Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Miks juudid on väljavalitud rahvas?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Kolm Märts 12, 2008 9:44 pm    Teema: Vasta viitega

Sul ei ole ju midagi olulist öelda. Kui on, siis tõesta.
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 12, 2008 9:56 pm    Teema: Vasta viitega

siin ja seal kirjutas:
Sul ei ole ju midagi olulist öelda. Kui on, siis tõesta.


kripeldab?
Tagasi üles
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Kolm Märts 12, 2008 11:04 pm    Teema: Vasta viitega

Curiosa kirjutas:
siin ja seal kirjutas:
Sul ei ole ju midagi olulist öelda. Kui on, siis tõesta.


kripeldab?


Polnud Curiosale öeldud aga üha rahulikumaks ja tervemaks läheb.
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Kolm Märts 12, 2008 11:19 pm    Teema: Vasta viitega

Soojalt soovitan: käi põrgu. Smile
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Märts 12, 2008 11:39 pm    Teema: Vasta viitega

siin ja seal kirjutas:
Soojalt soovitan: käi põrgu. Smile


et siis ikkagi kripeldab Laughing
Tagasi üles
LAKMUS
Arengumaag


Liitunud: 30 Märts 2004
Postitusi: 252
Asukoht: EESTIS & kõikjal

PostitusPostitatud: Nelj Märts 13, 2008 2:34 am    Teema: Vasta viitega

Curiosa-Ka võitluskuntstides on kaks poolust:pehmed ( aikido, kunkfu jne.) ja kõvad ( poks, kigpoks jne.) stiilid! Pehmetes stiilides mingil määral ka seda õpetatakse aga ka rohkem treening ja võistluste tasandil kuid on ka kolmas, Elulised situatsioonid! Kui on arenenud võitluskunstide meister, eelkõige energeetilisel tasandil üldiselt Elus, siis ka ta on kõigis kolmes olukorras, tugev ja raskesti võidetav! Kui aga kaotab, tuleb veel areneda või on olukorra energeetiliselt, eelkõige valesti lahendanud!
Mina valdan, mõlemaid võitluskunstide stiile ja olen nendest loonud oma n.õ. kompoti ehk mixs süsteemi, olen enesekaitse treener! Idea
_________________
pimedus ja teadmatus on enda hävitamine!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Märts 13, 2008 8:23 am    Teema: Vasta viitega

Siis tuleb sind loomalõksuga püüda !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Märts 13, 2008 8:27 am    Teema: Vasta viitega

kas seda mixi saab ka näha kusagil?
Tagasi üles
LAKMUS
Arengumaag


Liitunud: 30 Märts 2004
Postitusi: 252
Asukoht: EESTIS & kõikjal

PostitusPostitatud: Nelj Märts 13, 2008 4:58 pm    Teema: Vasta viitega

akk--Milleks mind vaja püüda? Laughing
Aga olen Pagan ja ei võta mind ükski lõks ning ka eri väljaõpped olen saanud nii, et tunnen ka hästi igasugu relvi! Idea

Curiosa--Üldiselt annan Paganatele individuaal enesekaitse trenne, trening kruppe praegu pole ja arendan oma üldist taset!
_________________
pimedus ja teadmatus on enda hävitamine!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Märts 13, 2008 9:13 pm    Teema: Vasta viitega

Mind huvitavad relvad, pommid, lõksud, viskerelvad, külmrelvad, vibud, ahelad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
LAKMUS
Arengumaag


Liitunud: 30 Märts 2004
Postitusi: 252
Asukoht: EESTIS & kõikjal

PostitusPostitatud: Nelj Märts 13, 2008 10:28 pm    Teema: Vasta viitega

Mind aga huvitab eelkõige vaimne üldine areng, kuna on tulemas kvant hüpe ja tuleb teha suurt tööd, et hävineksid meie planeedi mutandid jne.
Ning ka siin oli teemaks just see, juudid! Idea
Kuid võitluskunstid on minu hobi, ehk siis mina arendan enda täiusliku olemust, vaimsust ja füüsist!
Kuid siiski tänu võitluskunstidele, hakkasin uurima kunagi ammu energia maailma ja on minust saanud Eesti Pagan!
Aga abivahendiks võib olla võitluskunstis ükskõik, mis eksisteeriv ese kuid füüsist juhib, võitluskunstis siiski energeetiline pool, läbi mõistuse!
_________________
pimedus ja teadmatus on enda hävitamine!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
as-violet
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 2 Juul 2008
Postitusi: 13

