Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

4. Märts. 2009
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Reede Mai 15, 2009 5:36 pm    Teema: Vasta viitega

enne on räägitud, et nende kokkutulekute tuumaks on sisukad arutlused. nüüd on jutt, et kui kokkutulekutest protokolle teha, siis ei ole midagi sisulist esile tuua ja ainukeseks märkimisväärseks tegevuseks on erinevate toitude söömine.

jah, ei ole mõtet siin enda toitumisharjumusi kirja pana, aga siis pole ka mõtet enda rühma vaimseks liikumiseks kutsuda, vaid eesti paganate asemel ennast eesti gurmaanideks nimetada.
vajalikku infot teiste teemade alt teie poolt ei tule juba kaua ja siinse sisutühjuse olen ka varem esile toonud ning siis toodi vabanduseks, et tähtsaimad arutlused toimuvad just foorumiväliselt.

olukord paistab nii, et foorumi vastuseid otsima tulnud inimene meelitatakse välja lubadustega, et tõsine tegevus ja info liigub silmast-silma koosolekutel. nüüd kui inimene sinna koosolekule läheb ja kuna näost-näkku on emotsionaalse surve osakaal suurem, siis hakatakse teda moosima kuuluvustunde ja enesetähtsuse pakkumisega. nõrk inimene haarab konksu ja naudib mulli, kus seest vaadates paistab kogu üritus oluline ja sisukas. kuna mullis on soe ja turvaline, siis ei tahagi inimene endale tunnistada, et olulisem asi, mis koos ära tehakse on söömine ja suitsetamine.

mul pole sõpruskondade vastu midagi, kes saavad kokku, et meelt lahutada toidu ja meelemürkidega. küll aga näen ohuna inimeste vaimsele tervisele seda kui mõni selline sõpruskond hakkab ennast tõsimeeli rahva valgustajaks ja vaimseks liikumiseks kutsuma. millegi nii olulisega reaalselt tegeledes peaks tegema ka reaalset tööd, mida te kahjuks teha ei oska või ei viitsi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 16, 2009 5:02 pm    Teema: Vasta viitega

Kahjuks ei saa me avaldada seda, mida me arutame.
Esiteks. Neid protokolle loevad ainud vabamüürlased, kes on võtnud eesmärgiks meid hävitada.
Inimesed on paganlusest eemaldunud. Meedia on teinud oma töö.
Ma olen realist ja vaatan fakte. Ma tegin loengu ja kohale tuli ainult kolm inimest. Tegelikult kaks, sest ühel oli naine kaasas. see näitab, et inimestel on savi meist. Nemad on ametis mõrdikatele pugemisega.
Kas ma pean rääkima seda, et viimati käis mul politsei ukse taga ja taheti selgeks teha, et ma naabreid häirin. Ma tean väga hästi, et see oli tekitatud probleem. Või räägin seda, et ma ei tohi oma lastega kokku saada.
Keegi ei usu, et meid pedereeritakse riiklikul tasandil.
Seega asjal pole mõtet avalikustada oma tegemisi ja käike.
Aga ma mõtlen ja annan ainult osalist infi.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Laup Mai 16, 2009 5:36 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Neid protokolle loevad ainud vabamüürlased.
Kas ma pean rääkima seda, et viimati käis mul politsei ukse taga ja taheti selgeks teha, et ma naabreid häirin. Keegi ei usu, et meid pedereeritakse riiklikul tasandil.


Ei usu,et ainult vabamüürlased,näiteks mina loen ka aga ma vihkan vabamüürlasi,kuna nad on vastikud sitakeerajad,mis puutub rahvasse siis on rahvas uimas nagu sügisesed kärbsed 10-15 aastat tagasi poleksid sellised aktid läbi läinud,rahvas oleks oma pahameelt väljendanud.Mis puutb politseisse siis käib ta ka mul vahel ukse taga,aga ma ütlen ,et ema ei lubanud kedagi sisse lasta ega andnud võtit.Ja ei mingit koostööd pederassidega ,sest see viib ainult suuremale pedereerimisele.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Laup Mai 16, 2009 7:34 pm    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
kui mõni selline sõpruskond hakkab ennast tõsimeeli rahva valgustajaks ja vaimseks liikumiseks kutsuma. millegi nii olulisega reaalselt tegeledes peaks tegema ka reaalset tööd, mida te kahjuks teha ei oska või ei viitsi.

