Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Unenägu "taevakoolist"?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kairikas000
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Püh Veeb 22, 2009 9:15 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Mis nĂĽĂĽd Looja siia puutub? Ja kurjus?

Ning mida sa üritad mulle tõestada?
Mina räägin ainult enda kogemusest.
Ma tean ilma sinuta mis on LD.
Ning ma oskan vahet teha LD ja sellel mis minuga toimus 8 aasta jooksul.

Ning üldse, mis siia Toki puutub ja see kui teda ei ole parasjagu võtta?
Saa aru, et paganaid on väga erinevaid ja paljud paganad ei jaga Toki seisukohti paljudes asjades. Nagu ka mina. Ta on ainult ühe võimaliku liini esindaja.


Ma ei tõesta, ma arutlen. Vaidlustes selgub tõde. Kui sina ytleks mulle et proovi enda peal see w too järgi, mis pole ohtlik siis mina prooviks järgi.
Mina arvan et su voodi ääre peal ei istunud keegi aga see on subjektiivne arvamus. Minu subjektiivne arvamus baseerub mu noorema vennaga (me jagasime tol ajal yhte tuba), kellel oli yksvahe komme end une ja ärkveloleku vahel kratsida ja siis yles ärgata ja väita et keegi käib teda unes kõdistamas. Selleks et ma magada saaks edasi ja et ta end pidevalt ei sygaks (mis ilmselgelt temal tuli närvidest) luuletasin ma talle loo, et mine pese need nähtamatud vaenlased jalgade pealt maha tulikuuma veega. Alati peale seda need kõdistajad kadusid. Lisaks tekkis tal positiivne harjumus ennast pesta ka õhtuti mitte ainult hommikuti.

Aga mis sina arvad siis enda kogemusest? Et istuski keegi voodil ja surus sind?
_________________
tatraveski otsib eurorahasid taga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Püh Veeb 22, 2009 9:42 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, ja ma olens selles väga kindel.
Täpselt sama moodi oleks ma kindel, kui keegi reaalne inimene oleks mulle nii teinud.
Minu jaoks on see reaalsus.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
kason
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 6 Aug 2004
Postitusi: 206

PostitusPostitatud: Püh Veeb 22, 2009 10:04 pm    Teema: Re: Unenägu "taevakoolist"? Vasta viitega

[quote="huntkoer"] kui ärkad öösel üles, kuna ei saa hingata ja mustad kogud voodi äärel istuvad. Kuna siin pakuti välja, et tegu võib olla "olendiga", kes toitub minu hirmust, tegin toas kadakasuitsu, õhtuti joon rahustavat teed ja üritan hästi mehe kaissu pugeda. Praegu on kõik selle koha pealt rahulik. Tunnen, et kui olen närvilisem, on ka uni rahutum ja hirm suurem, kuid praegu on antud teema kontrolli all.

Kõigepealt tee enesele päeval selgeks, et sina oled kehas ja kuni oled kehas(omad keha ) OLED SINA kõige kõvem ja nii see Hirm tuleb kehas üles leida, (energia kogum konkreetses keha kohas)
ja minna sinna sisse ja ta ära võtta.


Ma ei ole konkreetselt siiani ühtegi õppetundi saanud, aga kui ma kasutan eitavat kõneviisi või olen negatiivne, siis järgneb sellele lühike karistus (nt viiakse mind hetkeks teise ruumi ja eraldatakse teistest). Nii nagu ka teiste unenägude puhul, tean ka selles unenäos, et tegu on unenäoga ja lugedes silmad kinni kolmeni saan sellest unest lahkuda.


-Võib ju olla, et käid unes rännakutel, siis tee enesele päeval selgeks,
kĂĽsi otse, kes te olete. Nad peavad vastama, siis juba otsustad, mida teha.
-Võib ju olla, et ise proged oma und, et nüüd tuleb see ja kohe see juhtubki. Siis tee enesele päeval selgeks, kuidas muuta und ehk
unes mõtle ma tahan, et asi läheks nii, ma tahan, et siia tekiks see ja see asi no mis iganes ja kui se juhtub, siis tea, et oled lihtsalt parasiidi
maailmas ja pole tegemist mingite õpetajatega. Ära saab sealt väga lihtsalt -õpi unes lendama ja lenda minema. Ära luba end karistada, seisa enese eest!!!



Tean, et see paik asub kõrgemal, sest kui sellest unenäost välja murran, toimub minu silme ees kukkumine, ma kukun ülevalt alla oma voodisse.

