Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Minu Kunst

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Looming
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Reede Jan 30, 2009 1:01 pm    Teema: Minu Kunst Vasta viitega

Kasutan akrüüli ja see mu esimene pilt mis Eestis valmis tegin. Tuleb sari Eesti loomadest päikeseloojangu ajal. Sarja tuleb u 7-8 pilti. Ühe pildi tegemise hind on umbes 200 krooni. Müügi hinda ei oska veel öelda.


Tulevikus tahan scanida pildid arvutisse. Kus tallinnas saab kasutada suuri scanneried, et ei peaks lõuendit raamilt maha kiskuma ?


http://album.ee/missukrissu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
KreepReedu
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 21 Veeb 2007
Postitusi: 13

PostitusPostitatud: Reede Jan 30, 2009 7:55 pm    Teema: Vasta viitega

Väga armas maal on. Smile

Neid suuri skännereid on ehitusfirmades või mujal, kus suurte joonistega jamamist on.

Kuigi tegelikult saab ysna seeditavaid fotoylesvõtteid ka teha, kui veidi jamada viitsid. Et piisavalt korraliku nurga alt valgust (mitte välguga kindlasti, naturaalne päikesevalgus on vast kõige etem, või selline pilves ilma hajusvalgus, et peegeldusega jamamist vähem) ja digiseebil veidi zoomida (veidi, et lainurk servi kõveraks ei tõmbaks). Tihtipeale leiab menyyst ka mingi võimaluse pildi resolutsiooni suurendamiseks. Pärast võib vajadusel värve arvutis korrigeerida ja voila! Tuleb vast isegi lihtsam välja kui see skänneri tagaajamine. Näiteks see maal (maali enda yle ma eriti uhkust ei tunne) on just nõnda fotokaga arvutisse võetud ja minu meelest ei saa kyll kvaliteedi yle viriseda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Laup Jan 31, 2009 2:51 am    Teema: Vasta viitega

kui ma läbi neti tahan ka müüa, on vaja kindlasti scannida,, mul netis ligi 100 pilti üleval, aga scanne on u 20 tehtud ja võrrelda ei anna... fotod moonutavad alati...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Looming Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group