Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Unenägu "taevakoolist"?
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
huntkoer



Liitunud: 26 Sept 2008
Postitusi: 5
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2009 10:07 am    Teema: Unenägu "taevakoolist"? Vasta viitega

Mul on aegajalt esinenud luupainajaid või kuidas iganes seda nimetada, kui ärkad öösel üles, kuna ei saa hingata ja mustad kogud voodi äärel istuvad. Kuna siin pakuti välja, et tegu võib olla "olendiga", kes toitub minu hirmust, tegin toas kadakasuitsu, õhtuti joon rahustavat teed ja üritan hästi mehe kaissu pugeda. Praegu on kõik selle koha pealt rahulik. Tunnen, et kui olen närvilisem, on ka uni rahutum ja hirm suurem, kuid praegu on antud teema kontrolli all.
Viimasel ajal üha sagedamini (3-4 korda nädalas viimase 3-4 nädala jooksul) näen ühte ja sama und. Nimelt toimub tegevus kuskil kõrgemal. Seal on grupp inimesi ja nad istuvad laua taga ja söövad ning räägivad juttu. Need inimesed on minu vanused ja natuke minust vanemad (30ndates). Kui ma olen seal nende juures, siis tunnen, et mulle hakatakse midagi õpetama. Ma ei ole konkreetselt siiani ühtegi õppetundi saanud, aga kui ma kasutan eitavat kõneviisi või olen negatiivne, siis järgneb sellele lühike karistus (nt viiakse mind hetkeks teise ruumi ja eraldatakse teistest). Nii nagu ka teiste unenägude puhul, tean ka selles unenäos, et tegu on unenäoga ja lugedes silmad kinni kolmeni saan sellest unest lahkuda. Aga eile öösel, ei lastud mind sealt unenäost välja, need inimesed justkui teadsid, et tahan ära minna ja mul polnud jõudu lahkuda. Pidin mitu korda järjest üritama, enne kui viimaks üles tõusin. Tean, et see paik asub kõrgemal, sest kui sellest unenäost välja murran, toimub minu silme ees kukkumine, ma kukun ülevalt alla oma voodisse.
Võib muidugi olla, et see on kõige tüüpilisem korduv unenägu, nagu neid aegajalt ikka tekib. Aga see kõik meenutab mulle justkui taevast kooli, kus minust targemad hinged üritavad mind õpetada.
Mida teie sellisest unenäost arvate?
Kõike ilusat!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2009 12:58 pm    Teema: Vasta viitega

päris huvitav. see esimene osa su stsenaariumist on päris tuttav - mingitsorti painajaid sai ka kogetud - ca 1,5 aasta eest ehk, mingi perioodi vältel kohe. kogusid voodiserval küll polnud, aga mingid jõud küll, kes "hinge seest rebisid" ja voodi külge naelutasid, just, et hing kinni... ja astusin neile samuti vastu nagu oma hirmudele - st silma vaadates (kadakasuitsu ka Wink ), teada saades, et ma ei karda midagi... siis tuli rahu ja lõppes see pull - ja rohkem pole olnud ka. aga edasine on mul vähe teisiti - huvitav, et räägid koolist, katsun ka selle pilguga vaadata nüüd... neid hingi, kellega tuleb ette kohtumisi ja olukordi, igasuguseid huvitavaid ja mõjuvaid selliseid Wink
Tagasi üles
huntkoer



Liitunud: 26 Sept 2008
Postitusi: 5
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2009 9:59 pm    Teema: Vasta viitega

Mul endal on seal unenäos tunne, nagu kõik teised peale minu oleksid kõrgemalt arenenud hinged, kes mulle midagi uut tahaksid õpetada ja justkui nad loeksid mu mõtteid ... nagu nad teaksid täpselt, mis minu sees toimub. See on hirmutav.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2009 10:11 pm    Teema: Vasta viitega

huvitav. mul on vahest "kõrgemad" hinged ja vahest täiesti reaalsete inimeste hinged. st kui nt kaklen unes oma emaga vms siis on see nö unefilm lihtsalt, ei ole hingede suhtlemine, kuid teinekord on inimeste ja ka mu oma hing see, mis kontakteeruvad. ja vahest on seninägemata hinged, mõned justkui jah, kõrgemad - mind nad veel hirmutanud pole, pigem aidanud ja kaitsnud, õpetanud siis sedapidi - tea, kas paeks ka kartma miskit Rolling Eyes muidugi on kurje olendeid ka, aga pole neid eriti tõsiselt võtnud enam, rohkem kõrvalt vaadanud või olematuks tunnistanud...
Tagasi üles
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2009 10:14 pm    Teema: Vasta viitega

