Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

milles siis nüüd asi?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Elizabitch
varikonto alt postitaja


Liitunud: 15 Veeb 2009
Postitusi: 891
Asukoht: varikonto all

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 11:24 am    Teema: Vasta viitega

Pilleriin kirjutas:
jones kirjutas:
Siinsetel puuduks motiiv kirju maha võtta ja informatsiooni sedaviisi takistata, küll aga eksisteerib motiiv privaatkirju lugeda ja nii enda taktikat kujundada.


Ihhii, teades paganaid, see on Sul ja veel mõnedel inimestel ikka tõsine eneseimetlus. Te pole üleüldsegi nii huvitavad, kui iseendast arvate. Paganad ajavad oma asja. Osad inimesed siin foorumis aga on nagu takjad teiste tegemiste kallal iga detaili uurimas ja puurimas Very Happy Laias laastus võib võtta nii, et osad inimesed vajavad teiste energiat olemiseks, osad loovad ise energiat enda olemiseks. Kumba gruppi kuulud Sina?


teie grupile tüüpiline tahte pööramine on see, mida siin väljendad

miks teid nii kangesti häirib, kui selle nö "oma asja" detaile keegi uurib?
mulle nt need teie detailid erilist pinget ei paku, samuti näiteks ei häiri, kui loete siin mu privasõnumeid vms teie õuealale omast napaklust, ometi ei muuda see, et mind ei häiri, napakusi vähem napakateks

aga nende oma õueala seadustega maksab üldiselt olla avarama silmaringiga - nimelt eksisteerib see teie õueala siiski üleüldise elureaalsuse raames - nt ei hinga te oma õuel mingit teistsugust õhku, kui kõik ülejäänud maised eluvormid ning kui te oma liivakastis õhku rikute, lapsi sinna ajupesuks meelitate jms, siis mõjutab see teataval määral kogu elu maapeal, seega peate te sedavõrd ka omas punkris end inimväärikalt üleval pidama

teisalt on need te oma ruumi jutud sügav demagoogia arvestades, kuidas armastate seda "oma asja" nimetada kogu eesti asjaks, võttes seeläbi väga üle oma volituste sõna siin meie kõigi nimel
_________________
altpostitaja
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 11:26 am    Teema: Vasta viitega

Kui sa siin foorumis administraator oli, kas sa vaatasid MODide listi ka üle või anti sulle lihtsalt modereerimise õigus ja öeldi, et sina oled nüüd ülemus?

Ma ei laima, vaid kajastasin kõik faktid nii nagu need on. Põhinedes samadele faktidele on tugevas tõenäosuses võimalus, et seda kõike siiski tehakse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 11:50 am    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
Kui sa siin foorumis administraator oli, kas sa vaatasid MODide listi ka üle või anti sulle lihtsalt modereerimise õigus ja öeldi, et sina oled nüüd ülemus?

Ma ei laima, vaid kajastasin kõik faktid nii nagu need on. Põhinedes samadele faktidele on tugevas tõenäosuses võimalus, et seda kõike siiski tehakse.


Kõik faktid ? Kuule mees, kui sa oled ikka mees Very Happy kui sa räägid faktidest, siis peaksid sa teadma, et fakt on midagi sellist, mis on üle kontrollitud ja vastab tõele ja mida sa suudad ka tõestada.

Ja millistele faktidele sa põhined ?

Üldiselt olen ma otsutanud, et sinusuguste tankistidega ma ei jagele, ma olen juba öelnud oma arvamuse sinu kohta ja pole mõttet seda korrata 3 x nädalas.

Minu arusaam on sinu suhtes selline, et sa üritad vägisi paganatele toppida oma programme, aga mis on minule vasuvõetamatud.

Küsimused sulle...

1) Miks Sa siin foorumis oled ?
2) Miks Sa üritad muuta Paganaid ja nende maailmapilti ?

Sest selge on see, kui sa tuled hundile hundikoopas ütlema, mis ta seal sinu arvates tegema peaks või ei pea, siis suure tõenäolisusega pistab ta su nahka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 11:58 am    Teema: Vasta viitega

faktid:
Tsiteerin::
Siinne foorumi modereerimine ja sellega kaasnevad probleemid tõid esile ühe huvitava asja.
Nimelt suure tõenäosusega loetakse siin tõesti kasutajate PM privaatseid sõnumeid ja samuti on ka kasutajate paroolid administraatoritele teada.