PostitusPostitatud: Kolm Juul 02, 2008 10:29 pm    Teema: Vasta viitega

LAKMUS kirjutas:
akk--Milleks mind vaja püüda? Laughing
Aga olen Pagan ja ei võta mind ükski lõks ning ka eri väljaõpped olen saanud nii, et tunnen ka hästi igasugu relvi! Idea

Curiosa--Üldiselt annan Paganatele individuaal enesekaitse trenne, trening kruppe praegu pole ja arendan oma üldist taset!


ei pole ma paha inime aga omal ajal oleks võinud koolipinki hoolsamalt nühkida ja eneseupitamine ning kaigastega vehkimine võiks jääda siiski loomariiki, näiteks primaatide pärusmaale
_________________
Täiuslikkuse väljenduseks on mõte, mille realiseerimist ei nõuta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
as-violet
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 2 Juul 2008
Postitusi: 13

PostitusPostitatud: Kolm Juul 02, 2008 10:30 pm    Teema: Vasta viitega

LAKMUS kirjutas:
akk--Milleks mind vaja püüda? Laughing
Aga olen Pagan ja ei võta mind ükski lõks ning ka eri väljaõpped olen saanud nii, et tunnen ka hästi igasugu relvi! Idea

Curiosa--Üldiselt annan Paganatele individuaal enesekaitse trenne, trening kruppe praegu pole ja arendan oma üldist taset!


ei pole ma paha inime aga omal ajal oleks võinud koolipinki hoolsamalt nühkida ja eneseupitamine ning kaigastega vehkimine võiks jääda siiski loomariiki, näiteks primaatide pärusmaale
_________________
Täiuslikkuse väljenduseks on mõte, mille realiseerimist ei nõuta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Nelj Juul 03, 2008 2:11 am    Teema: Vasta viitega

as-violet kirjutas:
LAKMUS kirjutas:
akk--Milleks mind vaja püüda? Laughing
Aga olen Pagan ja ei võta mind ükski lõks ning ka eri väljaõpped olen saanud nii, et tunnen ka hästi igasugu relvi! Idea

Curiosa--Üldiselt annan Paganatele individuaal enesekaitse trenne, trening kruppe praegu pole ja arendan oma üldist taset!


ei pole ma paha inime aga omal ajal oleks võinud koolipinki hoolsamalt nühkida ja eneseupitamine ning kaigastega vehkimine võiks jääda siiski loomariiki, näiteks primaatide pärusmaale


Selle kohta ütlen ma, et elukool õpetab paraku paremini kui kõik muud koolid... ehk siis võitlemisoskus on siin elus paratamatu, kui tahad ellu jääda ja säilitada õigust varale, tervisele jne. See jutt üleüldisest maailmarahust on bluff, mida eriti armastavad kristlased kasutada...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Juul 28, 2008 10:20 am    Teema: Vasta viitega

tõmba uttu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
KURAT
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 28 Jan 2009
Postitusi: 86

PostitusPostitatud: Nelj Jan 29, 2009 12:43 pm    Teema: Vasta viitega

Juudi Seadus peab juudiks isikut, kes on sündinud juudi emast või pöördunud judaismi vastavalt juudi seadusele. (Hiljuti on reformistlikud ja rekonstruktsionistlikud juudid hakanud pidama juutideks isikuid, kelle isa on juut ja ema on mittejuut ning kes on juutidena üles kasvatatud.)
Kui juut lakkab judaistlikke usukombeid täitmast, peetakse teda ikka juudiks. Kui juut ei aktsepteeri judaismi usuprintsiipe ning temast saab agnostik või ateist, peetakse teda ikka juudi kogukonna liikmeks, olgugi eksituses olevaks. Kui aga juut pöördub mõnda teise religiooni, näiteks budismi või kristlusse, siis ta ei kuulu enam juudi kogukonda ning teda peetakse apostaadiks. Siiski on ta juudi Seaduse järgi juudi rahvusest.
_________________
kURADI KURAT!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Jan 29, 2009 1:03 pm    Teema: Vasta viitega

Kas seljuhul on ka krokodill kelle soontes voolab juudi ema verd täisvärki juudikogukonna liige,kui ta ka juudiusu vastu võtnud on?