Asi võib ka olla selles,et inimesed tavaliselt virisevad ,kui on rahulolematud,kui saavad oma luti kätte on vait.Võibolla ka see seltskond rahuldatud ja vabamüürliku süsteemiga liidetud.Kuid vastupidisel juhul kogu see teooritsemine,ilma laiemate rahvahulkade toetuse ja mõistmiseta määratud hääbuma.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Laup Mai 16, 2009 7:39 pm    Teema: Vasta viitega

te olete kaotanud olulise põhitõe, mis alguses paganlusele jõudu ja omapära andis: piisavalt kvaliteetne info levib suusõnaliselt iseenesest, kuna see on praktiliselt kasutatav ja nii inimestele kasulik.
rahvas ei huvitu teist hetkel sellepärast, et te ei paku inimestele kasulikku uudset infot, mida enda maailmavaatega liita.

nõmme raadio mp3d ja raamat on hetkel ainukesed viisid, kuidas mass teie maailmavaate infoga ühendust võiks saada, ilma et teie mulliga läbi isikliku suhtlemise liituma peaks.
ise kuulasin 3 suvalises järjestuses valitud saadet kuulamiseks ja pidin igavusega võitlema. esitati mõni lihtsasti mõistetav mõte ja siis aeglaselt ning erinevas vormis lihtsalt keerutati selle ümber. jäi mulje, et saateosalised pingutavad, et terve eetriaja jagu miskit rääkida oleks.
samas raamat praegusel kujul ei ole piisavalt praktiline. palju arve ja numbreid, kuid pole esile toodud, et millest reaalsest ja praktilisest need numbrid ka tulnud on. see, et praegune raamat on ainult üks osa kogu terviklikust raamatute kogust, mis reaalsusega põimuma hakkab on arusaadav, aga siis pole ka hetkel mõtet inimesi selles süüdistada, et neid see poolik teave ei huvita.

siinse paganluse liikumise vundament ja jõud oli aeg, mil foorumis oli palju kokkuvõtlikku ja sisukat infot. oli palju postitusi, kus oli konkreetne kokkuvõtlikus vormis teooria ja praktilise eluga põimumise seletus. sellistele postitustele järgnesid temaatilised arutlused, kus erinevad inimesed kritiseerisid teooria veapunkte või lisasid teooriale uusi aspekte. nii tekkis kollektiivse sünteesi näol üsna huvitavaid teadmisi.
see aeg aga lõppes siin ligikaudu 2 aastat tagasi, kus teemad muutusid lühikeseks ja sisutühjaks ning jätkusid lihtsalt isiklikul tasemel vaidlustega. peamised küsimused millele inimesed keskendusid olid, et kes on tähtsam ja kes on lollim. uusi maailmavaate osasi enam ei tulnud.
ise ma arvan, et kas selle muutuse eel kukkus grupp kellegi mulli, või lahkus grupist mingi inimene, kelle mõttetöö tulemusena sisukust ennem oli.

praegu siiski valitsevad siinse paganluse juures naiselikud meetodid. kuna infot ei ole, siis on söödaks inimeste müstika ihadele mängimine ("me teame palju, aga me ei saa rääkida. tule meie ringi, ehk siis räägime"). ja kuna maailmavaate praktiline pool ei arene, siis suudate kinni hoida inimesi, kellele on kuuluvustunne olulisem või kes on eneseväärtuse otsingutel enda tee kaotanud. selle tõttu koosneb meeskond peamiselt droonidest, kes mulli sees ainult elada saavad.



tokroda, jaanuaris sinuga pikemalt vesteldes olid sa nõus, et kokkutulekutel toimunut peaks kajastama hakkama ja rohkem infot interneti viima. kiitsid kaasa seda kui vähe ressursse vajab internetis info levitamine, kuidas internetis puuduvad veel filtrid ja tsensuur ja kuidas kokkutulekutel paljud niisama passivad, kes võiks tõesti miskit kasulikku ka teha nagu miskit vajalikku kirja panna. samuti olid nõus, et sinu meeskonna kvaliteeti peaks kindlasti tõstma. enda meeskonna halva kvaliteedi peale ütlesid, et sul pole lihtsalt hetkel paremat võtta ja ütlesid täpselt sellises sõnastuses, et paljud on lihtsalt nagu mingid kutsud, kes järgi jooksevad ja toidupala ootavad. lahenduseks leidsime tookord, et ei peaks emalikult ainult kõike takka kiitma, vaid siis kiitma kui keegi miskit head teeb ja siis ka laitma kui keegi pange paneb.

