Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Veesoon
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Juul 01, 2009 3:41 pm    Teema: Vasta viitega

Jason kirjutas:
aga kui sa ei tea, siis kĂĽsi geoloogidelt.

need kuradid ei teadnud kah.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Kolm Juul 01, 2009 3:53 pm    Teema: Vasta viitega

järelikult ei uurinud nad pinnasekihte piisavalt. ja vaevalt nad tõdesid, et "oh, ilmselt on siin midagi maagilist"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Kolm Juul 01, 2009 11:57 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
Jason kirjutas:
ma pole öeld, et vesi on igal pool Shocked ma olen vaid seda öeld, et kus on vesi, seal ON vesi (s.h. tõesti igal pool). igatahes mitte "soontena" vaid "läätsedena"

ja seda tahan ma veel ERITI öelda, et väidetavate meetodite abil (vitsad, traadid jmt) ei suuda inimene vee asukohta muust maastikust eristada. muidug on maastikul omad märgid, mille varal on võimalik tuvastada kohti, kus vaba vesi on kergemini kättesaadav kui mujal, ent siin pole tegemist mitte millegi müstilisega. kõik seni teostatud testid näitavad:

1) mitte ükski vitsamees ei suuda leida eelnevalt ettevalmistatud kontrollalal (loe: alal, kuhu on asetatud torud kus vesi voolab või siis ei voola) voolava veega toru
2) ĂĽhele ja samale maa-alale lahti lastud vitsamehed leiavad totaalselt erinevaid "veesooni"


katse pĂĽstitus on vale.
vits ei reageeri mitte vee enda voolamisele, mis seal on kunstlikult tekitatud, vaid looduslikul juhul on tegemist erinevate energiaaladega, mis on aja jooksul välja kujunenud (ma ei oska paremini seletada seda, kuidas ma aru saan).
st see muutus foonenergias on see, millele vits reageerib.
torusid vedades sa ei muuda tausta, vaid surud sellesse miski lisakaunistuse, mis siiski ei anna piisavat tulemit.
(pealegi on torud lisaisolaator, mida looduses pole).
see on nagu piltlikult see, kas tõmbad värvitud seina peale värviga triibu - sinu puhul- või uuristad pinna sisse süvendi - nagu loodusel.
käega sealt üle kiiresti käies ei pruugi triipu märgata, aga süvend on tuntav küll.


Okei, variant seegi... Aga kas metalltorud on ka isolaatorid? Metall ju peaks teadupärast olema juhtiv kraam.
Miks aga veesooni tunnetada saavat, seda selgitas Kalmar Kalam omal ajal nii: voolav vesi tekitavat sängi seintega kokku puutudes elektrivälja, millele vitsad ja pendlid saavat reageerida. Miks muidugi siinkohal eri vitsameeste tulemused erinevad, ei tea. Küll aga olen lausa lugenud vitsaõpetust, kus ärgitati trenni tegema maasse kaevatud torudega (saab neid nii omalt poolt maasse panna kui ka teadaolevaid kasutada). On endalgi plaanis hakata asja testima, aga seni pole lihtsalt viitsinud Embarassed
Muidu asi näeks välja nii, et keegi kas kaardistab kusagil olemasolevad veetorud ära või kaevab maasse mingid oma torud ja laseb neisse voolava vee, samuti võib märgistada maapinna nii, et ma märgistusest midagi välja lugeda ei suuda, mina siis lähen näiteks oma pildadega (nendega ma tõesti vahel ajaviiteks mängin) kaardistatud platsile ja üritan torud üles leida. Äkki eesoleval foorumi kokukal teeks ära?

Kalmar Kalami teooria järgi võttes peaks kunstlik veetoru toimima samamoodi kui looduslik veesoon.

See, et eri vitsamehed ja eri pildarid saavad eri tulemusi, võib isegi loomulik olla, kuid üks asi käib mulle pinda - nimelt see, et osad "veesoonte otsijad" keelduvad teaduslikes katsetes osalemast või väidavad, et teaduslik publik tekitab tööd takistavat stressi. No fuck, pappi andvad kliendid tohivad asja pealt vahtida, see ei segavat, aga tõsised uurijad on kohe stressiallikas?! Ei, midagi siin ei klapi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Nelj Juul 02, 2009 10:37 am    Teema: Vasta viitega

hall kass kirjutas:
Miks aga veesooni tunnetada saavat, seda selgitas Kalmar Kalam omal ajal nii: voolav vesi tekitavat sängi seintega kokku puutudes elektrivälja, millele vitsad ja pendlid saavat reageerida.


mis on a priori jama, sest selliseid voolavaid sooni leidub ainult karstialadel jmt maa-alustes jõgedes. tavalises "kaevukohas" ei eksisteeri mitte mingeid kuradi "sooni" kus vesi vastu seinu hõõrdub. pealegi, kui see vastaks tõele, saaks seda elektrivälja ka tehniliste seadmetega tuvastada. lisaks võiks sel juhul vitsamees üles leida kõik maa-alused kaablid.

hall kass kirjutas:
Miks muidugi siinkohal eri vitsameeste tulemused erinevad, ei tea. Küll aga olen lausa lugenud vitsaõpetust, kus ärgitati trenni tegema maasse kaevatud torudega (saab neid nii omalt poolt maasse panna kui ka teadaolevaid kasutada). On endalgi plaanis hakata asja testima, aga seni pole lihtsalt viitsinud.


sellise trenni ega testiga, kus sa "otsid" teadaolevaid torusid, ei saavuta sa mitte midagi peale aina sĂĽveneva enesepettuse.

