Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kust tulevad viguvad naised ?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Sept 13, 2004 12:51 pm    Teema: Vasta viitega

flyghost kirjutas:
Sa ajad segamini tegijad ja teod. Mitte inimesi ei pea sa hindama waid inimeste tegusid. Seda, kuhu oma energia suunatakse, nimetatagu seda siis wihkamiseks wõi armastuseks.

Ainult tegija saab tegusid teha. Ja teod on tegija arusaamade peegeldus.
Tagasi üles
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Esm Sept 13, 2004 3:37 pm    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:

Ainult tegija saab tegusid teha. Ja teod on tegija arusaamade peegeldus.


Jah, ja nyyd mõtle ise edasi oma jutu yle, rohkem ma ei aita.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Sept 13, 2004 3:58 pm    Teema: Vasta viitega

flyghost kirjutas:
Katus Sõidab kirjutas:

Ainult tegija saab tegusid teha. Ja teod on tegija arusaamade peegeldus.


Jah, ja nyyd mõtle ise edasi oma jutu yle, rohkem ma ei aita.

Täpsusta, kuidas mind aidanud oled?
Tagasi üles
Devil
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 14 Juun 2004
Postitusi: 125
Asukoht: Hell

PostitusPostitatud: Esm Sept 13, 2004 7:47 pm    Teema: Vasta viitega

Seda teemat lugedes vangutasin vahest pead ja mõnel korral sain korralikult naerda.

Ühe moraali saaksin siin maha panna küll:

Mehed... teeme sexi ja paneme naised enda heaks tööle!

Do it!
_________________
See on kõigest minu arvamus!
Tänan tähelepanu eest!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Teis Sept 14, 2004 6:36 am    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:
....
Natuke kurjusest. Kurjus on äärmuseni vangi pandud armastus. Selleks et inimene olla, vajame me ennekõike andmist. Kui meil ei ole võimalik endast anda (ümbritsevad inimesed ei võta sinu antut vastu), jääb see meie sisse. Kuna me toodame pidevalt juurde ja kui välja anda ei saa, peame me tegelema selle enda sisse pakkimisega ehk tihendamisega kuni lõhkimineku tundeni välja.

Kurjuse loojad on nn. head inimesed. Inimene, kes mõtleb ennast heaks, peab hakkama hindama (mõõtmiseks on vaja mõõdupuud) ehk leidma endast halvemaid. Kes otsib, see leiab.

Hea inimene tapab nähtamatult, halb inimene nähtavalt.
Kui see inimene, keda hinnatakse heade inimeste poolt värdjaks, lollakaks, imelikuks, idikaks jne. - sõnaga teistest liiga erinevaks (ei kõlba lambakarja liikmeks) peab läbi käima heade inimeste kadalipu, laetakse ta täiega heade inimeste paska täis.

Hea inimene näitab nn. monstrumi poole nimetissõrmega, kusjuures kolme ülejäänut sõrme hoiab enda poole (ei lase endale sisse sõita, varjab oma sisemist paska). Nimetissõrm kanaliseerib emotsioonide energiat. Emotsioon (tasakaalutus) on lainetamine kuni vahutamiseni välja. Tunne on tasakaal (merepõhi, kus on rahu ja vaikus). Kui nn. vahutaval heal inimesel õnnestub oma emotsioone teisele sisse sööta, tekib tal rahunemine. Kuna ta suhtumine on aga endine, siis veidi aja pärast on tal vaja jälle leida halb inimene, kelle kallal närima hakata.

Kujuta ette, et see halb inimene, minnes oma teed ja käies heade inimeste kadalipust läbi, mida tema tunneb. Ta ei taipa veel, miks tal nii raskeks läheb. Lõpuks ei jää tal muud üle, kui kuskilt sillalt alla hüpata, et sest närusest elust lahti saada või siis oma olemasolu eest võitlema hakata. Küllastumispiiri ületamine (selleks, et sisemiselt mitte lõhkeda) tähendab heale inimesele materiaalselt lõuga andmist. Kuna tegemist on materiaalse teoga, siis jääb süüdlaseks materiaalse õigussüsteemi järgi lõugaandja ehk nn. heade inimeste poolt loodud halb inimene.