Hundikoer
Praegult oled sa suht valvas. Suht tundmatu ja seega hirmutav olukord.
Kuid mulle seal kĂĽll midagi sinu jaoks ohtliku ei paistnud.
Vastupidi. Suhteliselt head väljavaated.
Mis tipneb mingi oma moodi võiduga.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
DONNA
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 5 Juun 2006
Postitusi: 35
Asukoht: Harjumaa

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 18, 2009 9:16 pm    Teema: Vasta viitega

huvitav ma motlesin, et ainult mind kaivad mingid kogud ryndamas ja mitte ainult..... aga mingi pohjus peab ju sellel olema?????
_________________
leidsin vist midagi.......
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Kairikas000
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Püh Veeb 22, 2009 4:29 am    Teema: Vasta viitega

Jah selle põhjus on unehalvatus ehk magamishäire ja seda kogevad vähemalt korra elus väidetavalt peaaegu kõik inimesed. Su taju jääb pidama une ja ärkveloleku vahele http://www.guardian.co.uk/uk/2005/oct/26/science.research

Looda sa et mingid mehikesed....
_________________
tatraveski otsib eurorahasid taga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Veeb 22, 2009 5:08 am    Teema: Vasta viitega

ma ka paar korda korralikku koolitust saanud.
sihukesed koolitused on tavaliselt väga asjalikud.
ja otse loomulikult eeldavad koolitajad, et kui nad juba oma üliväärtuslikku aega millegipärast sinule eraldavad, siis seda ka max ära kasutatakse.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Kairikas000
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Püh Veeb 22, 2009 5:15 am    Teema: Vasta viitega

ei tea...mulle kyll see unehalvatus ei meeldi...ja ma seda koolitusena ei võta ka, vastik tunne ja liigutada ei saa...Mida see mulle õpetama peaks- magama jäämist alguses kartsid, nyyd ma võtan seda umbes nagu ebameeldivat nohu et jälle hakkab peale see petuskeem kus aju tahab mind petta nagu mu hing käiks mingitel rännakutel. Ei käi ta kuskil nagunii..
_________________
tatraveski otsib eurorahasid taga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Püh Veeb 22, 2009 10:53 am    Teema: Vasta viitega

Karikas
Sinu jaoks see võib olla ainult mingi unehalvatus
kuid teiste jaoks on see midagi muud.

Kuid ka see kui kõike taandada ainult füüsilisele tasandile on ühiskondlik programm, mis üritab varjata maailma vaimset poolt inimeste eest.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal


Viimati muutis seda .Raul. (Püh Veeb 22, 2009 10:57 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Püh Veeb 22, 2009 10:54 am    Teema: Vasta viitega

DONNA kirjutas:
huvitav ma motlesin, et ainult mind kaivad mingid kogud ryndamas ja mitte ainult..... aga mingi pohjus peab ju sellel olema?????
Ma kaklesin ĂĽhe sellisega mingi 8 - 9 aastat Very Happy
Võtis aega, aga lahti sain
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Püh Veeb 22, 2009 12:24 pm    Teema: Vasta viitega

Minu kogemus on, et lõdvestumine aitas - kadus ära. Arvan, et mingi hirm näitab ennast sedasi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kairikas000
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Püh Veeb 22, 2009 6:02 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Karikas
Sinu jaoks see võib olla ainult mingi unehalvatus
kuid teiste jaoks on see midagi muud.

Kuid ka see kui kõike taandada ainult füüsilisele tasandile on ühiskondlik programm, mis üritab varjata maailma vaimset poolt inimeste eest.


Mina ei saa jälle aru miks sa tahad oma pagana usust teha mingit hirmuusku, kus kogu aeg on mingid ryndajad.
Yhiskondlik programm programmiks- ma tõesti ei ela enam teadmises et maakera on lapik kui ta on ymmargune- kuigi sajandeid tagasi nii väideti. Yhiskondlik programm muide on sinu suitsetamine mitte unehalvatus, sest vanasti nähti ka luupainajaid. Sellepärast te häälestategi tavainimesed (mida on valdav enamus) mõtlema teist kui sektist, sest isegi lihtsates asjades käib kogu aeg mingi hirmutamine.

