Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Ilus naine
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Turg
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Esm Apr 07, 2008 11:41 pm    Teema: Vasta viitega

Pilleriin kirjutas:
Haldjamees kirjutas:

Mehed lihtsalt on sussid, kes järgivad "arvamusliidreid". Oletan, et kui suudaks õige nupu üles leida, saaks need sussid panna enda pilli järgi tantsima ja siis on võimalik luua fondi, kuhu iga mats paneks paar % oma sissetulekust (kes tahab, võib ka rohkem panna, aga ärgu siis virisegu, kui selle arvelt litsimajas jääb käimata - peksku pihku või leidku odavam lits/armuke). Ning see fondi tulu jagatakse üksikemadele, kes saavad näiteks oma lapsele korralikumat toitu osta (ja endale ka - et jätkuks energiat lapse jaoks) jne.

Praegused fondid tunduvad olevat loodud eeskätt selleks, et fondide loojad/valdajad saaksid ise oma kriminaalseid tempe kinni maksta ja kallimates bordellides käia.


Aga vaatame asja teise külje pealt:
Üksikemade toetamise poliitika toob kaasa üksikemade hulga kasvamise ühiskonnas. Näiteks Islandil on sellise poliitika tagajärjel üksikemasid kõige rohkem. Asja kompenseerib kogukondlik laste hoidmine.
Tean oma kogemuste pealt, kui hea on see, kui sul on oma isa. Sellepärast soovin, et ka tulevaste põlvkondade lastel ikka oma isad oleksid.


Kogukondlik lastekasvatamine eeldab ilmselt, et leiduks ka mehi, kes hooliksid lastest loomulikul moel, mitte seetõttu, et "vanemad käskisid, ühiskond nõuab" jne. Käsu korras kasvatamine võib kaasa tuua seda, et mehed hakkavad lapsi vägisi oma teooriatesse "pühendama" ja ei saagi sitaegregoride levikule piiri panna. Olgem ausad, kui sobivaid mehi ei leidu, on lastel parem, kui nad kasvavad üles ainult emade toel, nii et mehed nende asjadesse ei sekku... nagunii saab laps põhiosa oma eluenergiast ja tarkusest just ema ja muude naiste käest. Naised on parasiitide survele seni kraad paremini vastu pidanud kui mehed.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 08, 2008 1:22 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
mitte ei tahtnud , vaid lõidki maha. Brigadenführer oli. Ma käin koguaeg vaimses kontrollis, mis sa mõtled, et ma ei hooli oma vaimsest tervisest või
Tead, mis minu ja Sinu erinevus on. Minu vanaemal tapeti mees ja kolm venda venelaste poolt. Mina ei andesta seda sortsidele.
Sina poed sortsidele.
Mina tasun veretasu. Sina hirmust poed sitapeadele. Ma arvan, et Su vanaisa on väga kurb, et ta pojapoeg jobu on. Aga äkki oled hoopis sohilaps. Su ema keppis võibolla tsurkat.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Apr 08, 2008 7:47 am    Teema: Vasta viitega

See on hea, et sa muretsed minu vaimse tervise eest. See näitab juba seda, et sul on hakanud tekkima vastutustunne. Aga karistust sulle alles mõeldakse välja. Sind süüdistatakse inimeste lollitamises eriti suures ulatuses.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Teis Apr 08, 2008 10:14 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
See on hea, et sa muretsed minu vaimse tervise eest. See näitab juba seda, et sul on hakanud tekkima vastutustunne. Aga karistust sulle alles mõeldakse välja. Sind süüdistatakse inimeste lollitamises eriti suures ulatuses.


Krishna on siin niimoodi lollitanud, et see on tõsine sigadus. Tema su vaimse tervise tuksi keeraski, seda tahtis Tok sulle öelda.
Hiljuti Rimis oste tehes kuulsin, kuidas saali helisüsteem mängis üht diskolugu, kus ülistati sedasama lillanahalist pedekat (hare krisna igas refräänis jne). Mul tekkis seda kuuldes tõsine soov Rimi saali helisüsteem põlema panna Very Happy

A krisna naine on küll pandav. Talle keeraks taha ja siis viskaks ta suitsuahju... ja siis vaataks, kas koerad seda liha söövad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Esm Juun 16, 2008 11:24 am    Teema: Vasta viitega

[Tõmbaks otsad kokku: ainuke mõistlik jutt oli see daami teema, daami ei maksaks karta, daam on naise ülim vorm, kahjuks on nii et neid enam ei leidu vabas looduses, kõik on ära hävitatud…

