Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Telepaatia

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Shou
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Nov 05, 2006 10:21 pm    Teema: Telepaatia Vasta viitega

on teil kogemusi olnud selles suhtes
Tagasi üles
Kabala
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 28 Veeb 2006
Postitusi: 315

PostitusPostitatud: Püh Nov 05, 2006 10:24 pm    Teema: Vasta viitega

Kõik oleneb sellest, mida "telepaatia" all silmas pead. Selle tähendus võib paljude jaoks olla erinev.
_________________
tee, mida teed, kui see kurja ei too
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tomas Gardenas
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 20 Sept 2006
Postitusi: 301

PostitusPostitatud: Püh Nov 05, 2006 10:50 pm    Teema: Re: Telepaatia Vasta viitega

Shou kirjutas:
on teil kogemusi olnud selles suhtes

jah.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shou
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Nov 05, 2006 11:09 pm    Teema: Vasta viitega

et sa saad aru näiteks mida teine inime mõtleb
Tagasi üles
Kabala
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 28 Veeb 2006
Postitusi: 315

PostitusPostitatud: Püh Nov 05, 2006 11:16 pm    Teema: Vasta viitega

Shou kirjutas:
et sa saad aru näiteks mida teine inime mõtleb


Sellest ei ole raske aru saada ja seda kogeda. Ise olen küll seda meelt, et ei õige teiste mõtetes ise sorimas käia. Tuleb hinnata teiste privaatsust. Minu jaoks on mõtete lugemine ja läbi teise inimese olemuse tema mõtete tajumine kaks erinevat asja. Mõtete lugemist ei pea ma õigeks.
_________________
tee, mida teed, kui see kurja ei too
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Shou
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Nov 05, 2006 11:18 pm    Teema: Vasta viitega

ma ka ei pea õigeks aga mõnikord tuleb välja sellised asjad et räägid inimesega sama asja .. kogemata
Tagasi üles
Shou
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Nov 10, 2006 10:31 pm    Teema: Vasta viitega

Kui tunne on rahus kontsentreeritud südamele, töötab see nagu mentaalne raadio ja suudab vastu võtta teateid teistelt nii kaugelt kui lähedalt. Telepaatias toimub ühe inimese mõtete peente vibratsioonide ülekandmine läbi peen vibratsiooni astraaleetris ja isegil äbi maa eetri luues elektrilaineid, mis ise muutudes saavad mõttelaineteks teise inimese teadvuses.
Tagasi üles
Pips
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 7 Aug 2006
Postitusi: 10
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 21, 2006 7:42 pm    Teema: Vasta viitega

mu ema aasta tagasi tundis et ma olin haige. me olime suht kaugel teine-teisest. ma olin lapimaal,t a eestis ja mul hakkas öösel paha ja toit tuli suust välja ja ema tundis seda, helistas kohe.
_________________
Me elame vaid ühe korra.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Nov 21, 2006 9:07 pm    Teema: Vasta viitega

need näited näitavad selgesti, et üks oli teise mullis. (laps on tavaliselt ema mullis teatud vanuseni, aga mõnikord ka kauem.) sel juhul mulliomanik tunneb mullis toimuvat ja mullielanik mulliomanikuga toimuvat.
nendel juhtudel pole telepaatiaga midagi pistmist.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Shou
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Nov 21, 2006 9:11 pm    Teema: Vasta viitega

k6ik teavad seda , et ema ja lapse vahel on niit mis neid kokku seob ..
Tagasi üles
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Teis Nov 21, 2006 10:49 pm    Teema: Vasta viitega

Kuidas mullitajatest lahti saada?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Master
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 256
Asukoht: Teekonna keskel

PostitusPostitatud: Teis Nov 21, 2006 11:28 pm    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Kuidas mullitajatest lahti saada?


Tuleb saata nad helesinisesse sektorisse teemat uurima. Seal mullitamisest ja mullitajatest mitmeks päevaks lugemist ja pikemaks veel mõtlemist. Evil or Very Mad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
dexter
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 3 Jan 2009
Postitusi: 11