...
Kuritegevus on heategevuse teine ots. Mida suuremaks hea teeme, seda suuremaks peab kasvama kurjus. Lihtsalt inimene (oma heas ja halvas) ei taibata reeglina olla.



vanade "Avanemiste " ettelugemine käib täie hooga edasi....
Tokrodat pole praegult konkurentsi pakkumas...
võid oma "peilimise" sisse lülitada...ja midagi senikuulmatut välja higistada.
enesetsiteerimine...seniilsuse tunnus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Teis Sept 14, 2004 10:58 am    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:

Teiseks: mis puudutab laste vägistamist, siis reeglina on tegemist karmavõla lunastamisega kus see sama laps oli oma eelmistes kehastustes ise vägistaja ja peab nüüd kogemuse saama, mida see tähendab. Teisitiöeldes tõmbab ta seda ise ligi.

No aga Katus Sõidab, vaata mida lapsega ahistamine teeb. Tema aju saab sellise füüsilise trauma et enamasti ta jääb sõltuvusse sellisest ainest ajus mida aju toodab kogedes intiimsust ja tavaliselt nendest lastest saavad seksmanjakid, või ise vägistajad. Ma ei arva et see nende karmat parandaks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Teis Sept 14, 2004 11:04 am    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:

Natuke kurjusest. Kurjus on äärmuseni vangi pandud armastus. Selleks et inimene olla, vajame me ennekõike andmist. Kui meil ei ole võimalik endast anda (ümbritsevad inimesed ei võta sinu antut vastu), jääb see meie sisse. Kuna me toodame pidevalt juurde ja kui välja anda ei saa, peame me tegelema selle enda sisse pakkimisega ehk tihendamisega kuni lõhkimineku tundeni välja.

Hea näide sellest oleks David Lynch-i film "Blue Velvet"
Seda ma aktsepteerin, aga seda järgnevat küll mitte:
Katus Sõidab kirjutas:

Kas oksendasid ära?
Mis puudutab ohvri ja süüdlase vahekorda, siis suurem süüdlane on alati ohver, sest ta on provokaatori rollis. Ükski kurjategija ei saa rünnata, kui teda pole eelnevalt provotseeritud.

Kui ma lähen tõmban kõri läbi vanuril kes tuleb õhtul oma lastelaste juurest ja röövin temalt prillid ja kommikoti ja kuus pirnipabulat, siis ma tõesti ei näe et ta oleks mind kuidagi provotseerinud ja mul oleks olnud selleks mingi õigus.


Viimati muutis seda Turkian (Teis Sept 14, 2004 12:02 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Teis Sept 14, 2004 11:06 am    Teema: Vasta viitega

Ära otsi mingit õiglust. Iga vaev hakkabki järgmist ligi tõmbama. Niikaua, kui leiad lahenduse, kuidas see rida katkestada või lähed veega alla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Teis Sept 14, 2004 11:56 am    Teema: Vasta viitega

Aga siiski, miks varjuvargaga nii tõre olla ? OK oletame et eksisteerivad karma ja uuestisünd. Varjuvaras vägistati kuna tema eelmises elus vägistas kellegi kes oli ise eelmises elus kellegi vägistanud. Ka Varjuvaras oli ju siis eelmises elus "õige mees" kes võibolla mitte ei võtnud mida ta tahtis, (nagu Vormsis "õige mehe" mõistet tõlgendati) vaid andis vägisi enda kokkupakitud ja allasurutud armastust ja õpetas sellega kunagist vägistajat.

Ja kui te ütlete et kellegi vägistamisega karistamise eest vägistaja järgmises elus karmavõlga ei saa, sest tegu oli õige (ja järeldate et Varjuvaras oli ikka milleski süüdi), siis kust need ahelad hakkavad ? Külmavereliste tegudest ? kuidas siis inimesed süüdi on (ma ju rääkisin mida inimese vägistamine inimesega teeb), kuidas siis Varjuvaras süüdi on ? ta ei ole ju külmavereline


Viimati muutis seda Turkian (Teis Sept 14, 2004 5:05 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Teis Sept 14, 2004 2:28 pm    Teema: Vasta viitega

Mina ei aktsepteeri ettekirjutatud 100%-lisi karma seaduseid. Kui vägistatakse tütarlaps, ta jääb rasedaks ja saab HIV siis selle põhjuseks ei ole see et ta eelmises elus kellegi ise vägistas (sest ta nüüd vägistati), ta soovis rasedaks jääda (sest ta jäi rasedaks) ja ta ei hoolinud teistest (sest ta sai HIV)

Ma aktsepteerin Kõiksuse põhjus-tagajärge. Miks mõni saab hakkama mõni ei saa, eks see peab nii olema ja see kes ei saa hakkama on võib-olla ise süüdi. Kõik mis juhtub see peabki juhtuma ja ei saanudki muudmoodi minna ja miks ta niiviisi läks ja pidi minema ja kes süüdi oli, eks seda teab Kõiksus kõige paremini. Aga mis on minu põhi mõte on see et Kõiksuses on olemas eneseohverdus ja võibolla mõnel inimesel läks halvasti selleks (ja ta tahtiski nii) et teisel, kõrgemal ja suuremate ülesannetega, hästi läheks.