See kiri, mis ühel kasutajal kadus, juhtus ilmselt õnnetusena teiste postituste lugemise käigus.
Siinsetel puuduks motiiv kirju maha võtta ja informatsiooni sedaviisi takistata, küll aga eksisteerib motiiv privaatkirju lugeda ja nii enda taktikat kujundada.
Siinsete postituste lugemise kinnitas selgemini vestlus haldjanoolega siin teemas: http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=5303&start=0

Nimelt haldjanool väitis, et vigast foorumi tarkvara ei saa uuendada, kuna on käsitsi tehtud asju ümber, millest ei saa rääkida.
Arvutiteadlikum inimene teab, et phpbb-l on olemas paljud MODifikatsioonid, mis aitavad kasutada erinevaid funktsioone. Elementaarse konfiguratsiooni väliselt saaks käsitsi muudatused tähendada erinevate MODide kasutust.
Samas siin foorumis puuduvad nähtavad MODid, mis tähendab, et mod peab olema varjatud.

Phpbb pole kunagi enda originaalvormis lubanud administraatoritel lugeda PM privaatsõnumeid, küll aga on privaatsõnumid vanemates versioonides MySQLis krüpteerimata ja nende lugemiseks tehti eraldi MODe.
Küsimused, miks ei taheta foorumi tarkvara uuendada ja miks seda blokeerivad mingid varjatud muutused on mulle nüüd üsna selged.

Ei soovita siinsetel kasutajatel saata siin infot, mida te tahate privaatseks jätta ja ei soovita kasutada siin paroole, mida te kasutate ka mujal.


Kõik seal postitustes olev info on kontrollitud ja õige. Samuti kontrolliks teie foorumi üle ja vaataks MODide listi üle, kuid teie väite järgi poleks mul sellesse kindlasti asja.



Paganad, te olete silmakirjalikud suslikud. Esiteks te proovite eesti rahvale peale toppida mingeid vigaseid programme, kuid kui keegi rahva seast vastu hakkab on häda lahti. Mina lõpetan teiega tegevuse alles siis kui te lõpetate eesti vaimsuse rahvusegregori vägistamise ürituse.
Kui te muudate "oma asja" tõesti ainult oma asjaks ja tunnistate end väikse inimgrupi sektina, keda ei huvitagi välismaailm, siis saate minust lahti, kuna siis te enam mind kui eestlast ei puuduta.
Te suudaks mind ainult siis nahka pista kui ma teid usaldaks, aga ma ei usalda teid ja tänu sellele puudub teil minu üle jõud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elizabitch
varikonto alt postitaja


Liitunud: 15 Veeb 2009
Postitusi: 891
Asukoht: varikonto all

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 12:00 pm    Teema: Vasta viitega

ja kui marutõbised hundid juba häirivaks muutuvad, tegelevad jahimehed nende arvukuse vähendamisega ilma pikema sissejuhatuseta Laughing
_________________
altpostitaja
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 1:36 pm    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
Siinne foorumi modereerimine ja sellega kaasnevad probleemid tõid esile ühe huvitava asja.
Nimelt suure tõenäosusega loetakse siin tõesti kasutajate PM privaatseid sõnumeid ja samuti on ka kasutajate paroolid administraatoritele teada.




See kiri, mis ühel kasutajal kadus, juhtus ilmselt õnnetusena teiste postituste lugemise käigus.
Siinsetel puuduks motiiv kirju maha võtta ja informatsiooni sedaviisi takistata, küll aga eksisteerib motiiv privaatkirju lugeda ja nii enda taktikat kujundada.
Siinsete postituste lugemise kinnitas selgemini vestlus haldjanoolega siin teemas: http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=5303&start=0

Nimelt haldjanool väitis, et vigast foorumi tarkvara ei saa uuendada, kuna on käsitsi tehtud asju ümber, millest ei saa rääkida.
Arvutiteadlikum inimene teab, et phpbb-l on olemas paljud MODifikatsioonid, mis aitavad kasutada erinevaid funktsioone. Elementaarse konfiguratsiooni väliselt saaks käsitsi muudatused tähendada erinevate MODide kasutust.
Samas siin foorumis puuduvad nähtavad MODid, mis tähendab, et mod peab olema varjatud.

Phpbb pole kunagi enda originaalvormis lubanud administraatoritel lugeda PM privaatsõnumeid, küll aga on privaatsõnumid vanemates versioonides MySQLis krüpteerimata ja nende lugemiseks tehti eraldi MODe.
Küsimused, miks ei taheta foorumi tarkvara uuendada ja miks seda blokeerivad mingid varjatud muutused on mulle nüüd üsna selged.