nüüd aga kui loen su eelmist postitust, siis sa jätad mulje nagu seda vestlust polekski aset leidnud. eelnevat haldjanoole sisutühja argumentatsiooni sa ei kritiseeri ja protokollide ideed pead sa ainult vabamüürlastele kasulikuks.
sellega loen seda välja, et lihtsalt see hetk räägiti seda, mida kuulda tahtsin. muuseas, ma arvestasin too aeg ka seda võimalust, aga ma olen kannatliku iseloomuga ja teen alati järeldusi alles siis kui ma pärast sõnu saan ka jälgida järgnevaid tegusi ja siis hindan, kas sõnad ja teod kattuvad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Laup Mai 16, 2009 8:01 pm    Teema: Vasta viitega

gladiaator kirjutas:
jones kirjutas:
kui mõni selline sõpruskond hakkab ennast tõsimeeli rahva valgustajaks ja vaimseks liikumiseks kutsuma. millegi nii olulisega reaalselt tegeledes peaks tegema ka reaalset tööd, mida te kahjuks teha ei oska või ei viitsi.

Asi võib ka olla selles,et inimesed tavaliselt virisevad ,kui on rahulolematud,kui saavad oma luti kätte on vait.Võibolla ka see seltskond rahuldatud ja vabamüürliku süsteemiga liidetud.Kuid vastupidisel juhul kogu see teooritsemine,ilma laiemate rahvahulkade toetuse ja mõistmiseta määratud hääbuma.



kui vabamüürlastega liitutud on, siis on ikka küll kõva tüng saadud, kuna raha osakaalu siinsete asjaajamistel pole suurt ja rahaga mätsimisega lahendavad vabamüürlased olukorra.
lutiks on pigem see mull, kus inimesed saavad tunda ennast tähtsana ilma ennast arendamata ja tööd tegemata.
ebakindlad inimesed ihaldavad enesekindlust. enesekindlus tekib inimestel aga läbi saavutuste. saavutusi võib läbi õppimise ja töö teha aga võib ka kasutuid tegevusi endale saavutuseks valetada.
valevorstid tunneb lihtsalt selle järgi ära, et nad üldmõistes paistavad kompleksides. hunnik veapunkte särab, millele vajutades (rahvakeeli narrides) saab inimese endast välja viia.
sellistele inimestele toetudes organisatsioone on ehitatud juba ammu, mis põhinevad usul ja kubisevad dogmadest. ei pea mõistma ja mõtlema, vaid peab uskuma ja mõnnat tunnet nautima.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Laup Mai 16, 2009 8:13 pm    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
kui vabamüürlastega liitutud on, siis on ikka küll kõva tüng saadud, kuna raha osakaalu siinsete asjaajamistel pole suurt ja rahaga mätsimisega lahendavad vabamüürlased olukorra.
ei pea mõistma ja mõtlema, vaid peab uskuma ja mõnnat tunnet nautima.

Mina olen kyll siinsetel tegijatel kyllalki suurt raha ihalust tajunud,mõistnud,aga nojah ,kes seda ei tahaks,kuigi varsti ta võibolla päris viruaalseks muutub ja Baphomethi pabulaidki väärt ei ole.Olen küllaltki paljuid näind ,kes ennast raha nimel müünud ,kuid lõpuks ikka tünga saand.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Laup Mai 16, 2009 11:00 pm    Teema: Vasta viitega