Teie ärge käige ringi ja näidake inimestele näpuga: "ise olete süüdi" sest teie ei oleks siia jõudnud kui kõik teised oleksid teile "ise olete süüdi" ütelnud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Teis Sept 14, 2004 6:25 pm    Teema: Vasta viitega

MK mõtles ennast sõlme. Ründaja vastutab oma tegude eest ikka ka. Igaüks omal moel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Sept 15, 2004 1:58 am    Teema: Vasta viitega

MK911 kirjutas:

Kui ma lähen tõmban kõri läbi vanuril kes tuleb õhtul oma lastelaste juurest ja röövin temalt prillid ja kommikoti ja kuus pirnipabulat, siis ma tõesti ei näe et ta oleks mind kuidagi provotseerinud ja mul oleks olnud selleks mingi õigus.


Sa ei peagi minuga nõus olema. Annan lihtsalt oma nägemuse asjast ja võimaliku probleemilahenduse.

Õigus on isiku hetketõde. On isikuid, kes juhivad antud olukorda ja on isikuid, keda olukord juhib. Kui lased ennast olukorral juhtida, saad peksa ja hakkad mõtisklema kus vea tegid. Kui sa selle vanuri käest füüsilist vastulööki ei saa, siis peksab sind sinu enese südametunnistus. Selle tulemusena taipad, et hingevalu füüsilisest valust raskem kanda on.

Vaatle ja mõtiskle asju/sündmusi sellelt mättalt, et Maa on saamahimu õppimise kool. Siin ongi vaja teatud olukorrad läbi käia, sest kõrgematel tasanditel (kuhu igaüks oma arengus jõuab) on sellised vead lihtsalt lubamatud.
Tagasi üles
Unistaja
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 9 Juul 2004
Postitusi: 41

PostitusPostitatud: Kolm Sept 15, 2004 11:52 am    Teema: Vasta viitega

kui selles osas oleksin suhteliselt nõus et
Katus Sõidab kirjutas:
Õigus on isiku hetketõde

no narkasil on tuline õigus tahta kellegi vara ja kui vara omanik ei ole nõus andma siis väevõimuga võtab - no tal ju omad vajadused tarvis rahuldada - kuidas sa muidu saad uut laksu

Katus Sõidab kirjutas:
Kui sa selle vanuri käest füüsilist vastulööki ei saa, siis peksab sind sinu enese südametunnistus. Selle tulemusena taipad, et hingevalu füüsilisest valust raskem kanda on.



ei loodaks mina selle peale et ründaja tohutute süümepiinade käes vaevleks, kui siis äärmiselt üksikud näited vast
ja kui vastuhakk ka annaks mingeid tulemusi siis ega õigus ikka kummalegi pole muud kui see oma mätta õigus
kui ohver siis ka mättasse lüüakse siis ikka lööjal oma õigus a la mis ta siis hakkas rabelema
_________________
<*otsib*>
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Kolm Sept 15, 2004 12:43 pm    Teema: Vasta viitega

Unistaja kirjutas:

ei loodaks mina selle peale et ründaja tohutute süümepiinade käes vaevleks, kui siis äärmiselt üksikud näited vast
ja kui vastuhakk ka annaks mingeid tulemusi siis ega õigus ikka kummalegi pole muud kui see oma mätta õigus
kui ohver siis ka mättasse lüüakse siis ikka lööjal oma õigus a la mis ta siis hakkas rabelema

Seda minagi, olen neid narkareid näinud küll ja küll, pole neil mingit südametunnistust ja nad soovivad just vastupidist, need bespridel-id on sellised li*apojad et kuidas nad kellestki teisest hoolida saavad kui neil endastki po*ui on, sest neil pole midagi kaotada, see ongi ju nende kalkarite tugevus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Sept 15, 2004 4:06 pm    Teema: Vasta viitega

MK911 kirjutas:

Seda minagi, olen neid narkareid n'inud k[ll ja k[ll, pole neil mingit s[dametunnistust ja nad soovivad just vastupidist, need bespridel-id on sellised li*apojad et kuidas nad kellestki teisest hoolida saavad kui neil endastki po*ui on, sest neil pole midagi kaotada, see ongi ju nende kalkarite tugevus.