Muidugi on inimlik mõelda et ikka kollid ryndavad, aga mu aju on täiesti korras. Ja noh ongi- ega aju vigane pole sellepärast. Aga need EI OLE kollid ja unehalvatusega olen ma võidelnud kyll kordi rohkem kui keegi teine ja yle sain sellest siis kui ma tegin selgeks omale mis asi see on.
Viplala arvamus et see on hirm, iseloomustab kõige õigemini seda.

Und nähes on aju inimkeha tegevuse blokeerinud, et organism reaalsuses seda kaasa ei teeks, mida unes näeme.Sellises olekus inimene näeb ja kuuleb (olematuid) asju ning on veendunud, et need on reaalsed- mis sa arvad et ma ei olnud vihane kui pyydsin boyfriendile seletada et nyyd on kyll vaimud ja ta saatis mu kuu peale. Ma kartsin magama jäämist nagu tuld ja kõige kergem oli selles syydistada absoluutselt kõiki teisi, v.a. minu peakest ennast. Siis ma sisestasin otsingusse sleep paralysis ja hakkasin lugema. Inimese enda aju ongi kõige hullem põrgu koos alateadvusega. Et need ei ole ei kollid ega muud ryndajad tõestavad enda peal sooritatud katsed:

1. Unehalvatus tuleb enim peale selili magades. Õmblesin öösärgile tennisepalli selja peale (siis ei saa selili magada)- ega sa ometi ei taha öelda et kollid valivad inimese ryndamist ta magamise asendi järgi?
2. Kehvemad arstid kirjutavad antideprekaid välja, paremad soovitavad psyhhoanalyysi. Need kes krõbistavad antideprekaid, neil kaob unehalvatus- ryndav koll siis allub medikamentidele w? See on ikka inimese enda aju, mis sellele reageerib. Mina läksin teist teed ja panin käele elektroonilise kella (põhjusel kuna liigutada ei saa, siis ei saa neid ninast kinni hoidmise katseid teha) . Vaatad kella, pöörad pilgu ära, vaatad uuesti- unenäos kellaaeg mutub, reaalses elus kestab see kahjuks sekundeid. Koll jee kardab su elektroonilist kella
3. Lõpetasin kohvi joomise õhtuti ja vahetasin selle trenni vastu- unehalvatuste arv vähenes märgatavalt- kui mul oli vahepeal perioode kus iga nädal kestis see jama, siis nyyd on paar korda aastas- koll reageerib sul trennile w?

Mul on muide vastupidiseid unenägusid ka olnud- kus ma vahetan unes kiiruga riideid ja olengi omal reaalselt öösärgi seljast võtnud, sest kiiresti oli vaja vahetada. Ja see ka raudselt polnud koll, kes selle särgi seljast tiris.

Ma saan aru sellest loogikast, mida Nool seletas gayde teemas et mida me võtame eelmistest eludest kaasa (oletades et need on olemas) + see saastatus ja sinu suitsetamine! ja veel sada asja- ilmselt ongi meie ajudes tänapäeval rohkem valesid närviimpulsse ja inimese enda oskus tunnistada ykspuha kes teine syydi, v.a. iseend. Ma usun sada korda enne seda voolikute teooriat kui seda et kollid paratasandilt w kus iganes ryndavad ainult selili olevaid inimesi, kes ei söö antideprekaid...
Igal juhul minu aju annab valesid närviimpulsse, sel ajal kui sind ryndavad kollid paratasandilt. Ma olen nõus tegema kompromissi ja leppima sellega et kui tahad, siis las sind ryndavad.
_________________
tatraveski otsib eurorahasid taga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Püh Veeb 22, 2009 6:17 pm    Teema: Vasta viitega

Esiteks ei ole mingit paganausku.
Teiseks ma tean mida olen kogenud ja näinud Very Happy
Ja mis hirmust sa räägid? Keda ma hirmutan sellesga, kui räägin sellest mida tunnen?

Ning mis sul on minu suitsetamisega asja?
Mina magasin alati vasakul küljel, kui tundsin kuidas kellegi põlv vajutati voodi ja üritati mind läbi voodi suruda.
Läheneti seljatagant ja ma tajusin mingit konkreetset tegelast.
Ning viimastel kordadel juhtus nii, et kui ma tundsin tema tulekut, siis ma juba muigasin, et "keegi" tahab vist tappa saada.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kairikas000
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Püh Veeb 22, 2009 6:41 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Esiteks ei ole mingit paganausku.
Teiseks ma tean mida olen kogenud ja näinud Very Happy
Ja mis hirmust sa räägid? Keda ma hirmutan sellesga, kui räägin sellest mida tunnen?