Muide selliste seltskondade ,klubide.mõtteringide eluiga üldse kuskil ca. 5 aastat ,kui neil mingeid ühiseid majandus-rahahuve ei teki.Sprengler käis kunagi ka tsivilisatsioonide kohta samasuguse teooria välja ,kus nad tekivad,kasvavad,õitsevad ja viimaks närbuvad.Kuigi tegelikult see kõik mõjutatud välistest mõjuritest.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Laup Mai 16, 2009 11:48 pm    Teema: Vasta viitega

asja ilmselt saab edasi ikka ajada aga kaader vahetub.. inimesed ajapikku avastavad, et tegeletakse fantaasiamänguga ja eemalduvad ... tekivad uued inimesed, kelle tundeid kõditades möllata saab..
praegu on vaimses maailmas väga soodne aeg ka, kuna vanad suured organisatsioonid on lagunemas, millest jääb järgi suur hulk järgijaid, kellele saab uusi lahendusi pakkuda.
hea oleks kui tekiks organisatsioon, millel on samad põhimõtted nagu algselt paganlusel. ei oleks usupõhine grupp, mis toetub inimeste nõrkustele, vaid oleks mõistuse põhjal grupp, mis toetuks liikmete tugevatele külgedele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 12:46 am    Teema: Vasta viitega

Tjah revolutsiooni oleks vaja ,kuna situatsioon revolutsiooniline, aga selle kõige juures vaja vaadata ,et keegi teine sellest kasu ei lõikaks.Igal liikumisel vaja ka karismaatilist liidrit ,ei tea miks Tokroda sellest keeldub,oleks sobilik võimalus,kuigi vaadates kuidas inimene põeb mingi sopameedia reitingute pärast nagu oleks kogu oma edukuse strateegia neile üles ehitanud on hale.Sopameedia reitingud muutuvad nagunii vastavalt olukorrale ja põdeda selle pärast kas keegi mingit mustlaseplikat temast nägijamaks pidas või mitte on naeruväärne rahvas ei mäleta sellest nagunii enam midagi.Iga liikumise eduks on vajalik nimi,isiksus ,kellele rahava energia suundub ja hästi läbimõeldud programm.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 2:11 pm    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:

lahenduseks leidsime tookord

Ära ole nii kuradi kleepuv....

Ma ei tea sellist liikumist, mis ei põhineks mingit laadi uskumustel. Analüüsi kasvõi iseennast, mis emotsioonid sinu tekstidest õhkuvad. Alati me usume millegisse ja alati tuleb mängu võim ja isiklik heaolu.
Kuid on valida, kas usud pimesi või näed vaeva, et teadvustada maailma enda ümber, teed asjad selgeks endale. Kuid millelegi pead algselt toetuma, mida ise veel kogenud ei ole jne jne.

Igal juhul, sa ei saa meid jõuga muuta selliseks, nagu sulle parasjagu sobilik on. See on nagu evolutsioon, kindlalt muutuv, kuid järk-järgult.

Ma ütleks, et paganad ei orienteeru praegu rahvale. Rahva alateadvuses on kirjas, et oleme perverdid ja kiiksuga inimesed. Minu arvates suunab Tokroda oma tähelepanu mujale hetkel ja õigesti teeb ka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 2:33 pm    Teema: Vasta viitega

FinalFantasy kirjutas:
jones kirjutas:

lahenduseks leidsime tookord

Ära ole nii kuradi kleepuv....
Ma ütleks, et paganad ei orienteeru praegu rahvale. Rahva alateadvuses on kirjas, et oleme perverdid ja kiiksuga inimesed. Minu arvates suunab Tokroda oma tähelepanu mujale hetkel ja õigesti teeb ka.

Ei tasuks nii kuri olla rahva esindajate peale,küllap siis toppersoonid on lihtsalt katteta veksleid välja käinud ,mida rahvas rasketel aegadel meelde tuletab.Ja kui rahva alateadvusse on ,midagi valesti kirjutatud,kes keelab seda õigesti üle kirjutamast?Üldse, mis moodi selline kirjutamine aset on leidnud,ilmselt sellesama reaalsuses eksisteeriva meedia läbi. See on samasugune jutt nagu vabamüürlased oleksid mingi ülimüstiline jõud,neil on lihtsalt pappi palju,keegi,kes oskaks raha teenida ja rakendada võiks samasuguse organisatsiooni rajada.Kuigi rahvas võib kohati juhm olla,ei maksa tema tähtsust alahinnata,miks siis muidu nii palju vaeva nähakse kasvõi meedia kaudu rahva alateadvusse millegi "kirjutamisega".
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 2:48 pm    Teema: Vasta viitega

