Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Toki Teleesinemised.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 61, 62, 63  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2009 7:57 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
kui jub m6tled m6ne poisiga kohtumisest v6i midagi ligil'hedastki, siis lood juba kanaleid alateadlikult. niiet valetad j'lle, kui v'idad, et pole kunagi loonud neid. lihtsalt teadlikult ei oska sa vast neid luua.
Lisaks veel see, et ei peagi isegi kellegile konkreetsele inimesel teadlikult mõtlema. Kui mingisse ruumi siseneb hakkavad juba kanalid reeglina liikuma. Kõigi meeste poole, kes alateadlikult huvi võiks pakkuda.
Või kui keegi kutt tuleb bussi ja istub neiu kõrvale ning kui kutt hakkab neiule külge lööma, siis on kah juba kanal loodud. Isegi kui neiu ise teatab kõigile, et tema ei ole selle kuttiga kanalit loonud.
Ja isegi läbi interneti käib tegelikult kanalite loomine.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Marith
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 11 Okt 2008
Postitusi: 57
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2009 8:01 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei oska põhjendada, aga mulle tundub, et see kanalite loomise jutt on paganatel õige. Ja Turovski on tark mees.
Ainult mööda kanaleid saab hakata mees naisele järgi jooksma.
Koledaks ei tee naist niivõrd mitte välimus, kui aga suutmatus luua kanaleid. Sellist ei märgatagi või võõristatakse ka siis kui ta on tglt ilus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2009 8:04 pm    Teema: Vasta viitega

Marith kirjutas:

Ainult mööda kanaleid saab hakata mees naisele järgi jooksma.
Kanal on side ja loomulikult kui kanal juba loodud, siis käib see mõlemalt poolt. Mööda kanalit saab panna ka mehe naise järgi jooksma ja saab ka naine ligineda mehele.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kairikas000
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2009 8:24 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
See on seriaal, mis on kohustatud näitama maailma just nii, et inimeste mõistust nüristada. Muidu ei lastaks seda avalikuse ette.

Muide, see bioloog kellele ma vihjasin oli Aleksei Turovski.


Aga ma ei pidanud seda seriaali silmas, ma ei vaata selliseid seriaale- mul on koondnimetus Meeleheitel Koduperenaised sellele inimtyybile kes käib Delfis w Perekoolis kurtmas meessoo yle:)

Turovski on tark mees kyll, aga bioloog ta ei ole- ta on Eesti parasitoloog, etoloog ja zoosemiootik. Õpetab ylikoolis loomapsyhholoogiat...noh...ma ei tea...mina ei tahaks päris looma psyhholoogiaga inimolemust seostada.

See kanalite asi- ma loen kuskilt juurde, sellisel kujul ma seda ei usu- see kas on mingi lihtsustatud variant (inimtyybid on juba erinevad) või vale variant. Sellisel kujul et keegi istub kõrvale ja juba on kanal- raske uskuda. Ise te tõite kunagi enne näite, et mõne inimesega koos olles oled kuidagi väsinud ehk pätsab energiat. Samas on inimesi, kellelt ei saa energiat pätsata- mis moodi see kanalite teooria siis peaks yhtemoodi töötama. Selle teooria järgi peaks olema siis seadus selline et inimene, kes töötab alal, kus ta puutub kokku suurema inimgrupiga (nt arstid, õpetajad jne) omama ka suuremat valikuvõimalust siis vastassugupoolest. Ja naabri Maali kes lypsab kylas lehma, tal on väiksem tõenäosus. Kui sa aga eluliselt vaatad, siis suur osa õpetajaid on vanatydrukud ja naabri Maalil on lisaks oma mehele veel 3 naabrimeest...

Kui sellel teoorial on mingigi tõepõhi all, siis nii lihtne see kyll pole et on kanal ja tyybid muudkui voolavad. Ja tahad või mitte, ikka on kanal. Looja poleks siis inimestele mõtlemisvõimet andnudki, kui see asi nii lihtsalt käib.
_________________
tatraveski otsib eurorahasid taga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
oss
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2009 8:26 pm    Teema: Vasta viitega

raul raisk ajab jälle ajab naistele keelt kõrva
kadekaks teeb http://www.youtube.com/watch?v=yS1M6ODpdV4&feature=related
Tagasi üles
Kairikas000
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2009 8:27 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
kui jub m6tled m6ne poisiga kohtumisest v6i midagi ligil'hedastki, siis lood juba kanaleid alateadlikult. niiet valetad j'lle, kui v'idad, et pole kunagi loonud neid. lihtsalt teadlikult ei oska sa vast neid luua.


