Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

22. tasand. Nähtamatu pool. TULEVALVURID.

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 18, 2004 5:12 pm    Teema: 22. tasand. Nähtamatu pool. TULEVALVURID. Vasta viitega

Asukoht:
Tulevalvurid asuvad 22 sagedusel nähtamatus pooles. Neid saavad vaadata inimesed, kellel on välja arenenud väline teadvus, ehk nende tase peab olema vähemalt haldjas.

Me näeme seda järgmise pildina: pimedas metsas lagendikul on lõke, mille ümber on 12 meest. Erinevad nõiad võivad näha neid mehi natuke erinevalt.
Ühed näevad, et neil on seljas värvilised kuued, teised näevad, et nad on ¹amaanid, mõni kolmas võib näha veel kuidagi erinevalt- see sõltub vaatleja enda isiklikest omadustest.
Need mehed on need Kaheteistkümnendsüsteemi jumalad, kes hoiavad inimeste teadvust puhtana. Need inimesed, kelle teadvus on puhas, saavad nende meeste käest teadmisi ja tarkusi juurde .
Neid mehi võiks ka nimetada Kaheteistkümneks targaks.
Nende meeste käest me saame teada, milline käitumismudel oleks õige mingis situatsioonis.

Näiteks: bee¾ tulevalvur teab ja tunneb hierarhiat. Kui me tahame teada, kas mõnele inimesele „anda kolakat“ või teda “üles upitada”, me esitame bee¾ile mehele selle küsimuse: “Kas see konkreetne inimene, kelle vastu me huvi tunneme, hindab ennast üle?” Kui vastus on jaatav, siis lõke lahvatab suurema leegiga põlema. Kui vastus on eitav, siis lõke hääbub ja jääb sütena hõõguma.

Energeetiline toimemehanism
Lõke on kanal 29-le tasandile. Sealt tulevad teadmised. Teadmised on lainetus, kui inimese sisemine teadmine ja universumi teadmine on samad, siis nad võimenduvad ja lõke saab “jõudu” juurde muutudes suuremaks. Kui inimese sisemine teadmine ei ole universumi teadmistega kooskõlas, siis nende teadmiste lainetused on vastassuunalised ja nad sumbuvad ehk siis “lämmatavad” lõkke.

FOORUMLASTELE
Ärge pahandage, kui me kellelegi “kolakat anname“, ärge võtke seda isiklikult. Lõke annab märku, mida kellegagi teha.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Riion



Liitunud: 13 Apr 2004
Postitusi: 9
Asukoht: Tallinn torustikus peidus

PostitusPostitatud: Püh Apr 18, 2004 6:31 pm    Teema: Vasta viitega

Kõik on ilus ja tore,ma sain aru selle meeste juttust ja keda nad esindavad aga mis usundi või maailma vaatega on see seotud(wicca või taoism jne)?
_________________
Mõtle,mida näed!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 18, 2004 6:36 pm    Teema: Vasta viitega

See ei ole seotud ühegi usundiga. See on otse teadmine.

NB Kõik usundid on kuskilt alguse saanud.
See siin on Eestlaste uus algus, Kui kristlased selle juhuslikult maha ei löö ja endale ei varasta, siis neil hea õelda, et nemad on jälle kõik loonud.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cyclamen
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 18, 2004 8:06 pm    Teema: Vasta viitega

Riion kirjutas:
Kõik on ilus ja tore,ma sain aru selle meeste juttust ja keda nad esindavad aga mis usundi või maailma vaatega on see seotud(wicca või taoism jne)?


miks hakkad Sa otsima mingit usundit? kui aru said- see on ju tore, ja veel toredam on kui oskad seda arusaamist ehk teadmist ka kasutada Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Püh Apr 18, 2004 8:17 pm    Teema: Vasta viitega

No ma nägin neid mehi jah, aga nad polnud pimedas metsas, nad istusid wikerkaare all taewas hoopis, aga seda sagedust ma lugeda ei jõudnud, minek sinna läks liiga kiiresti.
Yks oli endale parema käe kylge rauast konksu pannud ja kiusas yhte teist nendest, kes oli wäheke wiriseja. See konksuga oli yks kahest kõwemast tegijast.
Nad pakkusid oma abi ka, aga ma ytlesin, et siis kysin, kui enam kuidagi hakkama ei saa Cool
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 18, 2004 8:21 pm    Teema: Vasta viitega

Siis räägime erinevatest tegelastest ja sagedustest.
Kellest räägid, ei oska praegu kommendeerida.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Apr 18, 2004 8:41 pm    Teema: Vasta viitega

Kuidas mina näen:

12 meest, kõik raudrüüs, enamusel ka kiivrid peas
Ja vastuse puhul tõuseb leek tõesti taevani, läheb nagu otse üles ja jästi kõrgele
Lõkke leek on nagu kergelt rohekas ja märkan ka teisi värve.

Esimene asi mida nad mulle ütlesid:

Ennem märkasin enda selja taga pea kohal mõõka ja mulle öeldi, et mind lüüakse selja tagant ja juba sain aru, et mida see tegelikult tähendab...
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 18, 2004 8:48 pm    Teema: Vasta viitega

Kui ma õieti flywinterist aru olen saanud, siis Casdaneedalased nimetavad teadvust nagualiks. Seega, et neid mehi näha peab inimese tase olema vähemalt nagual. minu mõistes haldjas.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Apr 18, 2004 9:22 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda flywinter (Reede Nov 19, 2004 1:17 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 18, 2004 9:40 pm    Teema: Vasta viitega

Paistab, et tuleb jääda oma liistude juurde.
Jõudsin järeldusele, et mis mulle ikka annab see CC värgi uurimine.
Nagunii tean kõike vajalikku ise.
Jäägu see teooriate võrdlemine kellegi teise teha, kes on kompetentsem.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ãœkssarv
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 12 Juun 2004
Postitusi: 62

PostitusPostitatud: Nelj Sept 09, 2004 2:07 am    Teema: Vasta viitega

Kui ma siin loen tuleb minu silme ette 12 meest küll ja veel lõkke ümber ka, aga millegipärast muinasfilmist "12 kuud."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group