Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

minu kolm unenägu , kõik seotud surmaga .

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
NeleIsiklikult



Liitunud: 21 Mai 2007
Postitusi: 2
Asukoht: Kostivere

PostitusPostitatud: Kolm Apr 01, 2009 4:57 pm    Teema: minu kolm unenägu , kõik seotud surmaga . Vasta viitega

Hmm .. mu isa suri 9 aastat tagasi , ta oli kõige suurepärastem inimene , ma olin kogu oma lapsepõlve temaga , kuna emal polnud aega ja õed/vennad tõrjusid , sest nagu väike laps ikka .. vingub , segab jne jne.. . See on olnud mu elus suurim shokk , kui teada sain , et teda enam pole. ma hakkasin veel kaks aastat tagasi nutma , kui mõtlesin sellele..
aga nüüd ma elasin selle unes ükspäev jälle läbi, lisaks sellele nägin ka , et kohtumaja määras mulle selletõttu psühholooogi, läsin sinna ja hakkasin nutma , kuna ma olen üliemotsionaalne Very HappyVery Happy .. siis ärata mind Sad

kolme öö pärast nägin , et oli pidu . seal arvati, et ma semmin mehega , kellel on naine . see sama naine ütles , et kao minema siiit , kui probleeme ei taha (vms ), ma läksingi nagu rahumeelne inimene ikka . Hiljem sattusin samasse seltskonda (koht oli vahetunud ) . Läksin sinna ruumis , kus kõik olid . esimesena nägin pilti ,mille juures oli püstol, järgmine hetk see sama inimene suri sealt pildilt( ta lasti püstoliga maha).Järgmine pilt on politseinikust kes lasti maha , kuna ta üritas mõrvarit peatada . Mind visati teise tuppa , et ma viga ei saaks . Mõrvar märkas seda aga siis oli mina juba voodi tagas peidu . Visati kolm ka granaati , esimene põrkas voodile ja ei plahvatanud ja järgmised kaks minust 10 cm kaugusele ja plahvatasid , nii et terve tuba oli leekides aga mina surma ei saanud või vähemalt ei mäleta seda , et oleks saanud .

Umbes nädal või kaks tagasi nägin und , et olen rase , mu sõbranna viskas mind kiviga ( mu enda soov) et laps sureks . Siis hakkasid kuuri tagant ilmunud kaks sõjaväelast mind ja teda taga ajama , tahtsid kinni püüda ja ära tappa .. aga õnneks ärkasin ..

Oeh , kohe täitsa õudne on olla, samas ajab see naerma , lähed magama ja mõtled , et mida täna siis näeme .. Laughing aga mis see tähendada võiks ja kas need kolm on kuidas seotud ? ma pole mitte kunagi varem surma unes kogenud ja nüüd kõik korraga..
_________________
Issi, kus mu süstal on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Behemoth



Liitunud: 7 Apr 2009
Postitusi: 3
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Teis Apr 07, 2009 3:42 pm    Teema: Vasta viitega

Minu isa suri samuti .
tean seda valu.

Kui ütleksin et tunnen kaasa siis sellest ei piisaks niikuinii.
_________________
~~Juba kardad?~~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group