Ning mis sul on minu suitsetamisega asja?
Mina magasin alati vasakul küljel, kui tundsin kuidas kellegi põlv vajutati voodi ja üritati mind läbi voodi suruda.
Läheneti seljatagant ja ma tajusin mingit konkreetset tegelast.
Ning viimastel kordadel juhtus nii, et kui ma tundsin tema tulekut, siis ma juba muigasin, et "keegi" tahab vist tappa saada.


Suitsetamisega muud asja polegi kui sa räägid et mul on yhiskondlikud programmid- ma tõin vastupidise näite et suitsetamine on samasugune yhiskondlik programm. Suitseta palju tahad Smile

Ma saan aru et sa tundsid seda aga see ongi et iseendale tundubki see kohutavalt reaalne, aga see on siiski su enda aju. Täpselt sama nagu sa vahel arvad et oled unest ärganud aga tegelikult ei ole. Ma tõin selja peal magamisest näite et valdav enamus sellest unehalvatusest on selja peal- pealegi see põlve vajutus ja läbi voodi surumine pole unehalvatuse moodi vaid viitab LD-le - lucid dream. http://lucidity.com/ Sellega saaksid sa igasuguseid katseid teha ja eksperimenteerida kui viitsimist on ja need on kaks erinevat asja. Siin on terve kommuun neist http://www.ld4all.com/ ainult et need sellid kasutavad asja oma kasuks ehk veedavad nende surujatega lõbusalt aega ja teadvustavad endale et see tegelikult on ikka oma peas kinni. LD on (reeglina) täiesti naturaalne fenomen, mida on uuritud teaduse tasandil (selle uurijad on omandanud nt. doktorikraadi tunnustatud ylikoolides). Millegi paranormaalsega, ega "saatanlikuga" tegu pole. Ainus, mis võib inimestes tekitada teatud võõristust, on suhteliselt suur teadmatus mis sel alal valitseb. Inimene reeglina võõristab kõike, millega tal puudub kogemus.

See on nagu vanal ajal oli paanikahäiretega, arvati et inimene on kurjast vaimust vaevatud ja mõni targem oskas ta kylmaveetynni toppida, peale mida läks kuri vaim pealt ära. Tegelikult said närviimpulsid uue signaali ja hakkasid tegelema kylmaga ja ajul polnud aega enam tegeleda hirmu ja adrenaliiniga.
_________________
tatraveski otsib eurorahasid taga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Püh Veeb 22, 2009 6:51 pm    Teema: Vasta viitega

Kust sina tead? Sa ju ei jaganud minuga siis voodit? Laughing
Pealegi on igal füüsilisel "vaegusel" oma vaimne põhjust.
Mis kogemusse puutub, siis minu kogemus on 8 - 9 aasta pikkune.
Esimest korda tundsin ma seda siis kui olin 22 ja see lõppes umbes siis kui sain 30.
Alguses oli iga kuu paar sellist kokkupuudet, mingi aeg vähenes, siis jälle oli praktiliselt iganädal. Ning lõppes siis kui ma peksa andsin.
Ja nüüd ei ole mingi neli aastat ennast ilmutanud. Viimane kord küll tuletas ta ennast meelde 2006 asta novembris. Ja siis nagu koera moodi. Ma katsusin ta hambaid ja kuulsin hingamist ja samal ajal kuulsin mis toimub õues. Vihma sadas. Ning ise ma olin vägagi üleval ja tegelesin oma mõtetega.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kairikas000
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Püh Veeb 22, 2009 7:05 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Kust sina tead? Sa ju ei jaganud minuga siis voodit? Laughing
Pealegi on igal füüsilisel "vaegusel" oma vaimne põhjust.
Mis kogemusse puutub, siis minu kogemus on 8 - 9 aasta pikkune.
Esimest korda tundsin ma seda siis kui olin 22 ja see lõppes umbes siis kui sain 30.