Mul jäi meelde Vigala Sassi jutt,kus ta ütles,et ühed(ortodoksid) ja askenazid(vene kasaari uususulised) peavad kumbki eri liini oluliseks,üks ema,teine isa.Ja seda,et juutide holokaust oli lihtsalt nende rassipuhastus mida viis läbi isapoolt juudiverd Hitler,et puhastada juudirass segaverelistest,kusjuures kõrgeim eesmärk oli olnud ohverdus Iisraeli Siioni loomise heaks,holokausti müüdi loomine ja euroopa rahvusluse ilmingute allasurumine,mis on tervenisti saavutatud.Kusjuures ma arvan,et olid nii Stalin kui Hitler sama poole võitlejad kes jaga ja valitse strateegiaga ajasid juudi asja,sest Hitleri armees karastunud kaksadatuhat juuti saadeti hiljem võitlusesse Iisraeli eest,samamoodi nagu vene juudid iisraeli asustasid.Oli ju Stalini koonduslaagrite ülemad valdavalt juudid.

Kui eestlane võtaks,et meie ema liini järglased on kõikjal Eestlased,saame kõva rahvaarvu,sest põhimõtteliselt on kogu maailma rahvastel ühtne aafrika ema,"Kuldmamma" . Nii võime lugeda ükskõik keda sõjas hukkunutes ju Eestlaseks.Eriti kui on kuidagi tõestatud mingi sugulus kusakilt näiteks kümne sugupõlve tagant.Seega pole enamik juute siiski mitte juudid vaid inimesed,kes usuvad et nad on juudid(sealt tulebki,et igaüks kes on juudi usku,on juut,vist kül mitte "igaüks",kui sugulusliini pole tõestatud),kuigi tegelikult voolab nende veres vaid murdosa juudiverd mis iseeneset omakorda võis sisaldada murdosa juudiverd,ehk nii neeger kui indiaanlae,90%Bantu suguharust või 90%Siuu suguharust inimene võib "ametlikult" juut olla.Seega on holokaust lihtsalt numbrimäng mida kinnitab juutide kabalistliku maagia jumala number 6666 ja inimene 666,on ju imelik,et esimeses oilmasõjas sai juute surma 600 000 ja teises 6 000 000.Kui võtta välja rahvastikuregister,siis näeme,et tegelik juudi rahva arv sõja ajal ei kõikunud nii drastiliselt ja seega ei saanud olla kuute miljonit juuti hukkunud,muidugi kes sellest teemast rohkem jagab ja raamatus tõendeid välja toob,see pannakse tõenäoliselt pokri mis omakorda kinnitab asja tõde ja lisab kahtlusi.
Tagasi üles
KURAT
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 28 Jan 2009
Postitusi: 86

PostitusPostitatud: Nelj Jan 29, 2009 1:27 pm    Teema: Vasta viitega

Möödunud aastal avaldas provokatiivse käitumise poolest tuntud Risto ­Teinonen uustrüki sõja ajal ilmunud raamatust “Adolf Hitler – vabastaja”. Varem oli seesama soomlasest nats avaldanud kordustrükina ka raamatu “Adolf Hitler ja lapsed”.

Võimude reaktsioon ei jäänud seekord tulemata. Mullu mais algatas Põhja politseiprefektuur Teinoneni suhtes väärteomenetluse ja tellis raamatule Tartu ülikooli semiootikaosakonnast ekspertiisi, mille teostas Anti Randviir.

Ekspertiis pidi vastama kahele olulisele küsimusele. Millist mõju võib raamatus “Adolf Hitler – vabastaja” kirjutatu avaldada seda lugevale inimesele ja millist käitumist esile kutsuda? Kas Teise maailmasõja ajal esimest korda välja antud raamatu kordustrükk avaldab mõju tänapäeval seda lugevale isikule tema suhtumisel juutidesse?


