Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Oskab ehk keegi aidata???
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tuuletooja
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 22 Juul 2007
Postitusi: 387

PostitusPostitatud: Püh Sept 27, 2009 12:19 pm    Teema: Vasta viitega

loomulikult sa näed paganlike kirjeldusi vigasena. se mudel mille sina oled omaks võtnud tõlgendabki neid kirjeldusi vigastena. probleem on aga hoopis sinu mudelis.
vaata reaalsust, seal ka põhjus miks sina siia foorumi külge kleepud, mitte meie ei aja sind taga.

nüd sulle üks käsk- sa pead tingimusi esitama sellele süsteemile mida paganliku energiaga toidad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elizabitch
varikonto alt postitaja


Liitunud: 15 Veeb 2009
Postitusi: 891
Asukoht: varikonto all

PostitusPostitatud: Püh Sept 27, 2009 12:26 pm    Teema: Vasta viitega

no aga räägi siis pullipärast lähemalt sellest "mudelist, mille mina olen omaks võtnud"
väikese vihjena olgu öeldud, et ma ei pea kellelegi ega millelegi esitama tingimusi Wink
_________________
altpostitaja
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Püh Sept 27, 2009 12:47 pm    Teema: Vasta viitega

abiotsija, edaspidiste meeste juures väldi ka võrgutavaid iluspoisse. neid, kelle puhul on selgelt näha, et nad teevad selle jaoks tööd, et meeldivad olla. sellisest meestemaitsest üle saamine kipub ka naistel tihti raskus olema.
samuti ei soovita liigselt siinsete lahendustega pead vaevata. siinne rühm hakkab agressiivselt su probleemi nii moondama, et see mahuks lõpuks nende maailma.
peaasi, et saad enda elule fookuse tagasi ja lahendused tekivad siis sulle endale ise.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kason
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 6 Aug 2004
Postitusi: 206

PostitusPostitatud: Püh Sept 27, 2009 5:20 pm    Teema: Vasta viitega

Elizabitch kirjutas:
.................- sellele see teie remont just üles ehitatud ongi!


Ja veel sisaldub selles üks koos variantidega... loob enesele maailma-kuhu võetakse iseliikuv toit kaasa.Toimub vangide põgenemine ja kõndiv liha võetakse kaasa. Laughing
Mulle meeldib lamba praad!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Simps
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 25 Nov 2007
Postitusi: 271

PostitusPostitatud: Püh Sept 27, 2009 11:39 pm    Teema: Vasta viitega

Kui teda elust välja tahad saada, siis võibolla aitab ka mõte, et kui jälle talle hakkad mõtlema, siis ütle kasvõi mõttes STOPP! ja mõtle millelegi muule - spordile, tööle, enda asjadele.. võta eesmärgiks asjast välja saada. Kui muidu ei saa, siis jõuga ehk õnnestub..
Viha pole ka mõtet kanda, ringiga tuleb endale tagasi. Mõtle pigem tast postiivselt/neutraalselt ja lase minna...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elizabitch
varikonto alt postitaja


Liitunud: 15 Veeb 2009
Postitusi: 891
Asukoht: varikonto all

PostitusPostitatud: Esm Sept 28, 2009 12:10 pm    Teema: Vasta viitega

tglt mulle tundub, et oled juba astunud selle enesetransformeerimise maagilisele teele (hästi uhkelt väljendudes Very Happy ), päris suure sammu kusjuures. ja tundub ka seda, et võiksid alustada kokkuvõtete tegemist - see on omamoodi maagiline tehnika, kuidas käib, sellest ka ilmselt palju erinevaid kirjeldusi ja ehk oskab keegi veel viidata sel teemal headele allikatele, aga ma paneks siis teise lugemissoovituse veel, Florinda Donner "Unenägemises" - mitte selleks, et tingimata hakata midagi kohe järgi tegema, mis seal kirjas, kuid heaks lugemiseks ennekõike ja kokkuvõtete tegemisest on seal juttu. aga kuidas keegi midagi sellist teeb, on muarust täiesti individuaalne. nt kirjutades: kui probleeme mõne inimesega, mis kuhjuvad mingiks puzzleks ja see juba häirivaks muutub, tuleb selline hetk, kus pusa tahaks end justkui mõtteis lahti kerima hakata - siis võtan ja hakkan kirja panema juhtumisi, momente, sõlmpunkte ja seda, mida need mulle on tähendanud, kuidas mõjunud - peale sellist "välja kirjutamist" saan need mõjud justkui ükshaaval minema saata ja iseenda olemine muutub sellest tükike haaval selgemaks, kergemaks, vabamaks... st iseolemine taastub
_________________
altpostitaja
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Simps
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 25 Nov 2007
Postitusi: 271

PostitusPostitatud: Teis Sept 29, 2009 10:40 pm    Teema: Vasta viitega

lähen kindlasti sirvin Sinu soovitust "Unenägemises" - olen seda tehnikat ka proovinud, et paberile häirivad või teemasolevad asjad kirja pannud ja siis kõrvalt oma "lootusetut"/lahendust otsivat olukorda vaadanud, inimsuhetes ja asjad leiavad vahest lihtsalt ise oma koha...nagu puzzles.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group