Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Unesn2gemine ja surnud
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Simps
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 25 Nov 2007
Postitusi: 271

PostitusPostitatud: Laup Juun 14, 2008 12:34 am    Teema: Vasta viitega

Haldjanool,

sain targemaks, seletasid mulle asja hästi lahti, miks eesmärk tuleb valida...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Juun 14, 2008 1:24 am    Teema: Vasta viitega

peavalu - suruvad peale mingit valikut.
peavalu tähendab alati valikut.
ja valima peab - aga hea oleks seda teha targasti.
kui muidu ei saa aru, viska taotlus õhku, et mille vahel sind valima on pandud.
kui kätte saad, siis tee valik ära, arukalt.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Simps
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 25 Nov 2007
Postitusi: 271

PostitusPostitatud: Laup Juun 14, 2008 2:13 am    Teema: Vasta viitega

Kes suruvad valikut peale?

Esimene valik oli sel juhul töö, olen selles suhteliselt kindel, teist varianti ma ei näinud, kuid kahtlustan, et see võis selle võtmeteemaga seostuda...Püüan midagi teada saada...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luca.
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Mai 2008
Postitusi: 88
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Laup Juun 14, 2008 10:36 am    Teema: Vasta viitega

Inimene on üks kummaline loom. Ta ei ole kunagi eriti rahul sellega mis on või mis oli. Alati otsib ta midagi uut ja paremat. Ma arvan, et sinu valiku sund on tulnud sinu isiksuse madalseisust. Töökoha vahetus on väga raske protsess, eriti kui eelmises kohas oli parem töödata kui uues. See on loomulikult esialgne hinnang, hiljem muutub sinu seisukoht ning sa oled suhteliselt rahul sellega mis sul hetkel on, samas otsid sa ikka uusi väljakutseid. See mille vahel sa valima pead, on olemas sinu maailmas, sinu sees. Sinu isiksus sunnib sind valima ning kuna ise endale ei ole võimalik valetada, siis ei saa sa seda valikut hetkel teha, kuna sellega teeksid endale halba, samas ei saa sa endale valetada, et sa valima ei pea. Seega oled sa stressis ning see ilmnebgi sinu unes. Loomulikult on võimalik, et keegi soovib sulle halba/head , siis mõjutab ta oma energiaga sinu olemist ning selle tagajärjel tunned sa ennast veelgi ebakindlamana. Lihtsaim lahendus on võtta endale aega ja kõik asjad korralikult läbi mõelda ning siis langetada otsus juba enda kindla seisukoha alusel, mitte lasta ennast mõjutada teistest teguritest. Sina tead ise, mis on sulle hea ning sa pead suutma lõpuks teha ka vastavalt sellele oma valikud.
_________________
Võitlemas vaenlaste ja sõppradega!
(Crudelis vita esse praedictum de doloris mortis)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Simps
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 25 Nov 2007
Postitusi: 271

PostitusPostitatud: Laup Juun 14, 2008 11:42 am    Teema: Vasta viitega

Sul on õigus, et inimene teab ise kõige paremini, mis talle hea on, pean ennast usaldama! Vahest küsin Sult nõu kõigest Smile nii ülepäeva
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Simps
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 25 Nov 2007
Postitusi: 271

PostitusPostitatud: Laup Juun 14, 2008 11:52 am    Teema: Vasta viitega

ja kui sobib Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Juun 14, 2008 12:12 pm    Teema: Vasta viitega

valik võib olla ka näiteks peenem.
äkki on töö juures 2 leeri, siis pead valima poole.
või siis, et kas aktsepteerid mingeid asju või ei.
või mis iganes.
(aga igatahes on see naiselik aspekt).
st naisel on peavalu normaalne, mehe puhul viitab, et see on kellegi mullis, kellel on valik või kes surub oma valiku peale.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Laup Juun 14, 2008 3:43 pm    Teema: Vasta viitega

Mul ka vahest peavalu, kui olen madalrõhu mullis vä? Rolling Eyes
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luca.
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Mai 2008
Postitusi: 88
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Laup Juun 14, 2008 4:56 pm    Teema: Vasta viitega