Semiootik Randviir on arvamusel, et natsiraamatu taasväljaandmine on vaenu õhutav tegu.

“Rääkimata antud üllitise algupärasest propagandistlikust sisust, mis kiidab heaks hitlerlikku natsismi ja näeb maailma ohustava tegurina juudi rahvust, võib kordustrüki näol olla tegemist materjaliga, mis ei ole oma taotluselt pelgalt ajalooteadvustuslik, vaid pigem ajaloomaterjali ärakasutav propagandistlik vaenuõhutav tegu ja materjal.”

Veelgi enam, niisuguse trükise levitamine on üha paljurahvuselisemaks muutuvas Eestis suisa ohtlik.

Ãœllitise “ülesehituse ja märgilise struktuuri analüüs näitas, et tegemist on võõraviha propageeriva teosega”.

Randviir ei jäta märkimata, et sellega on rikutud ka head tava: “Kui sarnaseid propagandistlikke töid avaldatakse kordustrükkides, siis läheb see vastuollu Euroopa Liidu ametlike seisukohtadega ja kogu maailma hea tavaga suhtumises natsismi.”

Kuna Randviiri väitel on tegu väärtushinnanguid ümber korrastama kutsuva teosega, siis võib see “fragmenteerida ühiskonda, avades soodsa võimaluse madala ajalooteadvusega indiviidide lülitumiseks väikestesse ja hõlpsalt manipuleeritavatesse gruppidesse (nt neonatsid)”.

Ekspertiisist võib välja lugeda sedagi, et “Adolf Hitler – vabastaja” väljaandmisega eesti keeles pole solvatud ainult juute, vaid ka sakslasi. Randviiri väitel on saksa rahvast üllitises iseloomustatud Hitleri imetlusega. “Arvestades tänapäeva konteksti, [–] on saksa rahva taoline Hitleri-kaudne defineerimine saksa rahvale kindlasti solvav.”

Lõpuks hoiatab Randviir, et kuna Teinoneni MTÃœ Uus Euroopa on enne analüüsitavat teost üllitanud veel ühe natsismi ülistava raamatukese, siis on “Adolf Hitler – vabastaja” juba “üks osa Uue Euroopa propagandistlikus natsismi soosivas diskursuses. Seepärast võivad antud üllitise mõjud tugevneda, arvestades kuuluvust moodustatavasse tekstikorpusesse”.

Randviiri hinnangul on raamat “Adolf Hitler – vabastaja” muutnud juudid “füüsilise maailma objektideks, millele on loomuomane terrorism [–]. Indiviidide taoline objektistamine tekitab olukorra, kus propagandadiskursuses on võimalik näidata nt nende elimineerimisvajadust”. Veelgi enam, Randviir hoiatab etnilise puhastuse eest: kui “niisugune diskursus on jätkusuutlik (nt antud teos kui teine kahest Uue Euroopa üllitistesarjas leiduvast), siis on võimalik taastekitada olukord, kus teatud ühiskonnagruppe objektistades kutsutakse üles ühiskonda füüsilistegi vahenditega reformima”.

Kuigi ekspertiis oli natsiraamatu kordustrüki väljaandmise suhtes selgelt tauniv, lõpetas politsei septembri alguses menetluse. Nimelt ­uuriti menetluse käigus teose levitamise võimalikku seost aprillirahutustega, mida aga ei leitud. Ka ei tuvastanud politsei Teinoneni tegevuses vaenu õhutamise tunnuseid.

Eesti Ekspressi artikkel
_________________
kURADI KURAT!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Jan 29, 2009 3:24 pm    Teema: Vasta viitega

Kas seda teost saab osta või kogust laenata?
Tagasi üles
oss
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Veeb 06, 2009 10:09 pm    Teema: Vasta viitega

noh tyra küll, pole mul midagi kosta
http://www.youtube.com/watch?v=IOw7RCLBwgQ&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=yTp_atr2G9E&feature=related
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
Lehekülg 21, lehekülgi kokku 21

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group