Ei soovita siinsetel kasutajatel saata siin infot, mida te tahate privaatseks jätta ja ei soovita kasutada siin paroole, mida te kasutate ka mujal.
Tokroda palus edasi öelda jonesile:

Lõpeta see hülgemöga. Serveri haldaja ise käsib vahetada uusi MODe, et just kaitsta häkkimise ja viiruste eest. Ja kui seda ei tee meie, siis nad ise automaatselt vahetavad uuemate versioonide vastu. Kui asja ei tunne siis paluks siin mitte möla ajada. Kirjade ära kadumise põhjus on selles, et viited lähevad sassi ja teinekord kaovad ära ka mõned terved teemad. NB: Isegi mina ei saada privaatseid sõnumeid läbi foorumi, sest serveri haldaja saab lugeda kõike ja me teame väga hästi kelle kontrolli all see on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 1:53 pm    Teema: Vasta viitega

ega see kotterm'a'nnide elu lihtne pole, las loeb ja kaotab pealegi m6ned kirjad 'a'ra, tunnengi ennast kohe t'a'htsa tegelasena Laughing
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 2:17 pm    Teema: Vasta viitega

mis jutt see nüüd veel oli.
mis modid teil kasutusel siin siis on, mida serveri haldaja käsib uuendada? siin puuduvad teil nähtavad modid, seega ainukesed modid saaksid olla varjatud. Varjatud mode oleks ainult vaja, et mingit funktsionaalsust lisada, mida külastajatel pole vaja teada.


sul on sassis üldse, mida tähendab phpbb ja mida tähendab phpbb mod.


Phpbb on foorumi baastarkvara, mis võimaldab üldse sellisel foorumil olla. Sellise baastarkvara koodi parandamata vigade tõttu tekivad süsteemi vead või nende eksploiteerimise tõttu saab saata korda erinevat kurja.

Phpbb mod on selle baastarkvara modifikatsioon, mis võimaldab kasutada funktsioone, mis ei eksisteeri baastarkvara võimalustes. Privaatkirjade lugemine administraatori poolt ei eksisteeri phpbb loojate võimaluste listis, kuna seda ei peeta eetiliseks. Selle võimaluse puudumise tõttu on aga loonud susserdised vanematele versioonidele modi, mille abil saab lugeda privaatsõnumeid.

Privaatsõnumid töötavad täpselt nii, et need talletuvad MySQLi andmebaasi krüpteerimata, mida on võimalik ka tegelt toorel kujul välja lugeda. Arvestades aga seda, mis tehnopaska te siin ajada proovite ei ole teil kedagi piisavalt võimekat, kes seda teha suudaks. Seega on ilmselt minevikus vanemale phpbb versioonile peale installeeritud PMide lugemise mod, mida siiani innukalt rakendatakse "vaenlaste kaardistamiseks".

Selle tõttu pole siin foorumi tarkvara uuendatud ja selle tõttu rääkis haldjanool vihatuhinas välja, kuidas siia foorumi on käsitsi muudatusi tehtud, millest ta rääkida ei saa.

See jutt, et serveri haldaja käsib teil mode uuendada, et häkkimist vältida meenutas pigem paroodiat: "läbi ups tulemüür sisendi salvestad risc-port usb kettale operatsioonsüsteemi protsessori". Kräkkimist piiraks peamiselt phpbb uuendamine, mitte MODide, mida teil samas pole ühtegi kuskil nähtavas kohas kasutusel.


See kui te ise ei kontrolli enda küberruumi näitab teie saamatust. Juhul kui te oleksite piisavalt teadlikud, siis te ei peaks ostma võõra käest teenust, vaid saaksite meeskonna siseselt sellega seotut majandada. Teie foorumi andmeside maht on piisavalt väike, et seda toidaks ära mõni õige OSi ja seadistsega koduarvuti ja kodune püsiühendus. Sellisel juhul oleks teil enda küberruumi keskkonna üle täielik kontroll ja samas kulud mõistlikud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 8:55 pm    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
Paganad, te olete silmakirjalikud suslikud. Esiteks te proovite eesti rahvale peale toppida mingeid vigaseid programme, kuid kui keegi rahva seast vastu hakkab on häda lahti. Mina lõpetan teiega tegevuse alles siis kui te lõpetate eesti vaimsuse rahvusegregori vägistamise ürituse.
Kui te muudate "oma asja" tõesti ainult oma asjaks ja tunnistate end väikse inimgrupi sektina, keda ei huvitagi välismaailm, siis saate minust lahti, kuna siis te enam mind kui eestlast ei puuduta.
Te suudaks mind ainult siis nahka pista kui ma teid usaldaks, aga ma ei usalda teid ja tänu sellele puudub teil minu üle jõud.


