Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

25. veebruar 2009
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 28, 2009 12:51 am    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Aga küsimus sinule. Kas sa oled IRLi liige?

hmh ... tajud nii või ? Laughing suht absurdikas on arvata mind ühegi partei liikmeks Razz
mulle lähevad KÕIK parteid korda ! Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Veeb 28, 2009 12:52 am    Teema: Vasta viitega

milline partei on kristliku koolihariduse poolt?
(usundiõpetuse sildi all, kui teada, et õpetajaid on ainult kristliku suuna jaoks, muud on puudu)
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 28, 2009 1:01 am    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Ära nüüd hakka küsima, et kes ja kus seda tehtud on.
Lihtsalt ma tajun seda kui ma vaatan paljusi IRLi poliitikuid.
Ise poliitiliselt toetan nii või teisiti parem erakndi ja kui vaja valida näiteks kahe minu silis halva IRL versus Keskerakond, siis ma valin loomulikult IRLi.
võiks küll konkreetselt faktide ja nimedega rääkida.
.Raul. kirjutas:
Kristlane kes avalikult esinedes, propageerib kristlust kui ainuõiget.
nojahh ... aga mida ta propageerib?, mida sa nimetad "kristluseks", paari sõnaga öeldes ? Smile seda ma küsisin..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Laup Veeb 28, 2009 1:02 am    Teema: Vasta viitega

Naima kirjutas:
.Raul. kirjutas:
Aga küsimus sinule. Kas sa oled IRLi liige?

hmh ... tajud nii või ? Laughing suht absurdikas on arvata mind ühegi partei liikmeks Razz
mulle lähevad KÕIK parteid korda ! Laughing
Ma lihtsalt mõtlesin, et miks sa millegi pärast võttad sõna IRLis kaitseks.
Ja kui meenutada, siis vabanda kui mälu mind pettab, aga sa valisid viimastel valimistel IRLi poolt.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Laup Veeb 28, 2009 1:05 am    Teema: Vasta viitega

Tundub, et mul on siiski hea mälu Very Happy
Naima kirjutas:
Tulejumalanna kirjutas:
Naima kirjutas:
ma valin Isamaliit-Respublica,
sest mulle tundub,
1)et nemad suudavad kõige paremini tasakaalustada võimuahnet Keskerakonda
2)ja teine põhjus on Ene Ergma ja kosmose projekt Smile
ehk on tal siis lihtsam seda asja ajada, et siin Eestis tekiks kõrgtehnoloogiliste jubinate tootmine

Mis Keskerakonnal viga on? Kas sa tahad väita, et IRL on vähem võimuahne?

minu meelest IRL pole võimuahne, see ei iseloomusta IRLi;
Keskerakonnaga mul seostub AINULT võimuahnus, muud seal parteis polegi minu meelest...
paljudele inimestele see ka just nende juures meeldib...

_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 28, 2009 1:09 am    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Naima kirjutas:
.Raul. kirjutas:
Aga küsimus sinule. Kas sa oled IRLi liige?

hmh ... tajud nii või ? Laughing suht absurdikas on arvata mind ühegi partei liikmeks Razz
mulle lähevad KÕIK parteid korda ! Laughing
Ma lihtsalt mõtlesin, et miks sa millegi pärast võttad sõna IRLis kaitseks.
Ja kui meenutada, siis vabanda kui mälu mind pettab, aga sa valisid viimastel valimistel IRLi poolt.

viimati valisin jah IRLi poolt arvestades üldist maastikku ja Ergma kosmoseprogrammi (muidugimitte ainult Ergma, aga ta oli aktiivne propageerija siis) Smile
aga see, et ma hetkel võtan sinu meelest sõna IRLi kaitseks, on huvitav, et nii tajud, sest ma absoluutselt pole praegu puudutanud erakonna teemat ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Laup Veeb 28, 2009 1:13 am    Teema: Vasta viitega

Aga mida sa siis teed?
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 28, 2009 1:15 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
milline partei on kristliku koolihariduse poolt?
(usundiõpetuse sildi all, kui teada, et õpetajaid on ainult kristliku suuna jaoks, muud on puudu)

mida sa haldjanool nimetad kristlikuks koolihariduseks?
kas seda, et usuõpetuse tund tuleb sisse, kus räägitakse jumalast jeesusest kui ainujumalast, või mida täpselt sa nimetad kristlikuks koolihariduseks?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 28, 2009 1:24 am    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Aga mida sa siis teed?

ohhissand ... üritan aru saada mida mõeldakse ja miks! mõeldakse kristluse all Razz Laughing Twisted Evil ... .. .. . ....
Peace!!
j I'm sorry muidugi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Veeb 28, 2009 1:31 am    Teema: Vasta viitega

Naima kirjutas:
haldjanool kirjutas:
milline partei on kristliku koolihariduse poolt?
(usundiõpetuse sildi all, kui teada, et õpetajaid on ainult kristliku suuna jaoks, muud on puudu)

mida sa haldjanool nimetad kristlikuks koolihariduseks?
kas seda, et usuõpetuse tund tuleb sisse, kus räägitakse jumalast jeesusest kui ainujumalast, või mida täpselt sa nimetad kristlikuks koolihariduseks?