FinalFantasy kirjutas:
Rahva alateadvuses on kirjas, et oleme perverdid ja kiiksuga inimesed..


nii armas lugeda mis silte te nüid endale kleebite Laughing Laughing Laughing

a te jätate nii mu ilma mu põhitegevusest Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 2:55 pm    Teema: Vasta viitega

FF- see on tegelt selline kummaline seis, mis kumab väga paludest erinevatest sektoritest läbi. Teatakse, et see mida tehakse on vale, teatakse isegi kuigas oleks õigem ja parem, aga mitte midagi ei muutu.

Sa tead, et Eestit müüakse maha, samuti on teada, et on olemas inimesed kes kelle ülesanne on kirjutada inimeste alateadvusse infot, siis on olemas inimesed kes jagavad käske kõrgetele kohtadele, on teada, et inimesed on orjastatud. Aga kas me teeme midagi? Ei tee ju.

Minu arust teevad paganad suurt ja väga kvaliteetset tööd, kuid muudatused mis sellest tulenevad on väga väikesed. Mis sa arvad, miks?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 3:11 pm    Teema: Vasta viitega

FinalFantasy kirjutas:
Ära ole nii kuradi kleepuv....


ei kleepu teiega, sellepärast suudangi säilitada objektiivsust

FinalFantasy kirjutas:
Ma ei tea sellist liikumist, mis ei põhineks mingit laadi uskumustel.


küsimus ongi uskumise ja mõistmise osakaalus. uskuda on kerge, usaldad ja korrutad. mõista on raske, kuna peab avastama ja katsetama. teie rühm peamiselt usaldab ja korrutab.


FinalFantasy kirjutas:
Analüüsi kasvõi iseennast, mis emotsioonid sinu tekstidest õhkuvad.


juhtiv emotsioon on pettumus, edaspidi tuleb palju erineva kallakuga hävitama motiveerivaid emotsioone.


FinalFantasy kirjutas:
Alati me usume millegisse ja alati tuleb mängu võim ja isiklik heaolu


vahest usume me ka ebareaalsetesse asjadesse, kus on mängus teise isiku võim ja heaolu


FinalFantasy kirjutas:
Kuid on valida, kas usud pimesi või näed vaeva, et teadvustada maailma enda ümber, teed asjad selgeks endale. Kuid millelegi pead algselt toetuma, mida ise veel kogenud ei ole jne jne.

siis tuleb ise kogema hakata, mitte mugava tegevuseta teiste teooriat pimesi uskuda.


FinalFantasy kirjutas:
Igal juhul, sa ei saa meid jõuga muuta selliseks, nagu sulle parasjagu sobilik on. See on nagu evolutsioon, kindlalt muutuv, kuid järk-järgult.

mu eesmärk polegi enam teid muuta, kuna teid ei saa piisavalt usaldada. andsin teile eelmine kord lihtsaid soovitusi, kuidas saaks sekti mudelitest välja astuda. tookord mulle valati lihtsalt mett kõrva ja jäeti mulje nagu minuga nõus oldaks. tegelikult te suudate ja tahategi ainult sekti mudelitega funktsioneerida. edaspidine eesmärk on mul teie mulli lõhkuda ja nii teie levik takistada.


FinalFantasy kirjutas:
Ma ütleks, et paganad ei orienteeru praegu rahvale. Rahva alateadvuses on kirjas, et oleme perverdid ja kiiksuga inimesed. Minu arvates suunab Tokroda oma tähelepanu mujale hetkel ja õigesti teeb ka.

see arvamus ei kujunenud rahval niisama, vaid teie enda valikud aitasid seda. kui jutt käis eelnevalt vaimsest madinast kui malemängust, siis olete te selles males väga ebaosavad. meediasse toppimine ja klouni mängimine jättis rahvale esmaarvamuseks selge pildi, et teie reklaamite ennast sisutühjuse mitte sisukusega. esmaarvamused on aga väga tähtsad ja hiljem on neid keeruline murda. seda oleksite te saanud teha laialdase infovooga neutraalsel pinnal, sellisel juhul oleks rahvas saanud leida ka sisukust meedia meelelahutaja taga.
tokroda rääkis endast kui kavalast ja osavast mängurist senikaua, kuni mäng lahti läks. siis juhtus see, et kohe esimeses raundis saadi pähe ja enda vigade õppimise ja tehnika täiustamise asemel süüdistati nii vastast, publikut kui mängu ennast.