Lihtsalt peavalu võib tekkida ka vererõhu järsust tõusust. Kuigi ka selleks peavad olema mingid kindlad tingimused. Kahjuks neid hetkel tõesti ei mäleta. Siis võib peavalu olla põhjustatud halvast valgustusest, kuid mõne päevaga peaks organism sellega harjuma ning nähud kaovad. Siis võib peavalu olla tingitud õhus leiduvast süsinigdioksiidist, mida eritavad erinevad kuumseadmed, Siis veel elektrijuhtmetepoolt erituvast magnetväljast, mis võib mingil määral segada ajus toimuvat elektron - protsessi. Ja siis loomulikult võib keegi lihtsalt üritada tungida sinu teadvusesse ning sinu alateadvus tekitab nö. häireseisundi. Pakun, et kui inimene tegeleb oma peavaluga, siis on tema mõtetesse väga raske midagi juurde panna või ära võtta. PS. Kas kellelgi on infot muutuste kohta, mis toimuvad inimese ajus peavalu aegu? Viimaste andmete kohaselt on ainus diagnoositav peavalu migreen, kuid tavalist peavalu ei pidavat saama meditsiiniliselt tõestada?!
Ja soovitus Simpsile. Küsi alati nõu ja kuula ära nii palju soovitusi kui võimalik, aga vali ise endale sobivaim ning parim.
_________________
Võitlemas vaenlaste ja sõppradega!
(Crudelis vita esse praedictum de doloris mortis)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Simps
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 25 Nov 2007
Postitusi: 271

PostitusPostitatud: Püh Juun 15, 2008 10:40 am    Teema: Vasta viitega

Haldjanool kirjutas:
äkki on töö juures 2 leeri, siis pead valima poole.


Tööjuures ongi kaks leeri (palga ja suhtumise järgi firmasse) ja kui järele mõtlesin, siis tundub väga seletav, et üks naine minuga samas toas võis tekitada peavalu ja kogu see asi kokku, kohe alguses hakkas firmast halvasti rääkima. Ja see poolevalik on täiesti olemas. Kui nende vahel valiku tegin, siis nüüd tundub asi selge ja rahu majas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Juun 15, 2008 5:15 pm    Teema: Vasta viitega

peavalu on pea alati energeetilise põhjusega:
migreen, meelekoha valud - valikud;
kulmupiirkond, ka kõrvade kohalt rööbiti - mull topiti pähe ja üritab ennast kehtestada;
madala vererõhu valu - asjad jooksevad liiga libedalt, see tähendab, et valitud tasand on sutsu madal;
kõrge vererõhu valu - väline surve sundida midagi tegema;
valu kukla taga - võõras keeris üritab ennast kehtestada;
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Reede Juun 20, 2008 11:39 am    Teema: Vasta viitega

Mu unen2gude saaga j2tkub. Viimane kord n2gin siis unes, kuidas nende surnutega sidet luua. Ma pole veel seda suutnud katsetada, tunnen, et pole selleks valmis. (minu allikas tulevad miskid kiired v2lja, mis paljunevad, kirjutasin sellest kuskil). Igatahes viimane uni surnutest oli j2rgmine.

N2gin k6ikjal surnuid ja surijaid inimesi ja lugesin suurt silti "Maailma viimased saastajad" v6in natuke eksida (v6i viimased parasiidid), aga umbes nii see k6las. Tapja oli planeet Maa. Tundus, et planeet pidi tegema valiku, kas surra v6i vabaneda parasiitidest. Ma tunnen, et see aeg on yha l2hemal.

Ma ei tea mis parasiitidest juttu, ma ei usu, et need tegelased on maise p2ritoluga, aga nad elavad siin ja n2evad v2lja kui inimesed. Yhel oli korralik pintsak seljas, teisel ehitusmehe riided, et inimestena on nad erineva. Aga tundus, et neid on suurma osa, v6imalik, et p2ris inimesi on t6esti v2he alles j22nud !