seda, mida ühe nime all püütakse sisse viia, aga mille jaoks asjad puudu on, et seda nii teha. tra, ma kirjutasin selgelt, kui sa kakk aru ei saa, siis on see sinu probleem.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Laup Veeb 28, 2009 1:32 am    Teema: Vasta viitega

Naima kirjutas:
.Raul. kirjutas:
Aga mida sa siis teed?

ohhissand ... üritan aru saada mida mõeldakse ja miks! mõeldakse kristluse all Razz Laughing Twisted Evil ... .. .. . ....
Peace!!
j I'm sorry muidugi
Mis seal arusaamtut on, et mida mõeldakse kristluse all?
Piibel, Jehoova, kirik, ristimine, Jeesus, ristilöömine, Poja läbi päästmise saavutmine jne. jne ja kõik muud sellised värgid.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 28, 2009 1:44 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
Naima kirjutas:
haldjanool kirjutas:
milline partei on kristliku koolihariduse poolt?
(usundiõpetuse sildi all, kui teada, et õpetajaid on ainult kristliku suuna jaoks, muud on puudu)

mida sa haldjanool nimetad kristlikuks koolihariduseks?
kas seda, et usuõpetuse tund tuleb sisse, kus räägitakse jumalast jeesusest kui ainujumalast, või mida täpselt sa nimetad kristlikuks koolihariduseks?

seda, mida ühe nime all püütakse sisse viia, aga mille jaoks asjad puudu on, et seda nii teha. tra, ma kirjutasin selgelt, kui sa kakk aru ei saa, siis on see sinu probleem.

jejee sa ei saa siiani küsimusest aru, aga tõepoolest see pole minu probleem ..
naljakas te kumbki pole mu küsimusele vastanud tegelikult, kuid jahute ainult mingit ümmargust juttu ... aga vahet pole ...

lihtsalt ma juhin siis tähelepanu, et inimesed ei mõtle isegi mitte ühte ja sama asja "kristluse" all, "kristliku koolisüsteemi all", "kristliku pitseri all" jne..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roltsick
Infoparasiit


Liitunud: 5 Veeb 2005
Postitusi: 909

PostitusPostitatud: Laup Veeb 28, 2009 1:48 am    Teema: Vasta viitega

Naima kirjutas:
... üritan aru saada mida mõeldakse kristluse all.
sellest arusaamise eest heideti Tolstoi kirikust välja ja pandi kirikuvande alla (tolleaja kõrgeim määr)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
liivaterake
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 10 Jan 2007
Postitusi: 239

PostitusPostitatud: Laup Veeb 28, 2009 2:28 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Raul. kui võimule pääseks IRL, siis on kõik persses. Ta on viimane partei, keda ma valiksin. Isegi Rohelised on paremad, kuigi nad on väga vägivaldsed.

Hm, mida on Eesti Roheline Erakond teinud vägivaldset.. pole nagu valitsedagi saanud..

Olen seda ka varem öelnud, et mõnede end roheliseks pidavate hullude tegusid ei maksa kohe erakonna vaadeteks pidada.

Aga küllap sõna 'roheline' võib lai ja eksitav olla.. nagu ka sõna 'pagan'.

Ja mis vägivalda puutub, siis paraku need suured valitsevad erakonnad tegelevad kõik varjatud vägivallaga...

Nii et, kahjuks valimistel polegi suurt kedagi valida... praegused oskavad ju ainult eelarvet vähemaks võtta, mida peabki tegema, kuid kui samal ajal ei tegelda uute väärtuste loomisega, siis efekt väga lühiajaline.
Aga noh, lastakse vana süsteemi pealt edasi.

Ja kahjuks ei soovigi vähegi arukamad inimesed praegusesse poliitikasse minna, sest see on niivõrd korrumpeerunud..
Nii et ilmselt saavad valituks suht samad ideed ja näod.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Veeb 28, 2009 9:01 am    Teema: Vasta viitega

to liivaterake

iseseisvusparteist ei ole midagi kuulnud. oled küll, aga kuna välismaa perselakkuja siis teed näo nagu poleks midagi kuulnud. keskerakondlikke propagandat tuled siia ajama. jobu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
liivaterake
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 10 Jan 2007
Postitusi: 239

PostitusPostitatud: Laup Veeb 28, 2009 1:27 pm    Teema: Vasta viitega

to akk

Olen küll Iseseisvusparteist kuulnud...isegi hääletanud korra.

Ja mis krdi Keskerakonda sa mind topid??

Ma olen Keskerakonna ja välismaa perselakkumisest ikka väga mööda isik.

Euroliit sai ka EI minu poolt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Veeb 28, 2009 1:30 pm    Teema: Vasta viitega

tubli
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Laup Veeb 28, 2009 2:56 pm    Teema: Vasta viitega

liivaterake kirjutas:


Ja kahjuks ei soovigi vähegi arukamad inimesed praegusesse poliitikasse minna, sest see on niivõrd korrumpeerunud..
Nii et ilmselt saavad valituks suht samad ideed ja näod.