Norn, kas sul on täna mingi pahuruse päev w? Valetan ja valetan jälle...Ma arutlen, ma ei pea pimesi olema nõus kõigega. Mine joo piparmyndi teed, mul on ka päevi, kus kõik tundub kahtlane ja inimesed va sigudikud. Järmine päev saan aru, et viga ikka minus endas oli. See kui ma vastu vaidlen ei pruugi alati tähendada seda et ma yldse ei usuks w ma valetan, vaid ma vajan enda jaoks selgeks saamisel lisafakte.
_________________
tatraveski otsib eurorahasid taga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
oss
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2009 8:30 pm    Teema: Vasta viitega

nii et norn
valik on sinu
manala või toonela
Tagasi üles
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2009 8:36 pm    Teema: Vasta viitega

oss kirjutas:
raul raisk ajab jälle ajab naistele keelt kõrva
kadekaks teeb http://www.youtube.com/watch?v=yS1M6ODpdV4&feature=related
Ma ei aja kellegile keelt kõrva. Minu elus on üks väga tähtis naine. Kellest ma väga, väga hoolin ...
Ja siin on võib olla üks moment kui ma ülehoolitsedes võin piiri ületada.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal


Viimati muutis seda .Raul. (Esm Veeb 16, 2009 8:39 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Marith
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 11 Okt 2008
Postitusi: 57
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2009 8:37 pm    Teema: Vasta viitega

see kanalite asi tundub mulle selline, et naise energeetikas on mingi koht "avatud". kõik toimub mingil teisel, mitte reaalsete asjade,tasemel.kas tal on ümber palju inimesi või vähe - pole kuigi tähtis. See lahtine koht, kanal, loob võimaluse reaalsuses potensiaalsetel meestel välja ilmuda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2009 8:41 pm    Teema: Vasta viitega

Marith kirjutas:
see kanalite asi tundub mulle selline, et naise energeetikas on mingi koht "avatud". kõik toimub mingil teisel, mitte reaalsete asjade,tasemel.kas tal on ümber palju inimesi või vähe - pole kuigi tähtis. See lahtine koht, kanal, loob võimaluse reaalsuses potensiaalsetel meestel välja ilmuda.
Just. Isegi vägistajaid tõmmatakse endale nii külge.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kairikas000
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2009 8:42 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Ma ei aja kellegile keelt kõrva. Minu elus on üks väga tähtis naine. Kellest ma väga, väga hoolin ...
Ja siin on võib olla üks moment kui ma ülehoolitsedes võin piiri ületada.


Naised on selles mõttes veidrad olevused kyll, et kui mehed hakkavad yle hoolitsema, siis meil hakkab igav. Ära raisutada meid ei tohi mingil juhul ja mida vähem me teame kui palju te hoolite, seda rohkem me viitsime ka ise pingutada.
_________________
tatraveski otsib eurorahasid taga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Kairikas000
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2009 8:44 pm    Teema: Vasta viitega

Marith kirjutas:
see kanalite asi tundub mulle selline, et naise energeetikas on mingi koht "avatud". kõik toimub mingil teisel, mitte reaalsete asjade,tasemel.kas tal on ümber palju inimesi või vähe - pole kuigi tähtis. See lahtine koht, kanal, loob võimaluse reaalsuses potensiaalsetel meestel välja ilmuda.


Kas see on siis kuidagi nii et mõnel on see rohkem avatud ja mõnel vähem? Võrdselt avatud see kyll kõigil yhtemoodi olla ei saa. Aga millest see avatus siis sõltub?
_________________
tatraveski otsib eurorahasid taga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2009 8:47 pm    Teema: Vasta viitega

Kairikas000 kirjutas:
.Raul. kirjutas:
Ma ei aja kellegile keelt kõrva. Minu elus on üks väga tähtis naine. Kellest ma väga, väga hoolin ...
Ja siin on võib olla üks moment kui ma ülehoolitsedes võin piiri ületada.