Tunne, et need tapetud inimesed, kes minult abi paluvad, sest on siin (kuskil) kinni, ega saa uuesti kehastuda, peavad vabanema sellest, et uuesti kehastuda, sest muidu tuleb l6pp k6igel. Ma pole veel kindel, tegelen uurimust88ga.

Lihtsalt tahaks mingit infi selle kohta, kas keegi on ka neid n2inud ? K6lab v2ga imelikylt kyll, aga unen2od j22vad unen2gudeks, on v2ga tugevad, nagu unesn2gemised, k6ik jutt ja m2rgid on selged ja tajutavad.

Muideks see unen2gu, kus ma surin ja sain valida erinevate unen2gude vahel, need pakkujad olid saastajad, olen selles nyyd yha enam kindel.
Seal unen2os sain ka teada, et neid surnuid tapetakse, n2iteks k6ik liiklus6nnetused, pommiplahvatused, tulistamised. Teisel viisil surijad sinna maailma kinni ei j22, n2iteks haigused v6i loodus6nnetused. Aga ma ei tea ka kas uppimised ja myrgitamised, ma pole veel t2pselt kindel. Vastik teema, ei taha kohe sellest lausa m6elda !

Tsiteerin::
Allikas oli kui sygav kaev, kilomeetreid ja p6hjas oli veel isygavam vesi, pimedaim kui 88, kylmem kui j22, selgem kui kristall, vaikseim kui pimedus. Aga samas kasvasid allikast v2lja lilled, kiiresti, nagu raketid lendasid nad kaevust v2lja, k6igil varred aga ikka sygavaimas allikap6hjas juurtega k6vasti kinnitatud, k6rgele k6rgele, k6rgemale kui t2hed ja plahvatasid nagu ilutulestik. Pigem oli see kui vikertaarelised s2demed, mis lendasid miljonite t2htedena tagasi maapeale, v2rviderohked, helidekyllased, r66msad ja vabad ! Huvitav on see, et unen2gudes n2en ma teinekord surnuid hingi ja ma n2gin, et need hinged tahavad neid pyyda aga justkui ei saanud v6i ei j6udnud. See selleks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Teis Veeb 03, 2009 6:19 pm    Teema: Vasta viitega

Mõni päev tagasi tulid surnud jälle tagasi...


Sõidsin Tokiga (tema vana Hondaga) ühte suurte liivakraatrisse. All oli kõikjal valge liiv, ja nagu okstest ehitatud onnid. Onnides elasid surnud, nad olid kettidega maakülge aheldatud. Toki sõitsis oma heepiga vahepeal tagasi üles, mina jäin üksi sinna. Surnud hakkasi maaalt-liivaalt välja ronima ja kõik minu poole tulema. Kuna see oli ülisügav liivakraater ei saanud ma välja ronida, väga hirmus oli. Siis tuli kobarmass. ei tea kust ja lasi kõik surnud lahti... enne olid nad kui zombid aga siis muutusid inimeteks, kõik inimesed haitusid ära.. mõni hetk hiljem olid kõik tagasi ja ütlesid mulle, et Tänx, et meid vabaks lasind, töö tehtud ! Ma ei tea mis tööd nad tegemas käisid. Siis tuli Toki tagasi ja viis mind minema.

Eile nägin surevaid koeri... Läksin nagu majja, kus ma kunagi elasin.. Ukse ees oli surev koer.. trepikojas oli üks juba surnud ja kõdunes... avasin korteri ukse, kus ma kunagi elasin ja ohhh.. kõik korruse olid sisse langenud, see 5 kordne maja oleks olnud nagu suur hall.. vanad telliskivi seinad ja suured tühjad aknad. Ainult see osa kus trepid on, seisid püsti.. vaatasin teiselt korruselt ala ja mõtlesin, et ohh, kõik mu asjad on maetud 3 korruse prügi alla, et siin pole midagi enam teha.. et maja on ohtlik ja siis ärkasin...