Ma tahan teada, et kus see häda lahti peaks olema?
Mul iseenesest suhteliselt poogen sest rahvast. Sest kui järele mõelda, on kõik tegelikult täiesti triksis traksis. Kui rahvas võtab programme, siis võtab. Ei võta siis ei võta. Kui tekib konflikt, siis võidab parem, kellel paremad teadmised, oskused jms. Nii lihtne see ongi.

Ja ära sa nii väga pabista midagi! Miks peaks rahvas ajupestud sekti üldse kuulama? Kas sa tõesti näed rahvale ohtu? Kas see on siis ühe terve mõistusega konstruktiivselt mõtleva inimese jutt? Laughing

Aga kui tõesti nii näed, siis palun... foorum on olemas, kasutaja kah. Hakka aga sekti kõrvaldamisega pihta.

_________________
Nii jumal kui ka ateism on kõik üks mõtlemise keeld. Keeld mõtelda etteantust ja saavutatust üle ja kaugemale.
Ignorantsus, kus usuvastasus on endistviisi kristlik, ning objektiivne, erapooletu tõlgendus loomult nihilistlik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 9:00 pm    Teema: Vasta viitega

Faxaros kirjutas:
Aga kui tõesti nii näed, siis palun... foorum on olemas, kasutaja kah. Hakka aga sekti kõrvaldamisega pihta.

aga kui kõik inimesed ilma misiganes foorumi admin poolt antud staatusest sõltumata saaksid postitada, kas siis läheks liiga rajuks või ? Cool
isiklikult sinumeelest?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 9:13 pm    Teema: Vasta viitega

Jonesile: Mulle jätad sa veidi arulageda mulje. Oled nagu vihane ja haavatud, kuna sulle ei avaldata kõike, mida teada tahad. Sa lausa SUNNID ja PRESSID infot välja. Infot on sul vaja selleks, et siis saaksid jälle minna õpetama, kuidas teised asja ajama peaksid. Sul on ju lausa haiglane vajadus õpetada. Aga sa ei tea hetkeolukorra kohta reaalset infot ja seepärast istudki siin pahasena kinni. Muudkui istud ja kujutad ette, kuidas siis need asjad, mida sa ei tea, ikka olla võiksid. Tekib üks paranoia, teine, varsti oled hull valmis.
Ma soovitan Sul oma õpetamise vajadusest üle saada! Hakkab kohe kergem, saab suve kah nautida.

PS! Oma asja ajamine on vastandiks teiste sabas ilkumisele. Aga ma usun, et sisuliselt pole see osadele siin arusaadav. Oleks tegemist avatud ning analüüsivate inimestega, aga siin ju pole... Ainult ühes vaos tallamine.
_________________
Kes ei oska ulguda, see ei leia oma karja üles!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 9:25 pm    Teema: Vasta viitega

Jones, kas see kutt kes sinuga kokukal kaasas oli tookord on IT spetsialist?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 9:27 pm    Teema: Vasta viitega

Ja veel suurem pull on see, et kuna rahva jaoks on paganad ajupestud sekt, siis need kes on vastalised muutuvad samuti ajupestuks.

Näiteks, jones oli varem arvatavasti normaalne rahvaesindaja. Aga kuidas ta praegu rahvale paistab? Ta usub et on mingi jõud, mis suudab muuta rahvaid ja masse. Ja üritab kõigest hingest teha nii, et paganad seda kätte ei saaks. Rahva jaoks ta ei käitu enam normaalse inimesena, sest ta näeb igal pool paganate vandenõusid ja maailmavallutusplaane. Ülikiirelt arenenud paranoiline skisofreenia.

Ehk paganad ajuloputasid jonesi tagupidi. Laughing

Ja lõpuks paistab nagu kõik oleksid ajuloputatud ja ainult Jason karjub nurgast "Te olete kõik lolliks läinud! Debiilikud!"

_________________
Nii jumal kui ka ateism on kõik üks mõtlemise keeld. Keeld mõtelda etteantust ja saavutatust üle ja kaugemale.
Ignorantsus, kus usuvastasus on endistviisi kristlik, ning objektiivne, erapooletu tõlgendus loomult nihilistlik.