Vanemate liigmateriaalne maailmavaade teeb nende lapsest narkari-kalkari. Laps on püha viha täis, et teda asjana on kasvatatud ja tema ainuke soov on pilvedes võimalikult kõrgel mateeria eest peidus olla. Kuna talle materiaalsusega liiga on tehtud, siis on ka loomulik, et ta materiaalseid väärtusi lammutab.
Vaimsus ja maisus on ühe terviku erinevad otsad. Kui maisust liiga palju on, läheb tasakaal paigast ja tekib krahh (ka vastupidi on sama efekt). Üks võimalus on vaimsuse arendamiseks aeg maha võtta ja see materiaalsele arengule järgi aidata. Teine võimalus on materiaalseid asju hävitada ja sellega üldtasakaal saavutada. Teine tee on lihtsam aga valulisem.
Protestimine siin ei aita vaid teeb olukorra hullemaks.
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Kolm Sept 15, 2004 5:52 pm    Teema: Vasta viitega

Katus Sõidab kirjutas:
MK911 kirjutas:

Seda minagi, olen neid narkareid n'inud k[ll ja k[ll, pole neil mingit s[dametunnistust ja nad soovivad just vastupidist, need bespridel-id on sellised li*apojad et kuidas nad kellestki teisest hoolida saavad kui neil endastki po*ui on, sest neil pole midagi kaotada, see ongi ju nende kalkarite tugevus.


Vanemate liigmateriaalne maailmavaade teeb nende lapsest narkari-kalkari. Laps on püha viha täis, et teda asjana on kasvatatud ja tema ainuke soov on pilvedes võimalikult kõrgel mateeria eest peidus olla. Kuna talle materiaalsusega liiga on tehtud, siis on ka loomulik, et ta materiaalseid väärtusi lammutab.
Vaimsus ja maisus on ühe terviku erinevad otsad. Kui maisust liiga palju on, läheb tasakaal paigast ja tekib krahh (ka vastupidi on sama efekt). Üks võimalus on vaimsuse arendamiseks aeg maha võtta ja see materiaalsele arengule järgi aidata. Teine võimalus on materiaalseid asju hävitada ja sellega üldtasakaal saavutada. Teine tee on lihtsam aga valulisem.
Protestimine siin ei aita vaid teeb olukorra hullemaks.

Võibolla nii see peaks olema ja kohati ka on aga räägin omadest kogemustest, mul tuttavaid ja sõpru ja sõprade sõpru igasuguseid. Oli sõbral ja tema sõpradel üks koosviibimise paik keldris. Üks päev tuli sinna üks narkar külla ja pakkus heroiini ja peale seda olid vist kuuest neli ma ütleks suht korralikku poissi, kes vahest koos 5,5% GIN-ni jõid, narkarid (mida tänu nende otsusele heroiini proovida küll öelda ei saanud) . Ei olnud siin kuskil liigmateriaalset maailmavaadet Sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Sept 15, 2004 10:25 pm    Teema: Vasta viitega

MK911 kirjutas:

Võibolla nii see peaks olema ja kohati ka on aga räägin omadest kogemustest, mul tuttavaid ja sõpru ja sõprade sõpru igasuguseid. Oli sõbral ja tema sõpradel üks koosviibimise paik keldris. Üks päev tuli sinna üks narkar külla ja pakkus heroiini ja peale seda olid vist kuuest neli ma ütleks suht korralikku poissi, kes vahest koos 5,5% GIN-ni jõid, narkarid (mida tänu nende otsusele heroiini proovida küll öelda ei saanud) . Ei olnud siin kuskil liigmateriaalset maailmavaadet Sad

Näed asja välist külge, aga kui uurima hakkad tema käekäiku lapsepõlvest alates, siis näed, kuidas ta sellisesse staadiumisse jõudis.
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Kolm Sept 15, 2004 11:05 pm    Teema: Vasta viitega

Ega ma ei saa öelda jah et ma nendega seotud sisemist külge kuidagigi tunneksin.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Lehekülg 11, lehekülgi kokku 11

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group