Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

armuloits.

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Escada



Liitunud: 20 Apr 2009
Postitusi: 6
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 20, 2009 10:31 pm    Teema: armuloits. Vasta viitega

ma tean et see on vägisi teise inimese sidumine jne.
ma olen kindlalt otsustanud.
palun soovitage armuloitse.või inimesi,kes neid läbi viiksid.
ma väga tahan oma armastatu tagasi.sest lahkuminek toimus suht põhjuseta.olen kõike proovinud.viimane võimalus on maagia abil.
palun aidake.
aitäh.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Teis Apr 21, 2009 2:34 am    Teema: Vasta viitega

Kuda võtta. Kui mees alustas sinuga suhet vaid lootuses keppi saada (jah, paljud mehed sunnivad end seksi nimel ka abielluma ja lapsi saama, kuigi lastega tegelemine neid ei huvita jne - nad lihtsalt on liiga arad, et näha muid võimalusi seksi saamiseks hulga lihtsamalt), siis maagiaga sa temas ilmselt tundeid su vastu tekitada ei saa... saad ehk tekitada hirmu ja alandlikkust, mitte rohkem.

Seekord toimus lahkuminek vist rahulikult (nagu ma siit välja loen), aga kes garanteeriks, et järgmisel korral su armastatu sind maha ei löö?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Merlon
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 21, 2009 3:02 am    Teema: Vasta viitega

Sellise asja eest võid sa karistada saada
Otsene teise vaba tahte eiramine, peaks ikka teisega ka arvestama
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 21, 2009 4:05 am    Teema: Vasta viitega

Kui suht põhjuseta lahku minek, siis arvatavasti mehhanism, mis suhet üleval hoiab katki.

Mul tuli selline mõte, et proovi india sugemetega maagiakoolkondi või wiccade süsteemi. Üldjuhul esimese puhul kaotad loitsimisega spektritunnetuse, teise puhul, isiksuse. Üldiselt nad hinge 100% ära ei söö niiet väga suurt probleemi ei tohiks olla.

Soovitan sul ise järgi tunnetada, milline meetod rohkem sobib. Loitsimise tehniline sisu suurt tähtsust ei oma, teed lihtsalt taotluse läbi süsteemi, kui oled hingega asja juures, siis asi peaks õnnestuma. PS: arvesta sellega, et võib suureneda sinu haigustele vastuvõtlikus - ja suhted inimestega võivad halveneda. Muidugi võib juhtuda veel see, et planeedi taaskehastustsüklile pannakse sinu nime alt keeld peale, aga kelle kätte see süsteem tulevikus saab, on kah veel hetkel lahti, niiet spetsiifilisemalt on siinkohal tagajärgi raskem välja tuua.

Kivi kotti!
Smile
_________________
Nii jumal kui ka ateism on kõik üks mõtlemise keeld. Keeld mõtelda etteantust ja saavutatust üle ja kaugemale.
Ignorantsus, kus usuvastasus on endistviisi kristlik, ning objektiivne, erapooletu tõlgendus loomult nihilistlik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Teis Apr 21, 2009 10:01 am    Teema: Vasta viitega

Faxaros kirjutas:
PS: arvesta sellega, et võib suureneda sinu haigustele vastuvõtlikus - ja suhted inimestega võivad halveneda. Muidugi võib juhtuda veel see, et planeedi taaskehastustsüklile pannakse sinu nime alt keeld peale, aga kelle kätte see süsteem tulevikus saab, on kah veel hetkel lahti, niiet spetsiifilisemalt on siinkohal tagajärgi raskem välja tuua.


nii südant liigutav, kuidas sa kõiksugu kolle maalima kärmelt hakkasid Very Happy

vada nö karistatud saab ike iseenda lolluse eest
ehk kui ta ise hakkab oma kujutluses uskuma, et nüüd ta saab selle teo eest karistatud, siis tõmbabki endale jama kaela, sest alateadlikult annab omale käsu otsida kõiksugu karistusi Very Happy
ja sinusugused on väga varmad ulatama abikätt, et ta kujutlusvõime ike tööle hakkaks ja ta võimalikult palju hirme enda sisse võtaks Laughing Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tuuleiilike
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 21, 2009 4:16 pm    Teema: Vasta viitega

See ei ole küll minu öelda, aga tuleb öelda Smile
Paljud inimesed võiksid iseendasse vaadata ja mõelda, kas nad suudavad üldse suhtes toimida. Jälgida, kui palju nad ärrituvad, armukadedust tunnevad - ja kui nendes on sellised kalduvused siis pigem üksi olla. Ma üha enam mõtlen ja ei saa aru, kuidas saab nii egoistlik olla.
Mina tahan ja mina pean saama. Me ei saa kellegilt nõuda, et ta peaks meid armastama. Kõigi tunded on nii isiklikud ja individuaalsed. Me ei saa kellegile vabadust anda, me saame ainul võtta seda. Sest me oleme vabad inimesed. Nii meestel kui naistel on õigus tunda nii nagu nad tunnevad. Me ei saa ette kirjutada neile kuidas nad peaksid toimima. Me ei saa öelda, et armasta mind rohkem - ta saab täpselt nii palju armastada kui ta armastab. Ja kui tundeid ei ole, siis ei ole.