Naised on selles mõttes veidrad olevused kyll, et kui mehed hakkavad yle hoolitsema, siis meil hakkab igav. Ära raisutada meid ei tohi mingil juhul ja mida vähem me teame kui palju te hoolite, seda rohkem me viitsime ka ise pingutada.
No mõnikord ma ka reageerin üle ja võin muutuda väga ebameeldivaks.
Kõigi suhtes Twisted Evil
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2009 8:49 pm    Teema: Vasta viitega

Kairikas000 kirjutas:
Marith kirjutas:
see kanalite asi tundub mulle selline, et naise energeetikas on mingi koht "avatud". kõik toimub mingil teisel, mitte reaalsete asjade,tasemel.kas tal on ümber palju inimesi või vähe - pole kuigi tähtis. See lahtine koht, kanal, loob võimaluse reaalsuses potensiaalsetel meestel välja ilmuda.


Kas see on siis kuidagi nii et mõnel on see rohkem avatud ja mõnel vähem? Võrdselt avatud see kyll kõigil yhtemoodi olla ei saa. Aga millest see avatus siis sõltub?
No protsentuaalselt ei saa keegi täpselt öelda.
Kui liigitada tahad siis sobiks see paremini, et ĂĽhed kontrolllivad oma kanaleid ja loovad teadlikult kanaleid
Aga teised teevad seda alateadlikult, endale teadvustamata.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
oss
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2009 9:00 pm    Teema: Vasta viitega

saa raul aru, et sa oled põmmpea
Tagasi üles
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2009 9:01 pm    Teema: Vasta viitega

Teistes näed iseennast
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kairikas000
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2009 9:09 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
No mõnikord ma ka reageerin üle ja võin muutuda väga ebameeldivaks.
Kõigi suhtes Twisted Evil


Usu, see on naiste silmis väiksem patt kui tänitav ja irisev mees. Ylereageeriv mees on täitsa ok, ainult et meil naistel on kalduvus seda ära kasutada ja vahel kiusu prst mehi ylereageerima panna. See minu minisea näide...Ega kui mulle öeldaks, et mine ja võta siis see siga ja too ära, ei oleks minust mingit sea võtjat. Aga niikaua kui sellega ärritada saab- ei saa ju ometi juhust kasutamata jätta. Elus peab värve olema Very Happy Seega vaata et sa vale asja peale yle ei reageeri- naistel on vahel vaja tylisid, nii me veendume, et te ikka elusad olete Very Happy Ja kuidagi armastame ka teid rohkem peale neid reageerimisi, meile siis nagu tundub et teile ikkagi lähevad asjad korda...Hirmus keeruline värk ja milleks seda jama vaja on, ainult looja teab Smile
_________________
tatraveski otsib eurorahasid taga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2009 9:09 pm    Teema: Vasta viitega

Ma tean seda.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kairikas000
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 308

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2009 9:13 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
No protsentuaalselt ei saa keegi täpselt öelda.
Kui liigitada tahad siis sobiks see paremini, et ĂĽhed kontrolllivad oma kanaleid ja loovad teadlikult kanaleid
Aga teised teevad seda alateadlikult, endale teadvustamata.


Ei tea...ma ikka nii pimesi ei usu seda. Ma teen kolm -neli tundi veel vastikuid maiseid asju ja siis loen juurde mõnda, kes on inimesi uurinud et kuidas see asi võib olla. Praegusel juhul ma ikka kahtlen selles teoorias, kuidagi liiga lihtne tundub et toru ja torus on auk. Ja kõik saab sellest alguse...

Pealegi mis siis neist sellidest saab kes on nagu Angela Aak- milline toru talle siis antud on- naise w mehe oma? Terve Tai on täis neid meesnaisi ja naismehi...see pole ju loogiline et käid opi laual ära ja kas lõikad rinnad maha või paned juurde ja kohe toru vahetub...Usu, seal on midagi keerulisemat...aga ma ei saa kaasa mõelda enne kui mu vastikud kohustuslikud asjad on tehtud.
_________________
tatraveski otsib eurorahasid taga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2009 9:20 pm    Teema: Vasta viitega

Traansvestiidi on ju poolikud. Nad ei ole ei ĂĽks ega ole ka teine. Vaatamata operatsioonidele ja ravile.

Võib umbes nii öelda, et mehes on 51% meesenergiat ja 49% naisenergiat.
Naises on vastupidi ehk 51% on naisenergiat ja 49% meesenergiat.
Kuid need transad on vahepeal. 50% ĂĽhte ja 50% teist.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 61, 62, 63  Järgmine
Lehekülg 51, lehekülgi kokku 63

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group