Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Oma unenägude kontrollimine

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Treise



Liitunud: 18 Jan 2009
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Püh Jan 18, 2009 7:23 pm    Teema: Oma unenägude kontrollimine Vasta viitega

Siit tuleb väike eellugu mu teemale.

Eelmise aasta aprillis mul kadus järsu söögiisu ära, ainuke asi mis alla läks oli ¹okolaad ja vesi, nii ma võisin nädalaid elada. Samas oli kogu aeg selline tunne, et energiat on nii palju ja tahaks kogu aeg midagi teha, ei püsinud hetkeksi paigal. Sellega kaasnes loominguline periood, kirjutasin kogu aeg muusikat. Ka mu unevajadus kahanes paari tunni võrra. Läksin arsti juurde, see aga ütles, et noh vahest ikka on nii, et isu pole jms jama ajas. Siis lugesin erinevate meeleoluhäirete kohta ja hakkasin muretsema, et mul võib ka midagi sellist olla. Septembris läksin uuesti arsti juurde ja tema diagnoosis hüpomaania, mida niisama mul polegi märgata, sest olen muidu ka rõõmsameelne ja energiline kogu aeg. Selle kõigega kaasnes aga selline asi, et u kuu aega (mais 2008) peale kõige algust ma ärkasin ühel hommikul üles ja tajusin, et midagi on nagu valesti, ma polnudki tegelikult üleval, lihtsalt kuidagi sisenesin oma unenäosse. Ma ei oskagi seda täpsemalt seletada. Peale seda on mul täielik kontroll oma unenägude üle. Sageli see millest ma enne magamaminekut mõtlen kajastub mu unenäos, või siis need inimesed, kellest olen mõelnud, aga need kajastuvad kuidagi väga imelikus kontekstis. Mäletan, et väiksena vahest nägin unenäos midagi ja paar kuud hiljem oli selline deja vu tunne, et see on juba olnud. Aga niipalju kui sõbrannadega on arutatud, on peaaegu kõigil nii olnud. Need unenäod mida ma aga praegu näen, on teistsugused. Ma ei näe ennast, ma nagu olengi seal sees, näen aint teisi ja ennast ainult nii nagu pärismaailmaski, jalgu kui alla vaatan, käsi kui need ette sirutan või siis peeglist.

Paljud mu unenäod on sellised nagu tahaks need midagi ära hoida või ennetada. Olen ise sellises eluetapis milles püüan välja selgitada, et mida ma elult tahan ja kes ma õieti olen, vb sellepärast näen ka neid, et iseendas selgusele jõuda.

Kuna ma ei tea unenägude maailmast palju, siis lootsingi siit nõu saada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Jan 19, 2009 3:31 am    Teema: Vasta viitega

kirjeldus, miks ei maga ja ei söö, koos tõlgendustega:
http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=5002
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
outrageous
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 24 Sept 2009
Postitusi: 41
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 24, 2009 5:14 pm    Teema: Vasta viitega

no, kas nüüd kontroll , aga käskusid ma jagan , lendan ja saadan rõvedaid asju minema , ma olen oma unenägusid kontrollind alates lapsepõlvest, kui ma olin kuskil 5-6 aastane siis nägin ma iga öö luupainajaid , mis mind higistades ja karjudes üles ajasid , kuni ma enam magama minna ei julgenud . See lõppes, kui tuli üks tüdruk ja ütles, et ma paneks pea põlvedele ja loeks 20-neni ( läksin viieselt kooli ) , ja olingi kohe väljas .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group