Inetu lugu jah et ma siis voodit ei jaganud Very Happy Unehalvatusel on yks kindel tundemärk- sa ei saa liigutada, karjuda ja selline tunne on nagu rabele mis sa rabeled- hinge ei saa kehasse tagasi. Tappa kellegile anda ei saa- sest liigutada pole võimalik (oma arust siis). Põlvega surumine ja selge tyybi tunnetamine, kes sul kylas käib sarnaneb lihtsalt LD-le. Ongi vaimne põhjus- magasid vähe, olid armunud w pettunud w väsinud w deprekas w kurat teab mida veel.
Ma kuskilt lugesin et sa oled 27, nyyd juba 30 Very Happy Looda sa et see on lõppenud seoses su ealiste muudatustega - kui pudelil on kork yle keeratud, siis ei saa seda päris õigeks kunagi sättida. Aga need pole ei kollid ja sa pole ka vaimuhaige. Mine kolista seal kommuunis, siis saad aru- tyybid kasutavad seda võimet LD-le et nendes lõbusalt aega veeta (nt. kakeldes koletistega, ajades juttu ning veetes aega unenäo tegelastega (DC - dream character), ringi lennates, ja kõik muu võimalik, mida unenägija lõbusa ajaveetmise all silmas peab). Seega siis meelelahutuslik funktsioon. Mõni vend uhkustab seal suisa sotsiaalsete oskuste omandamisega. Seda LD värki kahjuks ei jagata kulbiga kõigile aga kui on juba jagatud, siis ma kyll eksperimenteeriks, mitte ei tahaks tappa anda.
_________________
tatraveski otsib eurorahasid taga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Püh Veeb 22, 2009 7:35 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei ole ka 30. tunduvalt vanem ikka Very Happy
Kuid ma sain liigutada. Viimasel kuuel aastal ma liigutasin ennast päris kindlalt. Mis moodi ma siis "temaga" kaklesin?

Sellest nii öelda LDst on ka siin foorumis palju juttu olnud, astraal rännakute nime all.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kairikas000
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Püh Veeb 22, 2009 8:54 pm    Teema: Vasta viitega

sina ei kakelnud (sa kirjutasid et sa mõtlesid et keegi tahab tappa saada), need teised tyybid on arendanud seda edasi ja lahutavad meelt. Kokkuvõtvalt maakeeli öeldes kui teised räägivad et neil on see ja too võime ja pole midagi tegelikult, siis sul on reaalne võime- ma ei tea kas seda nyyd maagiaga seostada saab...Aga see on umbes nii et kui tavainimene käib raske raha eest Hollandis lõõgastumas ja sööb magic seeni w lsd-d- siis ei arva keegi et need on kollid vaid kõik saavad aru et see on puhas stimulatsioon. Sinu aju oskab kuidagi unes ilma igasuguste mõjutusvahenditeta sama asja genereerida ja seda on vähestel, aga need kes seda ei karda, elavad suht lõbusat elu unes ka. Eelis on see et see pole kahjulik, kuna sa ei stimuleeri seda ju keemiliste ainetega.
Unehalvatus on aga nagu sõna otseses mõttes halvatus- siis pole mingeid selle kuskil voodinurgal istumas (kuigi osad väidavad et kui karta seda LD-d, siis võivat seguneda- mis on ka suht mõjuv põhjus et inimene võiks oma keha siiski tunda) vaid sa oledki nagu halvatud- sellest ka see nimi.

No see on umbes nagu nende rynnetega ärkvel olles, kus mõni arvan et keegi ryndab neid. Kui Tokit parasjagu pole võtta, kes ryndajad ära ajab, siis käib häda pärast ka kaks veeämbrit. Yhte paned võimalikult kuuma vee, teise jääkylma. Ja siis topid jalad sinna sisse (põhjusel et jalataldade all on kõige rohkem närvilõpmeid ja vabaned n.ö. "ryndest" kõige kiiremini)- 30 seki kylma vette, 30 seki kuuma vette ja aju saab uued signaalid. Ma ei usu et reaalselt ykski koll veeämbreid kardab, seega kui veeämbrite teooria aitab, siis annab aju valesid signaale vahepeal. Mõnel on vb rynded, aga raudselt mitte kõigil. Ja see pole ka mingi ohtlik katse, et seda katsetada ei võiks.

Mina muide ei usu et Loojal yldse mingit pistmist kurjusega on, halvimal juhul tegi ta inimest progedes mingi väikese vea ja kurjust toodab inimene ikka ise. Nagu kristlastel need papid tahavad hallata masse, siis mõeldakse välja Jumala karistused ja mis iganes.
_________________
tatraveski otsib eurorahasid taga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Püh Veeb 22, 2009 9:03 pm    Teema: Vasta viitega

Mis nĂĽĂĽd Looja siia puutub? Ja kurjus?

Ning mida sa üritad mulle tõestada?
Mina räägin ainult enda kogemusest.
Ma tean ilma sinuta mis on LD.
Ning ma oskan vahet teha LD ja sellel mis minuga toimus 8 aasta jooksul.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group