahju..et paljud ei mõista..ei näe ..
Vabandage..aga jah... muriel`ist ei tea ma midagi. Rolling Eyes
Sellest on kahju, et see sulle ja Krõõdale südameasi tundub olevat. Sinu postid näiteks ei ole imevad ja selles on suur vahe.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
kurjam_krõõt
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 2 Juun 2009
Postitusi: 406

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 4:08 pm    Teema: Vasta viitega

kason kirjutas:

Vabandage..aga jah... muriel`ist ei tea ma midagi. Rolling Eyes

tema huumor oli minu isikliku maitse järgi isegi kraad kangem kui bitchil
bitchi hea süda teeb teda nagu ettevaatlikumaks tõe väljaütlemisel - ei taha kedagi solvata vaid kõigiga olla tolerantne ja sõbralik Cool

aga murielil oli kama, mida teised temast arvavad ja et kas teiste enesetähtsus saab loksutatud või mitte
ta ütles ausalt nii nagu asi alati oli ja seda hea huumori ja tabavate väljenditega

näiteks autoritaarsele juhile allumist nõudvatele persoonidele ääääääretult ebamugav ja ebameeldiv tegelinski see muriel

aga neile, keda isiklikult ei taba tema välgunooled ... neile hea kõhulihaste treening, sest tõsiseks küll ei suuda jääda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
kurjam_krõõt
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 2 Juun 2009
Postitusi: 406

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 4:27 pm    Teema: Vasta viitega

foorumist "imemisest"

iga tĂĽĂĽp, kes postitab, tegelt TOIDAB foorumi. aitab selle paisuda

mida emotsionaalsemalt kirjutatakse, seda suurem energia ka lendu läheb
nüüd sõltub ... kes kui hää vaba energia püüdja on - noh, mis ripakil, see alati ära Cool

kui inimene ärritub postidele, mõjuvad talle väsitavalt, siis see nö imemise tunne on tegelt sellest, et need postid aktiveerisid temas endas emotsioonid, viisid tasakaalust välja ja ta ei tule oma emotsionaalse tasakaalu säilitamisega toime. püüdes tasakaaluseisundit taastada, ta kulutab energiat ja kui hakkab emotsioonide vahtu kasvatama, siis paiskab energiat eriti tohutult lendu
temal suured kaod, ja ta arvab, et see, kelle post nii mõjus, teda imes
see mõjutas teda, aga see sai sündida siiski tema enda enesetähtsuse haavatuse tõttu. tema ise lasi sellel juhtuda!

kui inimesel pole enam enesetähtsust, siis ei ole enam millestki kinni haarata ... kõik voolab temast nagu vesi mööda külgi maha
ka kõige isiklikumalt mõeldud kommentaarid ja postid Wink

kes tahab oma enesetähtsuse haavatuse orjusest vabastada, sellele ongi sobilik siin harjutada varitsemist ... ja seejärel oma isiklikku ajalugu kustutada ehk muuta end vähem eriti tähtsaks isikuks, kes kõike näeb ja võtab maailmas kuradi isiklikult ... lubada maailmal pöörelda omasoodu ümber oma telje, mitte nõuda, et see pöörleks ümber errrriti tähtsa isiku Very Happy

näituseks, minul endal on täiesti kindel achilleuse kand, millest olen teadlik (ja mida kõik siin vist ka teavad Very Happy), kuid ... ometigi on see jäänd mu haavatavaks kohaks
ja seda teades võivad teadlikult mind provotseerida, ja ma lekin, kuid proble pole selles, et nad mu seda nõrka kohta sihtisid, vaid selles, et ma pole sellega tegelenud. et ta endiselt on mu achilleuse kand
haavamatuks peab end ravitsema ikka eelkõige igaüks ise
ja nende haavatavate kohtade ülesleidmsiel ongi teised inimesed ennekõik ikka head õpetajad Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Järgmine
Lehekülg 12, lehekülgi kokku 14

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group