PostitusPostitatud: Püh Jan 04, 2009 12:16 am    Teema: ei usu Vasta viitega

10% inimene kasutab ajukoore tegevusena.
90% inimene kasutab alatedlikult või automaatsena
----
Tänapäevasel inimesel sagei on see suhe 20% / 80%. Seda tehakse sagedasti maha aga rämps informatsiooniga ja valedega ja suunatud informatsiooniga. Arulage suhtumine ellu ja arulagedam suhtumine iseendasse ja keskkonda. Inimene mõjutab keskkonda mitte vastupidi. Vastupidine on vaid visuaalne, 5 meele kontakt. Ülejäänud 7 meelt on aktiivsed teistele staadiumitele jne. Matrixis filmis tuleb üks tõde välja - inimest mõjutab keskkond aga inimene mõjutab seda rohkem!!!!!!
---------
Tegelikkuses on inimese aju kogu oma aja aktiivne ja üski rakk ei ole nn passiivne. !!!!!!!!!! Räägime õigete mõistetega vähemalt.
------
NGM (National Geographic) ajakirja järgi on inimese aju ülimalt geniaalne isegi, kui seda üld rahvaarvu järgi ja omaduste tõttu ei ole. Inimaju on võimeline tegema võimatu võimalikuks. N: Usu võlu ongi see, et ta vajab vaiset tõdemust, mitte tõestust.
Kuidas suhtlevad loomad või rääkima õppivad lapsed? Ma kahtlen, et nende suhtlus on piiratud või alaarenenud ainult selle pärast, et nei on ajus rakke vähem või rohkem. pigem oluline on aju võimalused ja füüsilised piirangud sellises osas. Minu teooria: teadvus on nimisõna, teadvustama, teadvusetus on tegusõnad ehk miski tegutseb, teadvusetus on olukord mil lakkab aju tegevus väidetavalt. Uuema teaduse järgi rakud ei sure ja ei peatu, neuronite vaheline seosetus muutub väiksemaks ja aeglustub ainult. Tähendab teadvus on võrdne hingega. Kaob näiliselt vaimne mõtte ja võlu ära. tegelikult ei kao - kas virmalised on kaotanud oma huvitavuse? nad on normaliseerunud, me saame hakkama ilma seda imet nägemata ja me ei püüa seda enam seletada kui ülimat vaid lihtsalt ülima loodus nähtusena. SEEGA MA ARVA, ET MÕTETELUGEMINE JA TELEPAATIA ON VÕIMALIKUD.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Jan 04, 2009 9:20 pm    Teema: Vasta viitega

võrdväärsed partnerid on teadvus, hing, vaim, mõistus ja olemus.
kuhu sa ülejäänud kolm jätsid?
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
dexter
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 3 Jan 2009
Postitusi: 11

PostitusPostitatud: Püh Jan 25, 2009 9:08 pm    Teema: Vasta viitega

HING, TEADVUS, OLEMUS JA MIS KÕIK VEEL ON FILOSOOFIA JÄRGI SUURESTI ÜKS JA SEE SAMA. VAHE AINULT VAATENURGAS. --- TEISEKS MA LISASIN VAID TEADUSEST TULENEVA .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Jan 26, 2009 12:37 am    Teema: Vasta viitega

VALE.
hing on oskused, vaim on ühendused, mõistus on energeetiline toide (info haaramine ja läbitöötamine), teadvus on teadlikkus, ja olemus on sisu.
need on erinevad asjad.

kas sööd nii nagu siga?
keerad kartulid koos koorte ja mullaga üheks pudruks, paned kala sisse, natuke piimapulbrit ja vitamiinikonsentraati kah ja ütled et toit on valmis?
või teed natuke teistmoodi?

ja teadusel on veel kuhjaga õppida.
ära unusta, et KÕIK teaduslikud leiutused on tehtud eelneva fantaasiapildi järgi. st ära sea õpilast õpetajale eeskujuks.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
lightningstroke



Liitunud: 1 Mai 2009
Postitusi: 4
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Nelj Mai 07, 2009 8:48 pm    Teema: Vasta viitega

olen jõudnud järelduseni, et inimeste alateadvused suhtlevad omavahel. näiteks: oled mõnd inimest näinud esimest korda (korraks, silma peale viskamata), aga pole nagu ise mõelnud või üritanud analüüsida, missugune isik ta on. aga on temaga rääkima hakates olemas see enne-esimest-muljet mulje. vahel võib tekkida tunne, et tead teda juba ammu, kuid see muljelaadne tunne võib olla petlik.
miks?
kui oled inimesest korraks pilgu üle lasnud, võtab su alateadvus tema alateadvusega ühendust, kui su alateadvus teda märkas. toimub vestlus ning sõltuvalt toonist ja nn "emotsioonidest" kui temaon negatiivse tooniga, tekib temast negatiivne mulje. just vastav sellele toonile. kõik avaldub emotsioonides. Aga kuna inimene pole väljast selline nagu seest ning ta oma isiksus ei kattu ta alateadvusega, ei pruugi see alati, enamasti temaga kattuda. siiski võib sellest midagi välja lugeda, sest palju sisemise tungi emotsioonsignaale tuleb alateadvusest, ning selle järgi, kui inimene tunneb oma alateadvust ja saab need sõnumid kätte, võib teise inimese mõtteid ette aimata.
siiski on see teooria, aga mul juhtub selline mõtete lugemine alateadlikult, kogemata ja täpselt. võiks selle kontrolli alla saada, aga alati pole see kasulik, sest mõistus ei ületa instinkte.

järelikult on inimese mõtete lugemine võimalik ning kui on võimalik seda vestlust kontrollida, saab ka muuta ta mõtteid või anda talle ideid, ideede röövi ma ei poolda, aga ka see võib võimalik olla.
_________________
julgus on tihti lihtsalt ettekääne, et teha midagi, mida sa ei julge, et mitte teha seda, mida sa veel vähem julged.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Mai 10, 2009 5:31 pm    Teema: Vasta viitega

muide, võibolla te olete juba elusid järjest tuttavad ja see pisuke mälestus sellest, milline ta on, lihtsalt imbus läbi.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
lightningstroke



Liitunud: 1 Mai 2009
Postitusi: 4
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Püh Mai 10, 2009 5:48 pm    Teema: Vasta viitega

enamike inimestega tuttav juba eelmisesst elust? pole just väga tõenäoline...
_________________
julgus on tihti lihtsalt ettekääne, et teha midagi, mida sa ei julge, et mitte teha seda, mida sa veel vähem julged.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group