Kukkumine on hea võimalus unes lendama õppida.Ava silmad ja vaata mis ümber toimub(SINUGA EI JUHTU MIDAGI ).
Ja ära kunagi tee seda, mida sa ei taha teha(unes), seisa enese eest.Tõsi -esimene asi, hirmust tuleb vabaneda

Head und! Uned on väga huvitavad Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kairikas000
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Püh Veeb 22, 2009 10:53 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Jah, ja ma olens selles väga kindel.
Täpselt sama moodi oleks ma kindel, kui keegi reaalne inimene oleks mulle nii teinud.
Minu jaoks on see reaalsus.


Ok. Ja kes see keegi siis on/oli?
Sa seda teooriat ei usu siis mitte yks gramm et inimese enda aju võib petta?
_________________
tatraveski otsib eurorahasid taga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Püh Veeb 22, 2009 11:12 pm    Teema: Vasta viitega

Kairikas000 kirjutas:
.Raul. kirjutas:
Jah, ja ma olens selles väga kindel.
Täpselt sama moodi oleks ma kindel, kui keegi reaalne inimene oleks mulle nii teinud.
Minu jaoks on see reaalsus.


Ok. Ja kes see keegi siis on/oli?
Sa seda teooriat ei usu siis mitte yks gramm et inimese enda aju võib petta?
Ma arvan, et kõike ei saa seletada aiunlt füüsilises maailmas nähtuvast lähtudes.
Kõigel on palju sügavamad ja varjatumad põhjused.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Püh Veeb 22, 2009 11:20 pm    Teema: Vasta viitega

Ning olen kindel, et tänapäeva teadus teab heal juhul umbes 10% - 15% tegelikusest.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kairikas000
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Püh Veeb 22, 2009 11:30 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Ning olen kindel, et tänapäeva teadus teab heal juhul umbes 10% - 15% tegelikusest.


Nõus. Aga kui teadus teab 10-15% siis mina tean heal juhul 1 %, sellest ka mu kysimused.
_________________
tatraveski otsib eurorahasid taga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Kairikas000
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Püh Veeb 22, 2009 11:38 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Ma arvan, et kõike ei saa seletada aiunlt füüsilises maailmas nähtuvast lähtudes.
Kõigel on palju sügavamad ja varjatumad põhjused.


Ka nõus. Aga enda jaoks sa oled ju mingi seletuse leidnud- pole ju võimalik et inimene 8 aastat kannatab kui keegi ta voodit kõigutab ja isegi ei uuri, mida see aff tahab ja miks ta just sinu voodis patseerub.

Ma lihtsalt tahan aru saada, mis variandid on veel olemas peale ajuhäirete. Isegi mitte häirete vaid valede signaalide. Korduvad unenäod on olemas ja teaduslikult tõestatud. Kollide osas on nii ja naa- ma usun seda kus asjad lendavad toast tuppa, sest need on ära seletatud et need tekivad tavaliselt kohtades kus on kasvavate teenagerite ja energiate konfliktid. Võimalik, et ma usun ka seda kui keegi on surnud vägivaldsesse surma, et seal võib olla mingi kummituse laadne sell. Aga kui sa olid juba 22 ja see kestis 30 eluaastani- siis niikaua sa nyyd ei saanud olla teismeline. Ja 8 aastat sa ju ometi kogu aeg yhes voodis ei maganud, et saaks kahtlustada nagu keegi oleks su voodi all maha löödud...
_________________
tatraveski otsib eurorahasid taga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Püh Veeb 22, 2009 11:49 pm    Teema: Vasta viitega

Need sĂĽdmused toimusid kolmes voodis ja neljas erinevas kohas.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
huntkoer



Liitunud: 26 Sept 2008
Postitusi: 5
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 23, 2009 12:06 am    Teema: Vasta viitega

Minu jaoks täiesti uueks teemaks oli unehalvatus, millest kuulsin esimest korda. Olgu nende kollidega kuidas on, aga on huvitav teada, kuidas sellist luupainajalikku kogemust erinevad inimesed tõlgendavad.
Hetkel maadlen ikka veel oma õpetajatega seal õppe-unenäos. Aga vaatan, mis minu voodi serval istunud kollid arvavad sellest, kui liigitan nad nüüd unehalvatuse tagajärjeks Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kairikas000
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Esm Veeb 23, 2009 12:27 am    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Need sĂĽdmused toimusid kolmes voodis ja neljas erinevas kohas.


