Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Söömine muutub vastumeeseks.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Krislyn
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 21 Jan 2009
Postitusi: 136

PostitusPostitatud: Reede Jan 30, 2009 12:41 am    Teema: Vasta viitega

hall kass kirjutas:
Ok.

Seega - see nõiaring veel keerleb. Ehk siis, vahel pole isu ka siis, kui näljast kokku kukun ja pean sundima end sööma, et suuta edasi tegutseda.

Otsing jätkub...


Vbla sobiks Sulle, kui keeg isinust midagi lähemalt teaks? Mamõtlen - tasa, väga vaikselt ja salaja enamvähem?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Reede Jan 30, 2009 10:35 am    Teema: Vasta viitega

Elleth kirjutas:
Aga joo, juua sa ju ometi suudad.


Jah, kuuma teed läheb ikka nii liiter-kaks päevas... koos ohtra suhkruga. Nii et selle koha pealt ei peaks nagu hullu olema.


Nattydread, füüsilist koormust ma saan, selle pärast ära muretse. Lihtsalt mulle ei istu rutiinsed harjutused koduseinte vahel (v.a. sõudeergomeeter - kui selline asjandus mul kodus oleks, siis kasutaks küll), ma eelistangi välja rattaga sõitma ja suviti oma süstaga jõe peale minna. Kuid - mitte padunäljasena Smile

Arvan isegi, et las teema settib veidi... praegu mingit ideed küll ei paista ja ma pean mõnikord ikka vägisi sundima end sööma, kui ma tahan suuta oma plaane ellu viia (plaane mul on).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
nattydread
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006
Postitusi: 861
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Kolm Märts 25, 2009 3:14 pm    Teema: Vasta viitega

Mul viimasel ajal asi tagurpidi, kõht pidevalt tühi.Hommikul söön tavaliselt rasvavaba toitu, või vähese rasva sisaldusega.Näiteks, riisi (kotikese sees 100-125g) Sinna kõrvale 2 saia/leiva viilu, õhukese vorstiviiluga. Praen 2 muna ka kõrvale vahest. Riis vahetub, tatraga, kaerahelvestega ja makaronidega. Kui on, söön 1 hematogeeni ka otsa + köögiviljadest salatit. 3-4 tundi läheb mööda, kõht on tühi. Edasised söögitegemised on kuidas juhtub. Söön kõhtu täis ja jälle mõne aja pärast kõht juba tühi.

Vähemalt pole probleemi enam sellega, et söömine vastumeelne oleks. Aga vaat, et pidevalt kõht tühjaks läheb, käib veel rohkem pinda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Nelj Märts 26, 2009 10:31 am    Teema: Vasta viitega

Lahe. Selle kuu alguses kolisin isakodust minema... kas see mõjus, ei tea, aga, kurat, söögiisu on täitsa tagasi. Ka lihtsad kiirnuudlid, millesse on rohelist sibulat hakitud, tunduvad täitsa hääd võrreldes varasema ajaga... ja täna hommikul tegin puupliidil tatraputru Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
nattydread
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006
Postitusi: 861
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Nelj Märts 26, 2009 4:55 pm    Teema: Vasta viitega

Kolimine on päris suur muutus, raputab vana elukorralduse küljest lahti. Seda ma rutiiniks nimetangi. Ma enam trenni kodus ei tee, hetkel pole vajadust, hakkas rutiiniks muutuma.Sulle soovitasin ka trenni teha sellepärast, et see toob muutuse.

KAs sa elad üksida? Üksi elamine on super, saab kõike teha omamoodi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Reede Märts 27, 2009 4:09 pm    Teema: Vasta viitega

Nüüdsest jah üksinda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
nosalt
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 29 Nov 2007
Postitusi: 243
Asukoht: magevees

PostitusPostitatud: Reede Märts 27, 2009 4:59 pm    Teema: Vasta viitega

Tahaks tulla soolaleivale? (Mageleivale)
_________________
NaCl - esimene lisaaine, mis maalastele pähe ja sisse määriti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
nattydread
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006
Postitusi: 861
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Reede Märts 27, 2009 5:29 pm    Teema: Vasta viitega

Kui jälle söömisega probleeme hakkab olema, või üldse mingid probleemid ilmnevad mis segavad...soovitan teha midagi väga jaburat. Näiteks magamiskoha vahetamine on hea, lähed näiteks koerteri välisukse ette magama. Keera kellad seinapeal tagurpid....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Laup Märts 28, 2009 8:38 pm    Teema: Vasta viitega

nosalt kirjutas:
Tahaks tulla soolaleivale? (Mageleivale)


Njah, seda annab korraldada, polegi enda juures kaua miskit olengut teinud Smile Äkki kutsukski Tartu foorumlased millalgi enda juurde jooma... siin on suht koht hubasem kui Tsink Plekk Panges, kus tartlased seni oma harvasid kokukaid teinud on. Ainsad asjad, mis ehk võivad inimestele vastumeelt olla, on tilaga kätepesunõu (ikkagi pööningukorter, kuhu pole vett veetud) ja külm kuivpeldik Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Teis Mai 05, 2009 2:31 am    Teema: Vasta viitega

Saan ühest servast hakata asju paika tirima, hakkab teisest servast taas järgi andma... nüüd siis ei taha ma magada üldse Very Happy No lihtsalt mingi ärevus sunnib mind Une-Matile molli andma, tujutult netis istuma ja kell 3-4 öösel välja minema, et Zavoodis naistelt kallistusi otsida (eriti heal juhul saab keppi kah) ja taarat korjata... ning päeval magan, lastes endast mööda kõik, mis muidu valgel ajal mulle huvi pakub. Päeval on kergem magada küll...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group