Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Tajude arendus kaartide abil
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
nattydread
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006
Postitusi: 861
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Laup Juul 11, 2009 9:24 pm    Teema: Vasta viitega

Hea idee.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Esm Juul 13, 2009 11:07 am    Teema: Vasta viitega

just! peaks kah mõne sellise lehe tegema. Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Juul 13, 2009 11:36 am    Teema: Vasta viitega

Mul tekkis see idee aasta või kaks tagasi. Kellegil kargas sama idee pähe või luges minu ideed ja kohe teostas. Ma oleks selle idee ise teostanud aga seda ideed on keeruline patenteerida, kui mitte võimatu. Seetõttu jäi teostamata. Kui mul oleks patent käes siis ma oleksin saanud teostajatele survet avaldada ja nad oleksid olnud sunnitud minu heaks töötama või minult patendi ära ostma. Seda ideed teostada on keerulisem kui selle peale tulla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Juul 13, 2009 11:50 am    Teema: Vasta viitega

Seda programmi saab patenteerida lotomasina kooseisus. Seega leiutis täiustaks lotomasinat. Täiustatud lotomasin . Patent maksab paar tuhat aga kui müüa mõnele suurkorporatsioonile maha siis võib teenida paar milli.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Juul 13, 2009 11:54 am    Teema: Vasta viitega

Ma olen kindel, et varsti ilmub patent täiustatud lotomasina kohta , kui ei ole juba esitatud. Võidakse patenteerida ka kodulehekülg, nii et teised ei saaks sama ideed kasutada kuigi see on keeruline
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Juul 13, 2009 12:19 pm    Teema: Vasta viitega

Äriidee on üks asi aga nad ei suuda leida algoritmi mis ennustaks õigeid numbreid. Muidugi lihtsamaks teeb asi neile see, et programmi ei saa pirada kuna on webikeskkonnas ainult käibes. Ise tutvuks selle programmiga siis kui seda saaks ümber konfida aga ilmselt ei saa kuna ainult webis saadaval
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Esm Juul 13, 2009 12:54 pm    Teema: Vasta viitega

mul on kahju sind kurvastada aga kuna loto siiski täiesti juhuse põhjal toimib, siis pole sellest statistilisest kalkulaatorist suurt mingit tolku. muuseas, isegi eesti loto enda lehel peaks üleval olema statistika, millised numbrid on teistest rohkem välja tulnud jne. see on lotokorraldajate poolt tavaline praktika sest nende andmete avalikustamine tõstab kergeusklike ja hasartlike mängijate hulka, kes loodavad lolli peaga, et suudavad Suurt Juhust üle kavaldada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Juul 13, 2009 1:20 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olen umbes aasta kasutanud excelit , visuaalset ja tõenäosuslikku analüüsi ja pliks-plaks meetodit ja tulemuseks oli, et analüüsi abil ma saavutasin 2-3 pihta pidevalt ja tulemused ma avaldasin ka siin foorumis aga pliks-plaksuga ma tavaliselt sain ühe pihta või kõik mööda. Suur Juhus mõjutab ainult 1 või 2 numbrit, ülejäänud numbrid üldiselt alluvad analüüsile.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Esm Juul 20, 2009 2:03 pm    Teema: Vasta viitega

vot siis on küll tore, et veel keegi pole seda analüüsi varem käsile võtnud ja lotondust pankrotti ajanud. siin on su suur-suur võimalus!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 24, 2010 2:22 am    Teema: Vasta viitega

Anti Kristus kirjutas:
Ma arvutasin välja järgmise nädala vikingi numbrid. Need on 8, 12, 13, 19, 27, 40.

Kas oleksid nii kena ja arvutaksid mulle korra veel järgmise nädala vikingi numbrid välja? Seekord palun väga, et 5tk läheks täkke, hädasti on tarvis. Sugugi mitte omakasu tõttu, mul väärt hoolealused ja kuidas seegi foorum toiteta püsti püsiks, kui juhtub, et pea kõrvade alla pean panema Shocked
Rõhutan, et järgmise nädala omad, homseks on pliks-plaks juba olemas, aga no ei vea mul õnnemängudes, niiet sellele lootma ei või jääda. Parem, kui privas saadaksid, pole ju konkurente vaja, ja tasuks luban, et kui homme võidan, kannan sulle 17 prossa kohe üle, kui kontonumbri jätad. Teeme, onje Razz
Tagasi üles
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Kolm Nov 24, 2010 9:25 am    Teema: Vasta viitega

pakun üle - maksan õigete numbrite eest 20%
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 24, 2010 11:25 am    Teema: Vasta viitega

25 Evil or Very Mad
Tagasi üles
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Kolm Nov 24, 2010 11:45 am    Teema: Vasta viitega

26

et hoida ära mõttetut enampakkumist, teen siinkohal ettepaneku: tulust 26% numbrite väljahõikajale ja ülejäänu teeme omavahel pooleks. muidu ei saa lõpuks meist kumbki sittagi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 24, 2010 12:43 pm    Teema: Vasta viitega

ei, see on minu arule juba liiga keeruline tehe. ma tulen ikka selle "numbrid mulle privas ja 17% Antikristusele" juurde tagasi, sest mul on pmst koht 6-nda leveli põrgus juba bronnitud ja ma olen raudselt ilusam ka Cool
Tagasi üles
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Kolm Nov 24, 2010 1:09 pm    Teema: Vasta viitega

nääh, tehe on lihtne. oletame, et saame numbrid ja võidame 100K. sellest maksame tulumaksu 21%, alles jääb 79K. sellest maksame numbrimehele 26%, alles jääb 58460. selle teeme pooleks, kummalegi jääb 29230 - otsekui maast leitud raha!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 24, 2010 1:29 pm    Teema: Vasta viitega

ma vaatan, et sa pole minu pakkumistesse süvenenud, ma nimelt pakun 17% oma tänaõhtusest võidust selle eest, et järgmiseks loosimiseks oleks võidunumbrid olemas. kuidas järgmist võitu jagada, sellest pole veel juttu olnudki Laughing
Tagasi üles
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Kolm Nov 24, 2010 1:37 pm    Teema: Vasta viitega

aa..no aga jagame sis järgmise võidu ära.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 24, 2010 3:54 pm    Teema: Vasta viitega

eem... Miks? Laughing
Tagasi üles
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Kolm Nov 24, 2010 4:21 pm    Teema: Vasta viitega

sest muidu me hakkame teineteist üle pakkuma ja jõuame kuskile sinnamaale, et ma olen puhtalt testimise mõttes nõus numbrite eest 100% võidusummast maksma ja jäämegi mõlemad ilma. parem pool linna kui kärbsepesa või kuidas see nüüd oligi Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 24, 2010 5:04 pm    Teema: Vasta viitega

arvad ikka, et pakud mulle konkurentsi Confused
aga tead, mul veel kindlam plaan - sa puhtast testimise huvist paku hoopis mulle seda sadat prossa, et nagu vahendustasuna või nii, siis on kindel, et vähemalt üks võidab Cool
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Lehekülg 11, lehekülgi kokku 11

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group