hall kass kirjutas:
Muidu asi näeks välja nii, et keegi kas kaardistab kusagil olemasolevad veetorud ära või kaevab maasse mingid oma torud ja laseb neisse voolava vee, samuti võib märgistada maapinna nii, et ma märgistusest midagi välja lugeda ei suuda, mina siis lähen näiteks oma pildadega (nendega ma tõesti vahel ajaviiteks mängin) kaardistatud platsile ja üritan torud üles leida. Äkki eesoleval foorumi kokukal teeks ära?


see hakkab juba minema. kui märkimisväärseid tulemusi saavutama hakkad, ootab sind hunnik pappi.

hall kass kirjutas:
Kalmar Kalami teooria järgi võttes peaks kunstlik veetoru toimima samamoodi kui looduslik veesoon.


ei näe ka muud spetsid mitte mignit vahet, miks nad peaks erinema. pealegi väidavad vitsamehed, et leiavad ka plastiktorusid üles. plastik on küll dielektrik aga tema vastu hõõrudes saab siiski tekitada väga tugeva magnetvälja. tugevama igatahes kui metalltoru puhul.

hall kass kirjutas:
üks asi käib mulle pinda - nimelt see, et osad "veesoonte otsijad" keelduvad teaduslikes katsetes osalemast või väidavad, et teaduslik publik tekitab tööd takistavat stressi. No fuck, pappi andvad kliendid tohivad asja pealt vahtida, see ei segavat, aga tõsised uurijad on kohe stressiallikas?! Ei, midagi siin ei klapi.


see käib ka mulle pinda sest see kehtib absoluutsel igas paravaldkonnas. reaalselt tähendab see aga seda, et niimoodi ütlejad teavad väga hästi, et neil mingeid võimeid pole ning seepärast kardavad haritud, kahtlevaid ja uurivaid pilke. igatahes ei näi skeptikute olemasolu neid häirivat siis kui skeptik on maskeerunud tavaliseks suu ammuli vaatavaks uskujaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Juul 02, 2009 3:21 pm    Teema: Vasta viitega

muidugi on selle energiaga ĂĽks konks.
tundub, et me jagame seda asja rohkem kui vähe, st meil on miski elektriväli ja siis on magnetväli ja nende väljade miskid liikumise mõõtmised, aga asi hakkab ka teadusringkondades minema imelikuks.
näiteks käib hetkel väga tõsine katsetamis-uurimistöö inimese närvisüsteemi kallal, sest keski kuskil (ma pean silmas, et kraadiga autoriteet, aga nime ei mäleta) sai miskite katsete tulemusel järsku kokku, et inimese närviimpulsid ei käi elektriga, vaid valgusega (sellest kirjutas miskis horisondis kunagi).
kusjuures tegu on kah energiaga, aga hoopis teises valdkonnas, st samade aparaatidega mõõta ei saa, aga need, millega saaks, on liiga kohmakad.
ehk siis probleem on hetkel mõõtmisaparatuuri kohmakuses.
mis sealt edasi arenema hakkab, on ainult oletuste kĂĽsimus.
ja ma kipun arvama, et kogu see meie energia-mõõtmise-majandus on suht samas seisus.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Nelj Juul 02, 2009 4:01 pm    Teema: Vasta viitega

Naised saunas rääkisid …….
Valgusega pole sellel mingit pistmist, sest need mis liiguvad pole mingit impulsid, vaid terved andmete maasiid, nägu sellest oleks veel vähe, liiguvad läbi tühjuse, ja ükskõik mis vahemaale, selle efektil pole mingit pistmist meie närvidega, pigem sellega kuidas meie mõtleme, ja seda jälle nimetatakse selle lollaka sõnaga, kvant, isegi mingi primitiivne aga ikkagi töötav makett on juba valmis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Juul 02, 2009 11:34 pm    Teema: Vasta viitega

ma rääkisin inimese keha sisestest närviimpulssidest.
mitte välisärritajatest.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Nelj Juul 02, 2009 11:39 pm    Teema: Vasta viitega

Kas mõtlemine toimub kusagil väljas?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Reede Juul 03, 2009 2:52 am    Teema: Vasta viitega

Kollases tsoonis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Reede Juul 03, 2009 1:24 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelikult peaks enne seda asja lugema, kas keegi oskab kas või umbes, mis numbriga see on?
Horisont ei ole enam minu huviorbiidis, palju muud on vahepeal tekkinut.
Ikka arvan et tegu pole valgusega, ja mõõdistada seda saab, aga ei ole võimalik esitada tulemust, kuna meie numbrite süsteem ei võimalda seda
Paganat on piisavalt monogenset, et vastavait katseid korraldada, aga värviliste tabelitega pole siin midagi teha.
Kui isegi õnnestub uurimise suund välja selgitada, on see suur samm edasi.
Ja selleks pole vaja mingit erilist varustust, tuleb lihtsalt loobuda numbrite liitmisest, ja ĂĽritada haarata korraga tervet massiivi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Juul 03, 2009 2:30 pm    Teema: Vasta viitega

nii hea on ju haarata massiivi, millest ei tea, kas see on õige või vale oma koostiselt.
osaliselt valet süsteemi haarata pole mõtet. see hakkab lagunema ja kantima.
aga selleks, et haarata õige asi, peab selle enne ära kirjeldama.
krt, vaata mendelejevi tabelit - asi põhineb just numbritel ja matemaatikal, seaduspärasuste äratabamisel ja perioodilisuste märkamisel.
ilma numbriteta, oleks suht võimatu olnud prognoosida puuduolevate elementide omadusi.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Reede Juul 03, 2009 2:35 pm    Teema: Vasta viitega

Kas ei arva, et peale meie numbrite süsteemi võib olla kah mingi muu, mille abil näiteks loodus oma rehkendusi teostab, keegi ei taha midagi haarata, vaid teha haaramine võimalikuks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group