Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mis arvate kas uned on ainult endalt v6i ka teistelt?

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Teis Sept 15, 2009 10:35 am    Teema: Mis arvate kas uned on ainult endalt v6i ka teistelt? Vasta viitega

Ykskord ma m6tlesin et saan une saatanalt. Tegelt une tegija oli satanist. Ma vaatasin et unes läks midagi valesti. See oli eesti satanist. Sest peale und ma kuulsin tema eestikeelseid hääli peas et ta värbas mind vastiku unne ja mingi tunne oli peal et see tunne pani mind uuesti magama ja ma olin vannis huppumas ei saanud vist isegi hingata. Aga j6uga siis t6usin ylesse ja hääl eesti keeles hakkas mölisema.

Kuigi k6ige paremad uned on rohkem arenenud olenditel kui inimesed. Seal on lahe. Yks une maailm on isegi minu oma. Kus ma l6in une maailma täielikult samasuguse kui meie maailm. Seal v6id ka teha k6ike mida tahad ja isegi oma tuttavatega unes kokku saada see suur une maailm. Ykskord läksin oma une maailma. Kus ma v6itsin korraks lampidel öösel valguse ära ja panin tagasi. Päris elus olen ka seda teinud. Aga siis m6tlesin mis teeks, teeks nalja. Andin saatanale pääsu yheks korraks meie maailma. K6ik satanistid jookskid meie unne yhest uksest sisse ja hakkasid k6iki peksma. Yhel mehel isegi näpuga v6eti silm välja. Ma lendasin nende satanistide hulka rusikas ees ja panin vastu l6ugu nii et teine lendas pikali. Uni l6ppes.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Teis Sept 15, 2009 10:41 am    Teema: Vasta viitega

M6ni v6ib unenäkku toppida igat jama mille kohta te hakkate m6tlema et mis see ikka v6iks tähendada. Tegelt see ei tähenda sittagi. Lihtsalt m6tetu uni. Your future is in your own hands not in dreams hands.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
UuestisĂĽndinu
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 15 Dets 2008
Postitusi: 272

PostitusPostitatud: Teis Sept 15, 2009 11:07 am    Teema: Vasta viitega

Mõtle enne magama jäämist häid mõtteid. Kujutle pehmeid karvaseid lambakesi, nagu väikseid karvapalle. Kuidas nad hüppavad hops ja hops üle heinamaa, lõbusad näod ees ja sabatutid püsti. Rohi on roheline, taevas on sinine ja lambad on pehmekesed. Siis ei pääse ükski satanist su und segama Very Happy Peace! Ja see on kõigest üks näide!
_________________
Otsib tõde..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group