Viimati muutis seda Faxaros (Kolm Juul 22, 2009 9:30 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 9:28 pm    Teema: Vasta viitega

jahimehed k6mmutasid teineteist ja tyhja, nyyd natuke toibuvad ja j'a'lle uue hooga edasi? Mina olen punamytsike, appii p'a'a'stke mind kurja hundi eest Laughing
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 9:45 pm    Teema: Vasta viitega

Faxaros, häda on lahti sellega, et siiani proovitakse mõjuvalt öelda mulle, et ma enda tegevuse lõpetaks ja ära läheks.
Rahva ja parema võidu suhtes olen igati nõus sinuga.
Ei pabista, aga ma tean et ajupestud sektidega on võimalik suuri ja koledaid tegusi teha. Ka kristlus oli kunagi väiksemas mastaabis lihtne ajupestud sekt, suuremad mõõtmed sai ta tänu sõjalisele jõule.
Enamustõenäosus ütleb, et te ei jõua oma asjaga ka takistamata kaugele, aga samas maandan ma väiksematki riski.
Sekti ma ei taha kõrvaldada, vaid sekti leviku kõrvaldamisega olen juba pihta hakanud.

Pilleriin, ei ole vihane ja haavatud. Juhul kui ma oleks juba lõhutud ja emotsionaalne, siis ei suudaks teid nii teravalt jälgida nagu jälgin.
Sundimise ja pressimisega on selline lugu, et kui ma millegi enda sihiks võtan, siis mul on üsna laialdane ja efektiivne tegumoe valik.
Teid õpetan ma agressiivselt, kuna teie õpetate teisi samalaadselt, mina olen teile vastandlik jõud. Juhul kui teie lõpetate ära agressiivse surumise enda ideedega, siis mul kaob ka vajadus teid rõhuda.
Ma olen juba omajagu enda lühikese elu jooksul võidelnud ja tean, et üks meist lõpetab alles siis kui üks meist pähe saab. Seega aeg näitab, kes on omas elemendis parem. Nii, et nagu tunnete et surve mis teile esitatakse muutub liiga tugevaks, siis vähendage survet mida teistele esitate.

Finalfantasy, ei see kutt oli motospetsialist, kui nii saab öelda.

Faxaros, rahva jaoks olen ma piisavalt nähtamatu, et rahval puudub minu suhtes arvamus. See sobib mulle, kuna ma tegutsen üksi ja põhjalikult. Ma ei näe igalpool paganate vandenõusi või maailmavallutusplaane. Küll aga olen hea tähelepanuvõime ja mäluga ning olen näinud, mis plaane ja visioone te esitlete. Üldiselt on igas ususektis maailmavallutuslik plaan, aga erinev võimekus tagab erineva edukuse. Hetkel on ka võimetutel gruppidel võimalus, kuna aastad on hetkel kriitilised ja rahvas mõtleb vähem.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 9:49 pm    Teema: Vasta viitega

Faxaros kirjutas:
Rahva jaoks ta ei käitu enam normaalse inimesena, sest ta näeb igal pool paganate vandenõusid ja maailmavallutusplaane. Ülikiirelt arenenud paranoiline skisofreenia.

millise rahva jaoks?, mulle paistab ta küll üha asjalikumana, mitte lihtsalt ei väida asju lambist, vaid suudab ka põhjendada miks ta midagi väidab.
ja rohkem rahast te foorumisse ei lasegi ju Laughing

ok, mingi kümme inimest on veel Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 9:59 pm    Teema: Vasta viitega

mis rahva v6i kelle eest jonas siin yldse kostab, ja millejaoks?
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 10:04 pm    Teema: Vasta viitega

mees leidis elule mõtte

Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elizabitch
varikonto alt postitaja


Liitunud: 15 Veeb 2009
Postitusi: 891
Asukoht: varikonto all

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 10:34 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
jahimehed k6mmutasid teineteist ja tyhja, nyyd natuke toibuvad ja j'a'lle uue hooga edasi? Mina olen punamytsike, appii p'a'a'stke mind kurja hundi eest Laughing


sa oled see punamütsike, kes krõbistab lahinguväljal sellepärast, et üle kõige maailmas kardab ta päästjaid Laughing

rahva hääl nr 2 lisab: jones on täiesti elujõuline mõtlev inimene ja müts-maha võimekas järjekindluses
kusjuures pole risustatud küünilisusega, seega terve mees
_________________
altpostitaja
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 10:35 pm    Teema: Vasta viitega

jones kostab enda eest. eesti rahvaga on tal side tänu enda rahvusele.

elule on mõtteid palju
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group