No seda enam...Miks sa siis oled veendunud et see oli reaalne ja mis see põhjus siis peaks olema? Ma saan aru kui sulle tahetakse midagi selgitada w õpetada- juhul kui on olemas keegi kuskilt teiselt tasandilt.

Muide mul oli see unehalvatus VÄGA reaalne ja ma olin 100% veendunud et need on vaimud ja nutsin et miks mind ei usuta ja et ma peangi oma lollide vaimudega eluks ajaks piinlema jääma w olen siis hull. Ma olin enne nõus lahutama oma boyfriendist kui tunnistama et need pole vaimud. Aga kui ma asja selgeks tegin, miks siis enam seda ei tule- on paar korda olnud et tunned et hakkab jälle nagu unepaanika ja siis tuleb unes meelde mis see on ja kohe on kadunud. Kuidagi aravõitu vaimud siis ju?

Mingite uneuurijate meelest on suurem tõenäosus neil seda kogeda, kellel lapsepõlves alati iga palaviku peale vanemad paanikasse läksid ja kuna meie veetsime tõesti kõik suved vanavanemate juures, siis seal muud juttu polnudki, kui kes on surnud, kes on suremas ja kui lehes surmakuulutusi loeti (mis oli kohustuslik kirjandus- tegu oli väikse alevikuga tol ajal) ja juhtus ime et ei teatudki millesse tyyp suri, siis pidi ikka kohe naabrinaisele helistama ja uurima. + pidevad kylaskäigud surnuaedadesse 10-konna esi- ja esiesivanema hauda korrastama- milline terve mõistusega inimene tänapäeval veeretab oma kuue aastast pägalikku surnuaedade vahet? Selles osas usun mina Freudi et enamus asju saab alguse lapsepõlvest....
_________________
tatraveski otsib eurorahasid taga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Esm Veeb 23, 2009 12:40 am    Teema: Vasta viitega

Vanavanemate poolt sinusse istutatud saast ilmutab end vastikute tüüpidena unes - see on ju vägagi päris ja täiesti adekvaatne. Alateadvus ei saa ju sulle kirjakest kapi peale jätta, ta opereeribki kujunditega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kairikas000
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Esm Veeb 23, 2009 12:46 am    Teema: Vasta viitega

viplala kirjutas:
Vanavanemate poolt sinusse istutatud saast ilmutab end vastikute tüüpidena unes - see on ju vägagi päris ja täiesti adekvaatne. Alateadvus ei saa ju sulle kirjakest kapi peale jätta, ta opereeribki kujunditega.


Ilmselt, aga vanadel inimestel olid ju teised kasvatusmeetodid. Meid hirmutati ka et jasmiinipõõsas elab kuri hunt, tegelikult oli seal tolle aegne kaev, mingi kaanega, kus laps oleks võinud sisse sadada- aga no on vaja seda just kurjaks hundiks rääkida...no ma ei tea...Noh, samas jällegi kõik nende lapsed tassisid oma lapsi suveks sinna, seda jõuku oli raske ohjata, eks siis mõeldi lihtsamad taktikad.
_________________
tatraveski otsib eurorahasid taga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Esm Veeb 23, 2009 12:59 am    Teema: Vasta viitega

Kairikas000 kirjutas:


No seda enam...Miks sa siis oled veendunud et see oli reaalne ja mis see põhjus siis peaks olema? Ma saan aru kui sulle tahetakse midagi selgitada w õpetada- juhul kui on olemas keegi kuskilt teiselt tasandilt.

Muide mul oli see unehalvatus VÄGA reaalne ja ma olin 100% veendunud et need on vaimud ja nutsin et miks mind ei usuta ja et ma peangi oma lollide vaimudega eluks ajaks piinlema jääma w olen siis hull. Ma olin enne nõus lahutama oma boyfriendist kui tunnistama et need pole vaimud. Aga kui ma asja selgeks tegin, miks siis enam seda ei tule- on paar korda olnud et tunned et hakkab jälle nagu unepaanika ja siis tuleb unes meelde mis see on ja kohe on kadunud. Kuidagi aravõitu vaimud siis ju?