Selles asja point ongi. NN poliitikasse minek, lõpeb sellega, et inimene teenib antud poliitilist süsteemi ja veendub oma võimetuses süsteemi seest muuta.
Seda süsteemi ei ole vaja mitte muuta, ning oma kohaloluga parandada, vaid teda tuleb välja suretada ignoreerimise teel. Saba tuleb seinast välja võtta, ja saba on valijate mõistmatuse toel saavutatud toetus. Selles osas ei erine te piisavalt olulisel määral keskmisest valijast, sest enamusel teist, puudub selge arusaam toimuvast, (viimase on asendanud juhi arvamus, sellest mis toimub, ehk mõtlemine ei toimu oma peaga.)

Kui poliitikuid enam keegi ei kuula, või näiteks ei vali, siis pole neil enam võimu, aga selleks peaks inimese peas olema mutriproge asemel midagi muud, ning valmisolek üle elada kogu see periood, mida nimetatakse "valitsuskriisiks". Ning valitsuskriis ei peaks mitte päädima mingisuguse diktatuuri kehtestamisega, mida sooviks teadagi kes.

Teie, oskate asendada ainult ühte diktatuuri teisega, aga olete nii lollid, et eri saa sellest aru, et tegelikku muutust selliselt vajalikus suunas läbi ei vii.

Kõlblikud vaid ühte olemasolvat süsteemi näiliselt lõhkuvaks-terrorismina sildistatavaks eeskujuks, kelle suunas siis näidata teemal-ata ata ja kehtestada "vastumeetmeid", mis seisnevad olemasoleva süsteemi veelgi tugevamaks muutmises seaduslikus korras.


Rohelistest. Kahjuks enamus neist on utopistid, kelle "roheline mõtteviis" piirdub paari ökomulli, mille sisu pole enestele selgitatud plakatliku edasi kokutamisega. Teised aga lihtsalt sinisilmad, tühikarjeristid või mängurid. Valitusesse pole vaja mõtlemisvõimetuid leierkastimehi. Ei hakka kanade temperatuurimõõtmisest ja tuumajaamadest rääkimagi. Ja kõigele lisaks on neid liiga vähe. 8-15 inimest riigikogus, "nn rohelistena" ei muuda mitte midagi. Kogu sellest kambast pole sittagi kasu. Valik antud süsteemis on-millist kasutut lolli eelistad sina. (ja see, et nende hulgas on mõni muidu päris meeldiv inimene, ei muuda asja tervikuna paremaks)

Kui tuletada meelde päris vanu aegu, siis oli olemas selline valitsusvorm nagu Vanemate Kogu. Ei arva, et see oli ideaalne, probleemivaba, kuid töötas paremini, kui praegune. Vanemaks aga kujunes inimene oma elu jooksul, ning tal reeglina oli sellele kohale asumiseks olemas vajalik respekt. See ei tulenenud mitte haiglasest soovist "valitseda", vaid oli teda olemuslikult esiletõstev kaaskondlastest. Siit tulenes ka vastutusvõime. Aga kus on need vastutusvõimelised inimesed meie ühiskondlikus struktuuris, ning mida nad teevad, keda ja mida teenivad? Ajavad hülgemöla vaimumaailma foorumis või?

Valitsus, see on eelkõige vastutus, mitte võimu nautimine. Ja kuni valitusse minnakse soovist "paista silma maailma muutmisel " ja karjääri tegemiseks, ei muutu ühiskonnas paremaks midagi, sõltumata sellest milline ühiskonna vorm parasjagu on esiplaanil. Aga millisel viisil vastutavad olemasolevad poliitikud või võimulolijad?

Lõpetage lõpuks oma kuradi "ismide" tagaajamine, ning vaadake mida inimesed tegelikult vajavad, aga katsuge vaadata oma ninast kaugemale seejuures.

Muutuseks, inimesed peavad TEADLIKULT teisiti elama, teisiti käituma, teisiti valima ja mitte ootama, et keegi teine nende eest kõik ära otsustab. Aga kõigepealt peavad inimesed jõudma kokkuleppele, mida nad tahavad. Praeguses maailmas, paljude riikide, rahvaste häda on selles, et muutusi oodatatkse igaltpoolt väljast, mitte ei elata ise. Ja see on vabatahtlik ORJAMENTALITEET, enese ära müümise protsessi alus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
bulbulaator
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Veeb 28, 2009 3:49 pm    Teema: Vasta viitega

periood, mida nimetatakse valitsuskriisiks Laughing

http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?p=125257#125257
Tagasi üles
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Laup Veeb 28, 2009 4:27 pm    Teema: Vasta viitega

Roltsick kirjut.
bitte: http://www.valgekuld.com/
Kas keegi seda toodet proovind ka või?Sihukese tellimise korral (teadmata veel kelle käest)võidakse jumal teab mida toote pähe või selle sisse sokutada.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group