Näen pidevalt unes tühjasid majasid, tunneleid, kaevandusi... Kõige hullem mis kunagi nägin oli selline, et siiani ei unune.
Lilleküla rongijaamast läks raudtee alt uks sügavatesse tunnelitesse... esimene korrus oli suht ok, oli isegi natuke päikesevalgust, mis tuli mõneks august sisse, aga käigud läksid aina sügavamale... a'la esimene korrus umbes paartuhat ruumi suvaliselt kõrvuti ja mitusada korrust alla.. Mida sügavamale läksime seda rohkem tundsin, et seal elavad mingid olendid.. hiilisid mööda ruume ringi .. sellised betoonseinad-põrandad nagu tänapäeva parklates aga madalamad laed ja kohati kitsad koridorid ja ruumid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Simps
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 25 Nov 2007
Postitusi: 271

PostitusPostitatud: Püh Märts 08, 2009 10:13 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
peavalu on pea alati energeetilise põhjusega:
migreen, meelekoha valud - valikud;
kulmupiirkond, ka kõrvade kohalt rööbiti - mull topiti pähe ja üritab ennast kehtestada;
madala vererõhu valu - asjad jooksevad liiga libedalt, see tähendab, et valitud tasand on sutsu madal;
kõrge vererõhu valu - väline surve sundida midagi tegema;
valu kukla taga - võõras keeris üritab ennast kehtestada;


Lauba kohalt valutab pea. Tunnen, et midagi seoses ühe mulliga. Mõtlesin, et mõtlen korra, et jah, see mulli omanik on "parim", et mis peavalu teeb, seepeale kadus hoobilt ära, aga samas ei taha sellega nõustuda. Krt lahti ka ei saa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Simps
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 25 Nov 2007
Postitusi: 271

PostitusPostitatud: Püh Märts 08, 2009 11:17 pm    Teema: Vasta viitega

Mõtlesin, et kas selle asja vastu aitab mõte, et ma olen veel parem Very Happy
ei viitsi nagu võistelda ka
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Märts 09, 2009 1:05 am    Teema: Vasta viitega

oleneb milles parim.
kõiges ei saa olla.
kui tal sama parameeter, siis lausa kohustus ennast paremaks pidada.
aga kui teine parameeter, siis suts keeruline.
need parameetrid on toki viimases tekstis hästi olemas ja kerged aru saada.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Simps
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 25 Nov 2007
Postitusi: 271

PostitusPostitatud: Esm Märts 09, 2009 9:14 am    Teema: Vasta viitega

sarnased küll mingis mõttes.
kas sellest ka siis see konkurents
mu viga on muidugi selles olnud, et pole tõsimeelselt oma asja ajanud ja teiste asjadega kaasa läinud. aga sellega tegelen ja saan ka juba mingit kontrolli tagasi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Märts 09, 2009 2:04 pm    Teema: Vasta viitega

vaata, kui naine peab mingis naisaspektis, mis tal enal olemas on, kedagi teist paremaks, siis ta võib enda oma kas kinni lüüa või hoopis sellest ilma jääda.
st näiteks punase mulliga naine peabki ennast kõige targemaks pidama, aga mitte kõige vabamaks - see on juba tumesinise mulli parameeter.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Simps
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 25 Nov 2007
Postitusi: 271

PostitusPostitatud: Esm Märts 09, 2009 8:51 pm    Teema: Vasta viitega

No jah, seoses selle inimesega, olen pikka aega millestki ilma olnud küll, otseselt seda sama asja ei taha, aga mingis lõksus olen, nagu enda omast oleks ilma.
Ei välista midagi. Võimalik, et siiski erinevad parameetrid ja hoopis ise olin tülikas putukas ja olen enda asja kaotanud.
midagi õrnalt ka tajun
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Simps
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 25 Nov 2007
Postitusi: 271

PostitusPostitatud: Esm Märts 09, 2009 9:12 pm    Teema: Vasta viitega

natuke uued-tundmatud seletused siin, aga võib ka nii olla.
aga püüan aru saada, mis see peavalu oli siis, et võibolla kehtestas end, et ma millestki eemale hoiaksin. või ei tea kah.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group