Ah jaa, naise mina sain, saan alati seda mida tahan, nüüd on mure mida naisega peale hakata????
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 12, 2009 3:01 pm    Teema: Vasta viitega

Millegiparast meenus sihuke anekdoot,dzunglis hiir kepib elevanti,seda naeb ahv kellel laheb toimuvast suda pahaks ning ta virutab elevandile kookospahkliga pikku pead.Elevant kiljatab ,mille peale hiir piiksub Ohh jess baby take that alles.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kairikas000
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 25, 2009 11:44 pm    Teema: Vasta viitega

Motosummer kirjutas:
[Tõmbaks otsad kokku: ainuke mõistlik jutt oli see daami teema, daami ei maksaks karta, daam on naise ülim vorm, kahjuks on nii et neid enam ei leidu vabas looduses, kõik on ära hävitatud…

Ah jaa, naise mina sain, saan alati seda mida tahan, nüüd on mure mida naisega peale hakata????


Naisega saab igasuguseid asju peale hakata. Mina laisa inimesena tundsin täna huvi näiteks iroboti vastu ja leidsin kuidas yks sell kiidab hirmasti seda ja on uhkeid pilte teinud ja värki siit: http://foorum.hinnavaatlus.ee/wap/thread.php?topic_id=313127 ja teine sell yhmab kogu selle imemasina kohta lyhidalt- Kenasti kirjutet, aga minu vanamutt teeb seda köike ilma akudeta....

Ja sa kysid mida naisega peale hakata...
_________________
tatraveski otsib eurorahasid taga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 26, 2009 2:48 pm    Teema: Vasta viitega

Sellel planeedil on lihtsam tekitada tuumasõda , kui leida inimene kes Sinust saab aru
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 26, 2009 2:50 pm    Teema: Vasta viitega

Kuid reeglina juhtub nii, et teine inimene mõistab palju paremini kui usutakse aga ise ei nähta, et teine mõistab Very Happy
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 26, 2009 3:03 pm    Teema: Vasta viitega

Reeglina juhtub nii, et alati leidub „keegi“, kes väidab et teab kuidas asjad käivad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 26, 2009 5:01 pm    Teema: Vasta viitega

Seda olen ma kah märganud Very Happy
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kairikas000
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 26, 2009 7:05 pm    Teema: Vasta viitega

Vaata see on kahe otsaga asi- ega kui sa tahad naist kes yldse vastu ei vaidleks või keda saaks vait panna umbes nagu telekapuldist (see mees kes selle kunagi leiutab saab miljardäriks!) siis tuleb kumminaine osta. Noh ja siis see irobot ka. Irobot koristab ja kumminaine täidab muud funktsioonid.
Meile ei ole antud lihtsalt seda kruvi et me saaks aru miks on vaja jalaga kumme toksida autol (samal ajal nätsu närides w veel uhkem sylitades maha), miks te ei või KOHE autole kytust kui tuli vilkuma hakkab vaid arvate et saab veel 100 km sõita, mille kuradima pärast on nii palju raha vaja raisata mingisugustele mõtetutele velgedele ja mis teid veetleb istuma tundide viisi õlises, räpases, bensiinihaisuses garaazhis ja keerama kinni ja lahti mingeid mutreid autol w motikal kui selleks on olemas töökojad.

Aga teie suust jälle pärinevad kysimused stiilis a´la miks me ei võiks oma juukseid seebiga pesta, miks on vaja nii palju totsikuid näo hooldamiseks (saab ju jälle seebiga pesta eks:)), miks meil poes nii kaua läheb ja mis vahet seal on mis värvi on voodikate. Samas kui meie tuleks uhkelt koju 15 tollise telekaga ja teataks sama, et mis vahet seal on kas telekas on 15 tolli või 42 tolli- silmanägemine on ju hea, siis teil tõusevad juuksed pysti.

Need on lihtsalt sugudevahelised erinevused, millega peab leppima- me ei hakka kunagi aru saama kas supakaga on siis tõesti parem heli ja meie meelest on selle ainus funktsioon, et selle peal saab lillepotte hoida.
_________________
tatraveski otsib eurorahasid taga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 26, 2009 7:23 pm    Teema: Vasta viitega

Kõikide nende asjade taga, mida Sina hoolega nimetasid on inimene, minu arusaamise järgi koosneb inimene kahest poolest, mees ja naine, kõik muu pudi padi, on puhtalt kokkuleppe küsimus, ainult inimene saab toota seda väärtust, millest lõpptulemusena saab teine inimene.

Milliseid kokkuleppeid, ja mis ulatuses Sina sõlmid, see on igaühe oma teha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Turg Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group