Teema algatajale annaks ka soovituse. Ma olen realist ja julgen väita, et inimesed loevad tekstist välja seda, mida ise aga tahavad või suudavad lugeda - paraku on nii, ja taaskord ei ole see halb. Igaüks vastavalt enda võimetele ja vanusele. Ja eelnev tekst on üleüldine minu tähelepanek ja ei ole vastuseks teema algatajale. Pigem sissejuhatus sellele.Smile

Poed on raamatuid täis mis annavad selgeid juhtnööre!
Tagasi üles
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Teis Apr 21, 2009 4:40 pm    Teema: Vasta viitega

tekkis kannnnnge tahtmine öelda halvasti ..
ma ärritusin Embarassed

a kuna õigem on olla üksi
siis ma lähen tipa-tapa ära siit teemast ja ei ütle seekord halvasti

lähen häbenen nurgas Embarassed
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Escada



Liitunud: 20 Apr 2009
Postitusi: 6
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 21, 2009 9:34 pm    Teema: Vasta viitega

Faxaros kirjutas:
K

Mul tuli selline mõte, et proovi india sugemetega maagiakoolkondi või wiccade süsteemi. Üldjuhul esimese puhul kaotad loitsimisega spektritunnetuse, teise puhul, isiksuse. Üldiselt nad hinge 100% ära ei söö niiet väga suurt probleemi ei tohiks olla.



oskad ise aidata?opetus st.


ja teistele,aga elu ongi ebaõiglane,me kõik mingilmääral mõjutame teineteist halvasti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 22, 2009 11:14 pm    Teema: Vasta viitega

Escada kirjutas:

oskad ise aidata?opetus st.

Esialgu jätaks õpetused välja. Liiga raamides õpetuste ette viskamine jätab vähe valikuvõimalusi. Sul silmad kõrvad peas, uuri ringi, küll nii mõnigi tehnika või meetod kõrva jääb. Esimest korda rajale minnes, tuleb rajaga tutvuda ja mõni aeglasem ring teha.
_________________
Nii jumal kui ka ateism on kõik üks mõtlemise keeld. Keeld mõtelda etteantust ja saavutatust üle ja kaugemale.
Ignorantsus, kus usuvastasus on endistviisi kristlik, ning objektiivne, erapooletu tõlgendus loomult nihilistlik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tuuleiilike
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Apr 23, 2009 10:57 am    Teema: Vasta viitega

Räägiks ühe loo...
Elas kord Escada - ta oli väga ilus naine ja kõik mehed jäid talle alati järgi vaatama. Nii ka tema naabrimees. Alati kui Escada seda naabrimees nägi, käisid tal judinad läbi. Ta meelest oli too mees jälk. Mitte just tema ideaal. See naabrimees aga unistas elust koos selle võluva tütarlapsega. Ükskord kuulis see naabrimees, et on olemas üks foorum, kust saaks abi. See mädanevate hammastega mees tuligi siia ja küsis loitsu. Küsis, kuidas ta saaks panna selle imeilusa tüdruku endasse armuma. Kõik jagasid talle kenasti näpunäiteid ja hakkaski see mees praktiseerima.
Ühel ilusal hommikul märkas Escada, et tema hambutu ja haisev naabrimees on päris seksikas. Ja hakkas ka ise unistama sellest, et ta võiks selle mehega koos olla. Tüdruku sõbrad ei saanud aru, et kuidas on võimalik armuda sellisesse alkohoolikusse.
Ja kui nad ära pole surnud elavad nad mõnusalt edasi enda musta maagiaga maailmas.
Tagasi üles
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Nelj Apr 23, 2009 8:02 pm    Teema: Vasta viitega

Escada, kui sa nii väga oma armastatut taga igatsed, siis - sa soovid temalt midagi saada. Kui sul oleks soov lihtsalt anda, siis, ma arvan, sa ei küsiks, kellele anda Smile

Nii et mõtle, MIDA sa temalt saada tahad? Millest sul puudu on? Ja siis - püüa uurida, kas see mees suudab sulle anda seda, mida otsid? Inimene ei saa ju kellelegi pakkuda seda, mida tal endal ei ole...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Metslane
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 53
Asukoht: SAngaste vald

PostitusPostitatud: Kolm Mai 13, 2009 11:14 am    Teema: Vasta viitega

Siin poleks vaja ei loitse aga mngeid ebaausaid võtteid, naistel on ju nii loomulik osa loodusepolt kaasa antud, et oska vaid kasutada ja mees jookseb järgi kui pidalitõbine koer ja ei lähe ta kuhugi. Kuna se on looduse poolt antu, siis ei ole sulle ei karistust ega tagasilööke. Muidugi ainus tagasilöök on see, kui sa oma kifti jootmisega liiga hiljaks jääd, st et iga kord tuleb mõju uuendada,kuna se mõju ei kesta rohkem kui kuu. Niiui hiljaks jääd on poltmeister su elust kadunud, kuna silmad avanevad lihtsalt Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group