tüütu on postitustele vastata, mille laused ei moodusta üheskoos mingit terviklikku mõtet.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 3:32 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei arva, et paganad igaveseks pervertideks ja soolapuhujateks jäävad. Pealegi, nõidadele ei juleta üleüldse praegu toetuda ja olenemata sellest informatsiooniküllusest, mida läbi interneti leida võib, peab rahvas nõidu aferistideks, nii nagu pealiskaudselt heidetakse ette sedagi, et me ennast nõiaks nimetame (muinasjutus on selle tähendus kehvapoolne). See tähendab, et meil pole positisiooni rahva silmis ja ma kahtlen, kas praegu suurele massile keskendumine ja neile järjepidevalt Tokroda maailmanägemuse sissesöötmine kuhugile viiks v.a. kui Tokroda reaalselt ei sooviks mingeid erilisi muudatusi teha rahvusegregoris. Seega kasutame teist taktikat.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 3:47 pm    Teema: Vasta viitega

FinalFantasy kirjutas:
Ma ei arva, et paganad igaveseks pervertideks ja soolapuhujateks jäävad. Pealegi, nõidadele ei juleta üleüldse praegu toetuda ja olenemata sellest informatsiooniküllusest, mida läbi interneti leida võib, peab rahvas nõidu aferistideks, nii nagu pealiskaudselt heidetakse ette sedagi, et me ennast nõiaks nimetame (muinasjutus on selle tähendus kehvapoolne). See tähendab, et meil pole positisiooni rahva silmis ja ma kahtlen, kas praegu suurele massile keskendumine ja neile järjepidevalt Tokroda maailmanägemuse sissesöötmine kuhugile viiks v.a. kui Tokroda reaalselt ei sooviks mingeid erilisi muudatusi teha rahvusegregoris. Seega kasutame teist taktikat.



vastupidi. üle tüki aja toetuks rahvas hetkel just nõidadele. kui on lagunemas see, mida on peetud reaalseks ja igapäevaseks, siis ollakse vastuvõtlikum info suhtes, mida on varem ebareaalseks peetud.
ja internetis ei ole teie poolt infoküllust. see infokülluse puudus on põhjus, mis kogu antud vestluse üldse alustas.
esiteks prooviti mulle tõestada, et ei ole vaja siia infot lisada, kui see välja ei tulnud, siis räägiti et ei saa seda teha.
rahva silmis pole teil soovitud juhtivat positsiooni, kuna te ei ole piisavalt pädevad rahva juhtimiseks. enamus teist peaks esiteks toime tulema iseenda juhtimisega.
lihtsalt edasi istumist võib ka muidugi taktikaks nimetada kui piisavalt pingutada
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 3:51 pm    Teema: Vasta viitega

Nii palju siis vaimsusest, huvitav miks see vaimsus on ripakile jäänud, iga loll saab sellega manipuleerida, ja kus need nõiad on, mina tunnen ainult kuse haisu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 3:53 pm    Teema: Vasta viitega

FinalFantasy kirjutas:
. Pealegi, nõidadele ei juleta üleüldse praegu toetuda ja olenemata sellest informatsiooniküllusest, mida läbi interneti leida võib, peab rahvas nõidu aferistideks.


nu maitea kas see üldistus ike peab paika
käisin nõia loengul, kus saal raffast täis ja nõudis juba lisa ka Smile
suhtumine oli vägagi häätahtlik ja aktiivselt esitati küsimusi. mis eeldab teadupärast kaasamõtlemist ja soovi teada saada
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 3:55 pm    Teema: Vasta viitega

Motosummer kirjutas:
ja kus need nõiad on, mina tunnen ainult kuse haisu


pakun ette, et sa vaatad vaid toki saba alla (seetõttu siis ka säärased haistmis"naudingud" )
ja seetõttu jääb su silme eest muu maailm varjatuks Laughing Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group