Mingite uneuurijate meelest on suurem tõenäosus neil seda kogeda, kellel lapsepõlves alati iga palaviku peale vanemad paanikasse läksid ja kuna meie veetsime tõesti kõik suved vanavanemate juures, siis seal muud juttu polnudki, kui kes on surnud, kes on suremas ja kui lehes surmakuulutusi loeti (mis oli kohustuslik kirjandus- tegu oli väikse alevikuga tol ajal) ja juhtus ime et ei teatudki millesse tyyp suri, siis pidi ikka kohe naabrinaisele helistama ja uurima. + pidevad kylaskäigud surnuaedadesse 10-konna esi- ja esiesivanema hauda korrastama- milline terve mõistusega inimene tänapäeval veeretab oma kuue aastast pägalikku surnuaedade vahet? Selles osas usun mina Freudi et enamus asju saab alguse lapsepõlvest....
Mina olen seisukoha, et see tegelane ei olnud mingi vaim Very Happy No vaim klassikalises mõttes, et nagu kellegi surnud tegelase rahutu hing.
Vaid minu jaoks oli sellel seos täiesti elava ja reaalse inimesega.

Ma küll ei mäleta lapsepõlvest mingeid nende poolseid paanikahoogusi.
Ja ka surnuaias sai käidud aiult surnuaia pühade ajal. Seal oli lahe olla Very Happy

Kuid kuidas sa selle kõige juures seletad seda, et ma sain sellest tegelasest lahti peale seda, kui ma olin näidanud, et ma olen temast tugevam. Peaale väga reaalset võitlust voodis ja ka selle tegelase nägemist Very Happy eeleelviimase ja eelviimase külastuse ajal ma sain ta täiesti reaalselt oma haardesse. Nng madin oli kõva, eriti eelviimane kord. Ma käisin voodis rigiratast. Kord oli pea seal kus mu jalad oleksid pidanud olema, siis olin voodis põigiti jne. jne.
Ning kui ma viimane kord tundsin tegelase lähedust, siis ma selegelt mäletan, et ma tegelesin oma mõtetega kui tausin teda oma selja taga. Ma ei viitsinud ringikeerata ja kobasin käega seljataga ning tundsin käe all koera. Ning tundsin ka ta hambaid.Very Happy
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Esm Veeb 23, 2009 1:15 am    Teema: Vasta viitega

Kairikas000 kirjutas:
viplala kirjutas:
Vanavanemate poolt sinusse istutatud saast ilmutab end vastikute tüüpidena unes - see on ju vägagi päris ja täiesti adekvaatne. Alateadvus ei saa ju sulle kirjakest kapi peale jätta, ta opereeribki kujunditega.


Ilmselt, aga vanadel inimestel olid ju teised kasvatusmeetodid. Meid hirmutati ka et jasmiinipõõsas elab kuri hunt, tegelikult oli seal tolle aegne kaev, mingi kaanega, kus laps oleks võinud sisse sadada- aga no on vaja seda just kurjaks hundiks rääkida...no ma ei tea...Noh, samas jällegi kõik nende lapsed tassisid oma lapsi suveks sinna, seda jõuku oli raske ohjata, eks siis mõeldi lihtsamad taktikad.

Mu jutu iva oli natuke teise koha peal. Paljud asjad meie sees ja meie ümber käituvad justkui iseseisvad olendid ja kui me neid mingitel hetkedel ilmsi või unes ka olenditena näeme-tajume, siis see ei ole eksitus. Pigem on see keel, millest oleks mõttekas aru saada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kairikas000
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Esm Veeb 23, 2009 1:33 am    Teema: Vasta viitega

viplala kirjutas:

Mu jutu iva oli natuke teise koha peal. Paljud asjad meie sees ja meie ümber käituvad justkui iseseisvad olendid ja kui me neid mingitel hetkedel ilmsi või unes ka olenditena näeme-tajume, siis see ei ole eksitus. Pigem on see keel, millest oleks mõttekas aru saada.


Keelega läheb ikka jupp aega aega. See ei ole nii lihtne kui asjal sees olevale inimesele tunduda võib. Asi pole ka ainult keeles vaid foorumis on kohati nii palju infot tykeldatud et inimene kes siia alles on sadanud- saab kätte osa infost ja siis jääb itsitama mõna kildu (kuigi mina olen seisukohal et kõige suurem pluss mis ma siit saanud olen, ongi sydamest naermine- see pole mitte pahatahtlik naermine vaid ma ei ole enne kohanud mujal sellist fenomeni, kus inimestel on oskus enda yle naerda ja sõbralikult tögada- sellel on võõrale inimesele suurem väärtus kui asjas sees olevad inimesed enam ise sellest aru saavad. Ma arvan et see eluterve huumor ongi see, mis enamus võõraid siit enam lahkuma ei pane ja sealt edasi sõltub juba inimesest...kas keel saab selgeks w ei saa)
_________________
tatraveski otsib eurorahasid taga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Kairikas000
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Esm Veeb 23, 2009 1:46 am    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Kuid kuidas sa selle kõige juures seletad seda, et ma sain sellest tegelasest lahti peale seda, kui ma olin näidanud, et ma olen temast tugevam. Peaale väga reaalset võitlust voodis ja ka selle tegelase nägemist Very Happy eeleelviimase ja eelviimase külastuse ajal ma sain ta täiesti reaalselt oma haardesse. Nng madin oli kõva, eriti eelviimane kord. Ma käisin voodis rigiratast. Kord oli pea seal kus mu jalad oleksid pidanud olema, siis olin voodis põigiti jne. jne.
Ning kui ma viimane kord tundsin tegelase lähedust, siis ma selegelt mäletan, et ma tegelesin oma mõtetega kui tausin teda oma selja taga. Ma ei viitsinud ringikeerata ja kobasin käega seljataga ning tundsin käe all koera. Ning tundsin ka ta hambaid.Very Happy


Ma saan nyyd aru mida sa seletad. See ei ole jah unehalvatus. See oleks nagu võitlus kellegagi mingil teisel tasandil. Ma olen selle kohta lugenud saientoloogide juttudest.
_________________
tatraveski otsib eurorahasid taga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Esm Veeb 23, 2009 1:59 am    Teema: Vasta viitega

Esimestel aastatel olin ma vägagi krambis. Ei saanud liigutada, tundsin, et hoitakse kinni. Tundsin tõesti nagu keegi oleks lähenenud seljatagant ja toetas oma põlve voodisse.
Liigutama sain ma hakkata kuskil kolmandal, neljandal aastal. Peksin, kuid ei tabanud kedagi.

Ja koguaeg ma tundsin ta ära. Ning eriti peale seda kui ma hakkasin tõsisemalt huvi tundma esoteerikast ja muust sellisest millest ka siin foorumis palju kirjutatakse, hakkasin ma muutuma selle "külalise" suhtes tugevamaks ja suutsin ka vastupanu osutuda, kuni sellised rünnakud lõppesid.
Ma olen ka hiljem tundnud "külalise" lähedust (viimati kuskil paar nädalat tagasi), nii, et keha läheb krampi kuid ma reeglina reageerin kõva häälega pikalt saatmisega ning selliseid võitlusi ei ole mul enam olnud alates 2005 aasta augusti kuud.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
kason
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 6 Aug 2004
Postitusi: 206

PostitusPostitatud: Esm Veeb 23, 2009 7:51 am    Teema: Vasta viitega

[quote=".Raul."]Esimestel aastatel olin ma vägagi krambis. Ei saanud liigutada, tundsin, et hoitakse kinni. Tundsin tõesti nagu keegi oleks lähenenud seljatagant ja toetas oma põlve voodisse.
Liigutama sain ma hakkata kuskil kolmandal, neljandal aastal. Peksin, kuid ei tabanud kedagi.


[color=darkblue]Võib-olla on ka teisi võimalusi, kuid mina olen üleskasvanud vanarahva teadmisega, et see on teise inimese viha, mis kägistab sind.
Olen seda tundnud, lahti rabeledes teadsin täpselt, kes oli (ära tundmine välistab edaspidise). No siis proovisin ise järele, kas ja kuidas seda(luupainajat)saab teisele teha, jah saab küll (arutasime katsealusega asja läbi) . Selline on minu varjant.
Cool[/color]
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Esm Veeb 23, 2009 12:42 pm    Teema: Vasta viitega

kason kirjutas:
Võib-olla on ka teisi võimalusi, kuid mina olen üleskasvanud vanarahva teadmisega, et see on teise inimese viha, mis kägistab sind.
Olen seda tundnud, lahti rabeledes teadsin täpselt, kes oli (ära tundmine välistab edaspidise). No siis proovisin ise järele, kas ja kuidas seda(luupainajat)saab teisele teha, jah saab küll (arutasime katsealusega asja läbi) . Selline on minu varjant.
Ma tundsin kah ära. Või arvasin tundvat, sest viimasel suurel maadlusel kui sain suruda ta enda alla, siis ta moondus/ muutus üheks tuttavaks inimeseks.

Kuid peale seda sündmust on ta olnud minu lähedal, kuid ei ole enam rünnanud.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group